10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

لوازم و تجهیزات آبیاری

 

آبیاری برای سلامت گیاهان ضروری است، اما آبیاری به شیوه سنتی می‌تواند کار پردردسری باشد. باید شیلنگ‌ را در سراسر باغ بکشید، آب‌پاش‌ها را در قسمت‌های مختلف جابجا کنید و ساعت‌ها برای آبیاری وقت بگذارید. استفاده از سیستم‌های آبیاری مکانیزه ساده‌ترین راه برای تامین رطوبت متناسب با نیاز گیاهان است و دردسرهای آبیاری سنتی را از بین می برد. طیف گسترده لوازم آبیاری کارچر، رضایت خاطر همه دوست‌داران گل و گیاه و باغبان‌های حرفه‌ای را جلب می‌کند. محصولات آبیاری که کاملاً هماهنگ کار می‌کنند و به شما امکان مدیریت صحیح منابع طبیعی را می‌دهند.

تجهیزات باغبانی کارچر (کرشر) به شما این اطمینان را می‌دهند که از آب به بهترین و درست‌ترین شیوه ممکن استفاده می‌شود. فناوری نوین و سنسورهای دقیق و حساس این برند معتبر جهانی تضمین می‌کنند که گیاهان حجم آب مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند. کارچر برای اطمینان از اینکه می‌توانید نهایت لذت را از زیبایی باغ و باغچه خود ببرید، نازل‌هایی با حداکثر بازدهی، تفنگی‌های پاشش آب، فواره‌های آب‌پاش، شلنگ‌ها، تایمرهای آّب، پمپ‌ها و سیستم‌های ذخیره سازی را طراحی کرده است.

از هرکدام از تجهیزات آبیاری و باغبانی کارچرکه استفاده می‌کنید، اطمینان داشته باشید که انتخاب درستی کرده‌اید.

 

نازل‌ها و اسپری‌های آب‌پاش

 

گیاهان خود را به زیباترین شکل ممکن آبیاری کنید

سری‌های شلنگ آب که با نام تفنگی پاشش آب یا تفنگی آب‌پاش هم شناخته می‌شوند، استانداردهای جدیدی در فرآیند آبیاری به وجود آورده‌اند. چه برای نظافت کردن و شستشو و چه برای آبیاری گیاهان، انواع مختلفی از تفنگی‌های آب‌پاش برای پاسخگویی به نیازهای شما با عملکردها و کارآیی‌های مختلف در بازار موجود است.

آبیاری مطلوب تنها با فراهم کردن یک الگوی پاشش کاملاً تنظیم شده قابل دستیابی است. با استفاده از  طیف گسترده نازل‌ها و تفنگی‌های آب‌پاش کارچر به راحتی می‌توانید الگوی پاشش و حجم آب خروجی را از گیاهی به گیاه دیگر تنظیم کنید تا آب دقیقاً همان جایی که لازم است پاشیده شود و از گیاه محافظت شود و در نتیجه آب تقریباً هرگز هدر نمی‌رود.

 

کانکتورها و انواع سیستم‌های اتصال

 

اتصالات شیلنگ، از لوازم جانبی مهم باغبانی هستند که یا همراه با خود شیلنگ عرضه می‌شوند یا باید به صورت جداگانه خریداری شوند. کانکتورها یا اتصالات شیلنگ در واقع همان قطعات جانبی هستند که در انتهای شیلنگ‌ها یا در قسمت‌های مختلف آن قرار دارند و برای کارکرد مناسب، اتصال به سرشیر، سرشیلنگی یا تفنگی‌های آب‌پاش ضروری هستند. این کانکتورهای کوچک ممکن است خیلی با اهمیت به نظر نرسند اما می‌توانند نحوه سیستم آبیاری شما را کاملاً دگرگون کنند.

Kärcher مارک تجاری مورد علاقه بسیاری در سراسر جهان است. این شرکت طیف کاملی از کانکتورها و اتصالات شلنگ را که برای باغبانی و داشتن یک سیستم آبیاری هوشمند مورد نیاز است فراهم می‌کند. کانکتور، کوپلینگ، انواع مندورها (برای تعمیرات شلنگ‌های آسیب‌دیده)؛ کارچر انواع قطعات و اتصالات مناسب برای همه انواع سیستم‌های کلیکی استاندارد موجود را ارائه می‌دهد. صرف‌نظر از قطر شیلنگ‌ها ( ۱/۲”، ۵/۸” ، ۳/۴”) اتصالات شلنگ فوق‌العاده و بدون نشتی کارچر همیشه مناسب هستند و کیفیت تضمین شده‌ای دارند. کانکتورهای کارچر مطابق بر استاندارد جهانی) (ABS هستند و حداکثر مقاومت را در برابر فشار آب دارند. تمام سیستم های پلاگین Kärcher با سیستم های کلیکی استاندارد موجود در بازار سازگار هستند.

شلنگ‌ها

شلنگ‌های کارچر، استحکام، انعطاف‌پذیری، مقاومت و عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند. کنترل و کار با این شلنگ‌ها بسیار ساده است. تنوع شلنگ‌های آبیاری بسیار زیاد است. در ظاهر شلنگ‌های مختلف تفاوت زیادی ندارند بنابراین بسیاری از کسانیکه به باغبانی علاقمند هستند ممکن است مدل‌های ارزان قیمت را انتخاب کنند که در اغلب موارد این شلنگ‌ها دوام چندانی نخواهند داشت و نشتی آب از اتصالات و همینطور خم شدن و تا شدن شلنگ‌ها دردسرهای زیادی برایشان ایجاد می‌کند.

شیلنگ آبیاری باید به اندازه کافی مقاوم باشد تا بتواند فشار آب را تحمل کند. انعطاف‌پذیری بالا یکی دیگر از معیارهای یک شیلنگ خوب است که مانع از آسیب دیدن آن در زمان کشیدن به اطراف می‌شود. اشعه ماوراء بنفش یکی از عواملی است که می‌تواند به شیلنگ آسیب برساند. اشعه ماورا بنفش خورشید می‌تواند باعث شکننده شدن یا چسبناک شدن شیلنگ شود. بنابراین یک شلنگ خوب باید در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید مقاوم باشد.

 

فواره‌های آب‌پاش

 

فوراه‌های آب‌پاش، محصولاتی پر از ایده هستند.

طیف گسترده اسپرینکلرهای کارچر راه حل مناسبی برای آبیاری هر نوع باغ بزرگ و کوچک، صاف و مسطح و یا شیبدار هستند. برای آبیاری یک منطقه خاص فقط کافی‌است فواره‌ی آب‌پاش را در زمین نصب کنید و آن را به جریان آب وصل کنید. هرچه فضای باغ شما بزرگ‌تر باشد، تعویض سیستم آبیاری و استفاده از اسپرینکلرها کار منطقی‌تری است. به این‌ترتیب نه تنها در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید، از گیاهان هم دربرابر کمبود آب محافظت می‌کنید.

اسپرینکلرهای آبیاری با استفاده از نازل‌های کوچک می‌توانند مناطق مختلف را با زاویه‌های  ۹۰، ۱۸۰ و ۳۶۰ درجه آبیاری کنند. ایده منحصر به فرد کارچر در طراحی گارد محافظ مانع از خیس شدن اپراتور در حین آبیاری می‌شود و کار با فوراه‌های آب‌پاش نوسانی را هم بسیار ساده کرده است. به این ترتیب دیگر نیازی به بارها رفت و آمد بین محل آبیاری و شیرآب نیست و می‌توانید بدون خیس شدن محل مناسب برای آب‌پاش را پیدا کنید. همه مدل‌های اسپرینکلر و فواره‌های آب‌پاش کارچر، قابل نصب و انطباق با انواع شلنگ‌های استاندارد هستند.

انواع مختلفی از فواره‌های آب‌پاش در بازار وجود دارند. تصمیم‌گیری به عهده شما است که کدام مدل برای باغ و نیازهای شما مناسب‌تر است. زوایای متنوع و بی‌نظیر خروجی آب برای دسترسی بهتر به قسمت‌های مختلف در زمان آبیاری از نکاتی است که در طراحی اسپرینکلرهای کرشر آلمان مورد توجه واقع شده است.

 

شلنگ جمع‌کن

 

آبیاری باغ و باغچه می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. اما زمانیکه شلنگ را جمع می‌کنید و آن را در نزدیکی شیر رها می‌کنید ممکن است با خودتان فکر کنید که آیا راهی آسان‌تر هم برای جمع کردن شلنگ وجود دارد؟ چرخ دستی‌ها و سیستم‌های ذخیره‌سازی شیلنگ محلی تمیز و مطمئن برای شلنگ‌ها فراهم می‌کنند و آن‌ها را از انواع خطرات احتمالی محافظت می‌کنند. شلنگ‌های آبیاری ارزان قیمت نیستند پس بهترین راه برای محافظت از سرمایه‌گذاری‌تان این است که از شلنگ جمع کن استفاده کنید.

 شلگ جمع کن‌ در واقع  یک دوک استوانه‌ای از جنس فلز، فایبرگلاس یا پلاستیک است و برای جمع کردن شیلنگ استفاده می‌شود. قرقره های شیلنگ با توجه به قطر و طول شلنگ ، میزان فشار و روش جمع کردن شیلنگ دسته بندی می شوند. شیلنگ‌ها انواع مختلفی دارند اما به هر حال کارکرد شلنگ‌جمع‌کن‌ها یکسان است. بسته به موقعیت شلنگ، چیدمان حیاط و محوطه‌سازی شما ، گزینه های مختلفی برای نظم دادن به شلنگ‌های باغ وجود دارد.

 

آبیاری هوشمند

 

تایمرهای آبیاری برای سلف سرویس گیاهان!  دیگر نگران آبیاری گیاهان خود نباشید، حتی وقتی بیرون از خانه هستید یا در تعطیلات به سر می‌برید. تایمرهای آبیاری کارچر، آبیاری باغ را دقیقاً طبق برنامه‌ریزی شما و در صورت نیاز با مقدار مشخصی از آب کنترل می‌کنند. تایمر آبیاری وسیله‌ای الکترومکانیکی است که معمولاً در انتهای منبع تغذیه به شیر آب وصل می‌شود و جریان آب را از طریق استفاده از یک شیر مکانیکی تقویت می‌کند یا کاهش می‌دهد

 تایمر‌های آبیاری چطور کار می‌کنند؟

 

یک سیستم آبیاری اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل شده و عوامل زیادی در پشت صحنه دارد. همه این‌ها با تایمر شروع می‌شود. زمانی که برنامه آبیاری‌ را تنظیم می‌کنید، زمان‌سنج درون سیستم تنظیم می‌شود. با گذشت زمان، باتری انرژی را از طریق سیم‌ها به تایمر می‌فرستد. دریچه‌ها باز می‌شوند و آب وارد شیلنگ می‌شود. سپس جریان آب به سیستم آب‌پاش وصل می‌شود، و از آنجا در باغ پخش می‌شود. زمانی که آبیاری تمام می‌شود، دریچه‌ها بسته می‌شوند و جریان آب قطع می‌شود.

 

سیستم آبیاری قطره‌ای

 

بفرمایید باران!

آبیاری قطره‌ای روشی هوشمندانه و اقتصادی برای صرفه‌جویی در مصرف آب، رشد گیاه، جلوگیری از رشد قارچ و بیماری‌ها است. سیستم آبیاری قطره‌ای، سطح رطوبت بسیار مطلوبی در خاک ایجاد می‌کند که برای رشد گیاهان بسیار مناسب است.

طیف گسترده تجهیزات آبیاری کارچر، رضایت همه دوستداران باغ و باغبانی را جلب می‌کند. در واقع تمام محصولات آبیاری کارچر طوری طراحی شده‌اند که تضمین می‌کنند از گران‌بها‌ترین سرمایه زندگی یعنی آب به درستی استفاده می‌شود. فناوری نوآورانه و سنسورهای دقیق سیستم‌های آبیاری کارچر به شما اطمینان می‌دهند که  دقیقاً میزان آب مورد نیاز برای رشد گیاهان تامین می‌شود. لوازم آبیاری قطره‌ای یک مکمل عالی برای باغ، باغچه‎، بوته‌ها و پرچین‌های باغ شما است. آب دقیقا همان جایی که لازم باشد خارج می‌شود. و هیچ گونه هدر رفتی وجود نخواهد داشت. سیستم آبیاری قطره‌ای کاملاً سازگار با محیط زیست است و در هزینه‌های ناشی از مصرف بیش از حد آب هم صرفه‌جویی می‌کند. سیستم آبیاری قطره‌ای Karcher تمام مزایای یک سیستم آبیاری سنتی و مدرن را با هم ترکیب می‌کند. این سیستم با فشار تا ۴ بار کار می کند و دارای یک شلنگ PVC 1/2 “با نازل های قطره ای و میکرو اسپری است. فیلترهای مخصوص کنترل و کاهش فشار آب و فیلترهای مخصوص جذب رسوبات هم می‌توانند به این سیستم اضافه شوند. سیستم‌های آبیاری قطره‌ای کارچر را می‌توانید به صورت جداگانه و منطبق با هر نوع فضای باغی طراحی کنید.

دیگر مهم نیست که وضعیت آب و هوا چطور است، این سیستم آبیاری منعطف به حفظ باغ شما کمک می‌کند شرایط بهینه‌ای برای رشد گیاهان شما فراهم می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *