10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

تعمیرات اسکرابر

تعمیرات کلیه‌ی مدل‌های اسکرابر کارچر آلمان توسط شرکت کارن تجارت بهین در ایران انجام می‌شود. البته مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند که حتما کارت گارانتی شرکت کارن تجارت بهین باید همراه دستگاه باشد تا بخش خدمات پس از فروش کارن تجارت بهین بتواند مراحل تحویل و تعمیر اسکرابر را طی نماید.

در تعمیرات اسکرابر عمده‌ترین بخش‌هایی که نیاز به تعمیر دارند قسمت‌های انتقال آب مانند لوله‌های انتقال آب، شیر تنظیم مصرف آب و ماده شوینده و یا شلنگ تخلیه می‌باشد که در اثر رسوب آب و یا پارگی سطح نیازمند تعمیرات می‌باشد.

تعمیر لوازم کارچر

همچنین موتور مکنده نیز از قسمت‌های آسیب‌پذیر دستگاه می‌باشد. برای جلوگیری از آسیب دیدن موتور مکنده اسکرابر باید چند نکته‌ی مهم را رعایت کرد. اول تعویض به موقع فیلترها که از فشار آمدن به موتور جلوگیری می‌کند.

توجه به سیستم قطع کن مکنده که در صورت پر شدن مخزن عمل می‌کند و کاربر به محض تغییر صدای مکنده باید کار را متوقف کند و مخزن را تخلیه کند تا آب به موتور مکنده آسیب نرساند. توجه به این نکات نیاز به تعمیرات اسکرابر را کاهش می‌دهد.

شرکت کارن تجارت بهین با در اختیار داشتن کادری حرفه‌ای در تعمیرات اسکرابر خدمات پس از فروش را در سریع‌ترین زمان ممکن به مشریان عزیز ارائه می‌دهد. تمام قطعات به کار رفته در تعمیرات اسکرابر کارچر توسط کارن تجارت بهین قطعات اورجینال شرکت کارچر آلمان می باشد.

بخش خدمات پس از فروش شرکت کارن تجارت بهین در مورد تعمیرات اسکرابر سعی دارد تا حتی‌المقدور تعمیرات را در محل فروش انجام دهد و تنها برای تعمیرات اساسی دستگاه را به کارگاه خدمات منتقل نماید.

تمیز کردن فرش در خانه

فرش‌ها هر روز در معرض آلودگی هستند. جای پنجه حیوان خانگی، خرده بیسکویت، لکه‌های قهوه یا اثر کفش کثیف که به مرور زمان باعث تجمع آلودگی زیادی می‌شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.