10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

تمیز کردن فرش در خانه

تمیز کردن فرش

چرا باید فرش‌ها را به طور مرتب تمیز کنید؟

یک فرش زیبا و تمیز به خانه احساس آرامش می‌دهد، زیبایی خانه را چند برابر می‌کند و پاهای شما را گرم نگه می‌دارد. این نوع پوشش کف نه تنها از لحاظ بصری بهتر به نظر می‌رسد، بلکه مقاومت در برابر لغزش را نیز بهبود می‌بخشد و سر و صدای قدم‌ها را کاهش می‌دهد. طول پرزها تعیین می‌کند که نگهداری از کف فرش چقدر آسان یا چقدر سخت است.

میزان نظافت فرش نیز با توجه به دفعات استفاده از آن تعیین می‌شود. برای همه فرش‌ها، تمیز کردن منظم و کامل توصیه می‌شود: این امر ظاهر زیبا و تمیز آن را حفظ می‌کند، طول عمر فرش را افزایش می‌دهد و علاوه بر این، بهداشت را نیز تضمین‌ می‌کند، زیرا با تمیز کردن فرش آلودگی‌های شدید روی فرش، موهای حیوانات خانگی و کنه‌های مضر از بین می‌روند.

جارو کشیدن فرش

مرتب جاروبرقی بکشید

فرش را باید حداقل یک بار در هفته جاروبرقی بکشید. جاروبرقی‌ها عموماً دارای چند نازل کف قابل تعویض هستند که هرکدام برای سطوح خاصی مناسب است. برای فرش‌ با پرزهای عمیق می‌توان از نازل تخت فرش استفاده کرد، در غیر این صورت الیاف ممکن است شل شوند. برای کفپوش‌های موکت، می‌توان از نازل توربو استفاده کرد. به عنوان یک قاعده کلی: هنگام جاروبرقی، همیشه باید به آرامی کار کنید و نازل را به طور یکنواخت روی فرش حرکت دهید.

اگر کودک یا حیوان خانگی در خانه دارید، توصیه می‌کنیم گاهی اوقات از جاروی شارژی برای نظافت سریع‌تر استفاده کنید.

نکته برای مبتلایان به آلرژی: از جاروبرقی با فیلتر آب استفاده کنید

جایگزین جاروبرقی با کیسه فیلتر، جاروبرقی با فیلتر آب است. آنها نه تنها به تمیز کردن فرش‌ ها کمک می‌کنند – بلکه از تازه و تمیز نگه داشتن هوا نیز اطمینان حاصل می‌کنند. جاروبرقی با فیلتر آب ۹۹٫۵ درصد از کل ذرات هوا را فیلتر می‌کند، خاک، کنه‌ها، هاگ‌های قارچی و غیره را از بین می‌برد و آب و هوای داخلی مطبوع‌تری تضمین می‌کند-که مخصوصاً برای مبتلایان به آلرژی خوشایند است. یک ویژگی مثبت دیگر این است که جاروبرقی بوهای ناخوشایند را در خانه کاهش می‌دهد.

مخزن آب جاروبرقی
شستن فرش در خانه

با نازل اسپری، تا عمق فرش را تمیز کنید

حتی اگر مرتباً گرد و غبار را جارو برقی می‌کنید، فرش‌ها با گذشت زمان شکل ظاهری اولیه خود را از دست می‌دهند. به این دلیل  که هنگام جاروبرقی، آلودگی فقط از سطح فرش پاک می‌شود. با تمیز کردن عمقی فرش، می‌توانید تمام آلودگی‌هایی که به مرور زمان با وجود جاروی منظم ایجاد شده‌اند را از بین ببرید. تمیز کردن عمیق با یک نازل اسپری، عمر فرش را افزایش می‌دهد و بهداشت را بهبود می‌بخشد، زیرا این کار تمام گرد و خاک، بقایای چربی و بوهای ناخوشایندی که بین الیاف گیر کرده است را از بین می‌برد.

در حین نظافت با نازل اسپری، آب و مواد شوینده در یک مرحله اسپری می‌شوند و بلافاصله دوباره همراه با آلودگی مکش می‌شوند. در مرحله دوم کار، باید با آب خالی بشویید تا آخرین بقایای مواد شوینده پاک شود. اجازه دهید فرش کاملا خشک شود. پس از خشک شدن، می‌توانید یکبار دیگر آن را کاملاً جاروبرقی بکشید.

نکات اضافی برای کار با نازل اسپری فرش‌شوی:

آب گرم عملکرد نظافت فرش و نتیجه را در مقایسه با آب سرد بهبود می‌بخشد. اما احتیاط کنید، آب نباید داغ باشد، زیرا در غیر این صورت الیاف ممکن است آسیب ببینند.
قبل از شروع شستشو، سیستم گرمایش از کف باید خاموش شود. این امر برای اطمینان از این است که حرارت مورد استفاده برای خشک کردن فرش باعث تغییر رنگ یا تغییر مواد نمی‌شود.
همیشه ابتدا قدرت تمیزکنندگی را در یک منطقه نامحسوس آزمایش کنید.
شما می‌توانید نه تنها از نازل اسپری برای تمیز کردن فرش‌ ها بلکه برای تمیز کردن موکت، مبل، تشک و صندلی ماشین نیز استفاده کنید.

شستشوی فرش

بسته به جنس و اندازه، می‌توانید فرش را نیز بشویید. تمیز کردن فرش‌ های کوچکتر که از پنبه، پشم یا الیاف مصنوعی (مانند پلی‌استر) ساخته شده‌اند بسیار آسان است. برای همه موارد دیگر، بهتر است فقط با آب و یک ماده تمیز کننده مناسب در مناطق خاصی تمیز کنید.

از بین بردن لکه فرش

از بین بردن لکه‌های فرش

چه هنگام غذا خوردن، چه هنگام تماشای تلویزیون روی مبل، چه وقتی بچه‌ها در خانه بازی می‌کنند – بقایای غذا، نوشیدنی‌ها و آلودگی‌ها اغلب سریعتر از آنچه حتی بتوانید واکنش نشان دهید روی فرش می‌افتند. اما نگران نباشید، با نکات مناسب، می‌توانید لکه‌ها را از بین ببرید.

نکته ۲: ابتدا با آب خالی امتحان کنید

حدود ۹۰ درصد لکه‌ها محلول در آب هستند. قبل از استفاده از مواد شوینده، بهتر است ابتدا یک پارچه تمیز و مقداری آب گرم را امتحان کنید. اگر لکه حل شد، می‌توانید با انجام حرکات جزئی از پایین به بالا آن را از الیاف جدا کنید. برای لکه‌هایی که حل نمی‌شوند، پاک‌کننده را روی یک پارچه اسپری کنید و ناحیه کثیف را تا زمانی که لکه حل شود بمالید.

نکته ۱: سریع عمل کنید

بویژه برای لکه‌های مرطوب، اقدامات فوری لازم است. زیرا مایعات می‌توانند به سرعت در الیاف فرش نفوذ کنند و غالباً حذف آنها بسیار مشکل‌تر می‌شود. در صورت بروز حادثه، باید سریع لکه را با یک پارچه تمیز پاک کنید. با این حال، هنگام انجام این کار هیچ فشاری را اعمال نکنید، زیرا لکه آب میوه و غیره می‌توانند بیشتر به فرش نفوذ کرده و به الیاف فرش آسیب برسانند.

بهترین مواد پاک‌کننده خانگی برای تمیز کردن فرش

بیکینگ‌پودر

بیکینگ‌پودر یک همه‌کاره واقعی در خانه است. حتی می‌تواند برای از بین بردن لکه‌ها استفاده شود. مقداری بیکینگ‌پودر را روی ناحیه آلوده بریزید و آب داغ را با دقت روی آن بریزید. پس از چند ساعت، بیکینگ‌پودر را با پارچه خیس یا جاروبرقی پاک کنید. به این ترتیب به راحتی لکه روی فرش از بین می‌رود.

 

جوش‌شیرین

علاوه بر بیکینگ‌پودر جوش‌شیرین  نیز، یک پاک‌کننده خانگی آزمایش شده برای فرش‌های کثیف است. آن را به طور یکنواخت روی لکه بمالید، با آب مرطوب کرده و بگذارید تا چند دقیقه بماند. به محض خشک شدن، باقی‌مانده پودر را با جارو برقی تمیز کنید.

 

سرکه

سرکه نه تنها به مقابله با خاک و آهک کمک می‌کند، بلکه در برابر لکه‌ها نیز موثر است. برای نظافت فرش‌ها بهتر است از اسانس سرکه استفاده کنید زیرا بی‌رنگ است و می‌توان آن را با آب رقیق کرد. آب و اسانس سرکه را به نسبت ۱:۱ مخلوط کرده و با استفاده از یک پارچه نخی این مخلوط را روی لکه بمالید. سپس سعی کنید لکه را با ضربات آهسته تمیز کنید، و هرگز پارچه را روی فرش نکشید. بگذارید نیم ساعت بماند و سپس دوباره با آب تمیز آن را کاملاً پاک کنید.

 

فوم اصلاح

کف را روی لکه بریزید و با برس یا پارچه‌ای آن را به آرامی مالش دهید. بگذارید حداقل یک ساعت بماند. سپس می‌توانید با استفاده از پارچه‌ای کف اصلاح را به همراه آلودگی شل شده با دقت پاک کنید.

 

نمک

یکی از پاک‌کننده‌های خانگی آزمایش شده برای لکه‌های مایع نمک است. نمک را روی لکه بپاشید و بگذارید خشک شود. مایع جذب دانه‌های نمک می‌شود. بعد از چند ساعت نمک را می‌توان به راحتی جارو کرد.

با این حال، برای فرش‌های ظریف و لکه‌هایی که خشک شده‌اند و دیگر نمی‌توان آنها را با استفاده از شوینده‌های معمولی و داروهای خانگی از بین برد، باید همیشه نظافت حرفه‌ای فرش را در نظر بگیرید.

پاک کردن لکه فرش
شستن فرش با بخارشوی

تازه کردن الیاف فرش با بخارشوی

وقتی اسباب‌ خانه را جابجا می‌کنید، اغلب با مشکلاتی روبرو می‌شوید. مثل فرورفتگی‌های مبلمان که به وضوح در جایی که مبلمان قبلاً روی کف فرش قرار داشت قابل مشاهده است. می‌توانید از بخارشوی استفاده کنید تا دوباره الیاف فرش را بالا بکشید تا فرورفتگی‌های ناخوشایند از بین بروند: کافی است یک پارچه خشک را در ناحیه آسیب دیده قرار دهید و بخار داغ را روی آن اسپری کنید. بخار آب اجازه می‌دهد تا الیاف به آرامی متورم شده و به حالت اولیه خود بازگردند.

جایگزین آن یک ست نازل فرش است که به عنوان لوازم جانبی برای بخارشوی موجود است. هنگامی که نازل کف محکم می‌شود، می‌توان آن را به آرامی روی فرش حرکت داد.

ویژگی مثبت این نازل این است که نه تنها الیاف فرش را بالا می‌برد، بلکه بوی نامطبوع فرش را نیز کاهش می‌دهد.

این روش همچنین می‌تواند بعد از تمیز کردن فرش یا برای تازه کردن الیاف فرش استفاده شود. این کار باعث می‌شود فرش برای مدت طولانی‌تری ظاهر بهتری داشته باشد.

آیا با دستگاه‌های کرشر می‌توان موزه را تمیز کرد؟

یک مجموعه‌ی کامل از ماشین‌های نظافت حرفه‌ای کرشر، به صورت روزانه برای اطمینان یافتن از نظافت کامل و تمیزی تمام قسمت‌های نمایشگاه استفاده می‌شود.

آموزش نظافت سرویس بهداشتی با چند روش

هیچ مکان دیگری در خانه وجود ندارد که نظافت و بهداشت آن به اندازه حمام و دستشویی اهمیت داشته باشد. با روش‌های صحیح تمیز کردن سرویس‌ها آشنا شوید.

کجا از جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر استفاده کنیم؟

جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر، دستگاه‌هایی مقاوم و ایده‌‌آل برای تمیز کردن سریع و دقیق تمام مناطق اطراف خانه یا فضای بیرون از خانه هستند.

جلوگیری از ورود گرد و غبار به خانه

شما تازه کار نظافت خانه خود را تمام کرده‌اید، ولی متوجه یک لایه خاکستری دیگر از گرد و غبار در مبلمان و کف خانه می‌شوید. بنابراین کار از ابتدا شروع می‌شود.

۱۰ قانون طلایی آبیاری گیاهان که باید بدانید

برای اینکه گیاهان شما در تابستان پژمرده نشوند، به آبیاری نیاز دارند. اما چند بار باید آبیاری شوند؟ چطور آبیاری شوند؟ این مطلب را مطالعه کنید و حقایق جالبی درباره آبیاری بخوانید.

۶ مرحله تولید مواد شوینده کرشر چیست؟

مواد شوینده خانگی و صنعتی باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند به خصوص این‌روزها که محصولات سازگار با محیط زیست اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده‌اند.

همه‌چیز درباره اسکرابرها + معرفی بهترین اسکرابر کرشر

اسکرابرهای کرشر نه تنها باعث افزایش بهره‌وری اپراتور می‌شوند و هزینه کمتری را برای نظافت محیط ایجاد می‌کنند، بلکه به کاهش خطرات کمک می‌کنند.

در ژوئن ۲۰۱۵، یک جاذبه توریستی جدید در منطقه باواریا در قالب موزه راه‌آهن و اسباب‌بازی ظهور کرد. در این مجموعه ساختمانی، با دیدن یکی از بزرگترین مدل‌های راه‌آهن در آلمان شگفت‌زده خواهید شد. یک مجموعه کامل از دستگاه‌های نظافتی حرفه‌ای کرشر، به صورت روزانه برای نظافت موزه و تمام قسمت‌های آن استفاده می‌شود.

اسکرابر سرنشین دار موزه

برنامه نظافت موزه

مدیرکل موساک می‌گوید: “تمیز نگه داشتن موزه یک دغدغه اساسی برای ما است – نه فقط به خاطر زیبایی ظاهری آن، بلکه به دلایل فنی.”

۱۰ نفر از ۳۵ کارمند آنجا نظافت‌های روزانه را انجام می‌دهند. تیم نظافت هر روز هفته مشغول کار هستند- از جمله روزهای تعطیل هنگام بسته شدن موزه. نظافت معمولی برای روزهای کاری برنامه‌ریزی شده و روز تعطیل به تمیز کردن عمیق اختصاص داده شده است. از جمله فعالیت‌هایی مانند شستشوی فرش یا تمیزکاری کامل نمایشگاه الیاف.

اسکرابر نظافت موزه

مجوعه دستگاه‌های صنعتی نظافتی کارچر، متشکل از ۱۶ دستگاه، اسکرابر سرنشین‌دار B 150 و اسکرابر دستی B 40، می‌باشد. در حالی که همه چیز در B 150 دو برابر بزرگتر است (مخزن آب شیرین و کثیف ۱۵۰ لیتر، عرض کار ۹۰ سانتی‌متر)، B 40 دارای مخازن ۴۰ لیتری و عرض کار ۵۵ سانتی‌متر است.

مدیر تیم می‌گوید: “مهمترین ویژگی برای انتخاب دستگاه‌ها برای ما داشتن قابلیت مانور و کارایی آسان ماشین‌ها است.”

اسکرابر صنعتی موزه

از نظر عملکرد و فناوری، اسکرابرهای سرنشین‌دار و دستی شبیه هم هستند.

برای انتخاب اسکرابرها، ما به جای فناوری دیسک به دنبال غلتک رفتیم. به این دلیل که آنها فشار سطحی بالایی را روی سطح تماس کوچک ایجاد می‌کنند. آنها به طور کامل و موثر حتی سطوح از جنس کاشی‌های سنگی با وسعت وسیع در موزه را تمیز می‌کنند.

از جمله دستگاه‌هایی که روز تعطیل مرتباً از آن استفاده می‌شود، دستگاه Puzzi 10/1 است. این دستگاه دارای یک مخزن آب شیرین ۱۰ لیتری است و برای تمیز کردن کامل الیاف موکت و فرش و همچنین برای تمیز کردن مبلمان یا لوازم داخلی رستوران استفاده می‌شود. Puzzi با یک نازل اسپری کار می‌کند. از طریق نازل اسپری آب و در صورت نیاز ماده شوینده روی سطح پخش می‌شود. سپس آلودگی شل شده بلافاصله مکیده می‌شود.

جاروبرقی صنعتی موزه

جوراب ساق بلند زنانه به عنوان “لوازم جانبی”

در میان دستگاه‌های Kärcher مورد استفاده در TraumWerk جاروبرقی‌های آب و خاک با اندازه مخزن ۳۵ تا ۶۵ لیتر موجود هستند. از جاروبرقی‌های آب و خاک در همه‌جا استفاده می‌شود. از استفاده در فضای باز گرفته تا غبارزدایی دقیق تجهیزات در حیاط و منطقه راه‌آهن که برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده نیست.

جاروبرقی‌های آب و خاک، که عملکرد توربین آنها را می‌توان به صورت مرحله‌ای تنظیم کرد – با استفاده از نوع بسیار خاصی از “لوازم جانبی” – در اینجا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هاگر می‌گوید: “برای جلوگیری از جمع شدن قطعات کوچک در فیلتر جاروبرقی، از جوراب ساق بلند خانمها استفاده می‌کنیم”.

این “لوازم جانبی” غیر متعارف اما عملی به سادگی بر روی لوله مکش کشیده شده و پس از آن عمل مکش گرد و غبار به آسانی انجام می‌شود.

موساک رئیس TraumWerk می‌گوید: “حتی تمیز کردن نیز می‌تواند یک فعالیت خلاقانه باشد. شما باید فکر کنید و بداهه‌پردازی کنید – درست مثل زندگی واقعی!”

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R l

اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

نظافت حمام

نظافت حمام، سریع و آسان

تفاوتی ندارد حمام شما کوچک باشد یا خیلی بزرگ، تمیز نگه داشتن حمام برای بسیاری از افراد اولویت اصلی است. علاوه بر زیبایی بصری، دلایل بهداشتی نیز برای تمیز کردن حمام وجود دارد: نظافت حمام اگر به اندازه کافی نباشد به باکتری‌ها و قارچ‌ها اجازه می‌دهد تا به راحتی تکثیر شوند و به فرم‌های کپک زده تبدیل شوند. سطوح دارای رطوبت و گرما شرایط ایده‌آل را برای این امر فراهم می‌کنند، بنابراین تمیز کردن مرتب سطوح، اتاق‌های مرطوب، توالت‌ها و کاشی‌ها مهم است.

چند وقت یکبار باید حمام خود را تمیز کنید؟

در بیشتر موارد، میزان تمیز کردن حمام به میزان استفاده از آن بستگی دارد. یک خانواده تک نفره نسبت به خانواده‌ای که دارای چند نفر هستند، آلودگی کمتری ایجاد می‌کنند، بنابراین دفعات نظافت حمام باید متناسب با آن تنظیم شود. در صورت امکان، حداقل یک بار در هفته کل حمام باید تمیز شود. ایده خوبی است که باقی‌مانده‌ی صابون و خمیردندان در دستشویی‌ها را در اسرع وقت تمیز کنید و هر چند روز یکبار لوازم را پاک کنید تا از ایجاد لکه‌های آهکی جلوگیری شود. بهتر است هر بار که دستان خود را می شویید اتصالات براق را با یک پارچه نرم پاک کنید – این امر در وهله اول فرصتی برای ایجاد لکه‌ها ایجاد نمی‌کند.

تمیز کردن حمام

شستشوی کامل و خشک شدن سطوح پس از هر بار استفاده به تمیز نگه داشتن اتاق دوش و وان تا زمانی که ممکن است کمک می‌کند. برای از بین بردن موها و گرد و غبار از کف، هر چند روز یکبار جارو کشیدن تنها چیزی است که لازم است. علاوه بر این، کاشی‌ها باید هر ۱-۲ هفته یکبار تمیز شوند تا آلودگی سرسخت از بین برود.

نکته: بخار آب ممکن است بعد از حمام یا دوش روی پنجره‌های حمام متراکم شود، به این معنی که با گذشت زمان لکه ایجاد می‌شود. سعی کنید حمام خود را مرتب تهویه کنید تا رطوبت از آن خارج شود. پنجره‌ها باید هر چند ماه یکبار تمیز شوند.

برنامه نظافت حمام و ویژگی‌های آن

در حالی که تمیز کردن کاشی‌ها و سطوح سرامیکی به طور کلی راحت‌تر است، در حمام چند نکته را باید در نظر داشت. مواد آلی مانند سلول‌های مرده پوست، مو و باقی‌مانده صابون در کنار مواد معدنی مانند رسوبات آهک، رسوب ادرار، تغییر رنگ کاسه توالت و زنگ جمع می‌شوند. برای از بین بردن این کثیفی اغلب پاک کردن کافی نیست، به این معنی که اغلب از شوینده‌های تهاجمی مانند پاک‌کننده‌های توالت یا شوینده‌های اسیدی و همچنین فرآیندهای فیزیکی قوی در نظافت حمام و دستشویی استفاده می‌شود. با این حال، در صورت استفاده نادرست ممکن است به مواد سطوح ظریف آسیب برساند.

با تمیز کردن مناسب و شوینده‌های خانگی، نکات کاربردی و دستگاه‌ها، می‌توانید حمام تمیزی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون اسکراب خسته کننده داشته باشید.

از بین بردن آهک در حمام

هر جا که اجسام به طور مرتب با آب تماس می‌گیرند، با گذشت زمان رسوب آهکی ایجاد می‌شود. جای تعجب نیست که حمام اغلب مکان اصلی برای ایجاد رسوبات آهکی است که لوازم، کاشی و دستشویی را می‌پوشاند. با این حال، با مواد ساده و چند نکته، رسوبات سرسخت را می‌توان به راحتی از بین برد و از تشکیل رسوبات آهکی جدید جلوگیری کرد.

نظافت کاشی با بخارشوی

رسوب آهکی چگونه شکل می‌گیرد؟

آب حاوی آهک دارای سطوح بالایی از کربنات کلسیم است. هرچه غلظت بیشتر باشد، آب سخت‌تر می‌شود و رسوبات آهکی بیشتری روی سطوحی ایجاد می‌شود که با آن تماس پیدا می‌کند. رسوبات سرسخت آهک در درجه اول زمانی که آب گرم می‌شود یا تبخیر می‌شود ایجاد می‌شود و در نتیجه لکه‌های سفید به ویژه در اتصالات، دستشویی‌ها، کاشی‌ها و شیرهای آب حمام ایجاد می‌شود.

نظافت شیرآلات با بخارشوی
نظافت دوش با بخارشوی

از بین بردن لکه‌های آهک با بخارشوی

در نظافت حمام اگر رسوبات آهک هنوز خیلی ضخیم نشده‌اند، می‌توانید آنها را به راحتی با دستگاه بخارشوی پاک کنید – بدون نیاز به اسکراب دستی خسته کننده. برای انجام این کار، نیاز به نازل جزئیات و یک برس گرد دارید. بهتر است سطوح ظریف را منحصراً با نازل جزئیات تمیز کنید تا از خراشیدگی اتصالات کروم و فولاد ضدزنگ جلوگیری شود. نازل را مستقیماً روی نواحی تحت تاثیر آهک و بخار نگه دارید تا زمانی که آهک ناپدید شود. اگر این روش نمی‌تواند سنگ آهک سرسخت را از بین ببرد یا رسوبات در یک نقطه غیرقابل دسترس قرار دارد، می‌توانید یک برس گرد را به نازل وصل کنید، سپس آن نقطه را با فشار قوی بخار بمالید. حتی سرسخت‌ترین نقاط آهک را می‌توان با بخار مستقیم و شستشوی شدید از بین برد.

اگر لایه آهک بسیار ضخیم است، می‌توانید کمی آب لیمو به محل مورد نظر بزنید. نیم ساعت صبر کنید، سپس محل را با بخارشوی پاک کنید. اکنون می‌توانید بقایای آهک را راحت‌تر از بین ببرید.

بهترین مواد پاک‌کننده خانگی برای مبارزه با لکه‌های آهک

نظافت حمام با جوش شیرین

حذف آهک با خمیردندان

همچنین می‌توانید از خمیردندان و مسواک قدیمی استفاده کنید تا بقایای آهک را از شیرآلات پاک کنید. رسوبات را با خمیردندان بپوشانید، بگذارید برای مدت کوتاهی همانطور بماند، سپس با مسواک بکشید و با آب بشویید. خمیردندان مانند یک ساینده عمل می‌کند و درخشندگی را به سطوح کروم و آلومینیومی باز می‌گرداند.

حذف آهک با سرکه

سرکه نیز یک داروی خانگی مناسب برای مبارزه با رسوبات آهک است. سرکه را می‌توان برای مقادیر قابل توجه آهک به صورت غلیظ یا برای آهک کمتر به صورت رقیق شده با آب استفاده کرد. بهترین روش این است که یک پارچه نخی یا پارچه میکروفیبر را در سرکه یا اسید سیتریک خیس کنید، سپس آن را روی سطوح آسیب دیده از آهک مانند اتصالات بمالید. بگذارید برای مدتی یا یک شب بماند، سپس با آب تمیز و سرد کاملاً بشویید. سپس همه چیز را با یک پارچه تمیز خشک کنید.

حذف آهک از آلومینیوم با جوش شیرین

جوش شیرین به هر طریقی در خانه مفید است، حتی حذف آهک، به عنوان مثال از روی سطح آلومینیوم. برای انجام این کار، آب و جوش شیرین را مخلوط کنید تا یک خمیر غلیظ ایجاد شود. خمیر را روی مناطق آلوده بمالید، بگذارید برای مدت کوتاهی روی سطح بماند و سپس با آب تمیز بشویید یا با یک پارچه مرطوب پاک کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت بیکینگ پودر این است که بوهای نامطبوع حمام را خنثی می‌کند و حتی به انسداد لوله‌های فاضلاب کمک می‌کند.

احتیاط: بعضی مواد به اسیدها حساس هستند، از جمله سنگ مرمر و سنگ طبیعی. بنابراین، برای تمیز کردن آنها از سرکه یا اسید سیتریک استفاده نکنید. جوش شیرین در اینجا گزینه بهتری است.

از بین بردن آهک با مواد شوینده

اگر می‌خواهید از پاک کننده‌ای برای از بین بردن رسوبات سرسخت استفاده کنید، به یک شوینده اسیدی با pH بین ۱ تا ۴ نیاز دارید. مناسب‌ترین عامل برای استفاده بستگی به سطح دارد. بهتر است قبل از استفاده از مواد شوینده بر روی تمام سطح در تمیز کردن حمام، مواد شوینده را در نقطه‌ای نامحسوس آزمایش کنید. اسیدهای قوی (با pH کمتر) می‌توانند سطوح مختلف مانند فلزات اساسی، اتصالات سیمان، آلومینیوم و پلاستیک‌ها را مورد حمله قرار دهند. بنابراین، از شوینده‌هایی که تا حد امکان ملایم هستند استفاده کنید و بررسی کنید که آیا تاثیر کافی دارند یا خیر. همچنین تمیزکننده‌های بهداشتی تجاری با گواهینامه محیط زیست مانند برچسب زیست محیطی EU موجود هستند.

تمیز کردن شیرآلات

نکاتی برای جلوگیری از ایجاد لکه‌های آهکی در وهله اول نظافت حمام:

– خشک کردن کمک می‌کند: اتصالات دستشویی، حمام یا وان حمام، کاشی‌ها و سطوح شیشه‌ای همیشه باید پس از استفاده خشک شوند، به عنوان مثال با یک پارچه میکروفیبر یا یک اسفنج نرم.

– اگر عجله دارید و وقت ندارید چیزی را خشک کنید، کابین دوش، وان و اتصالات را با آب سرد بشویید. این به این دلیل است که آب سرد رسوبات آهک کمتری نسبت به آب گرم تشکیل می‌دهد.

– بخار دادن مرتب اتصالات و غیره با دستگاه بخارشوی از تشکیل رسوبات آهک در آینده جلوگیری می‌کند زیرا بخار هیچ‌گونه بقایا یا رگه‌هایی از آهک را به جا نمی‌گذارد.

کجا از جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر استفاده کنیم؟

جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر، دستگاه‌هایی مقاوم و ایده‌‌آل برای تمیز کردن سریع و دقیق تمام مناطق اطراف خانه یا فضای بیرون از خانه هستند.

جلوگیری از ورود گرد و غبار به خانه

شما تازه کار نظافت خانه خود را تمام کرده‌اید، ولی متوجه یک لایه خاکستری دیگر از گرد و غبار در مبلمان و کف خانه می‌شوید. بنابراین کار از ابتدا شروع می‌شود.

۱۰ قانون طلایی آبیاری گیاهان که باید بدانید

برای اینکه گیاهان شما در تابستان پژمرده نشوند، به آبیاری نیاز دارند. اما چند بار باید آبیاری شوند؟ چطور آبیاری شوند؟ این مطلب را مطالعه کنید و حقایق جالبی درباره آبیاری بخوانید.

۶ مرحله تولید مواد شوینده کرشر چیست؟

مواد شوینده خانگی و صنعتی باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند به خصوص این‌روزها که محصولات سازگار با محیط زیست اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده‌اند.

همه‌چیز درباره اسکرابرها + معرفی بهترین اسکرابر کرشر

اسکرابرهای کرشر نه تنها باعث افزایش بهره‌وری اپراتور می‌شوند و هزینه کمتری را برای نظافت محیط ایجاد می‌کنند، بلکه به کاهش خطرات کمک می‌کنند.

۳ مورد از مزایای اسکرابرهای دستی کرشر که نمی‌دانستید

بدون شک مزایای اسکرابرهای دستی کرشر زیاد است. کارایی بیشتر، کیفیت بالاتر، نیاز کمتر به نیروی انسانی و مصرف انرژی کمتر از مزایای آنها می‌باشد.

جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر

جاروبرقی چندمنظوره

جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر، دستگاه‌هایی مقاوم و ایده‌‌آل برای تمیز کردن سریع و دقیق تمام مناطق اطراف خانه یا فضای بیرون از خانه هستند. مثلاً گاراژها، تراس‌ها، فضای حیاط و باغ. جاروبرقی‌های آب و خاک می‌توانند هرنوع آلودگی؛ ریز، درشت، مرطوب یا خشک را جمع‌آوری کنند. به لطف توانمندی و ویژگی‌های خاصی که این جاروها دارند انواع آلاینده‌ها به راحتی تمیز می‌شوند. قدرت مکش فوق‌العاده و نازل‌های مخصوص این دستگاه‌ها حتی ذرات بزرگ خاک را نیز به راحتی جمع می‌کنند.

جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر، چالشی برای همه آلودگی‌ها

جاروبرقی‌های قدرتمند و چندمنظوره خانگی کرشر که طیف گسترده‌ای از WD 1 تا WD 5 Premium دارند، راه‌حل بسیار مناسبی برای همه نیازهای نظافت داخلی شما هستند. قدرت مکش فوق‌العاده، این دستگاه‌ها را به بهترین انتخاب برای استفاده گاه به گاه و هم استفاده فشرده و مداوم تبدیل کرده است. به عنوان یکی از سفارشی‌ترین محصولات کرشر، این دستگاه سیستم فیلتراسیون ویژه‌ای دارد که قادر است انواع مختلف آلودگی‌ها را جمع کند. از جمع کردن مایعات گرفته تا آلودگی‌های مربوط به حیوانات خانگی و پرز و موی پراکنده شده روی سطح فرش و موکت‌ها و … .هیچ چیز در مقابل این جاروبرقی‌های چندمنظوره توان مقاومت ندارد.

جاروبرقی آب و خاک کرشر
جاروبرقی خانگی آب و خاک
جاروبرقی خانگی پرقدرت

دستگاهی فوق‌العاده کاربردی و راحت!

می‌توانید نازل‌های این دستگاه را به سادگی تغییر دهید و از یک شلنگ مکش مناسب استفاده کنید تا از اثر نظافت چشم‌گیر این دستگاه اطمینان حاصل کنید. این دستگاه حتی اگر برای نظافت همه مناطق کاربردی نباشد، برای تمیز کردن فضای داخلی خانه، فضای باز مثل گاراژها و همینطور برای نظافت ماشین دستگاهی فوق‌العاده ایده‌آل است.

لوازم جانبی متعددی مختص این دستگاه برای افزایش کارآیی آن طراحی شده است. دوام و انعطاف‌پذیری لوله‌‌ها بیش از هر زمان دیگری است و شلنگ مکش انعطاف‌پذیر امکان عبور مطلوب جریان هوا را فراهم می‌کند و به دلیل قطر زیادش به طور قابل توجهی امکان انسداد و توقف جریان هوا را به حداقل می‌رساند.

از آنجایی که جاروهای آب و خاک کرشر مجهز به فیلتر کارتریج مخصوص هستند، نیازی به تغییر فیلتر هم ندارند. این فیلتراسیون ویژه به شما این امکان را می‌دهد که بدون پخش شدن ذرات غبار، کار تخلیه دستگاه را انجام دهید.

امکانات کاربردی مختلف جاروبرقی‌های آب و خاک کارچر

Kärcher همراه با جاروبرقی‌های چند منظوره خود، لوازم جانبی متعدد و مفیدی را برای استفاده‌های روزانه فراهم کرده است. از نازل کف مخصوص گرفته تا شلنگ‌های مناسب، سیستم فیلتراسیون تخصصی و … تمام اجزای این دستگاه برای کار با یکدیگر به بهترین شکل ممکن طراحی شده‌اند. جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر را می‌توانید در مناطق مختلف استفاده کنید و تمام نیازهای نظافتی خود را برآورده کنید.

جاروبرقی همه کاره
جاروبرقی پرقدرت
جاروبرقی صنعتی آب

 دستگاهی ایده‌آل برای هر منظور

Kärcher برای همه نیازهای نظافتی داخل خانه راهکاری مناسب ارائه می‌دهد. به لطف طیف وسیعی از دستگاه‌ها با توان خروجی متفاوت، کرشر تجهیزات مناسب نیاز شما را خواهد داشت. می‌توانید به Kärcher اعتماد کنید.

قدرتمندترین دستگاه‌ها تاکنون

قدرت جاروبرقی‌های چندمنظوره را با جریان هوا (I/S) یا فشار خلاً (mbar) اندازه‌گیری نمی‌کنند بلکه با مقدار مکش (W) مشخص می‌شود. قدرت مکش دستگاه مطابق استاندارد IEC 60312 از نازل مخصوص کف دستگاه اندازه‌گیری می‌شود. این استاندارد مقدار جریان هوا و میزان فشار خلاء را با هم ترکیب می‌‌کند که از نازل کف اندازه‌گیری می‌شود. هرچه قدرت مکش بیشتر باشد، قدرت جاروبرقی بیشتر می‌شود.

هدف کرشر از تولید دستگا‌ه‌های چندمنظوره در واقع ساخت دستگاه‌های فوق‌العاده قدرتمند بود. دستگاه‌های چند منظوره جدید کرشر، ۲۰% بیشتر از مدل‌های قبلی قدرتمند هستند. عملکرد فوق‌العاده موتورهای جدید این دستگاه‌ها، مصرف انرژی کم، نازل‌های تخصصی و بهینه، شیلنگ‌هایی که مجدداً طراحی شده‌اند، عایق‌بندی مطلوب دستگاه و اتصالات و لوازم جانبی آن. همه این عناصر با هم ترکیب شده‌اند و باعث می‌شوند که این دستگاه‌ها حتی نسبت به قبل عملکرد بهتری داشته باشند.

فیلتر جاروبرقی کرشر

ابتکاری‌ترین دستگاه تا به حال

مدل برتر جاروبرقی Kärcher WD5 Premium تنها ۱۱۰۰ W مصرف می‌کند در حالی که عملکرد آن مطابق با جاروبرقی ۱۸۰۰ W است. علاوه بر این، از کارآیی و کاربری آسان بسیار بالایی برخوردار است.

فیلتر کارتریجی با قابلیت خارج کردن و تمیز کردن سریع، تمیز کردن خوکار فیلتر برای بازیابی قدرت مکش، لوازم جانبی مناسب برای نظافت کامل تمام مناطق، مخزن زباله بزرگ و سیستم ذخیره سازی ایمن برای کلیه لوازم جانبی

راحت‌ترین دستگاه برای کار کردن

لوازم جانبی استاندارد جدید به طور ویژه برای جاروبرقی‌های چندمنظوره جدید Kärcher تولید شده‌اند و در ترکیب با خود دستگاه‌ها، بازده نظافت فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کنند.

لوله مکش کرشر

دسته متحرک

دسته متحرک ارگونومیک جریان بهینه هوا را تضمین می‌کند. همچنین به شما امکان می‌دهد هنگام جارو کشیدن حالت راحتی داشته باشید، لوازم جانبی می‌توانند به سرعت و به راحتی مستقیماً به شلنگ مکش متصل شوند.

مزایا: عدم انسداد، جارو کشیدن ساده و راحت حتی در باریک‌ترین فضاها، محافظت ایمن در برابر برق ساکن.

جاروبرقی کرشر

شلنگ مکش بهینه

شلنگ‌های مکش جدید دارای قطر وسیع‌تری هستند و انعطاف‌پذیری بالایی دارند.

مزایا: عدم انسداد، کارکرد مداوم و بدون وقفه، آزادی حرکت در استفاده.

لوازم جانبی جاروبرقی کرشر

لوله‌های مکش پلاستیکی مقاوم

کیفیت لوله‌های پلاستیکی جدید بهبود یافته، بسیار مقاوم و با دوام هستند.

مزایا: کیفیت بالاتر برای یک عمر کاری طولانی‌تر

جاروبرقی صنعتی کرشر

نازل‌های درجه یک

چه برای جمع‌آوری آلودگی‌های خشک و مرطوب، ریز یا درشت، نازل‌های کف مخصوص، مکش بهینه آلودگی را تضمین می‌کنند، به راحتی روی زمین حرکت می‌کنند و می‌توانند به سرعت و به راحتی با محیط مرطوب و خشک سازگار شوند. در مورد نازل کف کلیپسی، می‌توانید تعویض نازل را به راحتی و به وسیله پا، بدون خم شدن انجام دهید. نازل‌های مخصوص کف، رضایت همه جانبه نظافت را تضمین می‌کنند.

مزایا: زدودن سریع و کامل آلودگی، ایده‌آل برای آلودگی‌های خشک و مرطوب، جارو کشیدن بدون زحمت.

جاروبرقی کرشر

بهینه و کارآمد

۱ دسته قابل جدا شدن

دسته ارگونومیک را می‌توان به راحتی از شلنگ مکش جدا کرد تا لوازم جانبی دیگری مانند برس را بهم متصل کند.

۲ خارج کردن آسان فیلتر

این فناوری جدید باعث می‌شود خارج کردن و تمیز کردن فیلتر به راحتی و بدون تماس با آلودگی انجام شود.

۳ بسیار بادوام

شلنگ پلاستیکی مقاوم و با دوام.

۴ مکش قوی آلودگی‎‌ها

از سوئیچ‌ها برای تنظیم نازل متناسب با نیاز خود در جاروبرقی (آلودگی خشک یا مرطوب) استفاده کنید.

۵ مصرف انرژی کم

غلتک‌های جانبی حرکت روان و آسان را تضمین می‌کنند.

۶ هوادهی

مهر و موم محکم بین مخزن و لوله مکش، از نفوذ هوا به داخل جاروبرقی جلوگیری می‌کند و قدرت مکش دستگاه را حفظ می‌کند. نتیجه؟ قدرت مکش بسیار قوی

۷ موتور کارآمدتر

جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر به لطف طراحی پیشرفته موتورشان، بسیار کارآمدتر شده‌اند. این بدان معنی است که مکش قدرتمندتری را ارائه می‌دهند در حالی که همزمان انرژی کمتری نیز مصرف می‌کنند.

۸ جریان بهینه هوا

شیلنگ مکش انعطاف‌پذیر دارای دهانه وسیع‌تری است تا در هنگام جاروبرقی از انسداد جلوگیری کند.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل BV 5/1

جاروبرقی کوله ای مدل BV 5/1 کارچر آلمان دارای حجم مخزن زباله ۵ لیتری بوده و دارای توان کاری ای بالغ بر ۶۵۰ وات می باشد. وزن دستگاه ۸/۷ کیلوگرم است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه استیل

جاروبرقی حرفه ای مدل NT 27/1  کارچر با مخزن ۲۷ لیتری و موتور ۱۳۸۰ واتی، برای نظافت محیط های مختلف مناسب می باشد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 38/1

جاروبرقی صنعتی مدل NT 38/1 با بدنه استیل و محکم خود و همچنین حجم مخزن ۳۸ لیتری به منظور استفاده در محیط های صنعتی ایده آل می باشد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل IV 100/75

جاروبرقی صنعتی دائم کار IV 100/75 کارچر آلمان دارای توان پر قدرت ۷٫۵ کیلو واتی یا ۷۵۰۰ واتی بوده و دارای حجم مخزن زباله ۱۰۰ لیتری ، جاروبرقی موتور توربینی

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل IV 100/55

جاروبرقی صنعتی  IV 100/55 کارچر از جاروبرقی های صنعتی دائم کار کارچر آلمان می باشد که برای استفاده در محیط های صنعتی علی الخصوص صنایع سنگین طراحی و ساخته شده است.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل IV 100/40

جاروبرقی صنعتی دائم کار IV 100/40 کارچر از جمله دستگاه های نظافت صنعتی کارچر می باشد که به منظور استفاده در محیط های صنعتی که نیاز به فعالیت بی وقفه دارند طراحی و تولید شده است.

گرد و غبار

نکاتی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به خانه

این اتفاق خیلی آشنا است: شما تازه کار نظافت خانه خود را تمام کرده‌اید، ولی متوجه یک لایه خاکستری دیگر از گرد و غبار در مبلمان و کف خانه می‌شوید. بنابراین کار از ابتدا شروع می‌شود. می‌تواند ناامید کننده باشد. جای تعجب نیست که ما انجام این کارهای خانه را دوست نداریم. در اینجا چند نکته برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به خانه وجود دارد:

در برابر آلودگی هوا تهویه کنید

در وهله اول افزایش رطوبت باعث می‌شود گرد و غبار به سرعت در خانه شما پخش نشود. مخصوصاً در ماه‌های زمستان، زیرا گرمایش باعث خشک شدن هوای محیط می‌شود.

بنابراین در فصل سرما، یک کاسه آب روی رادیاتورهای خود قرار دهید. آب تبخیر می‌شود و در نتیجه باعث مرطوب شدن دمای محیط می‌شود. اما فقط برای مدت کوتاهی تهویه کنید، زیرا پنجره‌های خود را برای مدت طولانی باز نگه دارید، اجازه می‌دهد گرد و غبار زیادی از بیرون به خانه وارد شود.

پارچه‌های میکروفیبر نیز به دلیل اثر ضد استاتیکی عملکرد خوبی دارند. زیرا حتی بدون رطوبت، ذرات گرد و غبار به پارچه میکروفیبر می‌چسبند. که به این معنی است که آنها برای استفاده در نظافت مبلمان حساس به آب عالی هستند. با این وجود لازم است در نظافت مبلمان براق دقت کنید. میکروفیبرها می‌توانند آنها را خراشیده یا درخشش را از بین ببرند.

آلودگی‌های سنگین قفسه‌ها و کمدها را می‌توان با استفاده از جاروبرقی با نازل اثاثه نیز تمیز کرد.

جلوگیری از گرد و غبار در خانه

جنگ با گرد و غبار را اعلام کنید

مبلمان عتیقه

مبلمان آنتیک یک چشم نواز واقعی در خانه است، اما غالباً یک آهنربای واقعی گرد و غبار نیز هست. با این حال، هرگز نباید این وسایل حساس را با پارچه مرطوب گردگیری کنید. برای نظافت منظم، به سادگی از یک گردگیر خشک استفاده کنید.

زیور آلات یا شکاف‌هایی را که به سختی می‌توان تمیز کرد با برس کوچک مویی تمیز کنید. سعی کنید از آب حتی روی آلودگی‌های سنگین استفاده نکنید و فقط از شوینده‌های مناسب روی چوب یا روکش استفاده کنید. همیشه دستورالعمل‌های سازنده را دنبال کنید.

نظافت مبلمان با کرشر

رادیاتور

در طول زمستان، گرد و غبار در شیارهای رادیاتور جمع می‌شود. یک برس باریک باعث پاک شدن آنها در کمترین زمان می‌شود. اگر برس باریک ندارید، یک پارچه میکروفیبر را روی یک کاردک سیلیکونی بکشید و به وسیله آن گرد و غبار را از شکاف‌ها پاک کنید.

همچنین می‌توانید از بخارشوی برای رادیاتورهای آجدار استفاده کنید. یک حوله را پشت و زیر رادیاتور نگه دارید و شکافها را با استفاده از بخارشوی تمیز کنید.

تمیز کردن رادیاتور

فرش و پرده

فرش‌ها، پرده‌ها و ملافه‌ها تله واقعی گرد و غبار هستند. بنابراین فرش‌ها باید به طور مرتب با جاروبرقی تمیز شوند و ملافه‌ها را در هوای تازه تکاند تا از نشستن ذرات گرد و غبار در خانه جلوگیری شود.

پرده‌ها را سالی چندین بار بشویید. برای جلوگیری از چین و چروک‌های ناخوشایند، پرده‌ها را وقتی هنوز مرطوب هستند آویزان کنید.

نظافت پرده با بخارشوی کرشر

شیشه‌های پنجره

به عنوان مثال جابجایی نردبان، کشیدن سطل، تمیز کردن پنجره‌های بزرگ، کار بسیار طاقت‌فرسایی است. در اینجا یک راه‌حل عملی وجود دارد: نازل دستگاه شیشه‌شوی به شما کمک می‌کند که حتی لکه‌های دور از دسترس را نیز به راحتی تمیز کنید.

پنجره ها را با مقداری آب یا شیشه پاک کن و پارچه تمیز بشویید. از پارچه‌ای کمی مرطوب استفاده کنید و خیلی فشار ندهید تا از ریزش قطرات به سمت پایین جلوگیری کند. شکاف‌های موجود در قاب پنجره‌ها را می‌توان با دستگاه بخارشوی نیز تمیز کرد.

تمیز کردن شیشه های بزرگ
قانون آبیاری گیاهان

ده قانون طلایی آبیاری

برای اینکه گیاهان شما در تابستان پژمرده نشوند، به آبیاری زیادی نیاز دارند. اما چند بار باید آبیاری شوند؟ چطور آبیاری شوند؟

این مطلب را مطالعه کنید و حقایق جالبی درباره آبیاری گیاهان بخوانید.

آبیاری گیاهان

قانون شماره ۱: گیاهان را یکسان آبیاری کنید

بیشتر گیاهان به رطوبت متعادل و همیشگی نیاز دارند. با این وجود بد نیست بدانید خشک شدن جزئی، قبل از آبیاری مجدد، باعث رشد ریشه گیاهان می‌شود.

قانون شماره ۲: دفعات آبیاری را کمتر کنید؛ اما آبیاری کامل انجام دهید

در باغچه‌ها، یک تا دو جلسه آبیاری درهفته کافی‌ است بهتر است تعداد دفعات آبیاری را کم کنید اما میزان آب بیشتری استفاده کنید.

آبیاری گلها

قانون شماره ۳: اوایل یا اواخر روز آبیاری کنید

وقتی خاک را هنگام عصر یا شب آبیاری می‌کنید، یعنی زمانی که خنک‌تر است میزان آب کمتری تبخیر می‌شود، و گیاهان می‌توانند به اندازه کافی قبل از گرمای روز آب خود را تأمین کنند.

قانون شماره ۴: برگ‌ها را خشک نگه‌ دارید

برگ‌ها را خشک نگه‌ دارید تا از بروز بیماری‌ها جلوگیری کنید. برگ‌های مرطوب به برگ‌هایی بیمار تبدیل می‌شوند. اگر به مدت یک شب مرطوب باشد، ممکن است بیماری‌های کپک برگ ایجاد شود. برگ‌هایی که در معرض آفتاب قرار دارند دچار سوختگی‌های خفیف می‌شوند.

محصولات باغبانی کرشر

قانون شماره ۵: اطمینان حاصل کنید که آب به ریشه گیاه می‌رسد.

 آبیاری متناسب با نیاز به این معنی است که آب باید به اندازه کافی به ریشه برسد. اگر مقدار آب کم باشد اغلب فقط چند سانتی‌متر بالای خاک را می پوشاند.

همچنین آبیاری متناسب با نیاز به این معنی است که زمان رسیدن محصول گیاهان زراعی به خاک مرطوب وابسته هست (نمونه‌ها: تشکیل ریشه و بنه [هویج، سیب زمینی]، برگ [ریحان، کاهو])

قانون شماره ۶: مقدار آب بیشتری به گیاهان بدهید

آب برای نفوذ به داخل خاک به زمان نیاز دارد. قبل از اینکه آب گران‌بها بدون استفاده از بستر خاک خارج شود، بهتر است به طور مکرر در قسمت‌های مورد نظر آبیاری شود.

آبیاری باغ

قانون شماره ۷: با هدف‌ مشخص اما به طور گسترده آب را پخش کنید

همیشه آبیاری فقط در یک نقطه‌ی ریشه منجر به رشد یک طرفه ریشه و در نتیجه جذب مواد مغذی ضعیف در خاک می‌شود. بنابراین، همیشه اطراف گیاه را آب دهید و در کل منطقه آبیاری توزیع کنید.

قانون شماره ۸: صرفه‌جویی در مصرف آب را فراموش نکنید

آب را تا آنجا که لازم است و تا حد ممکن کم کنید. این کار با استفاده از یک سیستم آبیاری اتوماتیک مجهز به سنسور رطوبت‌سنج امکان‌پذیر است.

محصولات آبیاری کرشر

قانون شماره ۹: از غرقآب کردن گیاهان پرهیز کنید

غرقآب کردن گیاهان هوای تنفسی گیاهان را از بین می‌برد و سلول‌های ریشه بدون اکسیژن غرق می‌شوند.

قانون شماره ۱۰: از خاک مرغوب و غنی استفاده کنید

خاک گیاهی غنی از مواد معدنی رسی، خاصیت انبساطی بهتری دارد بنابراین می‌تواند آب را بهتر و به طور یکنواخت در خود نگه دارد. در تابستان‌ها و همینطور در زمستان‌ها از تخلیه آب اطمینان حاصل کنبد نا از غرقآب جلوگیری شود.

شلنگ آب ۳۰ متری حرفه‌ای کارچر مدل ۲/۱ اینچ

شلنگ باغبانی باکیفیت PrimoFlex® بسیار مقاوم در برابر انقباض (۱/۲ “). طول ۳۰ متر. مقاوم در برابر فشار. فاقد مواد مضر برای سلامتی. مقاومت در برابر دمای بالا از – ۲۰ تا ۶۵ درجه سانتیگراد.

قرقره شلنگ سیار فلزی کارچر همراه تفنگی پاشش و شلنگ

قرقره سیار شیلنگ کیت HT 80 M با ترولی شلنگ HT 80 M شامل شلنگ ۲۰ متری Performance Plus (1/2 “)، تفنگی اسپری پلاس، ۴ کانکتور شلنگ استاندارد و آداپتور شیر G3 / 4.

شلنگ‌جمع‌کن بالکنی کارچر همراه شلنگ

حلقه شلنگ برای آبیاری گیاهان در بالکن‌ها، حیاط و باغچه‌ها. بازکردن و جمع کردن شلنگ به صورت سریع و آسان. راه‌حل مناسب ذخیره‌سازی شلنگ در خانه.

شلنگ‌جمع‌کن HR 7.315 Premium با شلنگ ۱۵ متری ۵٫۸”

ایستگاه آبیاری دارای محل ذخیره‌سازی شیلنگ و لوازم جانبی باغبانی. قابلیت جابجایی، امکان ذخیره‌سازی نازل‌ها، تفنگی‌ها، و لانچ‌های اسپری و جعبه ذخیره‌سازی بزرگ. به طور کامل مجهز.

آویز شلنگ با جعبه کارچر مدل پلاس

آویز شلنگ مجهز به جعبه با قابلیت نصب آسان روی دیوار. امکان نگهداری شیلنگ. دارای کیف نگهدارنده مخصوص لوازم جانبی مثل سمپاش، اتصالات، و دستکش باغبانی و … مناسب برای همه شیلنگ‌های معمولی.

مواد شوینده

ویژگی‌های خاص مواد شوینده

امروزه مواد شوینده باید ویژگی‌های بسیاری داشته باشند. باید بتوانند به طور موثری با ذرات گرد و خاک مبارزه کنند، کارآمد باشند و خطری برای سلامتی کاربران و همینطور محیط زیست نداشته باشند. این روز‌ها همه شیوه‌های سازگار با محیط زیست اهمیت بسیاری پیدا کرده‌اند. یعنی استفاده از موادی که نه تنها ملایم و بدون ضرر باشند، بلکه حداکثر بازدهی را داشته باشند و همینطور توجه ویژه‌ای هم به میزان مصرف آب داشته باشد. این درست همان چالشی است که آزمایشگاه‌های کرشر با آن روبرو هستند و گام مهم برای ترکیب کیفیت، کارآیی و پایداری انرژی برمی‌دارند.

مواد شوینده کرشر بسیار کارآمد هستند، حداکثر بهداشت، سلامت و سازگاری با محیط زیست و مسائل اقتصادی را هم در نظر می‌گیرند.

قیمت مواد شوینده آلمانی کرشر

شوینده های پایدار و کارآمد در کرشر چگونه تولید می‌شوند؟

تولید شوینده فرآیند نرمالی دارد. در آغاز ایده محصول مطرح می‌شود. در کرشر، این فرآیند از مفهوم اولیه گرفته تا مشخصات محصول و تولید نمونه‌های اولیه با بررسی کامل تا مراحل تولید انبوه انجام می‌شود. امروز بیش از ۴۰ سال است که Kärcher در حال تولید مواد شوینده است و هر روز بیش از پیش به سمت پایداری و سازگاری با محیط زیست پیش می‌رود. مواد شوینده Kärcher بسیار کارآمد هستند و حداکثر بهداشت و حافظت از محیط زیست را در نظر می‌گیرند.

۱- مرحله تعریف محصول

درست مانند همه محصولات، فرآیند تولید مواد شوینده سازگار با محیط زیست با مرحله تعریف محصول آغاز می‌شود. سوال اصلی این است که انتظار داریم که محصولات شوینده جدید کارچر چه کاری انجام دهند؟ به عنوان مثال از موادی ساخته شوند که در محیط زیست قابل تجزیه باشند. مشخصات این محصول جدید توسط مدیر محصول به شیمی‌دانان منتقل می‌شود.

ماده شوینده

۲- مفهوم مواد شوینده سازگار با محیط زیست کارچر

در این مرحله، در بخش توسعه مواد شیمیایی ، پیشنهادهای مفهومی ارائه می‌شوند و مدل‌های کاربردی برای تعیین خواص محصولات شوینده پایدار و سازگار با محیط زیست تدوین می‌شوند. مواد شوینده علاوه بر دارا بودن ویژگی‌های سازگار با محیط زیست، باید ویژگی‌های دیگری هم  داشته باشند مانند قدرت حل کنندگی روغن‌ها و همینطور میزان کف کنترل شده.

مواد شوینده خانگی

۳- بهینه‌سازی مواد شوینده از نظر پایداری و کارآیی

محصول اولیه در کرشر از نظر کیفیت پایداری و قدرت نظافت به طور مداوم توسط شیمی‌دانان بهینه می شود. فرمول‌ها، توالی محتویات و پایداری محصولات باید آزمایش شوند.هنگام انتخاب مواد اولیه چهار جنبه را باید در نظر گرفت: عملکرد محصول ، قابلیت تجزیه‌پذیری، تولید پایدار مواد اولیه و قیمت مواد اولیه.

برخی از مواد اولیه برای محیط زیست آبزیان خطرناک هستند یا از نظر بیولوژیکی تجزیه‌پذیر نیستند، مشکوک به سرطان‌زایی هستند یا خواص منفی دیگری دارند و بهتر است به طور کلی استفاده نشوند. امروزه از مواد قدرتمندی استفاده می‌شود که مبتنی بر مواد طبیعی و تجزیه‌پذیر هستند مانند سورفاکتانت های پایه قند، حلال های طبیعی مانند الکل یا اسیدهای طبیعی.

ماده شوینده کارچر

اگر مواد شوینده در حال طراحی با در نظر گرفتن همه جنبه‌های صرفه‌جویی در مصرف منابع هم با موفقیت آزمایش شوند، به مرحله بعد منتقل می‌شوند و در نهایت محصول مورد نظر با تمام جزئیات و مشخصات برای تولید نهایی تعریف می‌شود.

۴- تست پایداری مواد شوینده

در این مرحله، قابلیت‌های شوینده‌های در واقعیت و خارچ از آزمایشگاه و با دستگاه‌های نظافتی مختلف هم آزمایش می‌شوند. به عنوان مثال، عملکرد تمیز کنندگی، مقدار کف، میزان PH هم دقیقا بررسی می‌شود.

مواد شوینده صنعتی

۵- مرحله تست نهایی از نظر سازگاری با محیط زیست و کارآمدی

بعد از طی کردن مرحله تولید آزمایشی، در مرحله آزمایشی مقدار قابل توجهی  از مواد شوینده پایدار تولید می‌شود، و در یک طرح آزمایشی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. این مرحله در واقع آخرین مرحله از تست محصولات شوینده کرشر است. در این مرحله علاوه بر همه ملاک‌های مورد نظر، سوالات مربوط به رایحه هم بررسی می‌شوند.

مواد شوینده اسکرابر

۶- عرضه محصولات شوینده به بازار

آخرین مرحله تولید محصولات شوینده، معرفی محصولات شوینده جدید بازار است.

خرید مواد شوینده کرشر

ماده شوینده قرص فرش و مبل شوی دستگاه های سری PUZZI و SE

ماده شوینده قرص شستشوی فرش و موکت کارچر مدل RM 760 محصولی با کیفیت، با بهره گیری از فناوری encapsulation است. این قرض شوینده در دستگاه های فرش، مبل و موکت شویی که قابلیت اسپری و مکش همزمان دارند، استفاده می شود. قرص شوینده فرش و موکت مدل RM 760 برای دستگاه های فرش، موکت و مبل شوی سری PUZZI و SE کارچر استفاده می شود.

ماده شوینده پودری براق کننده سطوح سنگی کارچر مدل RM 775

ماده شوینده پودری تمیز کننده و براق کننده مدل RM 775 کرشر آلمان به منظور ترمیم، نظافت و براق کردن انواع سطوح سنگی، مانند سنگ مرمر و موزاییک های سیمانی مرمر نما استفاده می شود. پس از انجام فرایند شستشو و  نظافت سطح، از این پودر برای براق کردن سطح استفاده می شود که علاوه بر زیبایی سطح کف، آن را در برابر سایش، سخت و مقاوم می کند. با هر یک کیلوگرم از این براق کننده، می توان ۳۰ متر مربع از محیط را نظافت نمود. همچنین pH پودر تمیز و براق کننده RM 775 نیز ۱/۴ می باشد.

ماده شوینده ۱۰ لیتری کارچر مدل RM 69

ماده شوینده ۱۰ لیتری مدل RM 69 کمپانی KARCHER آلمان، یک ماده شوینده قوی به منظور از بین بردن و حذف کردن انواع لکه های سخت و چسبنده روغن، لکه های چربی یا گریس، گرده و رسوبات از انواع کفپوش های صنعتی و سطوح سنگ و سرامیک می باشد. PH ماده شوینده RM 69 نیز ۱۲/۱ می باشد. محصول RM 69 کارچر آلمان، به عنوان یک ماده شوینده در دستگاه های زمین شوی ( اسکرابر ) مورد استفاده قرار می گیرد.

ماده شوینده قرص ۱۶ تایی فرش و موکت شوی کارچر مدل RM 760

ماده شوینده قرص تمیز کننده فرش و موکت کارچر آلمان مدل RM 760 به عنوان یک محصول با کیفیت، با بهره گیری از تکنولوژی encapsulation در دستگاه های فرش، مبل و موکت شویی که قابلیت اسپری و مکش همزمان دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. کافیست قرص را در داخل مخزن قرار دهید تا در آب حل شود و بدون اتلاف زمان، یک ماده شوینده با کیفیت داشته باشید. میزان pH قرص فرش و موکت شوی مدل RM 760 نیز ۷/۷ می باشد که این میزان PH برای نظافت فرش، مبل و موکت بسیار مناسب بوده و کوچکترین آسیبی به این سطوح نمی رساند.  ماده شوینده قرص تمیز کننده RM 760 برای دستگاه های فرش، موکت و مبل شوی سری PUZZI و SE کارچر آلمان مورد استفاده قرار می گیرد. در این دستگاه ها محفظه ای برای قرار دادن قرص ها وجود دارد.

اسکرابرهای کرشر

اسکرابرهای کرشر ابزاری مناسب برای نظافت کامل کف هستند. آنها نه تنها باعث افزایش بهره‌وری اپراتور می‌شوند، و همچنین هزینه کمتری را برای نظافت محیط ایجاد می‌کنند، بلکه به کاهش خطرات لغزش و سقوط نیروی خدماتی کمک می‌کنند و باعث می‌شوند سطح کف شما کاملا تمیز به نظر برسد‌.

کدام اسکرابر مناسب محیط من است؟

وقتی صحبت از نظافت می‌شود، هیچ محیطی برای دستگاه‌های نظافتی کرشر خیلی بزرگ یا کوچک نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از اسکرابرهای کارشر ادامه متن را مطالعه کنید و دستگاهی را پیدا کنید که برای چالش‌های نظافت منحصر به فرد شما مناسب هستند.

اسکرابر هدایت شونده

اسکرابر دستی

این اسکرابرها متنوع‌ترین نوع اسکرابرها هستند. این کف‌شوی‌های ابتکاری برای تمیز کردن مناطق متوسط تا بزرگ تا ۲۸۰۰۰ فوت مربع در ساعت به طور کارآمد ایده‌آل هستند.

BD 43/25 C Bp
BD 50/50 C Classic Bp
B 60 W Bp

اسکرابر کوچک کرشر

اسکرابر دستی کوچک

دستگاه‌های کف‌شوی جمع و جور برای شستشوی روزانه مناطق تا ۱۵۰۰۰ فوت مربع در ساعت ایده‌آل هستند. این طراحی برنده جایزه طراحی نوآورانه شده که می‌تواند موثرترین عملکرد را در نظافت روزانه به شما ارائه دهد.

BR 30/4 C
BR 35/12 C Bp

اسکرابر سرنشین دار کرشر

اسکرابر سرنشین‌دار

اسکرابرهای سرنشین‌دار بیشترین قدرت و راحتی در نظافت را ارائه می‌دهند. این ماشین‌های مقاوم که برای مصارف صنعتی طراحی شده‌اند قادرند تا ۶۴،۵۰۰ فوت مربع در ساعت را تمیز کنند‌.

BD 50/70 R BP
B 150 R Bp
B 250 R Bp
B 300 R I

اسکرابر ایستاده کرشر

اسکرابر ایستاده

دستگاه‌های شستشوی کف ایستاده در مقایسه با دستگاه‌های اسکرابر دستی، بهره‌وری را پنجاه درصد افزایش می‌دهند. نیاز به تمیز کردن هر نوع محیطی که باشد، کرشر یک اسکرابر ایستاده دارد که می‌تواند متناسب با آن باشد‌.

اسکرابر چیست؟

اسکرابر کف Kärcher به طور کامل خاک، گرد و غبار و بقایای سطوح سخت را در یک بار عبور از بین می‌برد و باعث می‌شود سطوح بلافاصله خشک، تمیز و ایمن باشد. از تمیز کردن، تعمیر و نگهداری گرفته تا تمیز کردن عمیق و زدودن آلودگی‌ها، یک اسکرابر K cleaningrcher هربار عملکرد نظافت عالی را ارائه می‌دهد، ضمن افزایش بهره‌وری نظافت، سلامتی و ایمنی را در کسب و کار شما بهبود می‌بخشد.

طرز کار اسکرابر

برس استوانه‌ای و دیسکی

اگر می‌خواهید لکه و آثار مواد روغنی و چربی را بزدایید یا آلودگی‌ها را از بین ببرد، اسکرابرهای کرشر با دو هد مختلف برس بسیار مناسب و کارامد هستند. دیسک‌ها در سطوح صاف بهترین عملکرد را دارند، در حالی که برس‌های غلتکی ۱۰ برابر فشار پایین‌تر ایجاد می‌کنند تا عمیق‌تر تمیز شوند.

غلتک اسکرابر

برس‌های استوانه‌ای

اسکرابرهای دارای برس استوانه‌ای به ویژه به دلیل سرعت برس و فشار زیاد، برای تمیز کردن گسترده سطوح کثیف شده بسیار مناسب هستند. این فناوری سر برس در صورت وجود آلودگی درشت مزایای بیشتری نیز دارد. ذرات توسط غلتک‌های ضدچرخش جمع شده و به یک مخزن زباله منتقل می‌شوند.‌

برس اسکرابر

برس‌های دیسکی

از اسکرابرهای کرشر با سر برس دیسکی برای تمیز کردن روزانه محیط با آلودگی‌های کمتر استفاده می‌شود. این دستگاه کف‌شوی گزینه‌ای عالی برای سطوح صاف و در مناطق حساس به سر و صدا از جمله بیمارستان‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها است.

فناوری نوآورانه تجهیزات نظافتی

راهنمای اسکرابر

کدگذاری نقاط برای سهولت استفاده

کاربران به لطف بخش‌های کدگذاری شده روی دستگاه می‌توانند به سرعت ببینند که چه چیزی برای کار لازم است. این کار استفاده و نگهداری از دستگاه را ساده می‌کند: برای اپراتوها از رنگ زرد و برای تکنسین‌های خدمات از رنگ خاکستری استفاده شده است.

کارکرد اسکرابر

عملیاتی ساده و ایمن

انتخاب یک برنامه نظافت مناسب به لطف صفحه عملیاتی EASY! ساده است. نمای واضح و یک نگاه از طریق پیکتوگرام‌ها استفاده از دستگاه را برای همه آسان می‌کند و نیاز به آموزش را کاهش می‌دهد.

کار با اسکرابر کرشر

جلوگیری از استفاده نادرست

از استفاده نادرست از دستگاه جلوگیری کنید، زمان آشنایی اپراتور را به حداقل برسانید. به کمک سیستم (KIK) سرعت ماشین، فشار برس و دوز آب و مواد شوینده را می‌توان برای هر اپراتور تنظیم کرد، از کارآیی نظافت بهینه اطمینان حاصل کنید.

بهترین اسکرابر

کاهش مصرف آب و مواد شوینده

به کمک سیستم K efficiencyrcher’s eco! که باعث کاهش مصرف انرژی، آب و مواد شوینده می‌شود، با هزینه کمتری به موارد بیشتری دست پیدا کنید. ساییدگی و آسیب‌دیدگی دستگاه را کاهش داده و میزان صدای آن را پایین بیاورید، همه اینها با چرخاندن یک دکمه امکان‌پذیر است.

شستشوی اسکرابر

افزایش بهره‌وری از طریق نوآوری

پر کردن خودکار به این معنی است که شما می‌توانید اسکرابرهای کرشر را به راحتی به منبع تغذیه وصل کنید و اجازه دهید تا هنگام پر شدن مخزن به طور خودکار متوقف شود و باعث کاهش زمان اپراتورهای شما شود. ویژگی شستشوی مخزن باعث می‌شود که دستگاه پس از استفاده و عدم تماس اپراتور با آب کثیف، سریع و کامل تمیز شود.

مخزن اسکرابر

هزینه کمتر و سازگار با محیط‌زیست

به لطف سیستم Dose که به طور خودکار و دقیق مقدار صحیح مواد شوینده را برای بطری داخل مخزن اندازه‌گیری می‌کند، دیگر محاسبه دستی مقدار مواد شوینده برای استفاده لازم نیست.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R l

اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر مدل BD 43/25 C BP کارچر ،محصولی نوین از این کمپانی  آلمانی می باشد.کارایی این اسکرابر ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت بوده و از نوع دیسکی می باشد.

مزایای اسکرابر دستی

اسکرابر دستی کرشر

کرشر تولید کننده انواع مختلف اسکرابر برای نیازها و محیط‌های متفاوت می‌باشد. یک مدل از این اسکرابرها، اسکرابرهای دستی می‌باشد که برای نظافت محیط‌های کوچکتر مناسب است.

شما به وسیله این اسکرابر دستی می‌توانید در کمترین زمان تمام قسمت‌های محیط خود را شستشو و خشک کنید. به دلیل ابعاد کوچک این دستگاه، کار با آن بسیار راحتتر بوده و جابجایی آن بدون هیچ زحمتی انجام می‌شود.

در ادامه با چند مورد بارز از مزایای این دستگاه اسکرابر دستی آشنا می‌شوید.

قدرت مانور اسکرابر

بدون شک مزایای اسکرابر دستی کرشر بسیار زیاد می‌باشد، کارایی بیشتر، کیفیت بالاتر انجام امور نظافتی، نیاز کمتر به نیروی انسانی و مصرف انرژی کمتر بخشی از این مزایا به حساب می‌آیند. اما یکی از معدود مواردی که به عنوان نقطه ضعف این دستگاه‌ها همچنان باقی است، محدودیت قدرت مانور اسکرابر و عدم توانایی زمین‌شوی‌ها در شستشوی کنار دیوارها و کنج‌ها می‌باشد. که البته کارچر آلمان این محدودیت را با ارائه دستگاه اسکرابر مدل BR 35/12 C و اسکرابر مدل BR 30/4 C که دارای قدرت مانور بی‌نظیر می‌باشند، از میان برده است.

اسکرابری با قدرت مانور بی‌نظیر

در جهت رفع محدودیت قدرت مانور کم اسکرابرها، کارچر آلمان اسکرابر مدل BR 35/12 C را طراحی و تولید کرده است. برس و تیغه خشک‌کن این زمین‌شوی قابلیت چرخش تا ۲۰۰ درجه به سمت چپ و راست را دارند. که همین ویژگی این زمین‌شور را برای شستشوی محیط‌هایی که دارای موانع زیادی می‌باشند ایده‌آل ساخته است.

وزن کم کف‌شوی صنعتی

کارچر آلمان همواره سعی در ارائه دستگاه‌هایی با کمترین وزن را دارد. از همین روی اقدام به طراحی و تولید مواد بسیار سبک برای دستگاه‌های خود می‌کند. دستگاه زمین‌شوی مدل BR 35/12 C نیز با استفاده از همین متریال و با وزن حداقلی طراحی و ساخته شده است.

اسکرابر کارچر BR35/12

باتری لیتیومی زمین‌شوی صنعتی مدل BR 35/12

یکی دیگر از مزایای اسکرابر دستی کرشر این است که این دستگاه تنها زمین‌شوی دارای باتری لیتیوم یون می‌باشد. این باتری‌ها در مقایسه با باطری‌های معمولی دارای ۱۰ برابر وزن کمتر، ۸ برابر زمان شارژ کمتر، قابلیت شارژ ناقص و حداقل ۳ برابر طول عمر بیشتر می‌باشد.

اسکرابر هتلی

زمین‌شوی صنعتی مدل BR 30/4 C کارچر آلمان

این کفشوی صنعتی دارای ابعاد کوچک و قدرت مانور اسکرابر بینظیری می‌باشد که برای استفاده در محیط‌های نسبتا کوچک ایده‌آل است. این دستگاه که به شکل ایستاده طراحی شده است قابلیت خم شدن تا ۹۰ درجه را به منظور دسترسی کامل برس به قسمت‌های زیرین انواع مبلمان و میزها دارا می‌باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 30/4

اسکرابر مدل BR 30/4 C کارچر به منظور استفاده در محیط های صنعتی، تجاری، عمومی، دفاتر کار، هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و …. مناسب می باشند.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 35/12 C Bp

اسکرابر مدل BR 35/12 C Bp pack کارچر دارای قدرت مانور بینظیری می باشد که آن را از تمام اسکرابر های جهان متمایز ساخته است.باطری لیتیوم یون به کار رفته در این دستگاه زمین شوی صنعتی نیز کارایی این محصول را بسیار بالا برده است.

نظافت مجتمع‌های تجاری

نظافت مجتمع‌های تجاری

امروزه و با تخصصی شدن هر چه بیشتر کارها، نظافت مجتمع‌های تجاری نیز به وسیله دستگاه‌های نظافتی و به شکلی نوین در کمترین زمان انجام می‌گیرند. استفاده از این دستگاه‌ها نیز علاوه بر افزایش کیفیت موجب کاهش هزینه‌های مربوطه نیز می‌شود. این محصولات در انواع مختلف محیط‌ها از جمله مراکز تجاری، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، کارخانه‌ها و کارگاه‌ها، دفاتر کار و … به شکل گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این نوشتار قصد داریم اطلاعات مختصری درباره نظافت مراکز تجاری در اختیار شما قرار دهیم.

اگر به مراکز تجاری معتبر در کشورهای خارجی (حتی کشورهای حوزه خلیج فارس) سر زده باشید حتما درخشندگی و پاکیزگی آنها شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. حتی مراکزی که سال‌ها از افتتاح آنها می‌گذرد و روزانه افراد زیادی به آنجا مراجعه می‌کنند نیز پس از گذست سال‌ها همچنان بسیار تمیز و درخشان می‌باشد. همین موضوع می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی بر تجربه بازدید کنندگان بگذارد.

قطعا مهمترین عاملی که این محیط جذاب و درخشان را ایجاد می‌کند، استفاده از فرایندها و دستگاه‌های حرفه‌ای نظافتی می‌باشد.

اسکرابر دستی

نظافت کف محیط

نظافت سطوح کف از مهمترین امور نظافتی در هر محیط می‌باشد، که با استفاده از دستگاه‌های اسکرابر صورت می‌پذیرد. این دستگاه‌ها قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان سطوح را دارند. وقتی که از ابتدای راه‌اندازی یک مجموعه از این دستگاه‌های حرفه‌ای استفاده شود، در طولانی مدت نیز این سطوح دچار تغییر رنگ نشده و همواره درخشندگی خود را حفظ می‌کنند.

این دستگاه‌ها معمولا در نظافت مجتمع‌های تجاری برای محیط‌های داخلی طبقات و در پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در انتخاب دستگاه زمین‌شوی مناسب به منظور استفاده در مراکز تجاری عوامل مختلفی همچون: مساحت محیط، تعداد انجام امور نظافتی، میزان موانع موجود . … می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت اسکرابر با کارشناسان کارن تجارت بهین در ارتباط باشید.

نظافت پله‌برقی‌ها

یکی از امور نظافتی که معمولا در کشور ما کمتر به آن توجه می‌شود، نظافت پله‌برقی می‌باشد. همین موضوع موجب کدر شدن و گرفتگی تیغه‌های پله‌برقی به مرور زمان می‌شود، در صورتی که اگر از ابتدا دستگاه پله‌برقی‌شوی نیز به عنوان یکی از دستگاه‌های نظافتی مورد نیاز برای مجموعه در نظر گرفته شود، قطعا پله‌برقی همواره پاکیزگی و درخشندگی خود را مانند روز اول حفظ می‌کند.

جاروبرقی بیمارستان

جاروبرقی آب و خاک

یکی از پر کاربردترین دستگاه‌های نظافتی جاروبرقی صنعتی می‌باشد، که به شکل گسترده در انواع محیط‌ها کاربرد دارند. یکی از معمول‌ترین نیازهای نظافتی مورد نظر در مراکز تجاری جمع‌آوری آلودگی‌های خشک و مرطوب می‌باشد، که توسط جاروبرقی انجام می‌پذیرد. از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه‌ها تامین ایمنی محیط نیز می‌باشد.

نظافت و ایمنی محیط

شاید در نگاه اول این دو کلمه ارتباط خیلی مشخصی با یکدیگر نداشته باشند، اما کارشناسانی که در زمینه تامین ایمنی محیط‌های مختلف، از جمله محیط‌های صنعتی، تجاری و یا اداری فعالیت می‌کنند به خوبی ارتباط بین این دو مفهوم را درک می‌کنند. برای مثال وجود گرد و غبار و آلودگی در اتاق برق مجتمع‌های تجاری می‌تواند ایجاد جرقه و آتش‌سوزی شود. این در صورتی است که با تهیه یک دستگاه جاروبرقی مناسب و نظافت دوره‌ای محیط خطر وقوع این اتفاق بسیار کاهش می‌یابد.

کاربردهای واترجت صنعتی

واترجت

یکی دیگر از دستگاه‌هایی که به منظور استفاده در مراکز تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد، انواع واترجت می‌باشد. این محصولات معمولا به منظور نظافت محیط‌هایی همچون پارکینگ و یا انبار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه شیشه‌شوی

تمیزی و شفاف بودن شیشه‌های مراکز تجاری شاید ساده‌ترین و مهم‌ترین نیاز نظافتی اینگونه محیط‌ها باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 30/4

اسکرابر مدل BR 30/4 C کارچر به منظور استفاده در محیط های صنعتی، تجاری، عمومی، دفاتر کار، هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و …. مناسب می باشند.

واترجت صنعتی کارچر مدل HD 7/18 C

این دستگاه واترجت صنعتی آب سرد کارچر برای استفاده در محیط های مختلفی طراحی شده است.پمپ جدید این واترجت صنعتی طول عمر و کیفیت واترجت را تضمین می کند.

سوییپر دستی کارچر مدل KM 70/20 C

سوییپر KM 70/20 C کارچر آلمان دارای راندمان کاری ۲۸۰۰ متر مربع در ساعت می باشد. همچنین حجم مخزن این سوییپر  ۴۲ لیتر است.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 35/12 C Bp

اسکرابر مدل BR 35/12 C Bp pack کارچر دارای قدرت مانور بینظیری می باشد که آن را از تمام اسکرابر های جهان متمایز ساخته است.باطری لیتیوم یون به کار رفته در این دستگاه زمین شوی صنعتی نیز کارایی این محصول را بسیار بالا برده است.