٠٢١٦٦٩٠٨١٣٨

قیمت مکنده صنعتی

قیمت مکنده صنعتی کارچر

قیمت مکنده صنعتی

امروزه از انواع مختلف دستگاه های نظافت صنعتی به منظور استفاده در محیط های گوناگون کاربرد دارند.یکی از پرکاربردترین این محصولات مکنده صنعتی یا همان جاروبرقی صنعتی می باشد.در این بخش می خواهیم درباره قیمت مکنده صنعتی کارچر صحبت کنیم.

انواع مختلف دستگاه مکنده صنعتی کارچر با توجه به کاربری های مختلف از حدود ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان تا حدود ۴۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان قیمت گذاری می شوند.

اما لازم است بدانید:

دستگاه های برند کارچر با توجه به کیفیت محصولات،بهره گیری از تکنولوژی های نوین ، جایگاه برند و همچنین نحوه ارائه خدمات پس از فروش،از قیمت بالاتری نسبت به محصولات سایر تولید کنندگان در سطح جهان برخوردار می باشند.  و با توجه به قیمت گذاری جهانی محصولات کارچر و لزوم تبعیت تمام نمایندگی های رسمی از قیمت های بین المللی،شرکت کارن تجارت نیز ملزم به ارائه محصولات این شرکت بر مبنای قیمت های مصوب کارچر می باشد.قیمت مکنده صنعتی کارچر نیز از این قاعده مستثنا نیست.

ولی متاسفانه با توجه به شرایط خاص بازار ایران که معمولا برند های بین المللی نظارت صحیحی بر نحوه عرضه محصولات خود در ایران ندارند،شاهد این هستیم که عرضه کنندگان برند های دیگر که محصولات آنها در سطح جهانی از قیمت هایی به مراتب پایین تر از کارچر برخوردار هستند،محصولات خود را در بازار ایران با قیمت هایی بالاتر از کارچر عرضه می کنند.در باره قیمت انواع مکنده صنعتی نیز دقیقا موضوع به همین شکل است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره هریک از انواع جاروبرقی صنعتی کارچر بر روی عکس آن کلیک کنید.

مکنده صنعتی مدل NT 45/1

مکنده صنعتی مدل NT35/1 کارچر

مکنده صنعتی مدل T14/1 کارچر

مکنده صنعتی مدل T 7/1 کارچر

مکنده صنعتی مدل NT 50/2 کارچر

مکنده صنعتی مدل NT 38/1 کارچر

مکنده صنعتی مدل NT 30/1 کارچر

مکنده صنعتی مدل NT 20/1 کارچر

مکنده صنعتی مدل IV 100/40

مکنده صنعتی مدل NT 70/2 کارچر

مکنده صنعتی مدل NT 70/3 کارچر

مکنده صنعتی مدل NT 90/2 کارچر

مکنده صنعتی مدل IV 30/24-2 کارچر

مکنده صنعتی مدل IV 60/30 کارچر

مکنده صنعتی مدل IV 100/75 کارچر

مکنده صنعتی مدل IV100/55 کارچر

مکنده صنعتی مدل IVC 60/12-1 EC H کارچر

مکنده صنعتی مدل IV 60/30 AP M Z22 کارچر

مکنده صنعتی مدل IV60/36-3 کارچر

تاثیر حجم مخزن بر قیمت مکنده صنعتی

بدیهی است هر چه حجم مخازن مکنده صنعتی کمتر باشد قیمت آنها نیز کاهش می یابد.

توان مکش موتور و تاثیر آن بر قیمت مکنده صنعتی

شاید بتوان گفت اصلی ترین فاکتوری که بر کارایی دستگاه مکنده صنعتی تاثیر گذار می باشد توان مکش موتور آن می باشد.کارچر آلمان با بهره گیری از تکنولوژی های نوین موفق به تولید انواع جاروبرقی صنعتی با قدرت مکش بالا و توان مصرفی کم شده است.

میزان کارکرد و تاثیر آن بر قیمت مکنده صنعتی

هر چه مدت زمانی که یک دستگاه جاروبرقی صنعتی می تواند بدون وقفه فعالیت کند بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.به همین دلیل معمولا انواع جاروبرقی صنعتی دائم کار و یا جاروبرقی سه موتوره قیمت بالاتری دارند.

محصولات کارچر آلمان

کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی - جاروبرقی صنعتی - بخارشوی صنعتی - واترجت صنعتی - سوییپر - فرش شوی - پله برقی شوی - کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.

کارن تجارت
رو به بالا