10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

کارچرسنتر تهران

در کارچرسنتر تهران می‌توانید خرید لذت بخشی را با تجربه استفاده مستقیم از دستگاه مدنظرتان داشته باشید، می‌توانید دستگاه‌هایی را که قصد خرید آن را دارید یا تجهیزاتی را که جهت انجام امور نظافتی به آن احساس نیاز می‌کنید، به صورت مستقیم و بدون محدودیت و به صورت حضوری تست نموده، با طرز کار آن آشنا شده و از کارایی دستگاه و تطبیق آن با نیاز خود اطمینان حاصل نمایید.

تهران - خیابان آزادی - نرسیده به رودکی - روبروی سازمان حج و زیارت - پلاک ۲۳۴

۰۲۱-۵۴۰۹۱ | ۰۲۱-۶۶۹۳۴۶۸۵

شنبه تا چهارشنبه: ۸:۳۰ الی ۱۸ | پنجشنبه: ۸:۳۰ الی ۱۴ | جمعه و تعطیلات رسمی: تعطیل
کرشر سنتر کارن تجارت

کارچر استور تهران

در کارچراستور تهران می‌توانید خرید لذت بخشی را با تجربه استفاده مستقیم از دستگاه مدنظرتان داشته باشید، می‌توانید دستگاه‌هایی را که قصد خرید آن را دارید یا تجهیزاتی را که جهت انجام امور نظافتی به آن احساس نیاز می‌کنید، به صورت مستقیم و بدون محدودیت و به صورت حضوری تست نموده، با طرز کار آن آشنا شده و از کارایی دستگاه و تطبیق آن با نیاز خود اطمینان حاصل نمایید.

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از ظفر - روبروی بیمارستان ایرانمهر - پلاک ۱۳۲۴

۰۲۱-۲۲۲۶۶۷۱۵

شنبه تا پنجشنبه: ۱۰ الی ۲۱:۳۰ | جمعه ها: ۱۶ الی ۲۱:۳۰ | تعطیلات رسمی: تعطیل
کارچر استور تهران

شرکت کارن تجارت بهین نماینده رسمی کارچر آلمان در مهرماه سال ۱۴۰۰ و برای ایجاد دسترسی آسان هموطنان در شهر مشهد، فروشگاه کارچر سنتر مشهد را به سیستم فروش خود اضافه نمود. مشتریان عزیزی که در شهر مشهد مقدس و حومه ساکن هستند می‌توانند با مراجعه به این مرکز محصولات کارچر را از نزدیک ببینند و اقدام به خرید آنها نمایند.

مشهد- خیابان سناباد - نبش کوچه ۵۹ کارچر سنتر مشهد

۰۵۱-۳۸۴۹۶۲۰۹ | ۰۵۱-۳۸۴۹۶۲۳۰

شنبه تا پنجشنبه: ۹ الی ۲۰:۳۰ | جمعه و تعطیلات رسمی: تعطیل
نمایندگی کارچر مشهد

کانتر فروش مجتمع پالادیوم

شرکت کارن تجارت بهین در سال ۹۹ و در جهت سیاست افزایش پایانه‌های فروش و دسترسی مشتریان شمال تهران کانتر فروش مجتمع تجاری پالادیوم، در شمال تهران را به سیستم فروش خود اضافه نمود. مشتریان عزیزی که در این مناطق تهران قصد خرید دارند با مراجعه به این مرکز می‌توانند محصولات کارن تجارت بهین را از نزدیک ببینند و اقدام به خرید آنها نمایند.

تهران - زعفرانیه - خیابان مقدس اردبیلی - مجتمع تجاری پالادیوم

ساعات کاری: همزمان با ساعات کاری مجتمع
کانتر فروش پالادیوم

کانتر فروش مجتمع عرش آجودانیه

شرکت کارن تجارت بهین نماینده رسمی کارچر آلمان در سال ۹۹ و برای ایجاد دسترسی آسان همشهریان عزیز تهرانی واقع در شمال و شمال شرق تهران اقدام به افتتاح کانتر فروش محصولات کرشر در مجتمع تجاری عرش آجودانیه گرفت. مشتریان عزیزی که در شهر تهران و مناطق شمالی آن سکونت دارند می‌توانند با مراجعه به این مرکز محصولات کارچر را از نزدیک ببینند و اقدام به خرید آنها نمایند.

تهران - آجودانیه - مجتمع تجاری عرش

ساعات کاری: همزمان با ساعات کاری مجتمع
کانتر فروش عرش آجودانیه

فروشگاه اینترنتی کارچرشاپ

شرکت کارن تجارت بهین بعد ازتجربه موفق افتتاح نمایشگاه دائمی کارچر سنتر تهران در خیابان آزادی تهران، به دلیل ارج نهادن به نیاز مشتریان خود، علی‌الخصوص مشتریان خارج از استان تهران که دسترسی آسانی به نمایشگاه دائمی کارچر سنتر تهران ندارند اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی رسمی خود تحت نام فروشگاه اینترنتی کارچر شاپ نمود. متاسفانه اخیرا برخی از سودجویان با سوء استفاده از نام شرکت کارن تجارت بهین و کارچر و با معرفی خود به عنوان نماینده کارچر آلمان اقدام به ارائه محصولاتی تحت نام این برند در فضای مجازی و فروشگاه‌های خود نموده‌اند. تمامی محصولات وب‌سایت کارچر شاپ دارای ۱ سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش شرکت کارن تجارت بهین می‌باشند و کارشناسان خدمات پس از فروش این شرکت آمادگی خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز در اقصی نقاط کشور را دارند.

کارچرشاپ

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.