فروش و پشتیبانی محصولات ۵۴۰۹۱-۰۲۱ ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔سوییپر✔بخارشوی✔واترجت✔مبل شوی✔فرش و موکت شوی

دستگاه کارواش صنعتی کارچر

دستگاه-کارواش

دستگاه کارواش صنعتی کارچر

یکی از پرکاربردترین دستگاه های نظافتی انواع مختلف دستگاه کارواش صنعتی می باشد که در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از همین روی کمپانی های مختلف در سرتاسر جهان اقدام به طراحی و تولید این محصولات می کنند. محصولات واترجت صنعتی دارای انواع مختلفی می باشند که هر یک به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. حال توضیح مختصری درباره انواع دستگاه واترجت به شما ارائه می دهیم.

 1. واترجت آب سرد: این نوع از دستگاه کارواش برای از بین بردن انواع آلودگی ها (به جز آلودگی های چرب و روغنی) مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً این دستگاه ها دارای ابعاد کوچک و حمل و نقل آسانی می باشند.
 2. واترجت آب گرم: این نوع از واترجت دارای گرم کننده ای به منظور گرم کردن آب خروجی می باشد. درجه حرارت آب خروجی از این دستگاه ها تا ۱۵۵ درجه سانتی گراد می تواند برسد. همین درجه حرارت بالا برای از بین بردن انواع آلودگی های سخت، چرب و روغنی ایده آل می باشد.
 3. واترجت برقی: این نوع از واترجت ها انرژی مورد نیاز خود برای پاشش آب و یا گرم کردن آب (برای واترجت های آبگرم) را با استفاده از موتور برقی خود تامین می کنند. این موتورها در دو نوع تک فاز و سه فاز ارائه می شوند.
 4. واترجت بنزینی: این نوع از واترجت انرژی مورد نیاز خود را از موتور دیزلی تعبیه شده تامین می کند. این دستگاه ها برای استفاده در محیط هایی که دسترسی به برق ندارند ایده آل هستند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره هر از دستگاه کارواش صنعتی آب سرد کارچر بر روی عکس محصول کلیک نمایید.
دستگاه کارواش

دستگاه کارواش مدل HD 7/18 C:

این محصول دارای موتور قدرتمند سه فاز بوده و امکان حمل و نقل وسیله را بسیار راحت کرده است. چون ابعاد وسیله در اندازه حداقلی است.این کارواش مجهز به سیستم یا تکونولوژی SEVRRO CONTROL بوده که به شما اجازه می دهد فشار و جریان آب را از روی تفنگی تنظیم کنید. حداکثر فشار کاری این وسیله ۲۵۰ بار است.
دستگاه کارواش

دستگاه کارواش مدل HD 5/12 C:

این کارواش از سری کامپکت کمپانی KARCHER آلمان است. این شوینده پر فشار صنعتی دارای پمپی از جنس آلیاژ برنج بوده و دارای ابعاد کوچک، وزن سبک و دسته ای با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد.
دستگاه کارواش

دستگاه کارواش مدل HD 5/17:

این کارواش از برق تک فاز به منظور نظافت بهره می برد. وسیله دارای حداکثر فشار ۲۰۰ بار بوده و دارای دبی خروجی آب ۴۸۰ لیتر در ساعت است. توان موتور این واتر جت ۳ کیلو وات است.
دستگاه کارواش فشار قوی

دستگاه کارواش مدل HD 9/50 4 Cage:

این واترجت فشار قوی یا کارواش دارای فشار ۶۴۰ بار بوده و به صورت سه فاز صنعتی است. این محصول دارای دبی خروجی آب ۹۰۰ لیتر در ساعت است. توان موتور وسیله ۱۵ کیلو وات است و وزن دستگاه ۱۹۰ کیلوگرم است.
دستگاه کارواش

دستگاه کارواش مدل HD 7/20 G:

این واترجت آب سرد از نوع بنزینی است ( یعنی دارای موتور احتراقی است ). از این محصول در اماکنی که دسترسی به برق ممکن نیست مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه دارای فیلتر بزرگ آب برای حفاظت از پمپ در مقابل رسوب است.
دستگاه کارواش

دستگاه کارواش مدل HD 13/35-4 cage

این محصول از نوع سه فاز صنعتی بوده و دارای حداکثر فشار کاری ۴۵۰ بار است. توان موتور وسیله ۱۵ کیلو وات بوده و دارای دبی خروجی اب ۵۰۰ الی ۱۳۰۰ لیتر در ساعت است. این شوینده یا واتر جت صنعتی دارای کرونومتر بوده که مدت زمان فعالیت وسیله را افزایش می دهد.
دستگاه کارواش

دستگاه کارواش مدل PRO HD 600

این محصول دارای پمپ سه پیستون بوده که ساخته شده از جنس آلیاژ برنج می باشد. حداکثر فشار کاری وسیله یا شوینده ۱۸۰ بار بوده و دارای دبی خروجی آب ۴۶۰ لیتر در ساعت می باشد. توان موتور وسیله ۲٫۵ کیلو وات بوده و وزن وسیله ۲۱ کیلوگرم است.
دستگاه کارواش

دستگاه کارواش صنعتی مدل HD 9/20-4M

محصول مدل HD 9/20-4 M کمپانی KARCHER آلمان مجهز به دو سیستم خنک کننده به وسیله جریان آب و هوا می باشد. واترجت یا کارواش قابلیت استفاده از دو نوع ماده شوینده را دارا بوده که نوع و غلظت آن به وسیله ی پیچی قابل تنظیم است.
دستگاه کارواش

دستگاه کارواش صنعتی مدل HD 10/16-4 Cage

محصول مدل HD 10/16-4 Cage کمپانی KARCHER آلمان از نوع ضد انفجار بوده و برای استفاده در محیط هایی که مستعد انفجار و آتش سوزی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه کارواش HD 10/16-4 Cage کارچر آلمان دارای حداکثر فشار کاری ۲۰۰ بار بوده و توان موتور کارواش صنعتی ۵٫۵ کیلو وات است.
مطالب مرتبط:

 1. واترجت برقی
 2. واترجت آب سرد
 3. واترجت آب گرم
 4. واترجت بنزینی
 5. کارواش کارچر
 6. واترجت تک فاز
 7. واترجت سه فاز
 8. کارواش آبگرم
کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *