ویژگیهای خاص مواد شوینده کرشر چیست؟ + معرفی و خرید

مواد شوینده

ویژگی‌های خاص مواد شوینده

امروزه مواد شوینده باید ویژگی‌های بسیاری داشته باشند. باید بتوانند به طور موثری با ذرات گرد و خاک مبارزه کنند، کارآمد باشند و خطری برای سلامتی کاربران و همینطور محیط زیست نداشته باشند. این روز‌ها همه شیوه‌های سازگار با محیط زیست اهمیت بسیاری پیدا کرده‌اند. یعنی استفاده از موادی که نه تنها ملایم و بدون ضرر باشند، بلکه حداکثر بازدهی را داشته باشند و همینطور توجه ویژه‌ای هم به میزان مصرف آب داشته باشد. این درست همان چالشی است که آزمایشگاه‌های کرشر با آن روبرو هستند و گام مهم برای ترکیب کیفیت، کارآیی و پایداری انرژی برمی‌دارند.

مواد شوینده کرشر بسیار کارآمد هستند، حداکثر بهداشت، سلامت و سازگاری با محیط زیست و مسائل اقتصادی را هم در نظر می‌گیرند.

قیمت مواد شوینده آلمانی کرشر

شوینده های پایدار و کارآمد در کرشر تولید چگونه تولید می‌شوند؟

تولید شوینده فرآیند نرمالی دارد. در آغاز ایده محصول مطرح می‌شود. در کرشر، این فرآیند از مفهوم اولیه گرفته تا مشخصات محصول و تولید نمونه‌های اولیه با بررسی کامل تا مراحل تولید انبوه انجام می‌شود. امروز بیش از ۴۰ سال است که Kärcher در حال تولید مواد شوینده است و هر روز بیش از پیش به سمت پایداری و سازگاری با محیط زیست پیش می‌رود. مواد شوینده Kärcher بسیار کارآمد هستند و حداکثر بهداشت و حافظت از محیط زیست را در نظر می‌گیرند.

مرحله تعریف محصول

درست مانند همه محصولات، فرآیند تولید مواد شوینده سازگار با محیط زیست با مرحله تعریف محصول آغاز می‌شود. سوال اصلی این است که انتظار داریم که محصولات شوینده جدید کارچر چه کاری انجام دهند؟ به عنوان مثال از موادی ساخته شوند که در محیط زیست قابل تجزیه باشند. مشخصات این محصول جدید توسط مدیر محصول به شیمی‌دانان منتقل می‌شود.

ماده شوینده

مفهوم مواد شوینده سازگار با محیط زیست کارچر

در این مرحله، در بخش توسعه مواد شیمیایی ، پیشنهادهای مفهومی ارائه می‌شوند و مدل‌های کاربردی برای تعیین خواص محصولات شوینده پایدار و سازگار با محیط زیست تدوین می‌شوند. مواد شوینده علاوه بر دارا بودن ویژگی‌های سازگار با محیط زیست، باید ویژگی‌های دیگری هم  داشته باشند مانند قدرت حل کنندگی روغن‌ها و همینطور میزان کف کنترل شده.

مواد شوینده خانگی

بهینه‌سازی مواد شوینده از نظر پایداری و کارآیی

محصول اولیه در کرشر از نظر کیفیت پایداری و قدرت نظافت به طور مداوم توسط شیمی‌دانان بهینه می شود. فرمول‌ها، توالی محتویات و پایداری محصولات باید آزمایش شوند.هنگام انتخاب مواد اولیه چهار جنبه را باید در نظر گرفت: عملکرد محصول ، قابلیت تجزیه‌پذیری، تولید پایدار مواد اولیه و قیمت مواد اولیه.

برخی از مواد اولیه برای محیط زیست آبزیان خطرناک هستند یا از نظر بیولوژیکی تجزیه‌پذیر نیستند، مشکوک به سرطان‌زایی هستند یا خواص منفی دیگری دارند و بهتر است به طور کلی استفاده نشوند. امروزه از مواد قدرتمندی استفاده می‌شود که مبتنی بر مواد طبیعی و تجزیه‌پذیر هستند مانند سورفاکتانت های پایه قند، حلال های طبیعی مانند الکل یا اسیدهای طبیعی.

ماده شوینده کارچر

اگر مواد شوینده در حال طراحی با در نظر گرفتن همه جنبه‌های صرفه‌جویی در مصرف منابع هم با موفقیت آزمایش شوند، به مرحله بعد منتقل می‌شوند و در نهایت محصول مورد نظر با تمام جزئیات و مشخصات برای تولید نهایی تعریف می‌شود.

تست پایداری مواد شوینده

در این مرحله، قابلیت‌های شوینده‌های در واقعیت و خارچ از آزمایشگاه و با دستگاه‌های نظافتی مختلف هم آزمایش می‌شوند. به عنوان مثال، عملکرد تمیز کنندگی، مقدار کف، میزان PH هم دقیقا بررسی می‌شود.

مواد شوینده صنعتی

مرحله تست نهایی از نظر سازگاری با محیط زیست و کارآمدی

بعد از طی کردن مرحله تولید آزمایشی، در مرحله آزمایشی مقدار قابل توجهی  از مواد شوینده پایدار تولید می‌شود، و در یک طرح آزمایشی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. این مرحله در واقع آخرین مرحله از تست محصولات شوینده کرشر است. در این مرحله علاوه بر همه ملاک‌های مورد نظر، سوالات مربوط به رایحه هم بررسی می‌شوند.

مواد شوینده اسکرابر

عرضه محصولات شوینده به بازار

آخرین مرحله تولید محصولات شوینده، معرفی محصولات شوینده جدید بازار است.

خرید مواد شوینده کرشر

ماده شوینده قرص فرش و مبل شوی دستگاه های سری PUZZI و SE

ماده شوینده قرص شستشوی فرش و موکت کارچر مدل RM 760 محصولی با کیفیت، با بهره گیری از فناوری encapsulation است. این قرض شوینده در دستگاه های فرش، مبل و موکت شویی که قابلیت اسپری و مکش همزمان دارند، استفاده می شود. قرص شوینده فرش و موکت مدل RM 760 برای دستگاه های فرش، موکت و مبل شوی سری PUZZI و SE کارچر استفاده می شود.

ماده شوینده پودری براق کننده سطوح سنگی کارچر مدل RM 775

ماده شوینده پودری تمیز کننده و براق کننده مدل RM 775 کرشر آلمان به منظور ترمیم، نظافت و براق کردن انواع سطوح سنگی، مانند سنگ مرمر و موزاییک های سیمانی مرمر نما استفاده می شود. پس از انجام فرایند شستشو و  نظافت سطح، از این پودر برای براق کردن سطح استفاده می شود که علاوه بر زیبایی سطح کف، آن را در برابر سایش، سخت و مقاوم می کند. با هر یک کیلوگرم از این براق کننده، می توان ۳۰ متر مربع از محیط را نظافت نمود. همچنین pH پودر تمیز و براق کننده RM 775 نیز ۱/۴ می باشد.

ماده شوینده ۱۰ لیتری کارچر مدل RM 69

ماده شوینده ۱۰ لیتری مدل RM 69 کمپانی KARCHER آلمان، یک ماده شوینده قوی به منظور از بین بردن و حذف کردن انواع لکه های سخت و چسبنده روغن، لکه های چربی یا گریس، گرده و رسوبات از انواع کفپوش های صنعتی و سطوح سنگ و سرامیک می باشد. PH ماده شوینده RM 69 نیز ۱۲/۱ می باشد. محصول RM 69 کارچر آلمان، به عنوان یک ماده شوینده در دستگاه های زمین شوی ( اسکرابر ) مورد استفاده قرار می گیرد.

ماده شوینده قرص ۱۶ تایی فرش و موکت شوی کارچر مدل RM 760

ماده شوینده قرص تمیز کننده فرش و موکت کارچر آلمان مدل RM 760 به عنوان یک محصول با کیفیت، با بهره گیری از تکنولوژی encapsulation در دستگاه های فرش، مبل و موکت شویی که قابلیت اسپری و مکش همزمان دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. کافیست قرص را در داخل مخزن قرار دهید تا در آب حل شود و بدون اتلاف زمان، یک ماده شوینده با کیفیت داشته باشید. میزان pH قرص فرش و موکت شوی مدل RM 760 نیز ۷/۷ می باشد که این میزان PH برای نظافت فرش، مبل و موکت بسیار مناسب بوده و کوچکترین آسیبی به این سطوح نمی رساند.  ماده شوینده قرص تمیز کننده RM 760 برای دستگاه های فرش، موکت و مبل شوی سری PUZZI و SE کارچر آلمان مورد استفاده قرار می گیرد. در این دستگاه ها محفظه ای برای قرار دادن قرص ها وجود دارد.

اسکرابرهای کرشر

اسکرابرهای کرشر ابزاری مناسب برای نظافت کامل کف هستند. آنها نه تنها باعث افزایش بهره‌وری اپراتور می‌شوند، و همچنین هزینه کمتری را برای نظافت محیط ایجاد می‌کنند، بلکه به کاهش خطرات لغزش و سقوط نیروی خدماتی کمک می‌کنند و باعث می‌شوند سطح کف شما کاملا تمیز به نظر برسد‌.

کدام اسکرابر مناسب محیط من است؟

وقتی صحبت از نظافت می‌شود، هیچ محیطی برای دستگاه‌های نظافتی کرشر خیلی بزرگ یا کوچک نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از اسکرابرهای کارشر ادامه متن را مطالعه کنید و دستگاهی را پیدا کنید که برای چالش‌های نظافت منحصر به فرد شما مناسب هستند.

اسکرابر هدایت شونده

اسکرابر دستی

این اسکرابرها متنوع‌ترین نوع اسکرابرها هستند. این کف‌شوی‌های ابتکاری برای تمیز کردن مناطق متوسط تا بزرگ تا ۲۸۰۰۰ فوت مربع در ساعت به طور کارآمد ایده‌آل هستند.

BD 43/25 C Bp
BD 50/50 C Classic Bp
B 60 W Bp

اسکرابر کوچک کرشر

اسکرابر دستی کوچک

دستگاه‌های کف‌شوی جمع و جور برای شستشوی روزانه مناطق تا ۱۵۰۰۰ فوت مربع در ساعت ایده‌آل هستند. این طراحی برنده جایزه طراحی نوآورانه شده که می‌تواند موثرترین عملکرد را در نظافت روزانه به شما ارائه دهد.

BR 30/4 C
BR 35/12 C Bp

اسکرابر سرنشین دار کرشر

اسکرابر سرنشین‌دار

اسکرابرهای سرنشین‌دار بیشترین قدرت و راحتی در نظافت را ارائه می‌دهند. این ماشین‌های مقاوم که برای مصارف صنعتی طراحی شده‌اند قادرند تا ۶۴،۵۰۰ فوت مربع در ساعت را تمیز کنند‌.

BD 50/70 R BP
B 150 R Bp
B 250 R Bp
B 300 R I

اسکرابر ایستاده کرشر

اسکرابر ایستاده

دستگاه‌های شستشوی کف ایستاده در مقایسه با دستگاه‌های اسکرابر دستی، بهره‌وری را پنجاه درصد افزایش می‌دهند. نیاز به تمیز کردن هر نوع محیطی که باشد، کرشر یک اسکرابر ایستاده دارد که می‌تواند متناسب با آن باشد‌.

اسکرابر چیست؟

اسکرابر کف Kärcher به طور کامل خاک، گرد و غبار و بقایای سطوح سخت را در یک بار عبور از بین می‌برد و باعث می‌شود سطوح بلافاصله خشک، تمیز و ایمن باشد. از تمیز کردن، تعمیر و نگهداری گرفته تا تمیز کردن عمیق و زدودن آلودگی‌ها، یک اسکرابر K cleaningrcher هربار عملکرد نظافت عالی را ارائه می‌دهد، ضمن افزایش بهره‌وری نظافت، سلامتی و ایمنی را در کسب و کار شما بهبود می‌بخشد.

طرز کار اسکرابر

برس استوانه‌ای و دیسکی

اگر می‌خواهید لکه و آثار مواد روغنی و چربی را بزدایید یا آلودگی‌ها را از بین ببرد، اسکرابرهای کرشر با دو هد مختلف برس بسیار مناسب و کارامد هستند. دیسک‌ها در سطوح صاف بهترین عملکرد را دارند، در حالی که برس‌های غلتکی ۱۰ برابر فشار پایین‌تر ایجاد می‌کنند تا عمیق‌تر تمیز شوند.

غلتک اسکرابر

برس‌های استوانه‌ای

اسکرابرهای دارای برس استوانه‌ای به ویژه به دلیل سرعت برس و فشار زیاد، برای تمیز کردن گسترده سطوح کثیف شده بسیار مناسب هستند. این فناوری سر برس در صورت وجود آلودگی درشت مزایای بیشتری نیز دارد. ذرات توسط غلتک‌های ضدچرخش جمع شده و به یک مخزن زباله منتقل می‌شوند.‌

برس اسکرابر

برس‌های دیسکی

از اسکرابرهای کرشر با سر برس دیسکی برای تمیز کردن روزانه محیط با آلودگی‌های کمتر استفاده می‌شود. این دستگاه کف‌شوی گزینه‌ای عالی برای سطوح صاف و در مناطق حساس به سر و صدا از جمله بیمارستان‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها است.

فناوری نوآورانه تجهیزات نظافتی

راهنمای اسکرابر

کدگذاری نقاط برای سهولت استفاده

کاربران به لطف بخش‌های کدگذاری شده روی دستگاه می‌توانند به سرعت ببینند که چه چیزی برای کار لازم است. این کار استفاده و نگهداری از دستگاه را ساده می‌کند: برای اپراتوها از رنگ زرد و برای تکنسین‌های خدمات از رنگ خاکستری استفاده شده است.

کارکرد اسکرابر

عملیاتی ساده و ایمن

انتخاب یک برنامه نظافت مناسب به لطف صفحه عملیاتی EASY! ساده است. نمای واضح و یک نگاه از طریق پیکتوگرام‌ها استفاده از دستگاه را برای همه آسان می‌کند و نیاز به آموزش را کاهش می‌دهد.

کار با اسکرابر کرشر

جلوگیری از استفاده نادرست

از استفاده نادرست از دستگاه جلوگیری کنید، زمان آشنایی اپراتور را به حداقل برسانید. به کمک سیستم (KIK) سرعت ماشین، فشار برس و دوز آب و مواد شوینده را می‌توان برای هر اپراتور تنظیم کرد، از کارآیی نظافت بهینه اطمینان حاصل کنید.

بهترین اسکرابر

کاهش مصرف آب و مواد شوینده

به کمک سیستم K efficiencyrcher’s eco! که باعث کاهش مصرف انرژی، آب و مواد شوینده می‌شود، با هزینه کمتری به موارد بیشتری دست پیدا کنید. ساییدگی و آسیب‌دیدگی دستگاه را کاهش داده و میزان صدای آن را پایین بیاورید، همه اینها با چرخاندن یک دکمه امکان‌پذیر است.

شستشوی اسکرابر

افزایش بهره‌وری از طریق نوآوری

پر کردن خودکار به این معنی است که شما می‌توانید اسکرابرهای کرشر را به راحتی به منبع تغذیه وصل کنید و اجازه دهید تا هنگام پر شدن مخزن به طور خودکار متوقف شود و باعث کاهش زمان اپراتورهای شما شود. ویژگی شستشوی مخزن باعث می‌شود که دستگاه پس از استفاده و عدم تماس اپراتور با آب کثیف، سریع و کامل تمیز شود.

مخزن اسکرابر

هزینه کمتر و سازگار با محیط‌زیست

به لطف سیستم Dose که به طور خودکار و دقیق مقدار صحیح مواد شوینده را برای بطری داخل مخزن اندازه‌گیری می‌کند، دیگر محاسبه دستی مقدار مواد شوینده برای استفاده لازم نیست.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R l

اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر مدل BD 43/25 C BP کارچر ،محصولی نوین از این کمپانی  آلمانی می باشد.کارایی این اسکرابر ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت بوده و از نوع دیسکی می باشد.

مزایای اسکرابر دستی

اسکرابر دستی کرشر

کرشر تولید کننده انواع مختلف اسکرابر برای نیازها و محیط‌های متفاوت می‌باشد. یک مدل از این اسکرابرها، اسکرابرهای دستی می‌باشد که برای نظافت محیط‌های کوچکتر مناسب است.

شما به وسیله این اسکرابر دستی می‌توانید در کمترین زمان تمام قسمت‌های محیط خود را شستشو و خشک کنید. به دلیل ابعاد کوچک این دستگاه، کار با آن بسیار راحتتر بوده و جابجایی آن بدون هیچ زحمتی انجام می‌شود.

در ادامه با چند مورد بارز از مزایای این دستگاه اسکرابر دستی آشنا می‌شوید.

قدرت مانور اسکرابر

بدون شک مزایای اسکرابر دستی کرشر بسیار زیاد می‌باشد، کارایی بیشتر، کیفیت بالاتر انجام امور نظافتی، نیاز کمتر به نیروی انسانی و مصرف انرژی کمتر بخشی از این مزایا به حساب می‌آیند. اما یکی از معدود مواردی که به عنوان نقطه ضعف این دستگاه‌ها همچنان باقی است، محدودیت قدرت مانور اسکرابر و عدم توانایی زمین‌شوی‌ها در شستشوی کنار دیوارها و کنج‌ها می‌باشد. که البته کارچر آلمان این محدودیت را با ارائه دستگاه اسکرابر مدل BR 35/12 C و اسکرابر مدل BR 30/4 C که دارای قدرت مانور بی‌نظیر می‌باشند، از میان برده است.

اسکرابری با قدرت مانور بی‌نظیر

در جهت رفع محدودیت قدرت مانور کم اسکرابرها، کارچر آلمان اسکرابر مدل BR 35/12 C را طراحی و تولید کرده است. برس و تیغه خشک‌کن این زمین‌شوی قابلیت چرخش تا ۲۰۰ درجه به سمت چپ و راست را دارند. که همین ویژگی این زمین‌شور را برای شستشوی محیط‌هایی که دارای موانع زیادی می‌باشند ایده‌آل ساخته است.

وزن کم کف‌شوی صنعتی

کارچر آلمان همواره سعی در ارائه دستگاه‌هایی با کمترین وزن را دارد. از همین روی اقدام به طراحی و تولید مواد بسیار سبک برای دستگاه‌های خود می‌کند. دستگاه زمین‌شوی مدل BR 35/12 C نیز با استفاده از همین متریال و با وزن حداقلی طراحی و ساخته شده است.

اسکرابر کارچر BR35/12

باتری لیتیومی زمین‌شوی صنعتی مدل BR 35/12

یکی دیگر از مزایای اسکرابر دستی کرشر این است که این دستگاه تنها زمین‌شوی دارای باتری لیتیوم یون می‌باشد. این باتری‌ها در مقایسه با باطری‌های معمولی دارای ۱۰ برابر وزن کمتر، ۸ برابر زمان شارژ کمتر، قابلیت شارژ ناقص و حداقل ۳ برابر طول عمر بیشتر می‌باشد.

اسکرابر هتلی

زمین‌شوی صنعتی مدل BR 30/4 C کارچر آلمان

این کفشوی صنعتی دارای ابعاد کوچک و قدرت مانور اسکرابر بینظیری می‌باشد که برای استفاده در محیط‌های نسبتا کوچک ایده‌آل است. این دستگاه که به شکل ایستاده طراحی شده است قابلیت خم شدن تا ۹۰ درجه را به منظور دسترسی کامل برس به قسمت‌های زیرین انواع مبلمان و میزها دارا می‌باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 30/4

اسکرابر مدل BR 30/4 C کارچر به منظور استفاده در محیط های صنعتی، تجاری، عمومی، دفاتر کار، هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و …. مناسب می باشند.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 35/12 C Bp

اسکرابر مدل BR 35/12 C Bp pack کارچر دارای قدرت مانور بینظیری می باشد که آن را از تمام اسکرابر های جهان متمایز ساخته است.باطری لیتیوم یون به کار رفته در این دستگاه زمین شوی صنعتی نیز کارایی این محصول را بسیار بالا برده است.

نظافت مجتمع‌های تجاری

نظافت مجتمع‌های تجاری

امروزه و با تخصصی شدن هر چه بیشتر کارها، نظافت مجتمع‌های تجاری نیز به وسیله دستگاه‌های نظافتی و به شکلی نوین در کمترین زمان انجام می‌گیرند. استفاده از این دستگاه‌ها نیز علاوه بر افزایش کیفیت موجب کاهش هزینه‌های مربوطه نیز می‌شود. این محصولات در انواع مختلف محیط‌ها از جمله مراکز تجاری، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، کارخانه‌ها و کارگاه‌ها، دفاتر کار و … به شکل گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این نوشتار قصد داریم اطلاعات مختصری درباره نظافت مراکز تجاری در اختیار شما قرار دهیم.

اگر به مراکز تجاری معتبر در کشورهای خارجی (حتی کشورهای حوزه خلیج فارس) سر زده باشید حتما درخشندگی و پاکیزگی آنها شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. حتی مراکزی که سال‌ها از افتتاح آنها می‌گذرد و روزانه افراد زیادی به آنجا مراجعه می‌کنند نیز پس از گذست سال‌ها همچنان بسیار تمیز و درخشان می‌باشد. همین موضوع می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی بر تجربه بازدید کنندگان بگذارد.

قطعا مهمترین عاملی که این محیط جذاب و درخشان را ایجاد می‌کند، استفاده از فرایندها و دستگاه‌های حرفه‌ای نظافتی می‌باشد.

اسکرابر دستی

نظافت کف محیط

نظافت سطوح کف از مهمترین امور نظافتی در هر محیط می‌باشد، که با استفاده از دستگاه‌های اسکرابر صورت می‌پذیرد. این دستگاه‌ها قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان سطوح را دارند. وقتی که از ابتدای راه‌اندازی یک مجموعه از این دستگاه‌های حرفه‌ای استفاده شود، در طولانی مدت نیز این سطوح دچار تغییر رنگ نشده و همواره درخشندگی خود را حفظ می‌کنند.

این دستگاه‌ها معمولا در نظافت مجتمع‌های تجاری برای محیط‌های داخلی طبقات و در پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در انتخاب دستگاه زمین‌شوی مناسب به منظور استفاده در مراکز تجاری عوامل مختلفی همچون: مساحت محیط، تعداد انجام امور نظافتی، میزان موانع موجود . … می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت اسکرابر با کارشناسان کارن تجارت بهین در ارتباط باشید.

نظافت پله‌برقی‌ها

یکی از امور نظافتی که معمولا در کشور ما کمتر به آن توجه می‌شود، نظافت پله‌برقی می‌باشد. همین موضوع موجب کدر شدن و گرفتگی تیغه‌های پله‌برقی به مرور زمان می‌شود، در صورتی که اگر از ابتدا دستگاه پله‌برقی‌شوی نیز به عنوان یکی از دستگاه‌های نظافتی مورد نیاز برای مجموعه در نظر گرفته شود، قطعا پله‌برقی همواره پاکیزگی و درخشندگی خود را مانند روز اول حفظ می‌کند.

جاروبرقی بیمارستان

جاروبرقی آب و خاک

یکی از پر کاربردترین دستگاه‌های نظافتی جاروبرقی صنعتی می‌باشد، که به شکل گسترده در انواع محیط‌ها کاربرد دارند. یکی از معمول‌ترین نیازهای نظافتی مورد نظر در مراکز تجاری جمع‌آوری آلودگی‌های خشک و مرطوب می‌باشد، که توسط جاروبرقی انجام می‌پذیرد. از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه‌ها تامین ایمنی محیط نیز می‌باشد.

نظافت و ایمنی محیط

شاید در نگاه اول این دو کلمه ارتباط خیلی مشخصی با یکدیگر نداشته باشند، اما کارشناسانی که در زمینه تامین ایمنی محیط‌های مختلف، از جمله محیط‌های صنعتی، تجاری و یا اداری فعالیت می‌کنند به خوبی ارتباط بین این دو مفهوم را درک می‌کنند. برای مثال وجود گرد و غبار و آلودگی در اتاق برق مجتمع‌های تجاری می‌تواند ایجاد جرقه و آتش‌سوزی شود. این در صورتی است که با تهیه یک دستگاه جاروبرقی مناسب و نظافت دوره‌ای محیط خطر وقوع این اتفاق بسیار کاهش می‌یابد.

کاربردهای واترجت صنعتی

واترجت

یکی دیگر از دستگاه‌هایی که به منظور استفاده در مراکز تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد، انواع واترجت می‌باشد. این محصولات معمولا به منظور نظافت محیط‌هایی همچون پارکینگ و یا انبار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه شیشه‌شوی

تمیزی و شفاف بودن شیشه‌های مراکز تجاری شاید ساده‌ترین و مهم‌ترین نیاز نظافتی اینگونه محیط‌ها باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 30/4

اسکرابر مدل BR 30/4 C کارچر به منظور استفاده در محیط های صنعتی، تجاری، عمومی، دفاتر کار، هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و …. مناسب می باشند.

واترجت صنعتی کارچر مدل HD 7/18 C

این دستگاه واترجت صنعتی آب سرد کارچر برای استفاده در محیط های مختلفی طراحی شده است.پمپ جدید این واترجت صنعتی طول عمر و کیفیت واترجت را تضمین می کند.

سوییپر دستی کارچر مدل KM 70/20 C

سوییپر KM 70/20 C کارچر آلمان دارای راندمان کاری ۲۸۰۰ متر مربع در ساعت می باشد. همچنین حجم مخزن این سوییپر  ۴۲ لیتر است.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 35/12 C Bp

اسکرابر مدل BR 35/12 C Bp pack کارچر دارای قدرت مانور بینظیری می باشد که آن را از تمام اسکرابر های جهان متمایز ساخته است.باطری لیتیوم یون به کار رفته در این دستگاه زمین شوی صنعتی نیز کارایی این محصول را بسیار بالا برده است.

نظافت بعد از کمپینگ

نظافت بعد از کمپینگ با محصولات نظافتی کرشر

فصل بهار بهترین وقت برای این است که کفش‌های کوهنوردی یا دوچرخه خود را برداشته و به حومه شهر بروید. نگران کثیفی کفش‌ها و تجهیزاتتان نباشید. کرشر برای نظافت بعد از کمپینگ و خلاص شدن از گرد و غبار و گل و لای در کمترین زمان، یک راه‌حل آسان و چند نکته مفید در هر شرایطی دارد: دستگاه شستشوی پرتابل، OC 3.

شستن لباس کمپینگ

تمیز کردن لباسهای مرطوب و تجهیزات

اگر نمی خواهید بافت پارچه شما تغییر کند، پس از گشت و گذار و شنا در دریا باید به سرعت تمام باقی‌مانده‌های آب نمک را از لباس‌های خود پاک کنید. از آنجا که اغلب منبع آب مناسبی برای شستشو در ساحل وجود ندارد، دستگاه شستشوی OC 3 در این شرایط بسیار کمک کننده و تاثیرگذار خواهد بود.

پاکسازی صحیح کفش‌های کوهنوردی

شستن کفش

با پاک کردن بدترین آلودگی‌ها با دستگاه شستشوی OC 3 شروع کنید و در صورت لزوم از برس استفاده کنید. برای تمیز کردن کامل کفش‌ها، بند کفش و کفی را جدا کنید.

شستن کفشهای کوهنوردی

داخل کفش را با آب و مواد شوینده بشویید و سپس آن را با آب شستشو دهید.

شستن کفشهای کمپینگ

برای خشک کردن، داخل کفش‌ها را با روزنامه پر کنید و هرگز آنها را مستقیماً زیر آفتاب یا بخاری قرار ندهید، زیرا این کار می‌تواند به آنها آسیب برساند.

شستن کفشهای پیاده روی

در انتها، با واکس مناسب کفش‌ها را جلا دهید.

تجهیزات کمپینگ را تمیز کنید

قبل از رفتن به خانه یا ادامه سفر، ظروف کمپینگ، صندلی‌های تاشو یا سایر ظروف باید تمیز شوند. بنابراین به سرعت همه‌چیز را با OC 3 بشویید.

بسته به مقدار آلودگی، ۴ لیتر آب مخزن کافی خواهد بود یا می‌توانید از شلنگ مکش استفاده کنید، که می‌تواند آب را از داخل یک قوطی بزرگ یا سطل مکش کند. اگر در پایان تعطیلات باتری دستگاه کم شود، به سادگی از آداپتور اتومبیل استفاده کنید و با انرژی باتری ماشین کار کنید.

شستن ظروف کمپینگ

 مصارف خانگی

نظافت بعد از کمپینگ زمانی شروع می‌شود که سفر خود را به پایان رساندید و دوباره به خانه برگشتید، می‌توانید شلوار، بارانی و چکمه‌های خود را جلوی در خانه بشویید. اگر یک شلنگ دارید، می‌توانید از OC3 در بیرون خانه نیز استفاده کنید.

به این ترتیب، آلودگی به داخل منزل انتقال پیدا نمی‌کند، همچنین می‌توانید برای نظافت دوچرخه بچه‌ها، اسکوترها یا سایر اسباب‌بازی‌ها نیز از آن استفاده کنید. با این حال، در منطقه ورودی، وجود پادری کاملاً ضروری است.

چکمه کمپینگ

دستگاه شستشوی پرتابل کارچر مدل OC 3 Pet Box

دستگاه شستشوی پرتابل OC3 Pet Box یکی از محصولات حرفه ای و منحصر به فرد کمپانی شهیر Kärcher آلمان می باشد. این دستگاه همانطور که از نام آن مشخص است به صورت پرتابل می باشد و برای تامین انرژی مورد نیاز خود از باطری لیتیومی یون استفاده می نماید. به علاوه آنکه دارای کیت مخصوص به منظور شستشوی و خشک کردن حیوانات خانگی مانند سگ و گربه می باشد.

کارواش خانگی کارچر مدل K2 Compact

دستگاه کارواش خانگی مدل K2 Compact یک دستگاه کوچک، جمع و جور با قابلیت جابجایی بسیار آسان و با فشار کاری مناسب می باشد که به راحتی انواع آلودگی هایی که در اطراف منزل وجود دارد را از بین می برد.

نظافت مرغداری

نظافت مرغداری

آنفولانزای مرغی ناشی از یک ویروس بسیار مسری است و شیوع آن به معنای خسارات اقتصادی زیادی برای مرغداران است. با این حال، با نظافت مرغداری به صورت دقیق و کامل می‌توان از این بیماری پیشگیری کرد.

عفونت ویروسی بسیار مسری

این عفونت ناشی از ویروس آنفولانزا – که به آن آنفولانزای مرغی نیز گفته می‌شود – بسیار عفونی است و معمولاً سیر مهلکی را دنبال می‌کند. اپیدمی‌های جدی که به صورت مکرر اتفاق می‌افتد. به دلیل نرخ جهش بالا، تاکنون واکسنی کشف نشده که بتواند کاربرد عملی داشته باشد و متاسفانه خطر شیوع ویروس به انسان – همانطور که قبلاً در آسیا اتفاق افتاده است – همیشه وجود دارد.

چه برای تولید تخم‌مرغ یا گوشت، ارگانیک یا متداول، یا فروشگاه‌های بزرگ و کوچک و سوله‌ها: هنگام شیوع آنفولانزای مرغی، تنها واکنش، کشتار اضطراری حیوانات آسیب‌دیده است که منجر به خسارت اقتصادی به صاحبان آن می‌شود. بنابراین در مبارزه با بیماری، مرغداران باید پیشگیری را هدف قرار دهند. نکته کلیدی در اینجا امنیت زیستی است – یک کار مقطعی که برنامه‌ریزی و قوانین رفتاری کارمندان و همچنین نظافت مرغداری با تجهیزات مناسب را پوشش می‌دهد.

آنفولانزای مرغی

قطع مسیرهای انتقال

ویروس از طرق مختلف وارد سوله‌ها یا فروشگاه‌ها می‌شود که با رعایت دقیق بهداشت می‌توان با آن مقابله کرد. مرغداران باید مسیرهای انتقال زیر را بررسی کنند:

پرندگان وحشی

پرندگان وحشی مهمترین ناقلین ویروس هستند. مرغداران نمی‌توانند از پرواز پرندگان وحشی بیمار بر فراز محل زندگی خود و یا نشستن در آنجا جلوگیری کنند و فضولات، پرها، مواد باقی‌مانده و مواد غذایی آلوده را پاک کنند، که می‌تواند توسط افراد، تجهیزات و ماشین‌آلات یا توسط باد به سوله‌ها و دکه‌ها منتقل شود.

با این حال، اگر مزرعه برای چنین پرندگان وحشی جذاب نباشد، خطر انتقال عفونت از پرندگان وحشی کمتر است. به همین ترتیب، فروشگاه‌های مواد غذایی و همچنین سوله‌ها باید با پوشاندن تمام مکان‌های ذخیره‌سازی باز و مهر و موم کردن تمام شکاف‌ها، از پرندگان وحشی در امان باشند. برای جلوگیری از پرواز پرندگان وحشی به داخل ساختمانها، درها و دروازه‌ها باید همیشه بسته بمانند.

وسایل نقلیه

وسایل نقلیه یکی دیگر از عوامل خطر است، زیرا مشخص نیست که حمل‌کننده‌های دام یا تأمین‌کنندگان مواد غذایی قبلاً در کجا بوده‌اند.

انسان

یک خطر انتقال دیگر از طریق انسان است. هر شخصی که وارد سوله یا دکه شود – خود مالک، اعضای خانواده، کارمندان – می‌تواند پرندگان را به آنفولانزای مرغی آلوده کند. با حمل ویروس بر روی پوست، مو، لباس یا کفش یا روی هر چیزی که ممکن است شخصی عمداً به داخل سوله یا غرفه حمل کند، یا حتی به صورت غیرعمدی و ناآگاهانه از خوراک، مواد و تجهیزات به داخل منتقل ‌شود.

بنابراین، تفکیک واضح مناطق بیرونی، کثیف (“سیاه”) و مناطق داخلی، تمیز (“سفید”) مهم است. نظافت مرغداری باید به وسیله تجهیزات تمیز کردن لازم برای جلوگیری از انتشار ویروس‌ها فراهم شود.

جمعیت

با وجود تمام اقدامات احتیاطی، ویروس همچنین می‌تواند در غرفه‌ها کمین کند. این امر ممکن است در صورتی اتفاق بیفتد که مثلاً در ابتدا فقط چند پرنده آلوده شده باشند. بنابراین نظافت مرغداری بیش از پیش ضرورت پیدا می‌کند، هر زمان که این اتفاق افتاد، باید محل کاملاً تمیز و ضدعفونی شود.

تمیز کردن مرغداری

رعایت مقررات مربوط به امنیت زیستی

اقدامات زیادی برای محافظت در برابر آنفولانزای مرغی شامل سازماندهی تاسیسات می‌تواند انجام ‌شود: چه کسی به سایت و سوله‌ها و دکه‌ها دسترسی دارد، وسایل نقلیه به کجا می‌توانند بروند، متوقف شوند یا بارگیری یا تخلیه کنند، خوراک دام و تجهیزات در کجا و چگونه ذخیره می‌شود؟ و چگونه رعایت قوانین تضمین می‌شود: برنامه‌های نوشته شده، دستورالعمل‌ها و بازرسی‌های ناظران، نرده‌ها، درها و دروازه‌ها، دوربین‌ها، کارمندان امنیتی؟ همه این موارد شروع خوبی برای اطمینان از رعایت مقررات مربوط به بهداشت و نظافت مرغداری هستند.

مهمترین اقدام محافظتی: رعایت بهداشت

از جنبه‌های تعیین‌کننده بهداشت نظافت مرغداری است. در اینجا، مهم است که موثرترین روش‌ها را برای اهداف مربوطه بشناسید و استفاده کنید. این چرخه شامل تکرار به صورت مرتب، برنامه‌‌ریزی برای نظافت، انتخاب روش‌های صحیح و استفاده از تجهیزات کارآمد است.

کارواش صنعتی مرغداری

نظافت محوطه

دفع زباله از تاسیسات

پیشگیری از آنفولانزای مرغی ابتدا با فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز آغاز می‌شود. در حالت ایده‌آل، کل تأمین و دفع زباله تأسیسات – شامل تحویل طیور، خوراک و تجهیزات، و همچنین جمع‌آوری تخم‌مرغ، حیوانات ذبح شده و لاشه – باید از خارج از مرکز عملیاتی با استفاده از سطح شیب‌دار انجام شود. همچنین باید در نزدیکی ایستگاه‌های بارگیری و تخلیه واترجت‌های فشار بالای آب گرم فراهم شود.

مسیرهای حرکت وسایل نقلیه

اگر وسایل نقلیه نیاز به رانندگی در داخل محوطه دارند، توصیه می‌شود مسیرهای جداگانه برای حرکت را مشخص کنید. زیرا استفاده از صفحات شستشو و شیرهای ضدعفونی در صورت جدا شدن مسیرها، موثرتر است.

محل قرارگیری صفحات شستشو

صفحات شستشو باید تا آنجا که ممکن است دور از غرفه‌ها و سوله‌ها واقع شوند. جهت وزش باد نیز باید در نظر گرفته شود، زیرا در غیر این صورت باد ممکن است ویروس را با کمک قطرات آب و مه به دکه‌ها و سوله‌ها منتقل کند.

نظافت روتین و مناسب

نظافت معمول و مناسب تجهیزات بیرونی نیز مهم است. در قسمت محوطه خارج ساختمان‌ها، سوییپرهای دستی و سرنشین‌دار، بهتر از هر جارو، گرد و غبار و گرد و خاک را از بین می‌برند و بنابراین کار را به میزان قابل توجهی تسهیل و کاهش می‌دهند. در جاهایی که زمین به اندازه کافی صاف است، می‌توانید از جاروبرقی‌های آب و خاک در محیط‌های بیرونی نیز استفاده کنید. یک مرغداری تمیز شده به هیچ‌وجه انگیزه‌ای برای فرود پرندگان وحشی فراهم نمی‌کند و بنابراین منبع عمده عفونت را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.

نظافت فضای بسته: تجهیزات مختلف برای مناطق سیاه و سفید

پادری‌های ضدعفونی کننده قبل از ورودی‌ها

پادری‌های ضدعفونی کننده باید قبل از همه ورودی‌ها قرار داده شوند. ضدعفونی کننده باید مرتباً تعویض شود.

خط بهداشتی بین سوله‌ها و دنیای خارج

سوله‌های مرغداری باید در برابر دنیای خارج محافظت ‌شوند، به این صورت که همه بازدید کنندگان از سوله دوش می‌گیرند و لباس خود را قبل از ورود عوض می‌کنند.

تمیز کردن: ابتدا قسمت سفید، سپس قسمت سیاه

فرآیند تمیز کردن باید ابتدا در قسمت سفید و سپس در ناحیه سیاه انجام شود. در منطقه سفید، بخارشوی‌ها و جاروبرقی‌های آب و خاک قابلیت تمیز کردن موثر و در عین حال کم‌مصرف دارند. علاوه بر دیوارها، کف‌ها و کابین‌های دوش، مبلمان نیز باید تمیز شوند، به عنوان مثال کمد و وسایلی مانند کفش.

برای رخت‌کن‌ها، اتاق‌های مدیریت و مواردی از این قبیل، اسکرابرها مناسب بوده و می‌توانند با آب سرد و مواد شوینده در مدت زمان کوتاه به نتایج خوبی برسند.

برای اطلاع از قیمت اسکرابر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

وسایل و ابزار تمیز کننده را از سوله‌ها خارج نکنید

وسایل و ابزار تمیز کننده و همچنین کفش کار نباید از سوله خارج شود. فقط لباس کار را می‌توان در ظروف مهر و موم شده مستقیماً به ماشین لباسشویی مرکزی برد. توصیه می‌شود برای لباس‌هایی که به شدت کثیف هستند، ماشین لباسشویی جداگانه‌ای تهیه شود.

سوییپر مرغداری

دستگاه سوییپر مدل ۷۰/۲۰ c 2sb عمل نظافت در حیاط و محوطه مرغداری را انجام می‌دهد.

جاروبرقی مرغداری

با جاروبرقی آب و خاک nt 30/1 ap te l می‌توان گرد و غبار را از هدایت کننده خوراک طیور پاک کرد.

واترجت مرغداری

کارواش فشار بالای آب گرم hds 130/20 به عنوان کف‌پاش با کمک یک لنس استفاده می‌شود.‌

اقدامات بهداشتی آنفولانزای مرغی

صرفه‌جویی در زمان نظافت سوله با کارواش‌های فشارقوی آب گرم

برای تمیز کردن سوله‌ها، از جمله کف، دیوارها، سقف، از جمله قفس – بسته به مقررات ملی – و همچنین تجهیزات تغذیه، کارواش‌های فشار بالای آب گرم اولین انتخاب هستند. از آنجایی که آب گرم بسیار بهتر از آب سرد باعث شل شدن آلودگی با ویروس‌ها و باکتری‌ها می‌شود، یک فرآیند نظافت کامل با استفاده از آب گرم در دمای ۸۵ درجه کافی است:

این روش باعث می‌شود تا ۴۰ درصد در زمان تمیز کردن صرفه‌جویی کنید – حتی بدون مواد شوینده. علاوه بر این، سطوح تمیز شده با آب گرم سریع‌تر خشک می‌شوند، و اجازه می‌دهند ضدعفونی‌های بعدی زودتر شروع شود.

سطح بالایی از امنیت زیستی توسط واترجت‌های فشار قوی که در سوله‌ها نصب شده‌اند، به دست می‌آید، که همیشه در دسترس هستند و نیازی به حمل به داخل سوله‌ها یا حتی از سوله‌ای به سوله‌ی دیگر (که می‌توانند میکروب‌ها را گسترش دهند) ندارند. با این وجود، دستگاه‌های کارواش متحرک باید همیشه در بیرون یا در انتهای اتاق نگهداری شوند، و هر ساختمان سوله باید دارای شیلنگ‌های مخصوص خود باشد.

شستشوی مرغداری

مستندات و آموزش

توصیه می‌شود که از زمان ذخیره شده در فرآیند نظافت برای بازرسی از سوله‌ها جهت پیدا کردن خرابی ساختمان و ترمیم خرابی‌ها استفاده شود. ترک‌ها، شکاف‌ها و سوراخ‌ها که محل تولید باکتری‌ها و ویروس‌ها و نقاط ورود جوندگان و حشرات هستند که می‌تواند عوامل بیماری زا ایجاد کند، باید مرتباً نظافت شده و با عوامل آنها مبارزه شود.

بعلاوه، نگهدارندگان مرغ باید تمام اقدامات بهداشتی را به منظور حفظ بهداشت انجام دهند – و کارکنان خود را با روشهای نظافت مرغداری آشنا کنند. انتخاب تجهیزات نظافتی که به راحتی کار می‌کنند باعث صرفه‌جویی در وقت مورد نیاز برای آموزش می‌شود.

اقدامات فوق‌الذکر نه تنها خطر ابتلا به آنفولانزای مرغی در طیور را کاهش می‌دهد – بلکه از حیوانات در برابر سایر بیماریهای عفونی نیز محافظت می‌کنند.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل BV 5/1

جاروبرقی کوله ای مدل BV 5/1 کارچر آلمان دارای حجم مخزن زباله ۵ لیتری بوده و دارای توان کاری ای بالغ بر ۶۵۰ وات می باشد. وزن دستگاه ۸/۷ کیلوگرم است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه استیل

جاروبرقی حرفه ای مدل NT 27/1  کارچر با مخزن ۲۷ لیتری و موتور ۱۳۸۰ واتی، برای نظافت محیط های مختلف مناسب می باشد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 50/1 Tact

جاروبرقی صنعتی مدل NT 50/1 TACT  کارچر با مخزن ۵۰ لیتری و موتور ۱۳۸۰ واتی و همچنین سیستم TACT، برای نظافت محیط های صنعتی مناسب می باشد.

نظافت منزل

نظافت کنید؛ کالری بسوزانید

تعطیلات پایان هفته است و خانه شما به شدت نیازمند نظافت است. البته شما قرار است که در کلاس ورزشی‌تان هم شرکت کنید. پس چرا این دو را با هم ترکیب نکنید؟ نظافت منزل می‌تواند به اندازه مثلا دوچرخه‌سواری برای تناسب اندام شما مفید باشد و همین انگیزه شما را برای جاروبرقی کشیدن بیشتر می‌کند.

سوزاندن کالری با نظافت

نظافت منزل قدرت بدنی و استقامت شما را افزایش می‌دهد

انجام کارهای منزل مانند تمیز کردن پنجره‌ها یا پاک کردن زمین بدون وقفه و طولانی به طور خودکار باعث افزایش کالری سوزی می‌شود. دکتر پاتریک برنت، استاد دانشگاه علوم کاربردی آلمان در زمینه پیشگیری و مدیریت بهداشت، می‌گوید:” به عنوان مثال شخصی که ۸۰ کیلوگرم وزن دارد درطول یک ساعت نظافت منزل درست به اندازه‌ دوچرخه سواری باسطح سختی ۵۰ وات کالری می‌سوزاند (معادل تقریباً ۲۶۰ تا ۲۸۰ کیلوکالری در ساعت).

بنابراین صرف ۲ تا ۳ ساعت برای نظافت منزل در طول هفته در افزایش استقامت عمومی موثر است. خبر خوب اینکه، طبق یک مطالعه بین‌المللی، مردم در سراسر جهان به طور متوسط بیش از سه ساعت در هفته را به تمیز کردن (۳٫۲۰ ساعت) می‌پردازند.

نظافت خانه کالری سوز

نقطه شروع و هدف را مشخص کنید

به گفته دکتر پاتریک برنت، سطح شروع و هدف تمرین همیشه در هر فعالیت ورزشی نقش دارد. “اگر می خواهید برای یک نیمه ماراتن تمرین کنید، حداکثر قدرت خود را افزایش دهید یا عملکرد دوی سرعت خود را بهبود ببخشید، مطمئناً کارهای خانه جایگزین مناسبی برای ورزش نیست. برعکس، افرادی که عادت به ورزش ندارند و فعالیت بدنی کمی در محل کار و اوقات فراغت دارند، می توانند با تمیز کردن منظم عملکرد بدنی خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند و برای سلامتی خود کاری انجام دهند، حتی اگر تأثیر آنچنان که انتظار می رود زیاد نباشد. در بدترین حالت، حداقل انجام کارهای منظم منزل به این معنی است که خانه شما همیشه تمیز و مرتب خواهد بود.”

سوزاندن کالری در خانه

اگر می‌خواهید در زمان نظافت منزل میزان اثربخشی حرکات خود را بیشتر کنید، می‌توانید کارهای نظافتی را با تمرینات ورزشی کلاسیک ترکیب کنید. در این‌صورت جاروبرقی نقش مهمی دارد. به گفته پاتریک برنت، استفاده از جاروبرقی می‌تواند تمام عضلات شما را درگیر کند. برای سوزاندن کالری بیشتر در حین جاروبرقی کشیدن، به طور منظم پاهایتان را هم حرکت دهید. یک تمرین ساده و بسیار موثر، حرکت لانگ است که انجام آن در حرکات طبیعی شما حین جارو کردن بسیار آسان است. لانگ باعث تقویت عضلات ران، باسن و ساق پا و همچنین عضلات شکم و پشت می‌شود. طبق محاسبات، می‌تواند میزان کالری سوزی شما را در هر ساعت از ۲۶۴ به حدود ۴۰۰ کیلو کالری افزایش دهد. اگر بخواهیم مقایسه کنیم، فرد مجبور است برای سوزاندن همین میزان کالری، یک ساعت روی دوچرخه ۱۰۰ وات رکاب بزند.

برای انجام این روال ورزشی/نظافتی به یک جاروبرقی سبک نیاز دارید که  جابجایی آن آسان و بدون هیچ‌گونه خطری باشد. مثلا یک جاروبرقی بی‌سیم مثل VC 5 Cordless Premium از برند Kärcher می‌تواند بهترین شریک تمرینی شما باشد. جاروبرقی VC 5 Cordless Premium فقط ۶۲ سانتی متر است و وزنی کمتر از سه کیلوگرم دارد. بدون سیم است و به شما این امکان را می‌دهد که در سراسر خانه بدون هیچ محدودیتی حرکت کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC1 Floor Kit

بخارشوی کارچر sc1 کوچکترین بخارشوی خانگی است که توسط شرکت کرشر طراحی و ساخته شده است. با این دستگاه به راحتی می توانید ۹۹٫۹۹% باکتری ها و میکروب ها را از روی سطوح پاک کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

جاروبرقی خانگی خاک کارچر VC6 Premium

جاروبرقی خانگی و حرفه ای VC6 Premium یک محصول حرفه ای و تمام عیار به منظور استفاده در منازل مسکونی می باشد که انواع آلودگی های خشک را جمع آوری می نماید.

پاکت جاروبرقی کارچر مدل SE 5/100 و SE 3001

  پاکت جاروبرقی SE5/100 و SE3001 کیسه جاروبرقی دو کاربرد دارد یکی برای جمع آوری گرد و غبار و ذرات و دیگری برای فیلتر و جلوگیری از ورود آنها به موتور دستگاه پاکت جاروبرقی SE5/100 و SE3001 برای جاروبرقی های کارچر مدل SE5/100، SE6/100، SE3001، WD2P، MV2P مناسب است.     مناسب برای مدل های […]

فیلتر جاروبرقی کارچر سری WD 3 و SE 4001

  فیلتر جاروبرقی کارچر سری WD3 و SE4001 فیلتر جاروبرقی یکی از مهمترین لوازمی است که باید هنگام خرید جاروبرقی به آن توجه کنید. فیلتر جاروبرقی سری WD3 و SE4001 کارچر برای مدل های مختلف جاروبرقی از جمله جاروبرقی کارچر WD3، WD3,300، WD3,500 جاروبرقی کارچر NT27/1، MV3، SE4001، SE4002، NT38/1، … قابل استفاده است. جنس […]

فیلتر جاروبرقی کارچر مدل VC 6

فیلتر جاروبرقی کارچر مدل VC6 یکی از مهمترین قسمت های هر جاروبرقی سیستم فیلتراسیون آن است. متخصصین شرکت کارچر نهایت دقت و کیفیت را در طراحی فیلترهای جاروبرقی به کار برده اند. جنس فیلتر جاروبرقی کارچر مدل VC6 از نوع هپا می باشد و برای جاروبرقی کارچر VC6 و جاروبرقی کارچر VC6 Premium مناسب است. [...]

کمپوست

محصول جدیدی برای تبدیل زباله‌های آشپزخانه به کمپوست از سوی کمپانی کارچر روانه بازار می‌شود. این محصول، ترکیبی هوشمندانه از فرآیندهای طبیعی و فناوری مدرن است.

در نگاه اول ممکن است اینطور به نظر برسد که یک دستگاه کمپوستر خانگی، ارتباط چندانی با سایر محصولات برند معروف کارچر ندارد. اما چرا یک بازنگری کامل نداشته باشیم؟ درست همان کاری که در آزمایشگاه‌های نوآوری کارچر حدود دو سال پیش انجام شد. جستجو برای پیدا کردن راه‎‌حلی ساده برای ظروف زباله، مفهوم محصولی را ایجاد کرد که برای کارچر کاملاً جدید است و بسیار فراتر از رویکرد اصلی این شرکت است. دستگاه کمپوست خانگی KALEA به جای مبارزه با این مشکل، مستقیماً به سراغ این موضوع می‌رود: پسماندهای آلی در آشپزخانه.

KALEA، یک دستگاه کمپوستر اتوماتیک خانگی است و راه‌حلی منطقی برای مشکلاتی که همه عملاً از آن آگاه هستند. سطل‌های زباله می‌توانند منبع بوی بد به ویژه در روزهای گرم باشند. نظافت منظم سطل‌های زباله کاری ناخوشایند است و به سختی می‌توان از تماس با خاک یا حتی کپک و حیوانات موذی جلوگیری کرد. این مشکل به ویژه در ساختمانهای آپارتمانی که بسیاری از مردم ازسطل زباله مشترک استفاده می‌کنند بسیار مشهود است.

تولید کمپوست

در حال حاضر نمونه‌های مختلفی از این محصول وجود دارد و مقدمات عرضه این محصول به بازار در حال انجام شدن است و یک شرکت جداگانه به طور خاص برای بازاریابی اولیه این محصول ایجاد شده است.

کمپوستر KALEA، علم زیست‌شناسی و فناوری پیشرفته را به روشی منحصر به فرد ترکیب می‌کند. حالا دیگر کار ناخوشایند حمل  پسماندهای آلی از آشپزخانه چیزی مربوط به گذشته‌ها است. در عوض می‌توانید زباله‌های ارگانیک را به یک کمپوست خیلی خوب و مغذی برای گیاهان تبدیل کنید. کل فرآیند بدون بو، تمیز و بدون هیچ عارضه‌ای برای کاربر است. زباله‌ها فقط ظرف مدت ۴۸ ساعت به کمپوست تبدیل می‌شوند.

کمپوست میوه

عملاً هر آنچه به عنوان زباله‌های آلی در آشپزخانه تولید می‌شود، مثلاً ضایعات میوه و سبزیجات، گوشت، محصولات لبنی و غذاهای پخته شده نیز پردازش می‌شوند. همه چیزهایی که به طور معمول به عنوان زباله‌های آلی جمع‌آوری می‌شوند، به کمپوست تبدیل می‌شوند که می‌تواند برای گیاهان اتاق، بالکن و باغ استفاده شود. این دستگاه، ترکیبی از ویژگی‌ها و مزایایی است که قبلاً وجود نداشته است. عملکرد این دستگاه بسیار ساده‌ است. میزان مصرف انرژی آن بسیار کم، و طراحی آن مدرن است.

آیا می‌دانستید که تقریبا ۵۰ درصد از زباله‌های تولید شده در جهان، زباله‌های آلی هستند. هنوز امکان جمع‌آوری و بازیافت جداگانه زباله‌های آلی در همه کشورها، حتی در اروپا وجود ندارد.

فواید کمپوست

دفع نامناسب زباله‌های آلی برای آب و هوا خطرناک‌تر از CO2 است. اگر زباله‌های آلی در محل‌های دفن زباله دفع شوند، کمبود اکسیژن و تجزیه ضعیف حاصل از آن متان تولید می‌کند. متان یک گاز گلخانه‌ای قوی است – در مقیاس زمانی ۱۰۰ ساله، زمین را ۲۸ برابر بیشتر از دی اکسید کربن گرم می‌کند و در مدت ۲۰ سال ۸۰ برابر مضرتر خواهد بود. با استفاده از کمپوست مستقیم، KALEA تفاوت محیطی را ایجاد می‌کند.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC1 Floor Kit

بخارشوی کارچر sc1 کوچکترین بخارشوی خانگی است که توسط شرکت کرشر طراحی و ساخته شده است. با این دستگاه به راحتی می توانید ۹۹٫۹۹% باکتری ها و میکروب ها را از روی سطوح پاک کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC5 Premium

تمیزی و پاکیزگی خانه یک اصل واضح است به همین دلیل ما همیشه به دنبال راهی برای راحت تر کردن و لذت بخش کردن امر نظافت هستیم. بخارشوی SC5 Premium کارچر (کرشر) یک بخارشوی دو مخزنه دائم کار می باشد که با نازل های حرفه ای خود کار نظافت سطوح مختلف در خانه را راحت [...]

نظافت صنعتی با اسکرابر

نظافت صنعتی با اسکرابر

نظافت صنعتی با اسکرابر به مراقبت و توجه ویژه‌ای احتیاج دارند. چه در زمان ساخت، چه بعد از آن. این سطوح نه تنها باید فشار قابل توجهی را تحمل کنند، بلکه باید استانداردهای ایمنی خاصی را هم داشته باشند. این که از چه روشی برای نظافت صنعتی استفاده شود تا حد زیادی بستگی به جنس سطوح کف دارد.

نظافت منظم ایمنی را تضمین می‌کند

مناطق صنعتی معمولاً به دلایل زیبایی تمیز نمی‌شوند. این قسمت‎‌ها روزانه تحت فشارهای زیادی قرار می‌گیرند. از نیروهای فیزیکی گرفته تا مواد مختلفی که باعث بروز واکنش‌های شیمیایی می‌شوند. برای ایمنی پرسنل و اطمینان از عملکرد درست همه کارها، نظافت لازم است. آسیب به کف‌پوش‌ها می‌تواند منجر به خسارت شود. روغن، اسیدها و سایر موادی که روی زمین ریخته ممکن است به ابزار و ماشین‌آلات آسیب برساند و یا حتی موجب حادثه برای کارگران شود. انجام نظافت صحیح در فواصل منظم می‌تواند این خطرات را به حداقل برساند. نظافت سطوح کف در فضاهای صنعتی به طور خاص می‌‌تواند به مقاومت پوشش کف اضافه کند و باعث حفظ ارزش ساختمان هم شود.

روش‎‌های مختلفی برای نظافت صنعتی با اسکرابر وجود دارد که تفاوت عمده‌ای بین آن‌ها وجود دارد:

روش یک مرحله‌ای

ابتدا سطوح کف را با استفاده از ماده شوینده برس می‌زنند. سپس در همان مرحله آلاینده‌های جدا شده از سطح را دوباره پاک می‌کنند. این کارها در یک پاس به وسیله دستگاه انجام می‌شود.

 

روش دو مرحله‌ای

مرحله اول پوشاندن کل منطقه با آب و ماده تمیز کننده است. مرحله دوم مکش مجدد محلول با دستگاه تمیز کننده است.

اکثر سطوح صنعتی از کف صاف و یکپارچه بتنی پوشیده شده‌اند که کاملاً فشرده و بادوام است. مایعات مختلفی برای شستشو وجود دارد و هرکدام دارای ویژگی‌های خاصی هستند که باید در هنگام تمیز کردن به خاطر بسپارید.

نظافت صنایع با اسکرابر

انواع کف‌پوش‌ها

سیمان

کف‌پوش‌های پرکاربردی که از شن و ماسه به همراه سیمان و آب تشکیل شده است. این نوع کف‌پوش‌ها به دلیل استحکام بالا و ضخامتی که دارند در برابر ترافیک بالا بسیار مقاوم هستند. این کف‌پوش‌ها در برابر اسیدها و مواد قلیایی مقاوم نیستند و قرار گرفتن در معرض اسیدها باعث می‌شود که ساختاری شبیه به بتن‌های سنگدانه‌ای پیدا کنند یعنی زبرتر می‌شوند و تمیز کردن آن‌ها بسیار سخت‌تر است.

سولفات کلسیم

این نوع از اسکریدها دارای چسب هستند که از سولفات کلسیم بدون آب (آلیدریت) تشکیل شده است. این کفپوش‌ها به رنگ روشن هستند و دارای سطحی بسیار سخت، صاف و تقریبا بدون منفذ هستند. اما به دلیل داشتن ماده چسبنده به رطوبت حساس هستند. یعنی باید از قرار گرفتن طولانی در معرض آب به خصوص هنگام نظافت‌های عمقی دور نگه داشته شوند. این نوع کف‌پوش‌ها را فقط می‌توان در نظافت صنعتی با اسکرابر با استفاده از روش یک مرحله‌ای تمیز کرد.

کف‌پوش‌هایی از جنس منیزیم

این ترکیب که غالباً به عنوان کفپوش‌ منیزیت هم شناخته می‌شوند، از اکسید منیزیم و کلرید منیزیم تشکیل شده است. این سطوح به رطوبت کاملاً حساس هستند و فقط نظافت به شیوه یک مرحله‌ای برای تمیز کردن آن‌ها توصیه می‌شود.

کفپوش‌های از جنس آسفالت

مخلوط متراکم با منافذی از موادی مانند کنجاله سنگ، شن و ماسه، شن یا ماسه و قیر.

قیر ماده‌ای تیره و نیمه‌فرار است که از انواع مختلف مواد آلی تشکیل شده و از تقطیر نفت خام استخراج می‌شود. بدون گرد و غبار، مقاوم در برابر آب. قیر تا حد زیادی در برابر اسیدها و مواد قلیایی مقاوم است، اما در برابر حلال‌ها مقاوم نیست.

بهترین اسکرابر سرنشین دار

نظافت عمقی: از بین بردن آلودگی‌های شدید

در این شیوه از نظافت صنعتی با اسکرابر مرطوب برای از بین بردن علائم روغن و چربی و گرد و غبار و خاک استفاده می‌شود. برای این کار به  اسکرابر قدرتمندی با سر شستشوی غلطکی نیاز دارید. اگر جنس پوشش کف اجازه می‌دهد از روش دو مرحله‌ای با فشار و سطح تماس کامل با برس‌های غلطکی استفاده کنید. این نوع نظافت باید همیشه مرحله به مرحله انجام شود تا از خیس شدن بیش از حد کف جلوگیری شود و دستگاه نظافت بتواند سطح را کاملاً و به سرعت خشک کند.

مرحله اول

از دستگاه اسکرابر برای پوشاندن کامل سطح با ماده شوینده استفاده کنید و آن را دو یا سه بار برس بکشید تا همه آلودگی‌ها از بین بروند.

مرحله دوم

آب کثیف را با استفاده از قدرت مکش دستگاه جمع کنید. کار نظافت را با استفاده از آب تمیز و با استفاده از روش نظافت یک مرحله‌ای ادامه دهید: آب تمیز_ اسکراب_ مکش

اگر علاوه بر روغن و چربی، آلودگی‌های دیگری هم وجود دارد توصیه می‌کنیم از مایع شستشوی  RM 754 که یک یک ماده تمیز کننده چند منظوره است، استفاده کنید. از تمیزکننده RM 69 ASF نیز می‌توان استفاده کرد. ماده تمیزکننده بسته به میزان کثیف بودن سطح باید بین ۵ تا ۱۰٪ رقیق شود.

لطفا توجه داشته باشید: فقط روش یک مرحله‌ای برای تمیز کردن عمیق سطوح صنعتی یا سطوحی که در برابر آب مقاوم نیستند توصیه می‌شود (به انواع کفپوش مراجعه کنید)، زیرا در غیر این صورت کف بیش از حد مرطوب می‌شود و ممکن است آسیب ایجاد کند.

نظافت صنعتی با اسکرابر

نظافت‌های سطحی‌تر و جمع‌کردن آلودگی‌های متوسط

این نوع شیوه نظافت صنعتی با اسکرابر با روش یک مرحله‌ای انجام می‌شود. برای تمیز کردن آلودگی‌های سبک‌تر از اسکرابر و  برس یا لنت قرمز رنگ استفاده می‌شود. خشک‌کن اسکرابر با فشار کمتر و سرعت برس غلتکی کمتری کار می‌کند. ماده تمیزکننده بسته به میزان کثیف بودن باید بین ۰٫۵ تا ۳% رقیق شود. پیشنهاد می‌کنیم که برای استفاده از مایع شوینده دستگاه را روی حالت اتوماتیک قرار دهید. اگر برای نظافت به مرطوب کردن اولیه نیازی ندارید، می‌توانید با جاروبرقی هم اینکار را انجام دهید.

از بین بردن رد حرکت ماشین‌آلات و مسیر لاستیک‌ها

برای از بین بردن رد لاستیک‌های کامیون‌ها  هم می‌توانید از مایع شوینده RM 776 استفاده کنید. ماده تمیز کننده‌ای که فاقد NTA است و به طور خاص برای این منظور ساخته شده است را استفاده کنید. شوینده را با استفاده از سمپاش RM یا بطری اسپری به صورت محلول در محل‌های آلوده اسپری کنید، بگذارید چند دقیقه بماند، سپس با خشک‌کن اسکرابر از آن قسمت عبور کنید. سر شستشوی غلتک براساس جنس سطح (صاف یا دارای بافت) باید مجهز به رولر یا غلتک سبزرنگ باشد. مرحله بعدی حذف آب کثیف و سپس شستشو با آب تمیز (روش یک مرحله‌ای) است.

لطفا توجه داشته باشید: از این روش در پوشش‌های پلیمری یا مومی استفاده نکنید، زیرا ماده تمیزکننده آنها را از بین می‌برد.

برای اطلاع از قیمت اسکرابر با کارشناسان کارن تجارت بهین در تماس باشید.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R l

اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر مدل BD 43/25 C BP کارچر ،محصولی نوین از این کمپانی  آلمانی می باشد.کارایی این اسکرابر ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت بوده و از نوع دیسکی می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/35 C EP

اسکرابر مدل BD 43/35 C EP کارچر از اسکرابر های نوین این برند آلمانی می باشد.این اسکرابر دستی از نوع تک برسه می باشد و کارایی آن ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت است.این دستگاه زمین شوی صنعتی از سیستم easy operation نیز بهره می برد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 35/12 C Bp

اسکرابر مدل BR 35/12 C Bp pack کارچر دارای قدرت مانور بینظیری می باشد که آن را از تمام اسکرابر های جهان متمایز ساخته است.باطری لیتیوم یون به کار رفته در این دستگاه زمین شوی صنعتی نیز کارایی این محصول را بسیار بالا برده است.

محصولات نظافتی

ترک عادت های بد در سال نو

انجام کارهای روزانه معمولاً در لیست فعالیت‌های لذت‌بخش ما قرار ندارد. اینکه به پیاده‌روی بروید، یک فیلم هیجان انگیز تماشا کنید یا به دیدن دوستانتان بروید بسیار سرگرم کننده‌تر است. اما برخی از عادت‌های نظافتی بدی که وجود دارد باید در سال جدید ترک شوند زیرا باعث از بین رفتن ارزش خانه شما می‌شود. این کارها باید به طور منظم انجام شوند.

۱- توجه نکردن به مسائل کوچک لوله کشی

چکه کردن آب در سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی یا توالت فرنگی که به طور مداوم کار می‌کند، می‌تواند آزاردهنده باشد. به نظر مشکل بزرگی نمی‌رسد، اما اگر به موقع به آنها توجه نکنید، این مشکل بدتر می‌شود. توالت و لوله‌های مسدود شده می‌توانند سرریز شوند. سوراخ‌های کوچک نشت نیز می‌توانند باعث پوسیدگی کف چوب شوند.

راه حل

سینک‌ها و زهکشی‌ها را مرتباً تمیز کنید تا مسدود نشوند و موها و چربی‌های جمع شده از بین بروند. بسیاری از مسائل کوچک لوله‌کشی را می‌توان تنها با چند ابزار و مواد حل کرد.

تعمیر شیر آب

۲- غفلت از فیلترهای هوا و منافذ HVAC

قیمت بیشتر فیلترهای هوا که در دریچه‌ سیستم های تهویه قرار می‌گیرند ارزان است. اجازه ندهید تا دریچه‌ها با گرد و غبار مسدود شوند. جاروی منافذ به طور ماهانه و تعویض فیلتر کمتر از ۱۵ دقیقه به طول می‌انجامد و از سیستم محافظت می‌کند و کیفیت هوا را برای خانواده شما بهبود می‌بخشد.

راه حل

منافذ سیستم خنک‌کننده و گرمایش را بصورت ماهانه تمیز ‌و فیلتر هوا را مرتب تعویض کنید.

تمیز کردن کولر

۳- استفاده از محصولات تمیز کننده نامناسب

مواد شیمیایی خشن باعث از بین رفتن مواد محافظتی می‌شوند و برخی از محصولات تمیزکننده می‌توانند سطوح را خراب کنند. به عنوان مثال، استفاده از پاک‌کننده پایه اسیدی، حتی سرکه سفید مقطر، روی میزهای مرمر می‌تواند سنگ را از بین ببرد.

راه حل

برچسب‌های موجود در هر محصول تمیزکننده را بخوانید و وقت خود را صرف خواندن نظرات سازنده و متخصص در مورد نحوه مراقبت از کارهای مختلف کنید.

نظافت خانه

۴- بی‌نظمی و به‌هم ریختگی

همه ما بی‌نظمی داریم و اغلب اجازه جمع شدن آن را تا زمانی که سازماندهی غیرممکن به نظر می‌رسد می‌دهیم. نیافتن پیراهن مورد علاقه خود یک چیز است اما جمع شدن زباله‌ها محل مناسبی برای رشد جوندگان، سوسک‌ها، پروانه‌ها، عنکبوت‌ها و قارچ‌ها به وجود می‌آورد.

راه حل

سطل‌های زباله که حاوی پسماندهای غذایی روزانه هستند را خالی کنید. حداقل به صورت فصلی، محل زندگی و انبار را نظافت کامل کنید تا از دست گردوغبار و زباله خلاص شوید. هر منطقه را از نظر فعالیت حشرات و جوندگان کنترل کنید.

تفکیک زباله

۵- به پایان نرساندن تمیزکاری

در حالی که هرگونه نظافت معمولاً یک گام در مسیر درست است، اما به پایان نرساندن کار نیز می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند. بعضی از کارها را می‌توان در مراحل کمتر انجام داد، کارهای دیگر را باید در یک روند طولانی شروع و تکمیل کرد. به عنوان مثال، هنگام پاک کردن لکه‌های فرش، باید با پاک کردن یا شستشوی مواد پاک‌کننده، کار را خاتمه دهید. باقیمانده صابون در الیاف فرش باعث می‌شود که فرش کثیفی بیشتری را به خود جلب کند و حتی بدتر به نظر برسد.

راه حل

مراحل مربوط به هر نظافت خانگی را قبل از شروع کار یاد بگیرید و زمان خود را بر اساس آن برنامه‌ریزی کنید تا بهترین نتیجه را برای تلاش خود داشته باشید.

تمیز کردن فرش

۶- نادیده گرفتن بوق‌های هشدار

تقریباً هر دستگاه الکترونیکی هشدار و بوق می‌زند. برخی از آنها مفید هستند، بسیاری از آنها آزاردهنده هستند، برخی از آنها قابل چشم‌پوشی هستند و حتی برخی می‌توانند جان شما را نجات دهند. نادیده گرفتن بوق از آژیرهای خطر ساختمان که نیاز به تعویض باتری دارند می‌تواند خطایی مهلک باشد.

راه حل

باتری‌ها را مرتباً در سیستم‌های محافظتی منزل عوض کنید و طبق دستورات سازنده، در صورت لزوم آن را به روز کنید.

آلارم هشدار

۷- فراموش کردن نقاط پنهان

احتمالاً مدت زیادی است که به فیلتر لباسشویی یا سیستم تهویه هود آشپزخانه خود فکر نکرده‌اید. این اسباب کار روزمره هر زمان که از آنها استفاده می‌کنید رطوبت، پرز، بوی پخت و پز و ذرات چربی را به خود جذب می‌کنند. آخرین بار کی آنها را تمیز کردید؟ فراموش شدن این سیستم‌های مخفی می‌تواند منجر به آتش‌سوزی و خسارات گسترده شود.

راه حل

برنامه‌ریزی نظافت‌های منظم را، در تلفن یا تقویم خود یادداشت کنید.

تمیز کردن فیلتر هود

۸- تمرکز فقط بر کارهای منزل

وقتی مسئولیت تمیز کردن محیط داخلی و فضای باز را بر عهده دارید، باید کارها به صورت منظم انجام شود. بعضی چیزها فقط ناخوشایند هستند، مانند علف‌های هرز در چمن یا پاسیوهای گل‌آلود. اما برخی دیگر مانند ناودان‌هایی که با برگ یا مسدود شده‌اند، می‌توانند به خانه شما آسیب برسانند. ناودان‌های سرریز شده منجر به مشکلات رطوبت، آسیب به سقف و بروز آفت می‌شوند.

راه حل

حداقل به صورت فصلی، بیرون از خانه خود قدم بزنید و لیستی از کارهای لازم را تهیه کنید. سپس آنها را انجام دهید یا از متخصصان این امر استفاده کنید.

نظافت شیروانی

کارواش خانگی کارچر مدل K5 Compact

کارواش کارچر K5 دستگاه کارواش k5 compact از دیگر محصولات خانگی برند کرشر آلمان می‌باشد. حمل و نقل این دستگاه بسیار آسان است. این دستگاه کوچک و جمع و جور توانایی نظافت ۴۰ متر مربع در ساعت را دارد. شما میتوانید پس از استفاده از دستگاه شلنگ فشار قوی آن را به راحتی در قسمت مخصوصی در [...]

کارواش خانگی کارچر مدل K4 Compact

کارواش خانگی K4 compact یکی از محصولات حرفه‌ای برند معتبر کرشر آلمان می‌باشد. این دستگاه کوچک و جمع و جور را می‌توانید برای استفاده گاه به گاه و نظافت محیط‌هایی با حد آلودگی متوسط به کار ببرید.

سرامیک‌شوی، فرش و موکت‌شوی خانگی کارچر SE5100

دستگاه موکت و فرش‌شوی و سرامیک‌شوی کارچر مدل SE 5100 یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین دستگاه‌های شستشوی فرش، موکت و مبل در دنیا می‌باشد.

کارواش خانگی و نیمه صنعتی کارچر K7 FullControlPlus

به دلیل توان موتور فوق العاده و فشار عملیاتی بالای این دستگاه، می توان از آن برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی استفاده نمود. این کارواش یکی از بهترین دستگاه های کارواش خانگی و نیمه صنعتی در دنیا است و طراحی آن بسیار حرفه ای و زیبا می باشد.

کارواش خانگی کارچر مدل K5 Full Control

دستگاه کارواش خانگی و نیمه صنعتی K5 Full Control از محصولات جدید و فوق العاده کمپانی Kärcher آلمان می باشد. این کارواش دارای طراحی بسیار حرفه ای، زیبا و مجهز به قرقره شلنگ در عقب خود می باشد که به راحتی می توان شلنگ ۸ متری دستگاه را جمع و باز نمود.

کارواش خانگی کارچر مدل K5 EU

کارواش خانگیk5 EU کرشر آلمان یکی دیگر از محصولات حرفه ای این کمپانی شهیر آلمانی بوده که دارای حداکثر فشار کاری یا عملیاتی ۱۴۵ (bar) و همچنین حداکثر دبی خروجی آب ۵۰۰ لیتر در ساعت (l/h) است و مناسب برای مصارف خانگی می باشد.

کارواش خانگی کارچر مدل K4 EU

کارواش مدل k4 EU کاربردهای متنوعی دارد. از جمله شستشوی خودروها، دوچرخه، موتور سیکلت، محوطه منازل، نرده ها و بسیاری موارد دیگر. همچنین در این واتر جت از تکنولوژی خنک کنندگی سیم پیچ موتور به وسیله آب استفاده شده است منجر به افزایش کارکرد و طول عمر واترجت می شود.

کارواش خانگی کارچر مدل K3 EU

کارواش خانگی مدل K3 EU یک محصول حرفه ای به منظور استفاده برای مصارف خانگی می باشد. دستگاه کارواش K3 به صورت ارگونومیک طراحی شده به طوری که دارای دسته ای است که به راحتی در دسترس قرار می گیرد.

کارواش خانگی کارچر مدل K2 Compact

دستگاه کارواش خانگی مدل K2 Compact یک دستگاه کوچک، جمع و جور با قابلیت جابجایی بسیار آسان و با فشار کاری مناسب می باشد که به راحتی انواع آلودگی هایی که در اطراف منزل وجود دارد را از بین می برد.