٠٢١٦٦٩٠٨١٣٨

دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی کارچر

دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی از جمله دستگاه های نظافت صنعتی می باشد که به منظور استفاده جهت شستشو و نظافت مبلمان در محیط منزل و یا شرکت های خدمات نظافتی استفاده می شود.

به منظور آشنایی بیشتر با دستگاه مبل شوی شرکت کارچر آلمان بر روی کلمه (  مبل شوی مدل puzzi ) کلیک کنید.

در این مقاله در نظر داریم اطلاعات مختصری درباره الزامات دستگاه مبل شوی ارائه دهیم.

دستگاه مبل شوی با کاربری های مختلف

یکی از ویژگی های دستگاه های صنعتی که می تواند بسیار مهم باشد کاربری چند گانه آن می باشد.مبل شوی کارچر نیز علاوه بر شستشوی مبلمان اداری و خانگی (پارچه ای و یا چرمی) می تواند در شستشوی فرش و موکت نیز به کار برده شود.

همانطور که ملاحظه می کنید نام کامل این دستگاه ، دستگاه فرش و مبل شوی مدل puzzi  کارچر می باشد.همین چند کاربردی بودن دستگاه می تواند کمک بزرگی به نظافت محیط های مختلف کرده و این دستگاه را برای شرکت های پیمانکار نظافتی ایده آل سازد،به طوری که با در اختیار داشتن این دستگاه نظافت صنعتی می توانند امور نظافتی متفاوتی را به انجام برسانند.

حمل و نقل آسان دستگاه مبل شوی

یکی از مهمترین ویژگی های یک دستگاه نظافتی که آن را برای استفاده ایده آل می سازد حمل و نقل آسان و قدرت مانور بالای آن می باشد.به همین دلیل طراحان کارچر همواره سعی در طراحی و ساخت دستگاه های دارند که حمل و نقل آن بسیار ساده باشد.

چرخ های بزرگ و روان ، ابعاد کوچک و وزن کم همگی ویژگی هایی هستند که حمل و نقل و جابجایی دستگاه مبل شوی مدل puzzi کارچر را بسیار ساده ساخته اند.همچنین دسترسی این محصول به نقاطی مانند زیر مبلمان و میز ها نیز بسیار خوب می باشد.

هزینه های عملیاتی کم دستگاه مبل شوی

از دیگر ویژگی های الزامی یک دستگاه نظافت صنعتی ایده آل هزینه های عملیاتی حداقلی می باشد.مخصوصا زمانی که قرار است از این دستگاه به صورت صنعتی و مداوم استفاده شود.

مصرف حداقلی منابع توسط دستگاه مبل شوی کلاسpuzzi

این دستگاه مبل شوی نیز مانند سایر دستگاه های کارچر به شکلی ساخته شده است که کمترین میزان منابع ( آب،برق،مواد شوینده) را به مصرف برساند.

حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری برای این دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی کلاس puzzi نیز به شکلی طراحی شده است که  کمترین نیاز به تعمیر و نگهداری را داشته باشد.

این دستگاه مبل شوی نیز به شکلی طراحی و ساخته شده است که کمترین هزینه های عملیاتی را داشته باشد.

دوام بالای دستگاه مبل شوی

استفاده صنعتی و تمام وقت از یک دستگاه صنعتی مستلزم طراحی صنعتی و حرفه ای آن دستگاه و دوام بالای آن می باشد.دستگاه های حرفه ای کارچر آلمان نیز کاملا به منظور استفاده صنعتی طراحی شده اند تا بتوانند پاسخگوی نیاز های نظافتی مختلف باشند.

موتور قدرتمند،متریال با کیفیت و طراحی ویژه این دستگاه مبل شوی نیز به شکلی است که دوام آن را بسیار بالا برده است

خدمات پس از فروش دستگاه مبل شوی

یکی دیگر از الزامات یک دستگاه صنعتی برخورداری از یک سیستم خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب می باشد.شرکت کارچر آلمان نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی همواره سعی در ایجاد سیستم خدمات پس از فروش متناسب با نیازهای کاربران دستگاه های خود داشته است.از همین روی این شرکت اقدام به وضع قوانین بسیار سختگیرانه ای در زمینه خدمات پس از فروش محصولات خود و ابلاغ آن به نمایندگان فروش فعال در سراسر جهان داشته است.

شرکت کارن تجارت نیز به عنوان نمایندگی کارچر با طراحی و راه اندازی سیستم خدمات پس از فروش خود اقدام به خدمات دهی حرفه ای به محصولات کارچر می کند.

به منظور آشنایی بیشتر با سیستم خدمات پس از فروش کارن تجارت بر روی لینک خدمات کلیک کنید.

ویدئو عملکرد این دستگاه مبل شوی:

کارن تجارت
رو به بالا