٠٢١٦٦٩٠٨١٣٨

دستگاه مکنده صنعتی

دستگاه مکنده صنعتی

دستگاه مکنده صنعتی

دستگاه مکنده صنعتی از دستگاه های نظافتی می باشد که در محیط های مختلفی صنعتی کاربرد دارد.این دستگاه ها دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام کابری خاص خود را دارند.

به منظور آشنایی بیشتر با انواع دستگاه مکنده صنعتی کارچر بر روی کلمه جاروبرقی صنعتی کلیک کنید.

انواع دستگاه مکنده صنعتی کارچر آلمان عبارتند از :

دستگاه مکنده صنعتی ۳ موتوره آب و خاک کلاس استاندارد

دستگاه مکنده صنعتی مدل NT 70/3  کارچر از جمله جاروبرقی های آب و خاک کارچر آلمان می باشد که با توجه به بدنه مستحکم،امکان فعالیت جداگانه هر یک از موتور ها ، دارا بودن خرطومی تخلیه و تعبیه مکانی مناسب جهت قرار گیری نازل ها می توان آن را یکی از کاربردی ترین جاروبرقی های کلاس خود نام برد.

دستگاه مکنده صنعتی آب و خاک کلاس کلاسیک

این کلاس از جاروبرقی صنعتی کارچر در ۳ مدل  ۹۰ ،۳۸ و ۲۰ لیتری عرضه می شود.که مدل ۹۰ لیتری دارای ۲ و مدل های ۳۸ و ۲۰ لیتری دارای یک موتور می باشند.

این کلاس از جاروبرقی های کارچر دارای فیلتر کارتریجی می باشند که طول عمر موتور دستگاه را به شدت افزایش می دهد.

دستگاه مکنده صنعتی کلاس AP و TACT

دستگاه جاروبرقی صنعتی مدل  NT 35/1 و  NT 45/1  از مدل های جاروبرقی صنعتی این کمپانی آلمانی می باشند.جاروبرقی مدل NT 35/1 AP دارای سیستم نیمه خودکار تمیز کننده فیلتر و مدل NT 45/1  دارای سیستم تمام خودکار تمیز کننده فیلتر می باشد که همین ویژگی طول عمر موتور این مدل از دستگاه مکنده صنعتی را به شدت افزایش می دهد.

دستگاه مکنده صنعتی کلاس هتلی کلاس کلاسیک

این کلاس از جاروبرقی های کارچر به منظور جمع آوری گرد و خاک کاربرد دارند.ابعاد کوچک و وزن کم این دستگاه ها جابجایی آنها را بسیار ساده ساخته است و همین موضوع کاربری این جاروبرقی صنعتی را بسیار ساده ساخته است.

جارو برقی های این کلاس در دو مدل NT 14/1 و NT 7/1  عرضه می شوند.

دستگاه مکنده صنعتی دائم کار موتور توربینی

این سری از جاروبرقی های صنعتی کارچر در ۳ مدل مختلف عرضه می شوند که توان کار کردن ۳ شیفت و ۲۴ ساعته را دارند.این جاروبرقی های کارچر به منظور استفاده در کارخانجات صنایع سنگین همچون نفت و گاز ، سیمان ، آهن ، فولاد ، نساجی و خودرو سازی ایده آل می باشند.

دستگاه مکنده صنعتی دائم کار موتور توربینی کلاس میانی

این مدل از جاروبرقی صنعتی آب و خاک کارچر دارای موتور توربینی می باشد که قابلیت کار کردن ۲۴ ساعته و ۳ شیفت را دارد.همچنین این مدل از جاروبرقی های کارچر قابلیت ارائه با ۲ یا ۳ موتور AC را نیز دارند که در این صورت توان کارکرد بدون وقفه آن به ۳ ساعت می رسد.

این سری از دستگاه مکنده صنعتی کارچر دارای تکان دهنده فیلتر دستی می باشد.این تکان دهنده دستی عمر فیلتر دستگاه مکنده را افزایش داده و همچنین هزینه های نگهداری آن را به شدت کاهش می دهد.

این کلاس از جاروبرقی صنعتی کارچر در ۳ مدل IV 60/30 و IV 60/36-3 و IV 60/24-2 ارائه می شود.

دستگاه مکنده صنعتی ضد انفجار

جاروبرقی صنعتی با استاندارد ضد انفجار مناسب برای کارکرد در محیط های مستعد انفجار از نوع Z22  می باشد.به دلیل نوآوری کارچر در طراحی این نوع از موتورهای این کلاس جاروبرقی صنعتی کارچر این دستگاه ها توان کارکردن به صورت مداوم و بدون وقفه را دارند.

این سری از جاروبرقی های کارچر در دو مدل IVC 60/30 AP M Z22  و  IVC 60/12-1 EC H Z22 تولید و عرضه می شود.

کارن تجارت عرضه کننده انواع دستگاه مکنده صنعتی کارچر آلمان

کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شویجاروبرقی صنعتیبخارشوی صنعتیواترجت صنعتیسوییپرفرش شویپله برقی شویکارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.

کارن تجارت
رو به بالا