فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
کارشناسان کارچر

خلاقیت و ایده پردازی

کارشناسان کارن تجارت از برجسته ترین و ماهرترین های این صنعت هستند که به ارائه خدمات به مشتریان می پردازند.

محصولات کارچر

محصولات کارچر

کارچر برای تمام ابعاد نظافت صنعتی و خانگی برنامه های پیشرفته ای دارد. کارشناسان کارن تجارت در نیاز سنجی های شما در کنارتان خواهند بود.

آدرس نمایندگی کارچر

نمایندگی اصلی کارچر

محصولات کارچر را قبل از خرید از نزدیک ببینید. کارشناسان کارن تجارت راهنمای شما در بازدید از محصولات خواهند بود.

کارن تجارت

هدف اصلی تمامی روندهای کاری و سیاست های به اجرا در آمده توسط شرکت کارن تجارت تامین رضایت و پاسخگویی به نیازمندی های مشتریان می باشد. ما اعتقاد داریم که فروش پایان ارتباط ما با مشتری نیست بلکه آغاز تعاملی طولانی مدت می باشد، که خود را در قالب های متنوعی همچون آموزش نحوه استفاده صحیح از دستگاه، تامین لوازم یدکی در صورت لزوم و فراهم کردن لوازم جانبی به منظور تامین نیازهای خاص نظافتی شما می باشد.

درباره کارن تجارت

شرکت کارن تجارت با اتکا بر بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان به منظور ارائه دستگاه های نظافتی با کیفیت عالی و با فناوری های نوین از برند معتبر KARCHER آلمان تأسیس شد. کارن تجارت با فراهم آوردن استانداردهای کامل نمایندگی کارچر آلمان، توانست نمایندگی این کمپانی را در ایران عهده دار شود. تبلور تجربه، کیفیت، تعهد و نوآوری های این برند معتبر آلمانی در تمامی فعالیت های کارن تجارت از اهداف اصلی این شرکت در بازار ایران می باشد. کارچر همواره در حال تحلیل و بررسی صنایع گوناگون است تا بتواند نیازهای مربوطه ی آنان را بهتر درک کند و مطابق با مراحل آتی پیشرفت آنان گام بردارد که حاصل آن ارائه راهکارهایی خلاقانه و متناسب با اهداف و نیازهای آنان خواهد بود.

اخبار کارن تجارت

خرید آنلاین از وبسایت کارن تجارت بهین

شرکت کارن تجارت بهین برای ارج نهادن به نیاز مشتریان، به ویژه مشتریان خارج از تهران که دسترسی به کارچرسنتر ندارند امکان خرید آنلاین را فراهم نموده است.

B50 اسکربر هوشمند کارچر

اسکرابر هوشمند کارچر KIRA که برای نخستین بار در ۲۰۱۸ در نمایشگاه ISSA INTERCLEAN به نمایش درآمد یکی از جدیدترین دستگاه های کارچر است.

تجهیزات تخصصی آبیاری کارچر

علاقمندان به محصولات باغبانی از این پس می‌توانند تولیدات تخصصی کارچر در زمینه آبیاری و باغبانی را در شوروم دائمی این شرکت از نزدیک مشاهده کنند.

انتقال دفتر مرکزی کارن تجارت بهین

شرکت کارن تجارت در راستای دست‌یابی به اهداف و ارائه خدمات فروش و پس از فروش بهتر اقدام به جابجایی واحد اداری خود به ساختمان جدید کرد.

وبلاگ آموزشی

راهنمای شستن فرش با بخارشوی

استفاده از بخارشوی برای از بین بردن لکه‌ها و ضدعفونی کردن فرش‌ها یک راه فوق‌العاده است.  تنها چیزی که نیاز دارید یک دستگاه بخار شوی و آب است!

جاروبرقی حیوانات خانگی

اگر شما از حیوانات خانگی نگهداری می کنید حتما با موی حیوانات مشکل دارید، اما آیا جاروهای مخصوص حیوانات بهتر از جاروهای عادی هستند؟

دستگاه توشویی ماشین

معمولا برای شستشوی بیرون خودرو از دستگاه واترجت که قابلیت پاشش مواد دارد استفاده می شود و برای شستشوی داخلی از دستگاه توشویی خودرو استفاده می شود.

جاروبرقی فیلتر هپا

جاروبرقی‌های فیلترهپا با جاروبرقی‌های عادی تفاوت دارند. این جاروها مجهز به فیلترهایی هستند که قادرند ذرات به اندازه میکرون را از محیط اطراف جذب کنند.

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.