hotel_and_hospitality_industry

صنعت هتلداری

در قرن حاضر صنعت توریسم با رشد چشم‌گیر و قابل توجهی مواجه شده است. از همین روی تمامی صنایع وابسته به صنعت توریسم نیز نرخ رشد بالایی را تجربه می‌کنند. شاید مهمترین صنایع وابسته به صنعت توریسم صنعت حمل و نقل و هتل‌داری باشد. و همین موضوع نیاز نگاه کاملا تخصصی به الزامات این صنایع را دوچندان می‌کند.

یکی از مهمترین الزامات هتل‌های امروزی فراهم کردن فضایی کاملا پاکیزه و درخشان برای مهمانان خود می‌باشد. شرکت کارچر آلمان نیز به عنوان بزرگترین تولیدکننده دستگاه‌های نظافت صنعتی محصولاتی کاملا متناسب با نیازمندی‌های این حوزه را طراحی و ساخته است. کارچر آلمان با مطالعه تخصصی نیازهای نظافتی صنایع مختلف همواره سعی می‌کند این نیازها را به بهترین شکل پاسخگو باشد. مهندسین و طراحان کارچر به خوبی می‌دانند که کیفیت نظافت ایده‌آل نخستین خواسته صاحبان هتل‌ها از دستگاه‌های نظافتی می‌باشد اما این همه نیاز آنها نیست. در این صنعت علاوه بر کیفیت شستشو عوامل دیگری نیز حیاتی می‌باشند. مانند کم‌صدا بودن دستگاه‌ها تا برای مهمانان بخش‌های مختلف مشکلی ایجاد نکند و یا سرعت کار بالا تا بتوان در کوتاه‌ترین زمان و به دور از چشم مسافران امور نظافتی را انجام داد. اینها فقط مواردی معدود از الزاماتی است که باید برای نظافت محیط‌های اینچنینی رعایت شود. هریک از دستگاه‌های طراحی شده برای استفاده در محیط هتل نیز مشخصات خاص خود را دارند که آنها برای این استفاده ایده‌آل می‌سازد.

کارچر آلمان،تامین‌کننده دستگاه‌های بسیاری از برندهای معتبر جهانی در صنایع مختلف می‌باشد. در صنعت هتل‌داری نیز بسیاری از هتل‌های جهان از محصولات کارچر بهره می‌برند که می‌توان نام‌های هتل‌های زنجیره‌ای Radisson , Hilton , Kempinski , Marriot را برد که سال‌هاست از نسل‌های مختلف دستگاه‌های کارچر بهره می‌برند.

195

اسکرابر سر نشین دار

دستگاه اسکرابر مدل B 90 R از سری اسکرابرهای جدید Kärcher آلمان می‌باشد. این زمین‌شوی صدای کمی تولید می‌کند و قدرت مانور بالایی دارد.

کارکرد این دستگاه به گونه‌ای است که در حداقل زمان ممکن محیط مورد نظر را کاملا نظافت می‌کند. همین ویژگی‌ها این دستگاه را برای استفاده در محیط‌های وسیع مانند ورودی هتل‌ها و مراکز اقامتی ایده‌آل ساخته است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درمورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

hotel_and_hospitality_industry

پولیشر کارچر

دستگاه‌های پولیشر کارچر نوع خاصی از زمین‌شوی‌های صنعتی می‌باشد که به منظور شستشوی کامل محیط‌های نسبتا کوچک کاربرد دارند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

B_60_W_Hall_app_1-56491-15

اسکرابر دستی

اسکرابر مدل b 60 w به منظور نظافت کامل و ایده‌آل سطوح محیط‌های مختلفی در هتل‌ها مناسب می‌باشد.

این دستگاه صدای بسیار کمی وارد می‌کند و کارایی آن به گونه‌ای است که در مدت زمان کمی می‌تواند مساحت زیادی را نظافت کند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *