فروش و پشتیبانی محصولات ۵۴۰۹۱-۰۲۱ ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔سوییپر✔بخارشوی✔واترجت✔مبل شوی✔فرش و موکت شوی

عدم آسیب رسانی به سطوح پرزدار با دستگاه نظافتی فرش شوی و مبل شوی

عدم آسیب رسانی به سطوح پرزدار با دستگاه نظافتی فرش شوی و مبل شوی

عدم آسیب رسانی به سطوح با دستگاه فرش ، موکت و مبل شوی

نظافت سطوح پرز دار و پارچه ای همواره دغدغه بسیاری از افراد بوده است. حساسیت بالای نظافت این گونه از بافت ها باعث شده تا افراد به همه ی روش های موجود نظافت اعتماد کافی نداشته باشند. مواد شوینده شیمیایی مختلف ، برس، فرچه و سایر وسایل قدیمی برای نظافت مبلمان و فرش ممکن است آسیب جدی به سطح وارد کند. پس در هنگام انتخاب روش مناسب برای شستشو و نظافت مبل و فرش به جنس پارچه و میزان آلودگی دقت کافی را داشته باشید.

استفاده از دستگاه فرش شوی و مبل شوی صنعتی به عنوان یکی از شیوه های جدید نظافت به کسانی که به تمیزی و جلوگیری از آسیب رساندن به سطح توجه می کنند توصیه می شود، این دستگاه ها با استفاده از آزمون و خطا های مختلف و آزمایش های متعددی که روی آن ها انجام شده و از همه مهمتر تجربه ای که مصرف کنندگان منتقل کرده اند، بهترین شیوه ی نظافت حال حاضر فرش و مبلمان می باشد. مبل شوی صنعتی با استفاده از چند فرایند به صورت همزمان یا به صورت تکی امر نظافت را به ساده ترین حالت ممکن به لذت بخش ترین فعالیت روز شما تبدیل می کند.

عملکرد فوق العاده دستگاه فرش و مبل شوی

عملکرد دستگاه مبل شوی و فرش شوی به این صورت است که ابتدا باید آلودگی یا زباله های درشت تر را جمع نموده و برای زباله های کوچکتر از موتور مکش خود دستگاه استفاده می کنیم، بعد از حذف آلودگی ها نوبت به لکه بری و تمیز کردن بافت مبلمان و فرش ها می رسد، حال می بایست با استفاده از ماده شوینده مورد نظر و نازل پاشش آب دستگاه ، سطح فرش و موکت و مبلمان را تحت پوشش ترکیب آب و مواد شوینده قرار داده بهتر است سطح را تا دقایقی به همین صورت رها کرده تا آب و مواد شوینده بسته به نوع و جنس بافت پارچه به عمق آن نفوذ کرده و آلودگی ها را به خود جذب کند، سپس با کمک قدرت مکندگی دستگاه و با استفاده از نازل مخصوص. آلودگی های جذب شده را از عمق تار و پود سطح بیرون کشیده و به مخزن آب کثیف دستگاه منتقل می نماییم.

بهترین مزیت استفاده از مبل شوی و فرش شوی صنعتی

از مزایای استفاده از این دستگاه نظافت صنعتی می توان به عدم آسیب رسانی به سطوح پرزدار و پارچه ای اشاره کنیم. نگران استفاده از دستگاه مبل شوی و فرش شوی روی سطوح غیر از پارچه نیز نباشید، این دستگاه ها برای انواع بافت های دیگر نیز مناسب بوده و هیچگونه آسیبی به سطوح چرمی و انواع موکت ها وارد نمی نمایند.

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *