فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
نمایندگی کارچر در ایران

نمایندگی کرشر آلمان در ایران

شرکت karcher آلمان دارای شبکه ی وسیعی از نمایندگان و دفاتر منطقه ای در سراسر جهان است. می توان آن را از گسترده ترین شبکه های توزیع کالا و خدمات پس از فروش در جهان دانست. به طوری که شاید نتوان کشوری را یافت که نمایندگی کارچر در آن وجود نداشته باشد.

محصولات متنوع کرشر در بخش های خانگی و صنعتی

شرکت کرشر محصولات نظافتی بسیار متنوع و زیادی در بخش خانگی و صنعتی تولید می کند. لذا نمایندگان کرشر در سراسر جهان باید شناخت کامل و وسیعی از همه محصولات تولیدی کرشر داشته باشند تا بتوانند از میان بیش از ۳۰۰۰ مدل کالا مشاوره صحیحی برای خرید به مشتریان ارائه دهند و خدمات پس از فروش خوبی را برای مشتریان تأمین کنند.

شرکت کارن تجارت نماینده کرشر آلمان

شرکت کارن تجارت از میان متقاضیان بسیار زیادی که خواهان اخذ نمایندگی کارچر برای محصولات حرفه ای این شرکت بودند، برگزیده شد تا بهترین شرایط را برای هم وطنان عزیز فراهم کند تا بتوانند از بالاترین کیفیت دستگاه های نظافتی در جهان در کشور عزیزمان برخوردار گردند.

کارشناسان شرکت کارن تجارت بعد از گذراندن دوره های شرکت karcher شناخت کاملی را از محصولات متنوع کرشر بدست آورده اند تا با در نظر گرفتن نیازهای مشتری بتوانند بهترین و مناسب ترین دستگاه ها را از لحاظ فنی، اقتصادی و کیفی به مشتریان پیشنهاد دهند.
همچنین شرکت کارن تجارت به عنوان نمایندگی کرشر با رعایت کامل استاندارهای خدمات پس از فروش تمام قطعات و لوازم مربوط به دستگاه های عرضه شده توسط این شرکت را تأمین کرده است بنابراین مشتریان بعد از خرید دستگاه در صورت خرابی، سریع ترین و بهترین کیفیت خدمات پس از فروش را در اختیار خواهند داشت.

ارائه محصولات گسترده کرشر آلمان توسط شرکت کارن تجارت

شرکت کارن تجارت نماینده کرشر آلمان محصولات نظافتی وسیع و متنوع کرشر آلمان را در ایران عرضه می کند. دستگاه های اسکرابر ، دستگاه های سوییپر (جاروب های محوطه و شهری ) ، جاروبرقی صنعتی، بخارشوی صنعتی، کارواش های پرتابل ،کارواش های اتوماتیک دروازه ای،سیستم های آیس بلاست، دستگاه های پله برقی شوی ،دستگاه های فرش و موکت شوی، دستگاه های مبل شوی و چند دسته ی خاص دیگر از محصولات شرکت کرشر توسط شرکت کارن تجارت در ایران عرضه می شود.

 

لینک های مرتبط   نمایندگی کرشر تهران

فیلم شرکت کارن تجارت ( نمایندگی کرشر)

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *