٠٢١٦٦٩٠٨١٣٨

درباره ما

درباره کارن تجارت

شرکت کارن تجارت تیدا (سهامی خاص) با اتکا بر بیش از 10 سال سابقه درخشان بنیان گذاران خود در زمینه ارائه دستگاه های نظافت حرفه ای صنعتی در سال 1394 تاسیس شد.

از همان روز های آغازین،کارن تجارت با هدف ارائه محصولات با کیفیت ونوآورانه در این صنعت پا به عرصه وجود گذاشت و برای رسیدن به این هدف متعالی شرکت KARCHER آلمان را به عنوان شریک تجاری خود برگزید.تبلور تجربه،کیفیت،تعهد و نوآوری این برند معتبر و بین المللی آلمانی در تمامی فعالیت های کارن تجارت از اهداف اصلی این شرکت در بازار ایران می باشد.از دیگر اهداف مهم کارن تجارت بررسی تخصصی و حرفه ای نیاز های نظافتی در صنایع مختلف و ارائه راه حل هایی بر پایه محصولات بسیار با کیفیت شرکت KARCHER می باشد.نیاز مشتری و خواسته های او از مهمترین دغدغه های کارن تجارت می باشد،از این رو مطابق با نیاز های مصرف کنندگان طیف وسیعی از محصولات KARCHER توسط کارن تجارت ارائه می شود.

همچون سیاست های شرکت KARCHER کارن تجارت نیز ارائه رفتاری متعهدانه را در نحوه ارائه محصولات یا دستگاه های نظافت صنعتی، خدمات پس از فروش و گارانتی در نظر گرفته است و تلاش دارد تا همان کیفیتی را که KARCHER در تمامی نقاط جهان ارائه می دهد در ایران ارائه دهد.لذا تمامی محصولات کارن تجارت با یک سال گارانتی و پانزده سال خدمات پس از فروش در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد

درباره  KARCHER

آلفرد کارچر (1959-1901)، بنیانگذار این شرکت در شهر بادن – ووتنمبرگ به دنیا آمد. وی این شرکت را در سال 1935 در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس کرد.درابتدا فعالیت شرکت طراحی و تولید تجهیزات حرارتی صنعتی بود. این شرکت پس از تلاش فراوان موفق به ساخت کوره هایی جهت ترکیب کردن آلیاژها شد.که نام آن را کوره حمام نمک کارچر گذاشتند.

این شرکت موفق به فروش حدود 1200 عدد از آنها تا سال 1945 شد. بعد از تولید اولین دستگاه شستشوی فشار قوی آب( واترجت یا کارواش پرتابل )در سال 1950 که مدل DS350 نام داشت شرکت بر روی تولید تجهیزات نظافتی برای مصارف حرفه ای یا خانگی متمرکز شد.از آن به بعد کارچر نقش تعیین کننده ای در تولید دستگاههای شستشوی فشار قوی آب داشت و به مرور زمان حیطه کاری تولیدات شرکت گسترده تر شد . امروزه تولیدات این کمپانی انواع مختلف تجهیزات نظافتی را شامل می شود.(جاروها، مواد شوینده، اسکرابر ، جارو برقی صنعتی آب و خاک ،جاروهای شارژی، بخارشوی ،دستگاه های آیس بلاست ، قطعه شوی ها ،دستگاه های تصویه آب و دستگاه های شستشوی ماشین ها و همچنین سیستم تصویه فاضلاب)
در سال 1974 رنگ اصلی شرکت از آبی به زرد تغییر کرد. از آن سال به بعد شرکت تحت مدیریت همسر آلفرد کارچر تمرکز خود را بر روی ساخت دستگاه های شستشوی فشار قوی قرار داد.شرکت در سال 1984 ازمدل HD 555 که اولین مدل ازدستگاه های شستشوی فشار قوی برای استفاده های خانگی بود رو نمایی کرد.
امروز این شرکت که همچنان به شکل خانوادگی مدیریت می شود و مقر اصلی آن در نزدیکی اشتوتگارت آلمان است. محصولات خود را در 160 کشور ، به وسیله 100 شرکت زیر مجموعه ارائه می کند. این شرکت در هر دو زمینه ساخت تجهیزات نظافتی خانگی و تجهیزات نظافتی حرفه ای فعال می باشد.
کارچر مالک برندهای امریکایی لاندا ،هاتسی و شارک که محصولات شستشوی فشار قوی تولید می کنند ، قطعه شوی کودا ، تصویه آب واترمیز و همچنین گروه صنعتی پروچم کارچرسیستم و وینسور کارچر که در زمینه تولید زمین شوی فعالیت دارند، نیز می باشد.

رو به بالا