۰۲۱۵۴۰۹۱
کرشر آلمان

کرشر نام بزرگترین کمپانی تولید کننده دستگاه های نظافت صنعتی در جهان می باشد که در سال 1935 توسط آلفرد کرشر در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد.این کمپانی سالها است که به عناون رهبر جهانی این صنعت مطرح می باشد.با هر معیاری که قصد مقایسه این شرکت را با سایر رقبای خود داشته باشید، با تفاوتی قابل توجه مواجه خواهید شد. این کمپانی با فروش بیش از 2/22 میلیارد یورو در سال 2015 رکورد فروش این صنعت را جابجا کرد.جالب است بدانید ، شرکت دوم این صنعت در همان سال کمتر از نصف این مقدار فروش را داشته است. به لحاظ جایگاه برند نیز کرشر آلمان دارای جایگاه 60 در بین 100 برند برتر آلمانی می باشد، که با توجه به زمینه کاری خاص و محدود این کمپانی جایگاه فوق العاده‌ای می باشد.این در حالی است که هیچ یک از کمپانی های رقیب جایگاهی حتی نزدیک به کرشر را تجربه نکرده اند. این کمپانی در زمینه تولید انواع مختلف دستگاه های نظافتی فعال می باشد. به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از این دستگاه ها بر روی عکس آن کلیک کنید.
اسکرابر کرشر

اسکرابر
جاروبرقی صنعتی کرشر

جاروبرقی صنعتی
واترجت کرشر

واترجت
بخارشوی کرشر

بخارشوی صنعتی
سوییپر کرشر

سوییپر
فرش شوی کرشر

فرش و مبل شوی کرشر
پله برقی شوی کرشر

پله برقی شوی
کارواش اتوماتیک کرشر

کارواش اتوماتیک
آیس بلاست کرشر

آیس بلاست

افتخارات بین المللی کرشر

کمپانیکرشر آلمــان با دریـــافت بیش از 100 جایـــزه  از 35 موسســـه بیـــن المللی به پــرافتخارترین برند این صنـعت در جهان تبــدیل شده اســت. ایـن شرکــت آخرین جـایزه خود را به دلیل معرفـی و تولیــد نسل جدیدی از موکت شــوی های صنعتــی در نمایشــگاه INTERCLEAN آمستــردام در سال 2016 دریافت نموده است.

فعالیت‌های فرهنگی کرشر آلمان

این شرکت همواره به مسئولیت های فرهنگی به عهده گرفته خود متعهد است ، از آن جمله مشارکت فعال باموسسات حفظ محیط زیست برای نگهداری و حفظ منابـع آب در محیط زیست، نظافت حرفه ای بیش از 80 مکان تاریخی و فرهنگی در بیش از 20 کشور دنیا ، فعالیت چشمگیر در امداد رسانی و رسانـدن آب شـرب بـه وسیـله دستگاه های تصفیه آب ساخت این کمپانی به آسیب دیدگان در بلایای طبیعی نظیر سیل و سونامی می باشد.
این کمپانی همواره با در نظر گفتن مصرف انرژی به عنوان عاملی حیاتی، سعی در طراحی و تولید محصولاتی با کمترین میزان مصرف انرژی را دارد.

محبوبیت کرشر

محبوبیت این برند در میان مردم جهان به خصوص قاره اروپا به اندازه‌ای است که کلمه کرشر مترادف فعل نظافت کردن وارد مکالمات روزمره مردم شده است و 7 دیکشنری معتبر دنیا کلمه را مترادف فعل نظافت کردن معرفی نموده اند.

توان تولید ، کیفیت و تنوع محصولات

کرشر آلمان با دارا بودن 21 کارخانه در 18 کشور دنیا ( آلمان، ایتالیا، فرانسه، برزیــل، آمریــکا، لهستـان، چک، چین، ترکیه، اسلوونی، اسلواکی، رومانی،لیتوانی، لیختن اشتاین و … ) بیش از 3800 نوع کالای مختلف تولید می کند. این کمپانی درای بیش از 11000 نفر نیروی کار می باشد، که بیش از2000 نفـر از آنهـا در بخش تحقیـق و توسعه فعالیـت دارنـد .<

مدیریت در کمپانی کرشر

این کمپانی بین المللی برای مدیریت بهتر فروش و خدمات پس از فروش خود در مناطق مختلف دنیا اقدام به احداث بیش از 17 دفتر مرکزی در کشورهای هدف نموده است. مدیریت کشورهای منطقـه خاورمیانه از طریق دفتر مستقر در شهر دوبی انجام می گیرد و شرکت کــارن تجـارت نماینـده کرشر آلمان در ایران می باشد.
کــارن تجــارت
شرکت کارن تجارت با توجـه به مسئولیـت خود بعنـوان نماینـده رسمــی کرشر در ایران با اتکاء بر دانش و تخصص کارشناسان خود به ارائه بهترین راه حل های نظافتی بر پایه محصولات با کیفیت  KARCHER می پردازد.کارن تجارت با ارائـه آموزش و خدمـات پـس از فروش حرفــه ای ایـــن اطمینــان خــاطر را بــرای مصــــرف کننــدگان این محصولات فـــراهم می کند کــه کرشر و کارن همواره در کنارشان خواهند بود.

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.