نمایندگی کرشر

نمایندگی کرشر در ایران

راه‌های ارتباطی

فروشگاه کارچر سنتر

تهران – خیابان آزادی – نرسیده به رودکی – روبروی سازمان حج و زیارت – پلاک ۲۳۴

۰۲۱-۶۶۹۴۴۰۹۷ | ۰۲۱-۵۴۰۹۱

نمایندگی کرشر آلمان در ایران

شرکت karcher آلمان دارای شبکه‌ی وسیعی از نمایندگان و دفاتر منطقه‌ای در سراسر جهان است. می‌توان آن را از گسترده‌ترین شبکه‌های توزیع کالا و خدمات پس از فروش در جهان دانست. به طوری که شاید نتوان کشوری را یافت که نمایندگی کارچر در آن وجود نداشته باشد.

محصولات متنوع کرشر در بخش‌های خانگی و صنعتی

شرکت کرشر محصولات نظافتی بسیار متنوع و زیادی در بخش خانگی و صنعتی تولید می‌کند. لذا نمایندگان کرشر در سراسر جهان باید شناخت کامل و وسیعی از همه محصولات تولیدی کرشر داشته باشند تا بتوانند از میان بیش از ۳۰۰۰ مدل کالا مشاوره صحیحی برای خرید به مشتریان ارائه دهند و خدمات پس از فروش خوبی را برای مشتریان تأمین کنند.

شرکت کارن تجارت بهین نماینده کرشر آلمان

شرکت کارن تجارت بهین از میان متقاضیان بسیار زیادی که خواهان اخذ نمایندگی کارچر برای محصولات حرفه‌ای این شرکت بودند، برگزیده شد تا بهترین شرایط را برای هموطنان عزیز فراهم کند تا بتوانند از بالاترین کیفیت دستگاه‌های نظافتی در جهان در کشور عزیزمان برخوردار گردند.

کارشناسان شرکت کارن تجارت بهین بعد از گذراندن دوره های شرکت karcher شناخت کاملی را از محصولات متنوع کرشر بدست آورده‌اند تا با در نظر گرفتن نیازهای مشتری بتوانند بهترین و مناسب‌ترین دستگاه‌ها را از لحاظ فنی، اقتصادی و کیفی به مشتریان پیشنهاد دهند.
همچنین شرکت کارن تجارت بهین به عنوان نمایندگی کرشر با رعایت کامل استانداردهای خدمات پس از فروش تمام قطعات و لوازم مربوط به دستگاه‌های عرضه شده توسط این شرکت را تأمین کرده است بنابراین مشتریان بعد از خرید دستگاه در صورت خرابی، سریع‌ترین و بهترین کیفیت خدمات پس از فروش را در اختیار خواهند داشت.

ارائه محصولات گسترده کرشر آلمان توسط شرکت کارن تجارت بهین

شرکت کارن تجارت بهین نماینده کرشر آلمان محصولات نظافتی وسیع و متنوع کرشر آلمان را در ایران عرضه می‌کند. دستگاه‌های اسکرابر، دستگاه‌های سوییپر (جاروب‌های محوطه و شهری)، جاروبرقی صنعتی، بخارشوی صنعتی، کارواش‌های پرتابل، کارواش‌های اتوماتیک دروازه‌ای، سیستم‌های آیس‌بلاست، دستگاه‌های پله‌برقی‌شوی ،دستگاه‌های فرش و موکت‌شوی، دستگاه‌های مبل‌شوی و چند دسته‌ی خاص دیگر از محصولات شرکت کرشر توسط شرکت کارن تجارت بهین در ایران عرضه می‌شود.

 

لینک‌های مرتبط   نمایندگی کرشر تهران

فیلم شرکت کارن تجارت بهین (نمایندگی کرشر)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.