اسکرابر باطری‌دار و باطری اتوماتیک

اسکرابر باطری دار

اسکرابر باطری دار

انواع مختلف دستگاه های شستشوی کف یا زمین به منظور نظافت صنعتی محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های نظافت کف را از جهات مختلفی می توان تقسیم بندی نمود. از نظر نوع تامین انرژی دستگاه های نظافت یا شستشوی کف به دو دسته زمین شوی برقی و اسکرابر باطری دار تقسیم می شوند. بدیهی است که تمامی زمین شوی های با راننده از نوع باطری دار می باشند. اما اسکرابر های دستی علاوه بر نوع نوع باطری دار دارای نوع برقی نیز می باشند. در ادامه مقاله می خواهیم اطلاعات مختصری درباره انواع زمین شوی باطری دار کارچر ارائه دهیم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از محصولات بر روی عکس آن محصول کلیک کنید تا به صفحه ی موردنظر هر محصول انتقال داده شوید.

معرفی انواع مدل های اسکرابر یا زمین شوی باطری دار Kärcher آلمان

اسکرابر باطری دار مدل B 250 R

اسکرابر صنعتی مدل B 250 R کارچر آلمان دارای حجم مخازن آب تمیز وآب کثیف ۲۵۰ لیتری بوده و انواع آپشن ها و تکنولوژی های نوین کارچر نیز بر روی آن استفاده شده است. اندازه قطر برس شستشوی دستگاه ۱۰۰ سانتی متر است. راندامن کاری یا کارایی دستگاه نظافتی مدل B 250 R کارچر نیز ۸۰۰۰ متر مربع در ساعت می باشد که می توان از این زمین شوی صنعتی را برای استفاده در فضاهای بزرگ ایده آل ساخته است. محصول مدل b 250 r کمپانی کارچر آلمان دارای سیستم پر کردن مخزت آب تمیز به صورت EASY CONNECT است. به منظور تأمین حداکثر ایمنی کاربر استفاده کننده از وسیله از سیستم محافظ سر در دستگاه کفشوی B 250 R استفاده شده است.  به علاوه به منظور نظافت بهتر اماکن یا محیط هایی که دارای نور کمی هستند از چراغ های LED در جلوی دستگاه B 250 R استفاده شده است. در صورتی که برس های سوییپر محصول متصل شود، آن را تبدیل به دستگاه جاروب محوطه قدرتمند به منظور نظافت صنعتی محیط های مختلف صنعتی تبدیل می نماید. دستگاه مدل B 250 R کمپانی Kärcher آلمان دارای سیستم مکنده صنعتی به منظور نظافت ناحیه هایی که در دسترس نسیت است.
اسکرابر باطری دار مدل b 250 r

زمین شوی باطری دار مدل B 150 R

دستگاه اسکرابر باطری دار مدل B 150 R کارچر آلمان با حجم مخازن آب تمیز و کثیف ۱۵۰ لیتری و کارایی تئوریک ۶۵۰۰ متر مربعی در ساعت به منظور استفاده برای محیط های بزرگ است. قطر برس شستشوی این زمین شوی صنعتی نظافتی نیز ۷۵ سانتی متر می باشد. ضمن اینکه بر روی دستگاه شستشوی کف B150 R شرکت Kärcher آلمان نیز مانند محصول مدل B 250 R، تمامی آپشن های نوین کارچر به کار رفته است. تکنولوژی یا سیستم مدیریت مواد شوینده،  تکنولوژی FACT یا تنظیم فشار برس و چرخش آن بر روی سطح زمین، کنترل پنل ساده و قابلیت نصب برس های سوییپر از ویژگی های بارز ماشین شستشوی B 150 R است.
اسکرابر باطری دار مدل b 150 r

اسکرابر باطری دار مدل B 90 R

اسکرابر سرنشین دار B 90 R از پر فروش ترین دستگاه شستشوی کف یا زمین دنیا می باشد. کیفیت بالای مواد یا متریال به کار رفته بر روی این محصول و همچنین طراحی ویژه  باعث تمایز آن با سایر محصولات این کلاس در جهان می باشد. قطر برس شستشوی دستگاه کف شور صنعتی مدل B 90 R کارچر ۷۵ سانتی متر بوده و کارایی آن نیز ۵۶۰۰ متر مربع در ساعت است.
اسکرابر باطری دار مدل b 90 r

زمین شوی باطری دار مدل BD 50/70

اسکرابر با راننده BD 50/70 آخرین مدل زمین شوی کارچر می باشد که در ابتدای سال ۲۰۱۷ وارد بازار شده است و از نوین ترین طراحی های کارچر بهره می برد. قطر برس شستشوی این اسکرابر ۵۱ سانتی متر و کارایی آن ۳۶۰۰ متر مربع در ساعت می باشد.
اسکرابر شارژی مدل bd 50/70

اسکرابر باطری دار مدل B 60 W

دستگاه زمین شوی B 60 W با توجه به کنترل پنل ساده و طراحی مناسب و ارگونومیک از مدل های پر کاربرد اسکرابر های دستی کارچر می باشد.قطر برس شستشوی این محصول ۶۵ سانتی متر و کارایی آن ۲۶۰۰ متر مربع بر ساعت می باشد.
اسکرابر باطری دار b 60 w

زمین شوی باطری دار مدل BD 50/50

طراحی خاص زمین شوی باطری دار مدل BD 50/50 موجب شده است تا این دستگاه ابعاد بسیار کوچکی داشته باشد که با توجه به ظرفیت ۵۰ لیتری مخازن آب تمیز و آب کثیف آن بسیار کاربردی می باشد. دستگاه زمین شوی مدل BD 50/50 شرکت Kärcher برای استفاده در محیط های کم عرض و باریک ایده آل می باشد. قطر برس شستشوی اسکرابر باطری دار مدل BD 50/50 کارچر آلمان ۵۱ سانتی متر و کارایی آن نیز ۲۰۴۰ متر مربع در ساعت می باشد.
اسکرابر باطری دار bd 50/50

اسکرابر باطری دار مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر باطری دار صنعتی مدل BD 43/25 دارای برس دیسکی بوده و قدرت مانور بالایی دارد.قطر برس شستشوی اسکرابر باطری دار مدل BD 43/25 C Bp کارچر ۴۳۰ سانتی متر و کارایی آن ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت می باشد.
اسکرابر باطری دار BD 43/25

زمین شوی باطری دار مدل B 40 W

زمین شوی باطری دار مدل B 40 W دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۴۰ لیتری و موتور جلوبرنده می باشد. کارایی این دستگاه اسکرابر باطری دار ۲۰۰۰ متر مربع در ساعت بوده و همچنین قطر برس شستشوی آن نیز ۵۰۸ سانتی متر است.
اسکرابر باطری دار b 40 w

اسکرابر باطری دار مدل BR 35/12

اسکرابر باطری دار مدل BR 35/12 با توجه به قابلیت چرخش و هندلینگ بالا برای استفاده در محیط هایی که موانع بسیاری در آنها وجود دارد ایده آل می باشد. راندمان کاری یا کارایی این دستگاه ۱۴۰۰ متر مربع در ساعت و قطر برس شستشوی آن ۳۵ سانتی متر می باشد.
اسکرابر باطری دار BR 35/12
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.
مطالب مرتبط:

 1. زمین شوی سرنشین دار
 2. اسکرابر دستی
 3. اسکرابر صنعتی Kärcher آلمان
 4. زمین شوی با راننده
 5. خرید دستگاه زمین شوی
 6. کف شوی صنعتی
 7. دستگاه کف شور
 8. کف ساب صنعتی
 9. اسکرابر بیمارستانی
 10. اسکرابر برقی
 11. اسکرابر شارژی
 12. دستگاه اسکرابر
 13. دستگاه شستشوی کف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *