فروش و پشتیبانی محصولات ۵۴۰۹۱-۰۲۱ ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔سوییپر✔بخارشوی✔واترجت✔مبل شوی✔فرش و موکت شوی
Scrubber

اولین اسکرابر اتوماتیک در اواسط قرن بیستم اختراع شد و یک روش بهتر و کارآمدتر برای تمیز کردن محیط های بزرگ به وجود آورد. این نوآوری به معنای این بود که اکنون بدون نیاز به شست شوی دستی این امکان فراهم می شد که کف سالن های بزرگ را تمیز کرد، به این ترتیب هم در انرژی مصرفی و هم زمان لازم برای انجام کار صرفه جویی می شد.
از آنجا که این اسکرابرها به طور قابل ملاحظه ای خیلی سریع تر از روش های سنتی زمین را خشک می کردند، دیگر می شد بدون نگرانی و با خیال راحت درست در ناحیه ای که تقریبا همان لحظه تمیز شده بود راه رفت. اسکرابر یا همان کف ساب ها بهره وری و روحیه کارکنان را افزایش دادند. کف ساب ها در طول سالیان پیشرفت کردند و همچنان هم با پیشرفت تکنولوژی ارتقا پیدا می کنند.

 

سرعت چرخش بیشتر اسکرابر های جدید
ماشین های اولیه سنگین و آهسته بودند، اما در اواخر دهه 1950 اولین ماشین های پر سرعت و با سرعت متغیر به بازار معرفی شدند. در آن زمان این ماشین ها می تواستند با سرعت 175 تا 350 دور در دقیقه بچرخند. بعد از دهه 1970 میزان چرخش کف ساب ها به 750 تا 1000 دور در دقیقه رسید.

 

برس و پد بهتر
این دستگاه های اسکرابر پر سرعت باعث می شدند که برس های زیر اسکرابر صنعتی  به سرعت از بین برود و به همین دلیل در دهه 1970 برس های سخت تر و پد های تمیز کننده ساخته شده از مواد مصنوعی نیز ظاهر شدند. با این تغییرات دستگاه های چند منظوره ای ساخته شد که می تواستند نوع تمیز کردن را بسته به هر کاربرد خاصی تغییر دهند. ماشین های اولیه از برس فیبر گیاهی یا سیم فولادی استفاده می کردند. سیم فولادی خیلی زبر است در حالیکه امروزه برای تمیز کردن سطوح ظریف از برس های فیبری طبیعی استفاده می شود. برس های فیبر طبیعی نسبت به دیگر انواع برس ها عمر مفید طولانی تری داشته و کمتر زبر هستند. با ایجاد انواع برس و پدهای جدید بهره وری اسکرابر ها نیز به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا کرد.

 

کاربرد آسان
در دهه 1980، کنترل سرعت الکترونیکی هم به دستگاه اسکرابر اضافه شد. ویژگی های ارگونومیک بیشتری مانند بلند شدن الکترونیکی برس از روی کف و کنترل های یکپارچه برای کاهش خستگی کاربر و افزایش راحتی و ایمنی برای وی هم در دهه 1990 معرفی شدند. برای افزایش بهره وری در دهه 1990 امکان سوار شدن بر روی دستگاه نیز بر روی اسکرابر های سایز بزرگ افزوده شد.

 

سازگار با محیط زیست
اگر چه زمین شوی صنعتی اولیه نسبت به شستشوی دستی با آب و مواد شوینده منابع کمتری مصرف می کردند، اما این ماشین های اولیه برای صرفه جویی در آب طراحی نشده بودند و سیستم های بازیابی آنها بسیار پایه ای و ناکارآمد بودند. بعد از سال 2000، طراحی کف ساب ها به سمت استفاده بهینه از آب و مواد شوینده حرکت کردند. صدای آنها نیز کاهش یافت. در ماشین های اولیه حتی وقتی که دستگاه خاموش بود هم باز آب از ماشین ها خارج می شد. اما در سال 2000 تکنولوژی به کمک این ماشین ها آمد تا جریان آب را کنترل کند به طوری که آب تنها زمانی که دستگاه در حال کار است از آن خارج شود.

 

اسکرابر های آینده
مدل های امروزی اسکرابرها تجهیزات زیادی دارند به عنوان مثال می توان بسته به میزان کثیفی کف زمین، شدت عملکرد آنها را تغییر داد. دستگاه هایی که تجهیزات کمتری دارند، قیمت پایین تری هم دارند. از دیگر نوآوری ها می توان ردیابی موقعیت مکانی و تشخیص و استفاده از داده های عملکرد نام برد. سایز این دستگاه ها کاهش و قابلیت مانور آنها افزایش پیدا کرده است. این پیشرفت ها باعث تولید کف ساب های جمع و جور و بسیار دقیق شده است.

توجه بسیار زیاد به تحقیق و توسعه و به کار گیری جدید ترین تکنولوژی ها، راز پیشرو ماندن ما در زمینه ارائه انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی از جمله کف ساب ها می باشد. از متخصصین خدمات ما که قادر به تعمیر و بازسازی پیچیده ترین سیستم هابوده تا تیم فروش مان که دائما در حال رصد تازه ترین پیشرفت های محیط زیستی، ارگونومیکی و فن آوری هستند همگی سعی دارند تا بهترین راه را به منظور تامین نیازهای مشتری های منحصر به فردمان تهیه کنند.

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *