10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

خرید اسکرابر

خرید اسکرابر برای یک مجموعه، نیازمند بررسی کامل محیط، برنامه‌های نظافتی و نیازهای واقعی آن مجموعه می‌باشد. در بررسی محیط برای خرید اسکرابر باید ابعاد محیط، ابعاد محل‌های عبور باریک، جابجایی دستگاه (ابعاد آسانسور) و جنس کف‌پوش و نوع آلودگی در نظر گرفته شود. در خرید اسکرابر برای مجموعه‌هایی که رفت و آمد زیادی دارند و شلوغ می‌باشند و حتی ماشین‌آلاتی نظیر لیفتراک در عبور و مرور هستند بهتر است از اسکرابر باطری‌دار یا به عبارت دیگر اسکرابر شارژی استفاده شود.

برای محموعه‌هایی که رفت و آمد زیاد ندارند اما آلودگی در محیط زیاد است و نیاز به نظافت مداوم است بهتر است اسکرابر کابلی خریداری شود. در خرید اسکرابر باید به حجم مخازن نیز توجه شود. برای مساحت‌های بالا و نظافت‌های مداوم بهتر است از اسکرابرهای با حجم مخازن بالا استفاده شود.

بهترین اسکرابر دستی

در خرید اسکرابر برای مجموعه‌های درمانی و اقامتی باید به صدای اسکرابر توجه شود و مدل‌هایی انتخاب شود که صدای کمتری دارند. مانند اسکرابر مدل BR35/12 کارچر. مدل اسکرابر ۳۵/۱۲ حتی قادر به تمیز کردن زیر تخت‌های بیمارستان‌ها نیز می‌باشد. در خرید اسکرابر برای نظافت مکان‌های باریک و محیط‌های کوچک باید مدل‌هایی با قدرت مانور فوق‌العاده بالا در نظر گرفته شوند. مانند مدل‌هایی نظیر اسکرابر BR30/4  و BR35/12.

این مدل‌ها به علت عرض کم و قابلیت‌هایی نظیر چرخش هد برس و یا قابلیت خشک کردن در زمان حرکت به عقب از قدرت مانور فوق‌العاده ی برخوردار هستند. در خرید اسکرابر برای محیط‌هایی که نیازمند استفاده از ماده شوینده زیادی می‌باشند بهتر است مدل‌هایی از اسکرابر کارچر استفاده شود که سیستم مدیریت مصرف مواد شوینده بر روی آن نصب است. برای اطلاعات کامل‌تر درخصوص خرید اسکرابر با کارشناسان شرکت کارن تجارت بهین تماس بگیرید تا از مشاوره‌ی رایگان و تخصصی شرکت بهره‌مند شوید.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.