کاربرد دستگاه‌های نظافتی در فروشگاه

retail

Kärcher آلمان سال‌ها است که به عنوان رهبر جهانی صنعت خود در حال فعالیت می‌باشد و تفاوتی معنی‌دار در ارزش برند و میزان فروش با سایر رقبای خود ایجاد کرده است. این تفاوت در طی سال‌ها و با تمرکز بر عوامل مختلفی به دست آمده است. قطعا یکی از این عوامل، شناخت کاملی است که این کمپانی از نیازهای نظافتی صنایع و محیط‌های مختلف دارد. کارچر آلمان به خوبی درک می‌کند که در هر صنعتی چه عواملی تاثیرگذار و تعیین‌کننده می‌باشند. از همین رو این شرکت مجموعه‌های مختلفی از دستگاه‌ها را برای محیط‌ها و صنایع مختلف طراحی و تولید نموده است. برای مثال در فروشگاه‌های زنجیره‌ای پاکیزگی و درخشندگی محیط یکی از اصلی‌ترین عوامل جذب مشتریان می‌باشد، که خواسته یا ناخواسته بر تصمیم خریدارن تاثیر می‌گذارد. گذشته از این موضوع به دلیل نیاز به نظافت مستمر و روزانه در اینگونه محیط‌ها، دستگاه‌های نظافت صنعتی مورد استفاده باید از دوام و کارآیی بالایی برخوردار بوده و هزینه عملیاتی کمی داشته باشند. کارچر با درک این نیازها مجموعه‌ای از دستگاه‌ها که از نظر کارایی و هزینه عملیاتی برای محیط‌های فروشگاهی مناسب باشد را طراحی و ساخته است و به شما پیشنهاد می‌کند.

b_90_r_airport_app_dd_2_ant-28819-150dpi

مناسب به منظور نظافت محیط های وسیع

دستگاه اسکرابر سرنشین‌دار مدل B 90R با قدرت مانور و پاک‌کنندگی بالا و همچنین ظرفیت مناسب، امکان نظافت محیط‌های وسیع را برای شما فراهم می‌کند.

این دستگاه به گونه‌ای طراحی و ساخته شده که کار کردن با آن برای اپراتور بسیار ساده باشد. هزینه‌های عملیاتی ناچیز و دوام بالا از دیگر ویژگی‌های این محصول Kärcher می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

retail_counter_b_60_wv_50_app_2-29142-150dpi

سطوحی درخشان

دستگاه اسکرابر مدل B 60W از جمله دستگاه‌های Kärcher آلمان می‌باشد که به دلیل دارا بودن امکاناتی همچون امکان اتصال مخزن آب تمیز به شیر آب شهر و یا سیستم chem dose کارایی بالایی را برای شما فراهم می‌کند.

در ضمن باتری این دستگاه می‌تواند با هربار شارژ کردن برای مدت قابل توجهی کار کند. عمر مفید این باطری‌ها نیز بسیار بالا می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه  اینجا کلیک کنید.

nt_70_2_me_classic_transport_logistics_app_2_ci15-80764-300dpi

جمع آوری آنواع آلودگی ها

دستگاه جاروبرقی مدل NT 70/3 با قدرت مکش بالای خود توانایی جمع‌آوری انواع آلودگی‌های مرطوب و خشک را دارد.

قدرت مانور بالای این محصول از جمله عواملی است که موجب کاهش زمان انجام کار توسط این دستگاه می‌شود.

از این دستگاه می‌توانید به منظور نظافت محیط‌های متفاوتی همچون انبار و یا سالن‌های اصلی فروشگاه استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

t_15_1_app_dd_14_ant-29325-300dpi

جمع کردن آلودگی های خشک

از این دستگاه می‌توانید به منظور جمع‌آوری آلودگی‌های خشک در محیط‌های مختلف استفاده کنید.

این دستگاه صدای بسیار کمی دارد و به همین دلیل استفاده از آن حتی در زمان فعال بودن فروشگاه هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند.

وزن بسیار کم این دستگاه حمل ونقل آن را بسیار ساده ساخته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

retail-5

شستشو به وسیله آب

دستگاه‌های واترجت سری کامپکت کارچر با وزن کم و قابلیت حمل و نقل ساده در نظافت بخش‌های مختلف فروشگاه شما را یاری می‌کند.

اگر خواهان دستیابی به استاندارد‌های بالای بهداشتی مخصوصا برای محیط‌های حساس مانند انبارهای مواد غذایی هستید این واترجت‌ها برای شما بسیار مناسب می‌باشند.

برای کسیب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

retail-6

واترجت های پرقدرت سری HDS کمپانی Kärcher

دستگاه واترجت مدل HDS 8/18 کارچر با قدرت بالا و مثال‌زدنی خود می‌تواند برای نظافت محیط‌هایی که با آلودگی‌های سخت مواجه است شما را یاری کند.

این واترجت آب گرم، قدرت پاک‌کنندگی خیره‌کننده‌ای برای محیط‌های مختلف مخصوصا محیط‌های بدون سقف شما را دارد. مصرف سوخت این دستگاه نیز بسیار کم بوده و هزینه عملیاتی بسیار پایینی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

retail-7

پله برقی شوی Kärcher

معمولا یکی از چالش‌های نظافتی مجتمع‌ها و فروشگاه‌های بزرگ شستشوی پله‌برقی‌های مجموعه می‌باشد. زیرا به دلیل دارا بودن موتورهای الکتریکی در زیر پله‌برقی، نفوذ آب به داخل آن می‌تواند خسارات غیرقابل جبرانی ایجاد کند. ضمن اینکه روش‌های سنتی نظافت نیز نمی‌تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد. به همین دلیل معمولا پله‌برقی‌های بسیاری از مجموعه‌ها به خوبی نظافت نمی‌شود.

برای پاسخگویی به همین نیاز کارچر آلمان دستگاه پله‌برقی‌شوی مدل BR 47/35 ESC  را طراحی و معرفی نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

km_70_20_c_office_hotel_app_1_ci15-94001-150dpi

سوییپر های Kärcher

دستگاه سوییپر مدل KM 70/20 کارچر می‌تواند محیط‌های مختلفی را به طور کامل نظافت نماید. از فضای باز جلوی درب فروشگاه گرفته تا انبار و یا حتی داخل محوطه فروشگاه.

اپراتور می‌تواند به وسیله این سوییپر به راحتی مکان‌های مختلفی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بدون ایجاد هیچ‌گونه آلودگی صوتی و به راحتی نظافت نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک نمایید

km_150_50_car_park_app_26-42227-300dpi

سوییپر محوطه

می‌دانیم امروزه تجربه مواجه شدن با یک فروشگاه به زمان حضور در آن خلاصه نمی‌شود بلکه از هنگام ورود به پارکینگ و محیط اطراف آن فروشگاه شروع شده و تا زمان خروج از آن ادامه می‌یابد. به همین دلیل نظافت اینگونه مکان‌ها نیز می‌تواند قدم مهمی در راستای جلب رضایت مشتریان باشد.

کارچر آلمان نیز به منظور پاسخگویی به این نیاز نظافتی دستگاه سوییپر KM 170/600 را طراحی و ساخته است. این سوییپر با حجم مخزن بالای خود توانایی جمع کردن مقدار بسیار زیاد آلودگی را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *