جاروبرقی کرشر Kärcher

جاروبرقی‌های چند منظوره کرشر، بسیار مقاوم و ایده‌آل برای نظافت سریع و دقیق همه مناطق درون خانه یا بیرون از خانه هستند.

به لطف طیف وسیعی از ویژگی‌های کاربردی جاروبرقی‌های کرشر انواع آلودگی‌ها به سادگی تمیز می‌شوند، چه پسماندهای خشک و چه پسماندهای مرطوب. قدرت مکش فوق‌العاده بالا و نازل‌های مخصوص طراحی شده جاروهای کرشر حتی ذرات بزرگ را هم به راحتی جمع می‌کنند.

اصلاً مهم نیست که فضای بزرگ یا کوچکی برای نگهداری جاروبرقی داشته باشید. اینکه تنها زندگی می‌کنید یا یک خانواده هستید. به هر حال از بین محصولات متنوع کرشر می‌توانید جاروبرقی مناسب خودتان را پیدا کنید.

یک جاروبرقی کرشر می‌تواند همه نیازهای نظافتی شما را برآورده کند و سلامتی را در محیط زندگی شما تضمین کند.

جاروبرقی کرشر، مجهزتر از همیشه

جاروبرقی‌های کرشر مجهز به طیف گسترده‌ای از لوازم جانبی برای کارهای روزمره هستند. از نازل‌های مخصوص کف و شلنگ‌های خرطومی گرفته تا سیستم‌های فیلتراسیون تخصصی، تمام اجزای به کار رفته در جاروهای کرشر به بهترین شکل ممکن طراحی شده‌اند.

کارچر با تولید سری جاروبرقی‌های آب و خاک راه‌حلی برای همه نیازهای ممکن ارائه کرده است. چه برای استفاده‌های گاه به گاه چه برای استفاده‌های مداوم و فشرده. به لطف طیف وسیعی از دستگاه‌ها با توان خروجی متفاوت، دستگاه‌های متناسب با نیاز شما وجود خواهد داشت و می‌توانید به کرشر اعتماد کنید.

جاروبرقی کرشر

جاروهای کرشر قدرتمند از هر زمان دیگری

قدرت مکش جاروبرقی‌های کرشر همان چیزی است که تفاوت را ایجاد می‌کند. عملکرد جاروبرقی‌ها با علامت فنی قدرت مکش (W) بیان می شود. هر چه این عدد بزرگ‌‌تر باشد، قدرت جاروبرقی بیشتر است.

قدرت مکش جاروبرقی به روش استاندارد IEC 60312 اندازه‌گیری می‌شود. که از دو پارامتر جریان هوا و خلا تشکیل شده‌ است. هدف از تولید جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر، ایجاد دستگاه‌های بسیار قدرتمندتر از مدل‌های قبلی بود.

جاروبرقی خانگی کرشر

عملی تر، کارآمدتر

لوازم جانبی استاندارد به طور خاص برای جاروبرقی‌های کرشر طراحی شده است که در ترکیب با خود دستگاه‌ بازدهی فراتر از تصور ایجاد می‌کنند. دسته متحرک و قابل جابجایی جاروبرقی کرشر به شکل ارگونومیکی طراحی شده‌اند که به شما امکان می‌دهد در حین استفاده از دستگاه راحت باشید.

در دستگاه های کلاس WD 5-6، ترکیب خاص دسته مانع از ایجاد الکتریسیته ساکن می شود. شلنگ‌های مکش در جاروهای جدید کرشر دارای قطر بیشتری هستند و انعطاف پذیری بالایی دارند.

در عین حال بسیار مقاوم و بادوام هستند. چه برای آلاینده‌های خشک و چه مرطوب، ریز یا درشت، نازل های کف مخصوص تولید شده است که به راحتی با شرایط مرطوب سازگار می‌شوند.

جاروبرقی صنعتی کرشر

جاروبرقی‌های آب و خاک کرشر

جاروبرقی‌های آب و خاک کرشر به طور خاص برای اتومبیل‌ها، گاراژها، باغ‌ها و سایر کارها طراحی شده‌اند. موتور قدرتمند و  قدرت مکش این جاروها باعث می‌شود که حتی سخت‌ترین کارهای نظافتی در فضای باز هم به راحتی انجام شوند.

همه آلاینده‌ها از گرد و غبارگرفته تا شن و ماسه. چه خشک باشد، چه مرطوب، چه ریز یا درشت. با ابزار هوشمند کف و فناوری سیستم فیلتر – بدون نیاز به تعویض فیلتر در بین کارها، به طور یکپارچه بین دستگاه خشک و مرطوب سوئیچ کنید.

جاروبرقی آب و خاک کرشر

باتری‌های لیتیوم یونی به کار رفته در جاروبرقی‌های بی سیم کرشر با عملکرد بالا جایگزین‌های قابل اعتمادی برای پریزها و منابع برق هستند و  آزادی حرکت و قدرت مانور بیشتری در حین کار به شما می‌دهند.

جاروبرقی‌های دستی کرشر، جاروهایی کوچک با عملکرد عالی هستند. این دسته از جاروبرقی‌ها برای خانواده‌های کوچک با فضای ذخیره‌سازی محدود مناسب هستند.

جاروبرقی‌های بدون کیسه کرشر، از فناوری چند سیلیکونی به جای کیسه در جاروبرقی استفاده می‌کنند. این جاروها برای کسانی مناسب است که می‌خواهند خود را درگیر خرید و تعویض کیسه‌های جارو نکنند.

جاروبرقی‌های کیسه‌ای کرشر از سیستم فیلتر بهداشتی برخوردار هستند و به سرعت می‌تواند نظافت و سلامت محیط خانه شما را تضمین کنند.

یکی دیگر از فناوری‌های ابتکاری به کار رفته در جاروبرقی‌های کرشر، استفاده از فیلتر آب است. استفاده از این فیلتراسیون به خصوص برای کسانی که به آلرژی و بیماری‌های تنفسی مبتلا هستند توصیه می‌شود.

نظافت صنعتی

سطوح صنعتی به مراقبت و توجه ویژه‌ای احتیاج دارند. این که از چه روشی برای نظافت صنعتی استفاده شود تا حد زیادی بستگی به جنس سطوح کف دارد.

۸ عادت نظافتی بد که در سال نو باید ترک کنید

برخی از عادت‌های نظافتی بدی که وجود دارد باید در سال جدید ترک شوند زیرا باعث از بین رفتن ارزش خانه شما می‌شود. این کارها باید به طور منظم انجام شوند.

جاروبرقی کارگاهی

از جاروبرقی‌ کارگاهی معمولا برای مکش زباله‌های موجود در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها و برای جمع آوری آلودگی‌های با حجم بیشتر و همچنین مایعات استفاده می‌شود.

نکاتی که برای آبیاری باید بدانید

آبیاری گیاهان برای علاقمندان به باغ کاری لذت‎بخش و در عین حال پر زحمتی است. استفاده از تجهیزات مناسب باعث می‌شود که آبیاری آسانی داشته باشید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.