فروش و پشتیبانی محصولات ۵۴۰۹۱-۰۲۱

آمارهای شرکت کارچر در سال 2016

آمار کارچر در سال ۲۰۱۶

آمار کارچر در سال 2016

شرکت کارچر آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه‌های نظافت صنعتی در سراسر جهان آمارهای سال 2016 خود را منتشر کرد. این شرکت که در سال 2015 با فروش 2/22 میلیارد یورو رکورد فروش قبلی این صنعت را در اختیار داشت با افزایش 5 درصدی فروش خود در سال 2016 به رکورد جدید دست یافت. کارچر آلمان در این سال با فروش بیش از 2/33 میلیارد یورو در سراسر جهان رکورد جدید از خود بر جای گذاشت.این در حالی است که نزدیکترین رقیب کارچر در این سال نیز کمتر از نصف این شرکت فروش داشته است.همچنین تعداد پرسنل این کمپانی نیز به 11862 نفر در 65 کشور رسید. در این سال 100 محصول جدید توسط کارچرآلمان به بازار معرفی شده است. این کمپانی در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی خود اقدام به نظافت و شستشوی مجسمه hermann در آلمان و قلعه Anping در تایوان نموده است.همچنین کارچر به عنوان حامی مالی و تامین کننده دستگاههای نظافت صنعتی دهکده sos کودکان در آلمان ایفای نقش کرده است.
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.
شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی، جاروبرقی صنعتی، بخارشوی صنعتی، واترجت صنعتی، سوییپر، فرش شوی، پله برقی شوی، کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.
مطالب مرتبط

  1. اسکرابر
  2. کارواش صنعتی
  3. مکنده صنعتی
  4. بخارشوی صنعتی
کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *