آبیاری باغبانی کرشر

آبیاری باغبانی کرشر

شرکت کرشر آلمان تولید کننده انواع دستگاه‌های نظافتی خانگی و صنعتی است. این شرکت از سال ۲۰۰۷ خط تولید محصولات آبیاری باغبانی کرشر را راه‌اندازی کرد و تجهیزات مختلفی در زمینه آبیاری باغبانی با کیفیت بسیار بالا و کاربردهای فراوان به مشتریان خود در سراسر دنیا عرضه نمود.

محصولات آبیاری باغبانی کرشر شامل انواع تفنگی‌های آبپاش، شلنگ و شلنگ‌جمع‌کن‌، انواع فواره‌های آبیاری، تجهیزات آبیاری قطره‌ای و انواع لوازم جانبی آبیاری کاربردی می‌باشد. تمام این محصولات با کیفیت بسیار بالا برای آسان‌تر و لذت‌بخش‌ کردن کارهای باغبانی برای شماست.

برای آبیاری گیاهان می‌توانید از نازل‌ها و تفنگی‌های آبپاش استفاده کنید. بسته به اینکه از کدام مدل نازل و اسپری استفاده می‌شود، می‌توانید حجم آب را تنظیم کرده و انواع مختلفی از الگوهای پاشش را تنظیم کنید. هنگام انتخاب تفنگی باید اندازه محیط و نوع گیاهان در نظر گرفته شود.

با استفاده از تایمر آبیاری هوشمند می‌توانید آبیاری را به صورت خودکار و متناسب با نیاز گیاهان کنترل کنید. حتی می‌توانید تعیین کنید که آبیاری چه زمانی و در چه روزهایی شروع شود و چه مدت طول بکشد.

هنگام انتخاب یک شیلنگ مناسب باغبانی، باید به عوامل زیادی توجه کنید: طول و قطر شیلنگ و همچنین جنس آن از جمله مواردی هستند که هنگام خرید شلنگ باید به آن توجه نمایید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.