٠٢١٦٦٩٠٨١٣٨

کاربرد جاروبرقی صنعتی در مراکز تجاری

کاربرد جاروبرقی صنعتی در مراکز تجاری

کاربرد جاروبرقی صنعتی در مراکز تجاری

امروزه مراکز تجاری معتبر در سراسر جهان اقدام به استفاده از انواع دستگاه های نظافت صنعتی می کنند.دو دلیل عمده برای استفاده از این دستگاه ها ذکر می شود اول نظافت و پاکیزگی محیط و دومین عامل نیز ایمنی محیط می باشد.یکی از دستگاه های نظافت صنعتی مهمی که به دو دلیل ذکر شده در مراکز تجاری کاربرد فراوانی دارد جاروبرقی صنعتی می باشد.در این نوشتار توضیحات مختصری در باره کاربرد جاروبرقی صنعتی در مراکز تجاری ارائه می دهیم و سپس برخی از انواع جاروبرقی صنعتی کارچر را به شما معرفی می کنیم.

انواع جاروبرقی صنعتی نیز اولا به دلیل نظافت و پاکسازی عمومی محیط استفاده می شود.جاروبرقی های صنعتی که دارای انواع مختلفی نیز می باشند معمولا به منظور جمع آوری گرد و خاک و یا مایعات ریخته شده بر روی زمین در اینگونه محیط ها استفاده می شوند از این روی باید این دستگاه ها دارای قابلیت حمل و نقل بالایی باشند که به راحتی بتوان در زمان نیاز آنها را به محیط مورد نظر انتقال داد.

دومین کاربرد جاروبرقی صنعتی در مراکز تجاری ایجاد محیطی ایمن می باشد.لازم است بدانید که بسیاری از آتش سوزی هایی که در مراکز تجاری اتفاق می افتد به دلیل افت ولتاژ برق می باشدکه بر اثر نشست گرد و خاک بر روی سیم های برق تاسیسات این مراکز می باشد.در صورتی که اگر به وسیله جاروبرقی صنعتی نظافت مناسبی صورت بگیرد این اتفاق نخواهد افتاد.

محصولات کارچر

کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شویجاروبرقی صنعتیبخارشوی صنعتیواترجت صنعتیسوییپرفرش شویپله برقی شویکارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.

کارن تجارت
رو به بالا