سوزاندن کالری با نظافت منزل

نظافت منزل

نظافت کنید؛ کالری بسوزانید

تعطیلات پایان هفته است و خانه شما به شدت نیازمند نظافت است. البته شما قرار است که در کلاس ورزشی‌تان هم شرکت کنید. پس چرا این دو را با هم ترکیب نکنید؟ نظافت منزل می‌تواند به اندازه مثلا دوچرخه‌سواری برای تناسب اندام شما مفید باشد و همین انگیزه شما را برای جاروبرقی کشیدن بیشتر می‌کند.

سوزاندن کالری با نظافت

نظافت منزل قدرت بدنی و استقامت شما را افزایش می‌دهد

انجام کارهای منزل مانند تمیز کردن پنجره‌ها یا پاک کردن زمین بدون وقفه و طولانی به طور خودکار باعث افزایش کالری سوزی می‌شود. دکتر پاتریک برنت، استاد دانشگاه علوم کاربردی آلمان در زمینه پیشگیری و مدیریت بهداشت، می‌گوید:” به عنوان مثال شخصی که ۸۰ کیلوگرم وزن دارد درطول یک ساعت نظافت منزل درست به اندازه‌ دوچرخه سواری باسطح سختی ۵۰ وات کالری می‌سوزاند (معادل تقریباً ۲۶۰ تا ۲۸۰ کیلوکالری در ساعت).

بنابراین صرف ۲ تا ۳ ساعت برای نظافت منزل در طول هفته در افزایش استقامت عمومی موثر است. خبر خوب اینکه، طبق یک مطالعه بین‌المللی، مردم در سراسر جهان به طور متوسط بیش از سه ساعت در هفته را به تمیز کردن (۳٫۲۰ ساعت) می‌پردازند.

نظافت خانه کالری سوز

نقطه شروع و هدف را مشخص کنید

به گفته دکتر پاتریک برنت، سطح شروع و هدف تمرین همیشه در هر فعالیت ورزشی نقش دارد. “اگر می خواهید برای یک نیمه ماراتن تمرین کنید، حداکثر قدرت خود را افزایش دهید یا عملکرد دوی سرعت خود را بهبود ببخشید، مطمئناً کارهای خانه جایگزین مناسبی برای ورزش نیست. برعکس، افرادی که عادت به ورزش ندارند و فعالیت بدنی کمی در محل کار و اوقات فراغت دارند، می توانند با تمیز کردن منظم عملکرد بدنی خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند و برای سلامتی خود کاری انجام دهند، حتی اگر تأثیر آنچنان که انتظار می رود زیاد نباشد. در بدترین حالت، حداقل انجام کارهای منظم منزل به این معنی است که خانه شما همیشه تمیز و مرتب خواهد بود.”

سوزاندن کالری در خانه

اگر می‌خواهید در زمان نظافت منزل میزان اثربخشی حرکات خود را بیشتر کنید، می‌توانید کارهای نظافتی را با تمرینات ورزشی کلاسیک ترکیب کنید. در این‌صورت جاروبرقی نقش مهمی دارد. به گفته پاتریک برنت، استفاده از جاروبرقی می‌تواند تمام عضلات شما را درگیر کند. برای سوزاندن کالری بیشتر در حین جاروبرقی کشیدن، به طور منظم پاهایتان را هم حرکت دهید. یک تمرین ساده و بسیار موثر، حرکت لانگ است که انجام آن در حرکات طبیعی شما حین جارو کردن بسیار آسان است. لانگ باعث تقویت عضلات ران، باسن و ساق پا و همچنین عضلات شکم و پشت می‌شود. طبق محاسبات، می‌تواند میزان کالری سوزی شما را در هر ساعت از ۲۶۴ به حدود ۴۰۰ کیلو کالری افزایش دهد. اگر بخواهیم مقایسه کنیم، فرد مجبور است برای سوزاندن همین میزان کالری، یک ساعت روی دوچرخه ۱۰۰ وات رکاب بزند.

برای انجام این روال ورزشی/نظافتی به یک جاروبرقی سبک نیاز دارید که  جابجایی آن آسان و بدون هیچ‌گونه خطری باشد. مثلا یک جاروبرقی بی‌سیم مثل VC 5 Cordless Premium از برند Kärcher می‌تواند بهترین شریک تمرینی شما باشد. جاروبرقی VC 5 Cordless Premium فقط ۶۲ سانتی متر است و وزنی کمتر از سه کیلوگرم دارد. بدون سیم است و به شما این امکان را می‌دهد که در سراسر خانه بدون هیچ محدودیتی حرکت کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC1 Floor Kit

بخارشوی کارچر sc1 کوچکترین بخارشوی خانگی است که توسط شرکت کرشر طراحی و ساخته شده است. با این دستگاه به راحتی می توانید ۹۹٫۹۹% باکتری ها و میکروب ها را از روی سطوح پاک کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

جاروبرقی خانگی خاک کارچر VC6 Premium

جاروبرقی خانگی و حرفه ای VC6 Premium یک محصول حرفه ای و تمام عیار به منظور استفاده در منازل مسکونی می باشد که انواع آلودگی های خشک را جمع آوری می نماید.

پاکت جاروبرقی کارچر مدل SE 5/100 و SE 3001

  پاکت جاروبرقی SE5/100 و SE3001 کیسه جاروبرقی دو کاربرد دارد یکی برای جمع آوری گرد و غبار و ذرات و دیگری برای فیلتر و جلوگیری از ورود آنها به موتور دستگاه پاکت جاروبرقی SE5/100 و SE3001 برای جاروبرقی های کارچر مدل SE5/100، SE6/100، SE3001، WD2P، MV2P مناسب است.     مناسب برای مدل های […]

فیلتر جاروبرقی کارچر سری WD 3 و SE 4001

  فیلتر جاروبرقی کارچر سری WD3 و SE4001 فیلتر جاروبرقی یکی از مهمترین لوازمی است که باید هنگام خرید جاروبرقی به آن توجه کنید. فیلتر جاروبرقی سری WD3 و SE4001 کارچر برای مدل های مختلف جاروبرقی از جمله جاروبرقی کارچر WD3، WD3,300، WD3,500 جاروبرقی کارچر NT27/1، MV3، SE4001، SE4002، NT38/1، … قابل استفاده است. جنس […]

فیلتر جاروبرقی کارچر مدل VC 6

فیلتر جاروبرقی کارچر مدل VC6 یکی از مهمترین قسمت های هر جاروبرقی سیستم فیلتراسیون آن است. متخصصین شرکت کارچر نهایت دقت و کیفیت را در طراحی فیلترهای جاروبرقی به کار برده اند. جنس فیلتر جاروبرقی کارچر مدل VC6 از نوع هپا می باشد و برای جاروبرقی کارچر VC6 و جاروبرقی کارچر VC6 Premium مناسب است. [...]

کمپوست

محصول جدیدی برای تبدیل زباله‌های آشپزخانه به کمپوست از سوی کمپانی کارچر روانه بازار می‌شود. این محصول، ترکیبی هوشمندانه از فرآیندهای طبیعی و فناوری مدرن است.

در نگاه اول ممکن است اینطور به نظر برسد که یک دستگاه کمپوستر خانگی، ارتباط چندانی با سایر محصولات برند معروف کارچر ندارد. اما چرا یک بازنگری کامل نداشته باشیم؟ درست همان کاری که در آزمایشگاه‌های نوآوری کارچر حدود دو سال پیش انجام شد. جستجو برای پیدا کردن راه‎‌حلی ساده برای ظروف زباله، مفهوم محصولی را ایجاد کرد که برای کارچر کاملاً جدید است و بسیار فراتر از رویکرد اصلی این شرکت است. دستگاه کمپوست خانگی KALEA به جای مبارزه با این مشکل، مستقیماً به سراغ این موضوع می‌رود: پسماندهای آلی در آشپزخانه.

KALEA، یک دستگاه کمپوستر اتوماتیک خانگی است و راه‌حلی منطقی برای مشکلاتی که همه عملاً از آن آگاه هستند. سطل‌های زباله می‌توانند منبع بوی بد به ویژه در روزهای گرم باشند. نظافت منظم سطل‌های زباله کاری ناخوشایند است و به سختی می‌توان از تماس با خاک یا حتی کپک و حیوانات موذی جلوگیری کرد. این مشکل به ویژه در ساختمانهای آپارتمانی که بسیاری از مردم ازسطل زباله مشترک استفاده می‌کنند بسیار مشهود است.

تولید کمپوست

در حال حاضر نمونه‌های مختلفی از این محصول وجود دارد و مقدمات عرضه این محصول به بازار در حال انجام شدن است و یک شرکت جداگانه به طور خاص برای بازاریابی اولیه این محصول ایجاد شده است.

کمپوستر KALEA، علم زیست‌شناسی و فناوری پیشرفته را به روشی منحصر به فرد ترکیب می‌کند. حالا دیگر کار ناخوشایند حمل  پسماندهای آلی از آشپزخانه چیزی مربوط به گذشته‌ها است. در عوض می‌توانید زباله‌های ارگانیک را به یک کمپوست خیلی خوب و مغذی برای گیاهان تبدیل کنید. کل فرآیند بدون بو، تمیز و بدون هیچ عارضه‌ای برای کاربر است. زباله‌ها فقط ظرف مدت ۴۸ ساعت به کمپوست تبدیل می‌شوند.

کمپوست میوه

عملاً هر آنچه به عنوان زباله‌های آلی در آشپزخانه تولید می‌شود، مثلاً ضایعات میوه و سبزیجات، گوشت، محصولات لبنی و غذاهای پخته شده نیز پردازش می‌شوند. همه چیزهایی که به طور معمول به عنوان زباله‌های آلی جمع‌آوری می‌شوند، به کمپوست تبدیل می‌شوند که می‌تواند برای گیاهان اتاق، بالکن و باغ استفاده شود. این دستگاه، ترکیبی از ویژگی‌ها و مزایایی است که قبلاً وجود نداشته است. عملکرد این دستگاه بسیار ساده‌ است. میزان مصرف انرژی آن بسیار کم، و طراحی آن مدرن است.

آیا می‌دانستید که تقریبا ۵۰ درصد از زباله‌های تولید شده در جهان، زباله‌های آلی هستند. هنوز امکان جمع‌آوری و بازیافت جداگانه زباله‌های آلی در همه کشورها، حتی در اروپا وجود ندارد.

فواید کمپوست

دفع نامناسب زباله‌های آلی برای آب و هوا خطرناک‌تر از CO2 است. اگر زباله‌های آلی در محل‌های دفن زباله دفع شوند، کمبود اکسیژن و تجزیه ضعیف حاصل از آن متان تولید می‌کند. متان یک گاز گلخانه‌ای قوی است – در مقیاس زمانی ۱۰۰ ساله، زمین را ۲۸ برابر بیشتر از دی اکسید کربن گرم می‌کند و در مدت ۲۰ سال ۸۰ برابر مضرتر خواهد بود. با استفاده از کمپوست مستقیم، KALEA تفاوت محیطی را ایجاد می‌کند.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC1 Floor Kit

بخارشوی کارچر sc1 کوچکترین بخارشوی خانگی است که توسط شرکت کرشر طراحی و ساخته شده است. با این دستگاه به راحتی می توانید ۹۹٫۹۹% باکتری ها و میکروب ها را از روی سطوح پاک کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC5 Premium

تمیزی و پاکیزگی خانه یک اصل واضح است به همین دلیل ما همیشه به دنبال راهی برای راحت تر کردن و لذت بخش کردن امر نظافت هستیم. بخارشوی SC5 Premium کارچر (کرشر) یک بخارشوی دو مخزنه دائم کار می باشد که با نازل های حرفه ای خود کار نظافت سطوح مختلف در خانه را راحت [...]

نظافت صنعتی با اسکرابر

نظافت صنعتی با اسکرابر به مراقبت و توجه ویژه‌ای احتیاج دارند. چه در زمان ساخت، چه بعد از آن. این سطوح نه تنها باید فشار قابل توجهی را تحمل کنند، بلکه باید استانداردهای ایمنی خاصی را هم داشته باشند. این که از چه روشی برای نظافت صنعتی استفاده شود تا حد زیادی بستگی به جنس سطوح کف دارد.

نظافت منظم ایمنی را تضمین می‌کند

مناطق صنعتی معمولاً به دلایل زیبایی تمیز نمی‌شوند. این قسمت‎‌ها روزانه تحت فشارهای زیادی قرار می‌گیرند. از نیروهای فیزیکی گرفته تا مواد مختلفی که باعث بروز واکنش‌های شیمیایی می‌شوند. برای ایمنی پرسنل و اطمینان از عملکرد درست همه کارها، نظافت لازم است. آسیب به کف‌پوش‌ها می‌تواند منجر به خسارت شود. روغن، اسیدها و سایر موادی که روی زمین ریخته ممکن است به ابزار و ماشین‌آلات آسیب برساند و یا حتی موجب حادثه برای کارگران شود. انجام نظافت صحیح در فواصل منظم می‌تواند این خطرات را به حداقل برساند. نظافت سطوح کف در فضاهای صنعتی به طور خاص می‌‌تواند به مقاومت پوشش کف اضافه کند و باعث حفظ ارزش ساختمان هم شود.

روش‎‌های مختلفی برای نظافت صنعتی با اسکرابر وجود دارد که تفاوت عمده‌ای بین آن‌ها وجود دارد:

روش یک مرحله‌ای

ابتدا سطوح کف را با استفاده از ماده شوینده برس می‌زنند. سپس در همان مرحله آلاینده‌های جدا شده از سطح را دوباره پاک می‌کنند. این کارها در یک پاس به وسیله دستگاه انجام می‌شود.

 

روش دو مرحله‌ای

مرحله اول پوشاندن کل منطقه با آب و ماده تمیز کننده است. مرحله دوم مکش مجدد محلول با دستگاه تمیز کننده است.

اکثر سطوح صنعتی از کف صاف و یکپارچه بتنی پوشیده شده‌اند که کاملاً فشرده و بادوام است. مایعات مختلفی برای شستشو وجود دارد و هرکدام دارای ویژگی‌های خاصی هستند که باید در هنگام تمیز کردن به خاطر بسپارید.

نظافت صنایع با اسکرابر

انواع کف‌پوش‌ها

سیمان

کف‌پوش‌های پرکاربردی که از شن و ماسه به همراه سیمان و آب تشکیل شده است. این نوع کف‌پوش‌ها به دلیل استحکام بالا و ضخامتی که دارند در برابر ترافیک بالا بسیار مقاوم هستند. این کف‌پوش‌ها در برابر اسیدها و مواد قلیایی مقاوم نیستند و قرار گرفتن در معرض اسیدها باعث می‌شود که ساختاری شبیه به بتن‌های سنگدانه‌ای پیدا کنند یعنی زبرتر می‌شوند و تمیز کردن آن‌ها بسیار سخت‌تر است.

سولفات کلسیم

این نوع از اسکریدها دارای چسب هستند که از سولفات کلسیم بدون آب (آلیدریت) تشکیل شده است. این کفپوش‌ها به رنگ روشن هستند و دارای سطحی بسیار سخت، صاف و تقریبا بدون منفذ هستند. اما به دلیل داشتن ماده چسبنده به رطوبت حساس هستند. یعنی باید از قرار گرفتن طولانی در معرض آب به خصوص هنگام نظافت‌های عمقی دور نگه داشته شوند. این نوع کف‌پوش‌ها را فقط می‌توان در نظافت صنعتی با اسکرابر با استفاده از روش یک مرحله‌ای تمیز کرد.

کف‌پوش‌هایی از جنس منیزیم

این ترکیب که غالباً به عنوان کفپوش‌ منیزیت هم شناخته می‌شوند، از اکسید منیزیم و کلرید منیزیم تشکیل شده است. این سطوح به رطوبت کاملاً حساس هستند و فقط نظافت به شیوه یک مرحله‌ای برای تمیز کردن آن‌ها توصیه می‌شود.

کفپوش‌های از جنس آسفالت

مخلوط متراکم با منافذی از موادی مانند کنجاله سنگ، شن و ماسه، شن یا ماسه و قیر.

قیر ماده‌ای تیره و نیمه‌فرار است که از انواع مختلف مواد آلی تشکیل شده و از تقطیر نفت خام استخراج می‌شود. بدون گرد و غبار، مقاوم در برابر آب. قیر تا حد زیادی در برابر اسیدها و مواد قلیایی مقاوم است، اما در برابر حلال‌ها مقاوم نیست.

بهترین اسکرابر سرنشین دار

نظافت عمقی: از بین بردن آلودگی‌های شدید

در این شیوه از نظافت صنعتی با اسکرابر مرطوب برای از بین بردن علائم روغن و چربی و گرد و غبار و خاک استفاده می‌شود. برای این کار به  اسکرابر قدرتمندی با سر شستشوی غلطکی نیاز دارید. اگر جنس پوشش کف اجازه می‌دهد از روش دو مرحله‌ای با فشار و سطح تماس کامل با برس‌های غلطکی استفاده کنید. این نوع نظافت باید همیشه مرحله به مرحله انجام شود تا از خیس شدن بیش از حد کف جلوگیری شود و دستگاه نظافت بتواند سطح را کاملاً و به سرعت خشک کند.

مرحله اول

از دستگاه اسکرابر برای پوشاندن کامل سطح با ماده شوینده استفاده کنید و آن را دو یا سه بار برس بکشید تا همه آلودگی‌ها از بین بروند.

مرحله دوم

آب کثیف را با استفاده از قدرت مکش دستگاه جمع کنید. کار نظافت را با استفاده از آب تمیز و با استفاده از روش نظافت یک مرحله‌ای ادامه دهید: آب تمیز_ اسکراب_ مکش

اگر علاوه بر روغن و چربی، آلودگی‌های دیگری هم وجود دارد توصیه می‌کنیم از مایع شستشوی  RM 754 که یک یک ماده تمیز کننده چند منظوره است، استفاده کنید. از تمیزکننده RM 69 ASF نیز می‌توان استفاده کرد. ماده تمیزکننده بسته به میزان کثیف بودن سطح باید بین ۵ تا ۱۰٪ رقیق شود.

لطفا توجه داشته باشید: فقط روش یک مرحله‌ای برای تمیز کردن عمیق سطوح صنعتی یا سطوحی که در برابر آب مقاوم نیستند توصیه می‌شود (به انواع کفپوش مراجعه کنید)، زیرا در غیر این صورت کف بیش از حد مرطوب می‌شود و ممکن است آسیب ایجاد کند.

نظافت صنعتی با اسکرابر

نظافت‌های سطحی‌تر و جمع‌کردن آلودگی‌های متوسط

این نوع شیوه نظافت صنعتی با اسکرابر با روش یک مرحله‌ای انجام می‌شود. برای تمیز کردن آلودگی‌های سبک‌تر از اسکرابر و  برس یا لنت قرمز رنگ استفاده می‌شود. خشک‌کن اسکرابر با فشار کمتر و سرعت برس غلتکی کمتری کار می‌کند. ماده تمیزکننده بسته به میزان کثیف بودن باید بین ۰٫۵ تا ۳% رقیق شود. پیشنهاد می‌کنیم که برای استفاده از مایع شوینده دستگاه را روی حالت اتوماتیک قرار دهید. اگر برای نظافت به مرطوب کردن اولیه نیازی ندارید، می‌توانید با جاروبرقی هم اینکار را انجام دهید.

از بین بردن رد حرکت ماشین‌آلات و مسیر لاستیک‌ها

برای از بین بردن رد لاستیک‌های کامیون‌ها  هم می‌توانید از مایع شوینده RM 776 استفاده کنید. ماده تمیز کننده‌ای که فاقد NTA است و به طور خاص برای این منظور ساخته شده است را استفاده کنید. شوینده را با استفاده از سمپاش RM یا بطری اسپری به صورت محلول در محل‌های آلوده اسپری کنید، بگذارید چند دقیقه بماند، سپس با خشک‌کن اسکرابر از آن قسمت عبور کنید. سر شستشوی غلتک براساس جنس سطح (صاف یا دارای بافت) باید مجهز به رولر یا غلتک سبزرنگ باشد. مرحله بعدی حذف آب کثیف و سپس شستشو با آب تمیز (روش یک مرحله‌ای) است.

لطفا توجه داشته باشید: از این روش در پوشش‌های پلیمری یا مومی استفاده نکنید، زیرا ماده تمیزکننده آنها را از بین می‌برد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R l

اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر مدل BD 43/25 C BP کارچر ،محصولی نوین از این کمپانی  آلمانی می باشد.کارایی این اسکرابر ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت بوده و از نوع دیسکی می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/35 C EP

اسکرابر مدل BD 43/35 C EP کارچر از اسکرابر های نوین این برند آلمانی می باشد.این اسکرابر دستی از نوع تک برسه می باشد و کارایی آن ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت است.این دستگاه زمین شوی صنعتی از سیستم easy operation نیز بهره می برد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 35/12 C Bp

اسکرابر مدل BR 35/12 C Bp pack کارچر دارای قدرت مانور بینظیری می باشد که آن را از تمام اسکرابر های جهان متمایز ساخته است.باطری لیتیوم یون به کار رفته در این دستگاه زمین شوی صنعتی نیز کارایی این محصول را بسیار بالا برده است.

محصولات نظافتی

ترک عادت های بد در سال نو

انجام کارهای روزانه معمولاً در لیست فعالیت‌های لذت‌بخش ما قرار ندارد. اینکه به پیاده‌روی بروید، یک فیلم هیجان انگیز تماشا کنید یا به دیدن دوستانتان بروید بسیار سرگرم کننده‌تر است. اما برخی از عادت‌های نظافتی بدی که وجود دارد باید در سال جدید ترک شوند زیرا باعث از بین رفتن ارزش خانه شما می‌شود. این کارها باید به طور منظم انجام شوند.

۱- توجه نکردن به مسائل کوچک لوله کشی

چکه کردن آب در سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی یا توالت فرنگی که به طور مداوم کار می‌کند، می‌تواند آزاردهنده باشد. به نظر مشکل بزرگی نمی‌رسد، اما اگر به موقع به آنها توجه نکنید، این مشکل بدتر می‌شود. توالت و لوله‌های مسدود شده می‌توانند سرریز شوند. سوراخ‌های کوچک نشت نیز می‌توانند باعث پوسیدگی کف چوب شوند.

راه حل

سینک‌ها و زهکشی‌ها را مرتباً تمیز کنید تا مسدود نشوند و موها و چربی‌های جمع شده از بین بروند. بسیاری از مسائل کوچک لوله‌کشی را می‌توان تنها با چند ابزار و مواد حل کرد.

تعمیر شیر آب

۲- غفلت از فیلترهای هوا و منافذ HVAC

قیمت بیشتر فیلترهای هوا که در دریچه‌ سیستم های تهویه قرار می‌گیرند ارزان است. اجازه ندهید تا دریچه‌ها با گرد و غبار مسدود شوند. جاروی منافذ به طور ماهانه و تعویض فیلتر کمتر از ۱۵ دقیقه به طول می‌انجامد و از سیستم محافظت می‌کند و کیفیت هوا را برای خانواده شما بهبود می‌بخشد.

راه حل

منافذ سیستم خنک‌کننده و گرمایش را بصورت ماهانه تمیز ‌و فیلتر هوا را مرتب تعویض کنید.

تمیز کردن کولر

۳- استفاده از محصولات تمیز کننده نامناسب

مواد شیمیایی خشن باعث از بین رفتن مواد محافظتی می‌شوند و برخی از محصولات تمیزکننده می‌توانند سطوح را خراب کنند. به عنوان مثال، استفاده از پاک‌کننده پایه اسیدی، حتی سرکه سفید مقطر، روی میزهای مرمر می‌تواند سنگ را از بین ببرد.

راه حل

برچسب‌های موجود در هر محصول تمیزکننده را بخوانید و وقت خود را صرف خواندن نظرات سازنده و متخصص در مورد نحوه مراقبت از کارهای مختلف کنید.

نظافت خانه

۴- بی‌نظمی و به‌هم ریختگی

همه ما بی‌نظمی داریم و اغلب اجازه جمع شدن آن را تا زمانی که سازماندهی غیرممکن به نظر می‌رسد می‌دهیم. نیافتن پیراهن مورد علاقه خود یک چیز است اما جمع شدن زباله‌ها محل مناسبی برای رشد جوندگان، سوسک‌ها، پروانه‌ها، عنکبوت‌ها و قارچ‌ها به وجود می‌آورد.

راه حل

سطل‌های زباله که حاوی پسماندهای غذایی روزانه هستند را خالی کنید. حداقل به صورت فصلی، محل زندگی و انبار را نظافت کامل کنید تا از دست گردوغبار و زباله خلاص شوید. هر منطقه را از نظر فعالیت حشرات و جوندگان کنترل کنید.

تفکیک زباله

۵- به پایان نرساندن تمیزکاری

در حالی که هرگونه نظافت معمولاً یک گام در مسیر درست است، اما به پایان نرساندن کار نیز می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند. بعضی از کارها را می‌توان در مراحل کمتر انجام داد، کارهای دیگر را باید در یک روند طولانی شروع و تکمیل کرد. به عنوان مثال، هنگام پاک کردن لکه‌های فرش، باید با پاک کردن یا شستشوی مواد پاک‌کننده، کار را خاتمه دهید. باقیمانده صابون در الیاف فرش باعث می‌شود که فرش کثیفی بیشتری را به خود جلب کند و حتی بدتر به نظر برسد.

راه حل

مراحل مربوط به هر نظافت خانگی را قبل از شروع کار یاد بگیرید و زمان خود را بر اساس آن برنامه‌ریزی کنید تا بهترین نتیجه را برای تلاش خود داشته باشید.

تمیز کردن فرش

۶- نادیده گرفتن بوق‌های هشدار

تقریباً هر دستگاه الکترونیکی هشدار و بوق می‌زند. برخی از آنها مفید هستند، بسیاری از آنها آزاردهنده هستند، برخی از آنها قابل چشم‌پوشی هستند و حتی برخی می‌توانند جان شما را نجات دهند. نادیده گرفتن بوق از آژیرهای خطر ساختمان که نیاز به تعویض باتری دارند می‌تواند خطایی مهلک باشد.

راه حل

باتری‌ها را مرتباً در سیستم‌های محافظتی منزل عوض کنید و طبق دستورات سازنده، در صورت لزوم آن را به روز کنید.

آلارم هشدار

۷- فراموش کردن نقاط پنهان

احتمالاً مدت زیادی است که به فیلتر لباسشویی یا سیستم تهویه هود آشپزخانه خود فکر نکرده‌اید. این اسباب کار روزمره هر زمان که از آنها استفاده می‌کنید رطوبت، پرز، بوی پخت و پز و ذرات چربی را به خود جذب می‌کنند. آخرین بار کی آنها را تمیز کردید؟ فراموش شدن این سیستم‌های مخفی می‌تواند منجر به آتش‌سوزی و خسارات گسترده شود.

راه حل

برنامه‌ریزی نظافت‌های منظم را، در تلفن یا تقویم خود یادداشت کنید.

تمیز کردن فیلتر هود

۸- تمرکز فقط بر کارهای منزل

وقتی مسئولیت تمیز کردن محیط داخلی و فضای باز را بر عهده دارید، باید کارها به صورت منظم انجام شود. بعضی چیزها فقط ناخوشایند هستند، مانند علف‌های هرز در چمن یا پاسیوهای گل‌آلود. اما برخی دیگر مانند ناودان‌هایی که با برگ یا مسدود شده‌اند، می‌توانند به خانه شما آسیب برسانند. ناودان‌های سرریز شده منجر به مشکلات رطوبت، آسیب به سقف و بروز آفت می‌شوند.

راه حل

حداقل به صورت فصلی، بیرون از خانه خود قدم بزنید و لیستی از کارهای لازم را تهیه کنید. سپس آنها را انجام دهید یا از متخصصان این امر استفاده کنید.

نظافت شیروانی

کارواش خانگی کارچر مدل K5 Compact

کارواش کارچر K5 دستگاه کارواش k5 compact از دیگر محصولات خانگی برند کرشر آلمان می‌باشد. حمل و نقل این دستگاه بسیار آسان است. این دستگاه کوچک و جمع و جور توانایی نظافت ۴۰ متر مربع در ساعت را دارد. شما میتوانید پس از استفاده از دستگاه شلنگ فشار قوی آن را به راحتی در قسمت مخصوصی در [...]

کارواش خانگی کارچر مدل K4 Compact

کارواش خانگی K4 compact یکی از محصولات حرفه‌ای برند معتبر کرشر آلمان می‌باشد. این دستگاه کوچک و جمع و جور را می‌توانید برای استفاده گاه به گاه و نظافت محیط‌هایی با حد آلودگی متوسط به کار ببرید.

سرامیک‌شوی، فرش و موکت‌شوی خانگی کارچر SE5100

دستگاه موکت و فرش‌شوی و سرامیک‌شوی کارچر مدل SE 5100 یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین دستگاه‌های شستشوی فرش، موکت و مبل در دنیا می‌باشد.

کارواش خانگی و نیمه صنعتی کارچر K7 FullControlPlus

به دلیل توان موتور فوق العاده و فشار عملیاتی بالای این دستگاه، می توان از آن برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی استفاده نمود. این کارواش یکی از بهترین دستگاه های کارواش خانگی و نیمه صنعتی در دنیا است و طراحی آن بسیار حرفه ای و زیبا می باشد.

کارواش خانگی کارچر مدل K5 Full Control

دستگاه کارواش خانگی و نیمه صنعتی K5 Full Control از محصولات جدید و فوق العاده کمپانی Kärcher آلمان می باشد. این کارواش دارای طراحی بسیار حرفه ای، زیبا و مجهز به قرقره شلنگ در عقب خود می باشد که به راحتی می توان شلنگ ۸ متری دستگاه را جمع و باز نمود.

کارواش خانگی کارچر مدل K5 EU

کارواش خانگیk5 EU کرشر آلمان یکی دیگر از محصولات حرفه ای این کمپانی شهیر آلمانی بوده که دارای حداکثر فشار کاری یا عملیاتی ۱۴۵ (bar) و همچنین حداکثر دبی خروجی آب ۵۰۰ لیتر در ساعت (l/h) است و مناسب برای مصارف خانگی می باشد.

کارواش خانگی کارچر مدل K4 EU

کارواش مدل k4 EU کاربردهای متنوعی دارد. از جمله شستشوی خودروها، دوچرخه، موتور سیکلت، محوطه منازل، نرده ها و بسیاری موارد دیگر. همچنین در این واتر جت از تکنولوژی خنک کنندگی سیم پیچ موتور به وسیله آب استفاده شده است منجر به افزایش کارکرد و طول عمر واترجت می شود.

کارواش خانگی کارچر مدل K3 EU

کارواش خانگی مدل K3 EU یک محصول حرفه ای به منظور استفاده برای مصارف خانگی می باشد. دستگاه کارواش K3 به صورت ارگونومیک طراحی شده به طوری که دارای دسته ای است که به راحتی در دسترس قرار می گیرد.

کارواش خانگی کارچر مدل K2 Compact

دستگاه کارواش خانگی مدل K2 Compact یک دستگاه کوچک، جمع و جور با قابلیت جابجایی بسیار آسان و با فشار کاری مناسب می باشد که به راحتی انواع آلودگی هایی که در اطراف منزل وجود دارد را از بین می برد.

جاروبرقی کارگاهی

انواع جاروبرقی

دستگاه‌های جاروبرقی در سه نوع خانگی، نیمه‌صنعتی و صنعتی طراحی و تولید می‌شوند. نوع عملکرد و ساختار همه این دستگاه‌ها یکسان است و همه انواع جاروبرقی کار مکش و جمع‌آوری زباله‌ها را انجام می‌دهند. تنها تفاوت در نوع و قدرت موتور دستگاه و قدرت مکش جاروبرقی می‌باشد که باعث استفاده از آن‌ها در محیط‌های مختلف و برای جمع‌آوری زباله‌های مختلف می‌شود.

جاروبرقی خانگی

جاروبرقی‌های خانگی طراحی نسبتا ساده‌تر و جمع و جورتری دارند چرا که از آنها فقط برای مکش ذرات ریز و گرد و غبار منازل و در مدت زمان‌های کمتری استفاده می‌شود. این نوع جاروبرقی‌ها نیازی به داشتن موتور قدرتمند و مکش بسیار قوی ندارند و معمولا جاروبرقی نوع خاک می‌تواند نیاز مصرف‌کننده را تامین کند.

خرید جاروبرقی کارچر

جاروبرقی نیمه‌صنعتی یا جاروبرقی کارگاهی

جاروبرقی کارگاهی از جاروبرقی‌های خانگی قوی‌تر عمل می‌کنند. از این نوع جاروبرقی‌ها معمولا برای مکش زباله‌های موجود در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها و برای جمع آوری آلودگی‌های با حجم بیشتر و همچنین مایعات استفاده می‌شود. بدنه این جاروبرقی‌ها از نوع فلزی ضدضربه است تا در محیط‌های خشن از وارد شدن هرگونه آسیب به آن جلوگیری شود. تعداد موتور بیشتر و قدرت مکش بالاتر جاروبرقی کارگاهی را از نوع خانگی آن متمایز می‌کند.

جاروبرقی VC6 PREMIUM

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی‌های صنعتی برای استفاده در مراکز صنایع با وسعت آلودگی بیشتر و متفاوت‌تر مناسب می‌باشند. بنابراین باید دارای قدرت مکش بیشتر و موتورهای قوی‎‌تر باشند. علاوه بر این به دلیل استفاده مداوم و زیاد از جاروبرقی صنعتی در کارخانه‌های بزرگ این جاروبرقی‌ها معمولا دائم کار نیز هستند. یعنی شما می‌توانید بدون خاموش کردن دستگاه ساعت‌های طولانی از آن استفاده و تمام زباله‌ها و ذرات مختلف خشک و مرطوب را جمع‌آوری کنید.

بهترین جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

نکات آبیاری

نکاتی که برای آبیاری گیاهان باید بدانید

در اوج تابستان زمانی که دمای هوا به بیش از ۲۵ درجه می‌رسد، نه تنها انسان به آب بیشتری نیاز دارد بلکه گیاهان باغ هم به آبیاری بیشتری نیاز دارند. آبیاری گیاهان برای علاقمندان به باغ کاری لذت‎بخش و در عین حال پرزحمتی است. استفاده از تجهیزات مناسب باعث می‌شود که آبیاری آسانی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که گل‌ها و گیاهان و درختچه‌ها در فصل گرم تابستان آسیب نمی‌بینند.

باغ و باغچه خود را به صورت جداگانه و در چهار مرحله آبیاری کنید

اگر آبیاری گیاهان، درختچه‌ها و چمن‌های باغچه‌تان مناسب نیست؛ پس اشتباه انتخاب کرده‌اید. انواع بیشماری شلنگ، آب‌پاش، تفنگی پاشش آب و پمپ برای آبیاری وجود دارد. اما انتخاب کدام تجهیزات می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند؟ هنگام استفاده از شلنگ، و سایر تجهیزات آبیاری کرشر باید به دنبال چه مواردی باشید؟ به طور کلی باید ۴ سوال اصلی را از خودتان بپرسید:

آبیاری گیاهان

از چه منبعی برای آبیاری استفاده می‌کنید؟

آب مورد نیاز برای آبیاری گیاهان باغ می‌تواند از منابع مختلفی تامین شود: آب شیر، آب باران و یا آب چاه. استفاده از منابع جایگزین از بسیاری جهات ارزشمند است،. زیرا استفاده از آب لوله‌کشی برای آبیاری باغ بسیار گران‌قیمت و هزینه‌بر است.

آب چگونه به قسمت مصرف‌کننده (اسپرینکلرها یا آب‌پاش‌ها ) می‌رسد؟

برای اینکه بتوانید از آب باران، مخازن یا آب چاه برای آبیاری استفاده کنید به پمپ نیاز دارید. انتخاب پمپی که دقیقا روی لبه چاه یا مخزن نگهداری آب قرار می‌گیرد، انتخاب مناسبی است. در روش دیگر شما می‌توانید از یک تقویت کننده پمپ استفاده کنید که می‌تواند آب را از مخازن به راحتی استخراج کند.

فواره آبیاری

چه تجهیزاتی برای آبیاری استفاده می‌شود؟

برای آبیاری گیاهان می‌توانید از نازل‌ها، تفنگی‌ها و اسپری‌های آب‌پاش استفاده کنید. بر اساس اینکه از کدام مدل نازل و لانس آب‌پاش استفاده می‌‌کنید، می‌توانید حجم آب را تنظیم کرده و انواع مختلف اسپری یا الگوی پاشش آب داشته باشید. در هنگام انتخاب آب‌پاش (به عنوان مثل آب‌پاش‌های مستطیل شکل یا گرد و مدور) باید به شکل چمن‌ها یا گیاهان توجه کنید.

سری آبپاش 2660

آیا از یک واحد کنترل اتوماتیک برای آبیاری استفاده می‌کنید؟

با استفاده از تایمر آبیاری می‌توانید روند آبیاری گیاهان را به صورت خودکار و متناسب با نیاز گیاهان کنترل کنید. با استفاده از سیستم‌های هوشمند کنترل کنید که آبیاری چه زمانی و در چه روزهایی شروع شود و چه مدت طول بکشد.

تایمر مدیریت آبیاری هوشمند

تهیه شلنگ مناسب

اگر شیلنگ نداشته باشید، آبیاری ندارید. در زمان انتخاب یک شلنگ آب مناسب، موارد زیادی باید در نظر گرفته شود. طول و قطر شلنگ و همچنین نحوه ساخت آن بسیار مهم است. طول ۲۰ تا ۲۵ متر استاندارد است. برای اینکه شلنگ مناسب را انتخاب کنید، باید قبل از خرید اندازه‌گیری کنید که چند متر شلنگ نیاز دارید.

رابط دوطرفه شلنگ

شلنگ‌های مخصوص باغ با قطرهای مختلفی موجود هستند.

به عنوان یک قاعده کلی هرچه قطر شلنگ بزرگ‌تر باشد، سرعت جریان آب بیشتر خواهد بود (حجم آبی که میتواند در هر زمان از طریق شلنگ عبور کند). البته قطر بزرگ‌تر به معنای وزن بیشتر در نتیجه دشواری بیشتر حین کار است. در نتیجه، شلنگ‌هایی با قطر کمتر تقریباً برای همه باغ‌ها توصیه می‌شود. به ویژه زمانی که نیاز به آبیاری دستی باغ دارید. با این حال، کسانی قرار است نقاط مختلف زیادی را تقریباً به طور همزمان آبیاری کنند، باید یک شلنگ با قطر بزرگ‌تر انتخاب کنند. برای شلنگ‌هایی که قرار است به طور دائمی روی زمین باقی بمانند هم این اندازه مناسب است.

شلنگ‌ها با توجه به نحوه ساختشان، از نظر سختی، مقاومت، استحکام در شرایط آب و هوایی و دماهای مختلف، مقاومت در فشارهای مختلف آب، و مقاومت در برابر انحراف و پیچ‌خوردگی متفاوت هستند.

شلنگ‌های Primo Flex، Performance Plus و Performance Premium طیفی وسیعی از نیازهای آبیاری را پوشش می‌دهند. مدل Primo Flex در درما‍‌‌ه‌های مختلف مقاوم است. شلنگ‌های Performance Plus هم به لطف مواد بافته شده چند لایه بسیار انعطاف‌پذیر هستند. شلنگ‌های Performance Premium مجهز به فناوری ضدپیچش هستند که احتمال پیچ‌خوردگی و آسیب دیدن شلنگ‌ها را کمتر می‌کند و کار با آن بسیار ساده است.

 

سیستم‌های اتصال شلنگ Kärcher (اتصالات) بدون در نظر گرفتن مدل و ساخت با همه شلنگ‌ها سازگار هستند.

 

پس از پایان کار آبیاری در باغ باید وسایل آبیاری را منظم کنید.

قرقره‌های شلنگ‌جمع‌کن، شلنگ‌‌جمع‌کن‌های دیواری و شلنگ‌جمع‌کن‌های سیار این کارها را خیلی سریع برایتان انجام می‌دهند و می‌توانید اطمینان حاصل کنید که همه چیز در جای مناسب قرار دارد.

شلنگ آبیاری قطره ای

شلنگ آب ۳۰ متری حرفه‌ای کارچر مدل ۲/۱ اینچ

شلنگ باغبانی باکیفیت PrimoFlex® بسیار مقاوم در برابر انقباض (۱/۲ “). طول ۳۰ متر. مقاوم در برابر فشار. فاقد مواد مضر برای سلامتی. مقاومت در برابر دمای بالا از – ۲۰ تا ۶۵ درجه سانتیگراد.

قرقره شلنگ سیار فلزی کارچر همراه تفنگی پاشش و شلنگ

قرقره سیار شیلنگ کیت HT 80 M با ترولی شلنگ HT 80 M شامل شلنگ ۲۰ متری Performance Plus (1/2 “)، تفنگی اسپری پلاس، ۴ کانکتور شلنگ استاندارد و آداپتور شیر G3 / 4.

شلنگ‌جمع‌کن بالکنی کارچر همراه شلنگ

حلقه شلنگ برای آبیاری گیاهان در بالکن‌ها، حیاط و باغچه‌ها. بازکردن و جمع کردن شلنگ به صورت سریع و آسان. راه‌حل مناسب ذخیره‌سازی شلنگ در خانه.

شلنگ‌جمع‌کن HR 7.315 Premium با شلنگ ۱۵ متری ۵٫۸”

ایستگاه آبیاری دارای محل ذخیره‌سازی شیلنگ و لوازم جانبی باغبانی. قابلیت جابجایی، امکان ذخیره‌سازی نازل‌ها، تفنگی‌ها، و لانچ‌های اسپری و جعبه ذخیره‌سازی بزرگ. به طور کامل مجهز.

آویز شلنگ با جعبه کارچر مدل پلاس

آویز شلنگ مجهز به جعبه با قابلیت نصب آسان روی دیوار. امکان نگهداری شیلنگ. دارای کیف نگهدارنده مخصوص لوازم جانبی مثل سمپاش، اتصالات، و دستکش باغبانی و … مناسب برای همه شیلنگ‌های معمولی.

کانکتور شلنگ پستونکی کارچر مدل ۳/۴ اینچ

 

استفاده آسان و راحت به دلیل طراحی ارگونومیک

سه راهی اتصال شلنگ کارچر مدل ۰۶۵

 

آبیاری مطمئن و بدون هدر رفت آب، نصب و استفاده بسیار آسان

شیرکنترل فشار آب کارچر مدل ۱۹۸٫۰

 

کنترل جریان فشار آب بدون نیاز به شیر اصلی و جلوگیری از هدررفت آب

لوازم خانگی بهینه

چرا محصولات کارچر بهینه هستند؟

آلایندگی کم، سازگار با محیط زیست، مصرف انرژی کمتر و صرفه‌جویی در مصرف آب از مهمترین ویژگی‌های محصولات نظافتی کارچر است. بنابراین، رفتار مسئولانه در کرچر شامل توسعه ماشین‌آلات و زنجیره تولید و تأمین درست تا تولید صحیح است.

کمک به حفظ ارزش و دوام

اکنون مصرف‌کنندگان هنگام خرید سوالات مهمی را مطرح می‌کنند: محصول در کجا تولید شده است، توسط چه کسی و در چه شرایطی ساخته شده است؟ از چه موادی ساخته شده است؟ و آیا می‌توان آن را بازیافت کرد؟ دستگاه با چه سطح مصرف انرژی کار می‌کند؟ ما این نگرانی‌ها را بسیار جدی می‌گیریم.

Kärcher راه‌حل‌های نظافتی برای خانوارها، صنایع و مشاغل ارائه می‌دهد. فناوری Kärcher به میزان قابل توجهی به حفظ انرژی و صرفه‌جویی در استفاده از آب، برق و مواد شوینده با ماشین‌آلات کمک می‌کند.

صرفه‌جویی در مصرف آب

مسئولیت‌پذیری در استفاده از منابع آب اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است. چگونه فناوری ما می‌تواند در این امر سهیم باشد؟ دستگاه‌های نظافتی می‌توانند از چند طریق اطمینان حاصل کنند که آب کمتری مصرف می‌شود. به عنوان مثال کارواش‌های فشارقوی به دلیل عملکرد نظافت بالا در مقایسه با شیلنگ باغ، حدود ۸۰ درصد در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کنند.

نظافت اقتصادی با کارواش فشار قوی

کارواش‌های فشارقوی Kärcher حداکثر ۳،۱۰۰ لیتر در ساعت صرفه‌جویی می‌کنند، به این معنی که در مقایسه با شستشو با شیلنگ، حدود ۸۰ درصد آب کمتری مصرف می‌کنند. این دستگاه‌ها با یک عملکرد نظافت عالی با مصرف آب کمتر شناخته می‌شوند، که باعث می‌شود تمیز کردن سریع انجام شود – در نتیجه باعث صرفه‌جویی در وقت، آب و انرژی می‌شود.

علاوه بر این، در اکثر مدل‌ها می‌توان با آب بازیافتی نیز کار کرد. برای این منظور، ماشین‌آلات به راحتی آب را از یک مخزن موجود مکش می‌کنند. به این ترتیب، کاربر از استفاده از آب آشامیدنی صرف‌نظر می‌کند، در نتیجه از محیط‌زیست محافظت می‌کند، و همچنین مستقل از منبع آب است.

شستشو با کارواش

استفاده بهینه از انرژی

ما به طور مداوم در حال بهبود بهره‌وری انرژی محصولات خود هستیم – مهم نیست که آنها سیم‌دار هستند، یا با باتری کار می‌کنند یا توسط یک موتور احتراق روشن می‌شوند. ویژگی مهم برای ماشین‌های نظافتی، حالت کارایی Kärcher eco! است که می‌تواند در حین کار نیز فعال شود. با استفاده از آن، عملکردهای دستگاه به طور خودکار در بهترین بازده ممکن مدیریت می‌شوند. این باعث کاهش مصرف انرژی، آب و ماده شوینده می‌شود.

اسکرابرهای خشک‌کن

تعداد زیادی از مدل‌های اسکرابر Kärcher دارای حالت eco هستند. با استفاده از این حالت، سرعت برس و قدرت مکش به عملکردی که برای آلودگی سبک‌تر است، کاهش می‌یابد. و اجازه می‌دهد تا نتایج نظافت متقاعدکننده و با مصرف قابل توجه کمتری مواجه شود. در حال حاضر با حالت بهره‌وری eco! می‌توانید تا ۳۰ درصد در مصرف انرژی و ۱۰ درصد در مصرف آب و ماده تمیزکننده صرفه‌جویی کنید.

اسکرابر بهینه

کاهش آلاینده‌ها

به ویژه در فضاهای داخلی و اگر کاربران مستقیماً روی دستگاه کار می‌کنند، مهم است که میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای را کاهش دهیم یا در صورت امکان از انتشار آنها کاملاً جلوگیری کنیم – مثلا برای جاروبرقی‌ها مهم است که گرد و غبار مکش شده را دوباره آزاد نکنند. کارچر از سیستم‌های فیلتر کارآمد برای محصولات استفاده می‌کند و یا محصولات بدون انتشار آلاینده مانند دستگاه‌های باتری‌دار را ارائه می‌دهد.

کاهش آلاینده ها

فیلترهای جاروبرقی

انجام بسیاری از کارها در ساختمان‌سازی، کارگاه‌ها یا صنایع باعث تولید مقدار زیادی گرد و غبار می‌شود. برای رعایت ایمنی و  حفظ سلامتی، باید اقدامات احتیاطی مختلفی انجام شود. هدف این است که محیط کار تا حد زیادی عاری از گرد و غبار باشد. انواع گرد و غبارهایی که حاوی ترکیباتی مانند گرده، کوارتز، کپک، ویروس یا حتی آزبست هستند نیز مشکل‌ساز هستند.

جاروبرقی‌های ایمنی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ذرات مذکور را به طور کامل جذب می‌کنند. فیلترها برای جمع‌آوری ذرات آلاینده و جلوگیری از آزاد شدن مجدد آنها در هوای اطراف طراحی شده‌اند. هنگام برخورد با مقدار زیادی گرد و غبار، خطر مسدود شدن فیلتر و کاهش قابل ملاحظه قدرت مکش وجود دارد. جاروبرقی‌های ایمنی مجهز به سیستم‌هایی برای تمیز کردن فیلتر هستند.

عملکردهای کاملاً خودکار برای تمیز کردن فیلتر، امکان جذب مقادیر زیادی از ریزگردها بدون قطع کار یا از دست دادن قدرت مکش را فراهم میکند. کارچر همچنین از سیستم Tact توسعه یافته بیشتر در جاروبرقی‌های ایمنی خود استفاده می‌کند. در اینجا، سوئیچ جریان هوا فیلتر را به طور خودکار تمیز می‌کند.

جاروبرقی بهینه

استفاده کمتر از پلاستیک

از سال ۲۰۱۲، ما توانسته‌ایم مقدار پلاستیک بازیافتی را در ماشین‌های خود چهار برابر کنیم. در خرید مواد، مراقب منابع پایدار هستیم و از پلاستیک بازیافتی در محصولات استفاده می‌کنیم. ما هدف خود را دستیابی به محتوای پلاستیکی بازیافتی تا ۵۰ درصد در کارواش‌های فشارقوی خانه و باغ تا سال ۲۰۲۵ قرار داده‌ایم.

استفاده از مواد بازیافتی در بخارشوی‌ها

ما هر زمان که ممکن باشد از مواد بازیافتی در محصولات خانگی و باغبانی خود استفاده می‌کنیم. به عنوان مثال، در قسمت‌های پایین نازل دستگاه‌های بخارشوی سری SC. شکل مواد در دمای بالا پایدار می‌ماند، که آن را به ماده‌ای ایده‌آل برای بخارشوی‌ها تبدیل می‌کند و در مقایسه با پلاستیک جدید هیچ ضرری ندارد.

بخارشوی بهینه

استفاده آگاهانه از ماده شوینده

همیشه لازم نیست که از یک ماده تمیز کننده برای تمیزکاری کامل استفاده شود. به عنوان مثال، با استفاده از دستگاه‌های بخارشوی یا کارواش‌های فشار آب بالا، مقدار زیادی از آلودگی‌ها بدون استفاده از مواد شیمیایی کاملاً پاک می‌شوند. با این حال، در بسیاری از مناطق، استفاده از ماده تمیزکننده کارآمد و کاربردی برای دستیابی به بهترین نتیجه ضروری است.

Kärcher بیش از ۳۰ سال است که محصولات سازگار با محیط‌زیست تولید می‌کند. همه آنها قابل تجزیه هستند، در نتیجه باعث کاهش زباله می‌شوند. در فرآیند توسعه، برای تولید ماده شوینده پایدار در کل چرخه زندگی – از انتخاب مواد اولیه تا بسته‌بندی – باید جنبه‌های زیادی در نظر گرفته شود.

از سال ۲۰۱۲، همه عوامل تمیز کردن Kärcher با برچسب پاکسازی پایدار تأیید شده‌اند. این برچسب مشخص‌کننده محصولاتی است که در شرکت‌هایی تولید شده‌اند که به روشی پایدار عمل می‌کنند. علاوه بر این، بیش از ۶۰۰ محصول مختلف نظافتی Kärcher گواهینامه‌های بین‌المللی و پایدار زیست محیطی را برآورده می‌کنند.

شرکت eco! Kärcher مواد تمیزکننده سازگار با محیط‌زیست را برای استفاده حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این مجموعه شامل یک خط کامل برای تمیز کردن ساختمان و محصولات شستشوی وسایل نقلیه است که گواهینامه‌های محیط زیست بین‌المللی مانند Ecolabel EU یا Ecolabel Swan Nordic را دریافت کرده است.

 

به منظور برآورده ساختن نیازهای دقیق، قابلیت eco! از چند طریق مسئله پایداری را برآورده می‌کنند. اولاً، کرچر کاملاً استفاده از موادی که محیط و سلامت افراد را در حین ساخت به خطر می‌اندازد، صرف نظر می‌کند. بنابراین فقط از مواد اولیه قابل تجزیه استفاده می‌شود و از فسفاتها، میکروپلاستیکها و هیدروکربنهای هالوژنه که برای سلامتی خطرناک هستند، اجتناب می‌شود. علاوه بر این، عطرها و رنگهای مورد استفاده مطابق با استانداردهای گواهینامه بین‌المللی زیست محیطی است.

حالت بهینه
نظافت خانه

اشتباهات نظافتی

نظافت منزل ممکن است کار مورد علاقه شما نباشد اما ضروری است.

بیشتر ما فقط می‌خواهیم کارهای خانه را در کمترین زمان ممکن انجام دهیم و بهترین نتیجه را برای تلاش خود داشته باشیم. در اینجا پنج اشتباه برتر نظافت که احتمالاً مرتکب شده‌اید برای کمک به شما در سازماندهی‌تر کردن نظافت آورده شده است. در روال نظافت خود تغییراتی ایجاد کنید تا کار با سرعت بیشتری انجام شود و وقت بیشتری برای لذت بردن از خانه تمیز خود داشته باشید.

اشتباه شماره ۱: به تعویق انداختن نظافت

آیا ژله‌ای را که روی زمین ریخته شده بلافاصله پاک می‌کنید یا آن را برای چند روز به حال خود می‌گذارید؟ حتی اگر عجله دارید، اگر آن را روی زمین رها کنید، در خانه شما مورچه‌هایی جمع خواهند شد و ردپای ژله در همه سطح زمین ردیابی می‌شود.

همین اصل تقریباً در هر امر نظافت اعمال می‌شود. چند دقیقه صرف تمیز کردن یک اتاق باعث می‌شود نظافت “سنگین” آن بسیار راحت‌تر گردد. محل‌های تهیه غذا در یک آشپزخانه باید تمیز شود، لباس‌های کثیف در یک سبد قرار داده شود، ظرف‌های حمام و درهای دوش بعد از هر بار استفاده پاک شوند و نظافت نامه‌ها، روزنامه‌ها و رسیدها به طور روزانه انجام شود.

سپس کارهای هفتگی گردگیری، جاروبرقی، تمیز کردن توالت، پاک کردن کف آشپزخانه بسیار ساده‌تر است.

نظافت آشپزخانه

اشتباه شماره ۲: شروع از نقطه اشتباه یک اتاق

هیچ یک از ما نمی‌خواهیم بیشتر از زمان لازم برای تمیز کردن وقت بگذاریم. اگر هنگام انجام تمیزکاری کامل از یک نقطه اشتباه در یک اتاق شروع کنید، باید مراحل را دنبال کنید و تکرار کنید.

اول، با برداشتن وسایلی که متعلق به این اتاق نیست، شروع کنید. آنها را دور بریزید یا آنها را به فضای مناسب خود برگردانید.

هنگامی که آماده تمیز کردن هستید، از بالای یک اتاق شروع کنید و به سمت پایین حرکت کنید. اگر کار خود را با تمیز کردن کف آغاز کنید و سپس به غبارگیری سقف، پاک کردن تار عنکبوت و غبارگیری مبلمان بپردازید، باید پس از نشست گرد و غبار، زمین را دوباره تمیز کنید.

هنگام تمیز کردن دیوارها و درها یا پنجره‌ها، از بالا شروع کنید.

تمیز کردن خانه

اشتباه شماره ۳: استفاده از محصولات تمیز کننده اشتباه

استفاده از یک محصول تمیزکننده که برای انجام کار به اندازه کافی قوی نباشد، می‌تواند به معنای باقی ماندن کثیفی باشد و کار باید تکرار شود. آیا تابحال لباسها را شسته‌اید و بعد ببینید که لکه‌ها باقی مانده است؟ شما از محصولات خشکشویی اشتباه استفاده کرده اید. برای به دست آوردن بهترین نتیجه، برچسب‌ها را با دقت بخوانید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

بررسی برچسب‌ها نه تنها می‌تواند در وقت صرفه‌جویی کند، بلکه می‌تواند در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی کند. استفاده از یک محصول تمیز کننده اشتباه به طور دائم ممکن است به برخی از سطوح آسیب برساند. به همین دلیل نمی‌توانید با خیال راحت از پودر شستشو روی مبلمان یا میزهای سنگی استفاده کنید.

ضدعفونی سطوح

اشتباه شماره ۴: استفاده از ابزار تمیز کردن کثیف

ابزاری که برای تمیز کردن استفاده می‌کنید می‌تواند باعث بدتر شدن اوضاع و گسترش باکتری‌ها و خاک در اطراف شود. اسفنج‌های آشپزخانه محل تولید باکتری‌های کلی فرم (سالمونلا یا E.coli) هستند. ماشین لباسشویی که به طور مرتب تمیز نشده است، می‌تواند آلودگی را دوباره به لباس ها انتقال دهد و بوی لباس‌های شسته شده را وحشتناک کند.

برای شستن پارچه‌های تمیزکننده، برس‌های شستشو و تمیز کردن فیلترها و ظروف بین هر بار استفاده وقت بگذارید. ابزارهای یکبار مصرف مانند دستمال مرطوب، پارچه های الکترواستاتیک و گردگیر بسیار عالی هستند، اما اگر سعی کنید فقط از یکی برای تمیز کردن کل خانه استفاده کنید، کار درستی نیست. هر بخش را با یک بار مصرف تازه تمیز کنید.

شستن تی

اشتباه شماره ۵: آموزش دادن به بچه‌ها برای کمک به کارهای خانه

زمان مناسب برای درگیر کردن بچه‌ها در کارهای خانه، کودک نوپا بودن آنهاست. کودکان نوپا می‌خواهند همه کارهایی را که مادر و پدر انجام می‌دهند تکرار کنند. بنابراین، با چیزهای ساده‌ای شروع کنید که می‌توانند به شما کمک کنند مانند حوله‌های تاشو و کنار گذاشتن آنها یا آوردن لباس‌های کثیف آنها به اتاق لباسشویی. با افزایش سن، شما می‌توانید کارهای چالش‌برانگیز دیگری مانند شستن لباس‌ها با ماشین را اضافه کنید.

یک نمودار پیشواز ایجاد کنید و همان اصولی را که باید رعایت کنید به بچه‌ها بیاموزید – انجام هر روز چند کار تمیزکاری کوچک کار کلی را بسیار راحت‌تر می‌کند. برای بچه‌های کوچکتر، با کارهای ساده مانند غبارروبی سطوح صاف، شستن پنجره‌ها با استفاده از پاک کننده‌های غیرسمی (سرکه سفید مقطر و آب) شروع کنید و آنها را به تدریج به تقریباً در همه کارهای نظافت منزل منتقل کنید.

نظافت اتاق کودک

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC1 Floor Kit

بخارشوی کارچر sc1 کوچکترین بخارشوی خانگی است که توسط شرکت کرشر طراحی و ساخته شده است. با این دستگاه به راحتی می توانید ۹۹٫۹۹% باکتری ها و میکروب ها را از روی سطوح پاک کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

شیشه شوی خانگی کارچر مدل WV Classic

دستگاه شیشه شوی مدل WV Classic به عنوان اولین دستگاه های شارژی موجود در جهان می باشند که نظافت شیشه ها و سطوح عمودی را به شکل کاملاً مکانیزه و بدون هیچگونه مشکلی انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با ما همراه باشید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC5 Premium

تمیزی و پاکیزگی خانه یک اصل واضح است به همین دلیل ما همیشه به دنبال راهی برای راحت تر کردن و لذت بخش کردن امر نظافت هستیم. بخارشوی SC5 Premium کارچر (کرشر) یک بخارشوی دو مخزنه دائم کار می باشد که با نازل های حرفه ای خود کار نظافت سطوح مختلف در خانه را راحت [...]

بخارشوی خانگی کارچر مدل SV 1802

بخار شوی SV 1802 کلیه کارهای نظافتی منزل را به اسانی با سرعت بالا و بدون نیاز به مواد شوینده انجام میدهد. نازل شستشوی کف همراه با مکنده برای شستشوی انواع سطوح سخت مانند کاشی، سنگ و یا سرامیک مناسب میباشد. همچنین این بخار شوی برای شستشوی سطوحی مانند مبلمان، فرش و یا موکت نیز [...]

تمیز کردن فرش

گل‌ها شکوفا می‌شوند، پرندگان آواز می‌خوانند ولی خانه هنوز حال و هوای زمستانی دارد. نظافت بهاری سنتی است که به ما امکان می‌دهد خانه‌های خود را هماهنگ با طبیعت تازه کنیم. این قضیه کاری سخت تلقی می‌شود، اما با برنامه‌ریزی می‌تواند آسان‌تر ‌شود.

در اینجا شش نکته برای شروع نظافت بهاری خانه آورده شده است.

اتاق به اتاق تمیز کنید

نظافت اتاق به اتاق موثرترین راه برای تمیز کردن عمیق خانه است. برای کمک به سازمان‌دهی و یادآوری مناطقی که نیاز به توجه بیشتری دارند، برای هر اتاق چک لیست نظافت ایجاد کنید. با خیال راحت از مناطقی که اخیراً تمیز شده‌اند بگذرید و روی قسمت‌هایی از خانه خود که در زمستان بسیار مورد غفلت واقع شده بود تمرکز کنید.

مرتب کردن تخت خواب

به خانه نظم دهید

یکی از بزرگترین قسمت‌های نظافت بهاری اغلب خلاص شدن از شر بی‌نظمی‌ها است. یک رویکرد چهار مرحله‌ای سیستماتیک می‌تواند برای این امر مفید باشد. مناطق مشکل‌دار را شناسایی کنید، دلایل بی‌نظمی را تجزیه و تحلیل کنید، راه‌حل‌ها را تعیین کنید و روش‌های درمانی را پیاده‌سازی کنید.

مرتب کردن وسایل خود به چهار دسته – دور ریختنی، قابل اهدا کردن، قابل ذخیره یا کنار گذاشتن – تقسیم می‌شود که می‌تواند در طی مراحل پاکسازی بهاری موثر باشد.

نظافت بهاری

همه اعضای خانه را درگیر کنید

نظافت بهاری را یک کار خانگی در نظر بگیرید. حتی کودکان خردسال نیز می‌توانند یاور بسیار خوبی باشند. کارهای متناسب با سن آنها را تعیین کنید، اجازه بدهید همه احساس کنند که شامل این کارها می‌شوند. سعی کنید همراه با موسیقی کار نظافت را انجام دهید یا پاداشی را به عنوان مشوقی برای انجام کار تعیین کنید.

نظافت بهار

با کارهای فصلی مقابله کنید

بسیاری از کارها باید به صورت فصلی انجام شود، خصوصاً آمادگی در برابر آب و هوای گرم. بنابراین آنها را در برنامه نظافت بهاری خود بگنجانید. به عنوان مثال، به محض گرم شدن هوا کارهایی مانند تمیز کردن کولر، پاسیو و چارچوب پنجره‌ها، را در لیست نظافت قرار دهید. همچنین لباس‎‌های زمستانی، پتوها، دکوراسیون و سایر وسایل را ذخیره کنید. و وسایل بهاری خود را بیرون بیاورید تا به خانه شما جلوه‌ای تازه ببخشد.

نظافت فیلتر کولر

استفاده از محصولات تمیزکننده را به حداقل برسانید

اگر برای تمیز کردن بهاری نیاز به خرید محصولات تمیزکننده جدید دارید، خرید خود را به حداقل برسانید. وسایل تمیز کردن زیاد می‌تواند بی‌نظمی ایجاد کند و احتمالاً برای تمیز نگه داشتن خانه خود نیازی به همه آنها ندارید. پارچه‌های تمیز کننده و میکرو الیاف خوب و همه منظوره را انتخاب کنید. این موارد نظافت اکثر سطوح خانه شما را پوشش می‌دهد. سپس، سایر لوازم نظافتی ویژه را فقط در صورت نیاز خریداری کنید.

خونه تکونی بهار

عادت‌های نظافتی جدید ایجاد کنید

تمیزکاری کامل بهاری که کل خانه را در بر می‌گیرد، فرصتی عالی برای ایجاد عادت‌های تمیزکاری مداوم است، که می‌تواند نظافت بهار بعدی را حتی راحت‌تر کند. به عنوان مثال، سعی نکنید تمام کار نظافت بهاری خود را در یک روز یا حتی یک آخر هفته انجام دهید. درعوض، هر روز فقط به مدت ۱۵ دقیقه مواردی که در لیست کارهای تمیز کردن بهاره قرار دارند را انجام دهید. این به شما کمک می‌کند حتی بعد از اتمام کارهای نظافت بهار، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در روز را به مرتب‌سازی اختصاص دهید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC1 Floor Kit

بخارشوی کارچر sc1 کوچکترین بخارشوی خانگی است که توسط شرکت کرشر طراحی و ساخته شده است. با این دستگاه به راحتی می توانید ۹۹٫۹۹% باکتری ها و میکروب ها را از روی سطوح پاک کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC5 Premium

تمیزی و پاکیزگی خانه یک اصل واضح است به همین دلیل ما همیشه به دنبال راهی برای راحت تر کردن و لذت بخش کردن امر نظافت هستیم. بخارشوی SC5 Premium کارچر (کرشر) یک بخارشوی دو مخزنه دائم کار می باشد که با نازل های حرفه ای خود کار نظافت سطوح مختلف در خانه را راحت [...]

بخارشوی خانگی کارچر مدل SV 1802

بخار شوی SV 1802 کلیه کارهای نظافتی منزل را به اسانی با سرعت بالا و بدون نیاز به مواد شوینده انجام میدهد. نازل شستشوی کف همراه با مکنده برای شستشوی انواع سطوح سخت مانند کاشی، سنگ و یا سرامیک مناسب میباشد. همچنین این بخار شوی برای شستشوی سطوحی مانند مبلمان، فرش و یا موکت نیز [...]

زمین شوی خانگی کارچر مدل FC 5 EU

زمین شوی حرفه ای مدل FC5 EU از محصولات حرفه ای کمپانی Kärcher آلمان می باشد. این دستگاه در سال ۲۰۱۷ طراحی و روانه بازارهای جهانی شد و یکی از بهترین دستگاه ها در نوع خود است.

نظافت باشگاه ورزشی

نظافت باشگاه

روزانه افراد بسیاری برای استفاده از دستگاه‌های بدنسازی وارد باشگاه می‌شوند و نظافت باشگاه ورزشی برای مسئولین و خدمه سالن‌های ورزشی یک چالش واقعی است.

همانطور که می‌دانید، نظافت باشگاه بسیار فراتر از تمیز کردن آلاینده‌های قابل مشاهده است. با توجه به آلودگی‌های مختلفی که حین تمرین به فضای باشگاه وارد می‌شود، خیلی بدیهی است که سالن‌های ورزشی پر از باکتری و میکروب باشند. مطالعات نشان می‌دهند که تجهیزات باشگاه حتی بیشتر سرویس‌های بهداشتی میکروب دارند. بدون شک بعد از رفتن به سرویس بهداشتی  دستان خود را می‌شویید، اما پس از رفتن به باشگاه و سالن‌های ورزشی چه می‌کنید؟

بر اساس مطالعات، وزنه‌ها حاوی بیش از ۳۰۰ برابر میکروب‌هایی هستند که ممکن است در دستشویی‌ها پیدا شوند. البته وزنه‌ها تنها منبع باکتری‌ها و آلاینده‌های درون باشگاه نیستند، میزان میکروب‌هایی که روی دوچرخه‌های ورزشی و تردمیل وجود دارد نیز قابل توجه هستند. بیش از ۷۰٪ باکتری‌های موجود در تجهیزات بدنسازی برای انسان مضر ارزیابی شده‌اند، بعضی از آنها می‌توانند منجر به ذات‌الریه، و انواع بیماری‌های تنفسی شوند.

همه ما از اهمیت نظافت باشگاه‌های ورزشی به ویژه در هوای گرم آگاه هستیم. از تردمیل گرفته تا دستگاه‌ها و وزنه‌ها، هیچ قسمت از سالن بدن‌سازی را نمی‌توان بدون توجه رها کرد.

نظافت باشگاه

آیا فقط پاک کردن تجهیزات درون باشگاه برای رعایت نظافت و بهداشت کافی است؟

پاک کردن به تنهایی و به خودی خود کافی نیست. حتی اگر از یک اسپری آنتی باکتریال برای این کار استفاده کنید. اولین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید، این است که تا چه حد قادر خواهید بود آلودگی‌های موجود را با پاک کردن از بین ببرید؟

لزوماً مسئولیت این کار به عهده مسئولین باشگاه نیست. سالن‌های ورزشی برای اینکار نیاز به همکاری اعضای خود دارند تا دستگاه‌هایی که استفاده می‌کنند را پاک کنند. اگر در این فرآیند از دستمال‌های مرطوب بهداشتی استفاده شود کمک می‌کند که تعداد باکتری‌ها کمتر از حد انتظار باشد. حتی اگر از هر ۵ ورزشکار، فقط یک نفر این دستورالعمل را رعایت کند، راه خوبی برای مقابله با تجمع باکتری‌ها خواهید داشت.

اگر این امکان وجود ندارد پس کارکنان باید در طول ساعات کار باشگاه، کار نظافت تجهیزات بدنسازی را انجام دهند. اگرچه ممکن است برای مشتریان ناخوشایند باشد، اما بیشتر مشتریان شما از فراهم کردن شرایط استفاده از یک وسیله تمیز و بهداشتی نسبت به یک وسیله کثیف و آلوده به انواع میکروب‌ها، قدردانی خواهند کرد. استفاده از دستمال‌های مرطوب و آنتی‌باکتریال قابل‌قبول است اما این تنها کاری نیست که باید انجام دهید. تکرار تنها کلید موفقیت در کنترل باکتری‌ها و میکروب‌ها است. زمان تعطیلی باشگاه، این فرصت را خواهید داشت که وسایل بدنسازی را کاملاً ضدعفونی کنید.

تمیز کردن باشگاه

از بین بردن بوی بد: تمیز کردن همه چیز از نیمکت تا تردمیل

اشتباه رایجی که اغلب کارکنان نظافت باشگاه انجام می‌دهند این است که برای از بین بردن بوی بد، از اسپرهای خوشبو کننده استفاده می‌کنند. برای حل کامل این مساله، باید منبع بوی بد یعنی همان باکتری‌های ایجاد کننده بو را از بین ببرید. بخارشوها ابزاری فوق‌العاده برای تمیز کردن همه‌چیز از نیمکت‌ها گرفته تا تردمیل‌ها هستند. از بخارشوها می‌توانید برای تمیز کردن توپ‌ها، دسته دستگاه‌های مختلف و حتی دمبل‌ها استفاده کنید. به کمک بخارشو می‌توانید عرق، چربی و بو را در عرض چند ثانیه از بین ببرید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SV7

بخارشوی SV7 ترکیبی از یک بخارشوی قوی و جاروبرقی است که به آن امکان می‌دهد میعان بخار راجمع کند و در عین حال زباله‌ها را مانند یک جاروبرقی مکش کند.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC2

حدود ۵ تا ۶ دقیقه زمان لازم است تا آب بخارشوی کارچر sc2 گرم شود و دستگاه آماده شود و با هر یک لیتر آبی که داخل بخارشوی می ریزید می توانید حدود ۷۵ مترمربع را نظافت کنید.

ضدعفونی کردن تجهیزات بدنسازی

در بسیاری از باشگاه‌های بدنسازی این یک قانون نانوشته برای تمام مشتریان شده  که پس از استفاده، دستگاه‌ها را با حوله تمیز کنند. اگرچه این کار عرق روی دستگاه‌ها را خشک می‌کند اما میزان تاثیر آن در از بین بردن میکروب‌ها بسیار کم است و در واقع همچنان امکان انتقال باکتری‌ها از دستگاهی به دستگاه دیگر وجود دارد. اگر پیش از این استفاده از حوله‌های کاغذی و اسپری‌های ضدعفونی کننده را در اختیار اعضای باشگاه قرار نداده‌اید، فراهم آوردن این ابزارها می‌تواند به کاهش شیوع میکروب‌ها کمک کند. بهتر است اطمینان حاصل کنید که کارکنان باشگاه، به طور منظم دستگاه‌ها را تمیز می‌کنند. ممکن است عاقلانه باشد که یک سری قوانین نظافتی بگذارید و کارکنان را تشویق کنید که بعد از هر بار نظافت دستگاه، نام خود را بنویسند.

نظافت باشگاه با بخارشوی

نظافت سرویس بهداشتی و رختکن‌

مانند همه سرویس‌های بهداشتی عمومی، سرویس‌های باشگاه‌ هم باید مرتباً تمیز شوند. اگر در نظر بگیرید که روزانه چند نفر عرق‌ریزان از دستشویی‌ها و رختکن باشگاه استفاده می‌کنند، به راحتی می‌توانید بفهمید که چرا تمیز کردن این مناطق انقدر اهمیت دارد. یک برنامه نظافتی تهیه کنید و اطمینان حاصل کنید که کارکنان به طور منظم آن را اجرا می‌کنند و استانداردها رعایت می‌شود. اگر سالن باشگاه کف‌پوش دارد، تمیز نگه‌داشتن آن می‌تواند بسیار چالش‌ برانگیز باشد. به ویژه اگر ریختن اجتناب ناپذیر نوشیدنی‌ها را در نظر بگیرید.

یک دستگاه فرش‌شوی می‌تواند به شما کمک کند که لکه‌های مقاومی را که از بین نمی‌روند به راحتی تمیز کنید.

سرامیک‌شوی، فرش و موکت‌شوی خانگی کارچر SE5100

دستگاه موکت و فرش‌شوی و سرامیک‌شوی کارچر مدل SE 5100 یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین دستگاه‌های شستشوی فرش، موکت و مبل در دنیا می‌باشد.

سرامیک شوی، فرش و موکت‌شوی خانگی کارچر SE4001

دستگاه سرامیک شوی و فرش شور مدل SE 4001 از محصولات فوق العاده کاربردی و حرفه ای کمپانی Kärcher آلمان برای شستشو و تمیز کردن فرش و موکت می باشد.

فرش و موکت شوی صنعتی کارچر مدل BRC 30/15 C

فرش شوی و موکت شوی و مبل شوی صنعتی مدل BRC 30/15 C کارچر یکی از محبوب ترین محصولات کارچر است که برای استفاده صنعتی ساخته شده است.

Kärcher چگونه می‌تواند به شما کمک کند که نظافت باشگاه را تامین کنید؟

تجهیزات نظافت صنعتی کارچر از انواع دستگاه‌های بخارشوی گرفته تا زمین‌شوی‌ها و اسکرابرها می‌توانند برای نظافت باشگاه به شما کمک کنند. استفاده از این تجهیزات نظافتی نه تنها مانع انتشار میکروب‌ها می‌شود، بلکه به شما کمک می‌کند تا بهداشت و نظافت نظر اعضای باشگاه را جلب کند و آن‌ها را به مشتریان دائمی شما تبدیل کند.

برای از بین بردن بوی بد، عرق و چربی‌ها دستگاه بخارشوهای سری SGV انتخاب خوبی برای تمیز کردن همه قسمت‌ها از آینه‌ها گرفته تا تمیز کردن ماشین‌آلات  هستند.  استفاده از بخارشوی مدت زمان نظافت باشگاه را سریع‌تر می‌کند و اعضا را راضی نگه می‌دارد در ضمن مدت زمان انتظار برای خشک شدن دستگاه‌ها را هم کاهش می‌دهد.

با استفاده از انواع اسکرابرهای کارچر، نظافت سریع و بدون دردسری را تجربه می‌کنید. استفاده از دستگاه‌های زمین‌شوی روی سطوح صاف بسیار آسان است. کف‌شوی‌ها مجهز به برس‌های دیسکی هستند و امکان شستشو و خشک کردن همه گوشه و کنارها و نزدیک دیوارها را هم خواهید داشت.

سرامیک‌شوی، فرش و موکت‌شوی خانگی کارچر SE5100

دستگاه موکت و فرش‌شوی و سرامیک‌شوی کارچر مدل SE 5100 یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین دستگاه‌های شستشوی فرش، موکت و مبل در دنیا می‌باشد.

سرامیک شوی، فرش و موکت‌شوی خانگی کارچر SE4001

دستگاه سرامیک شوی و فرش شور مدل SE 4001 از محصولات فوق العاده کاربردی و حرفه ای کمپانی Kärcher آلمان برای شستشو و تمیز کردن فرش و موکت می باشد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R l

اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

واترجت صنعتی کارچر مدل HD 7/18 C

این دستگاه واترجت صنعتی آب سرد کارچر برای استفاده در محیط های مختلفی طراحی شده است.پمپ جدید این واترجت صنعتی طول عمر و کیفیت واترجت را تضمین می کند.

بخارشوی صنعتی کارچر مدل SGV

بخارشوی صنعتی از جمله محصولات پرکاربرد کارچر آلمان می باشد.از این دستگاه می توانید به منظور نظافت کامل و ایده آل محیط های مختلفی کاربرد دارد.