بهترین زمین‌شوی صنعتی

انواع اسکرابر

بهترین زمین‌شوی صنعتی

اسکرابرهای صنعتی، دستگاه‌های نظافتی بسیار عالی هستند که در ابعاد و اندازه‌های مختلف نیازهای نظافتی یک مجموعه را برآورده می‌کنند. تولید کنندگان بسیاری با این وعده که می‌توانند حتی ریزترین لکه‌ها را هم از بین ببرند در بازار وجود دارند و شما برای انتخاب بهترین زمین شوی صنعتی یا اسکرابر کار دشواری پیش‌روی دارید، پس باید دانش کافی درباره انواع دستگاه‌های کف‌شور داشته باشید تا بتوانید بهترین دستگاه را انتخاب کنید.

به لطف نوآوری‌ها و تکنولوژ‌ی‌های روز، بهترین اسکرابرهای صنعتی که امروزه در بازار استفاده می شوند طوری طراحی شده‌اند که امکان نظافت راحت محیط را برایتان فراهم می‌کنند. زمین‌شوی‌های صنعتی بر اساس فناوری گریز از مرکز کار می‌کنند و به طور خاص برای تمیز کردن سطوح کف در فضاهای تجاری، مدارس، ادارات و فروشگاه‌های خرده فروشی طراحی شده‌اند. سرمایه‌گذاری برای خرید دستگاه اسکرابر صنعتی، می‌تواند باعث صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های شما شود. اما باید بدانید که با خرید هر دستگاه اسکرابری به این هدف نخواهید رسید. انتخاب دستگاهی مناسب با جنس سطوح کف، به شما کمک می‌کند تا از تجهیزات خود نهایت استفاده را ببرید. انواع مختلفی از اسکرابرهای صنعتی وجود دارد، اما چطور می‌توانید بهترین اسکرابر صنعتی را انتخاب کنید؟

چطور می‌توان بهترین دستگاه اسکرابر کف را انتخاب کرد؟

دستگاه‌های کف‌شوی زیادی در بازار وجود دارند. برای انتخاب بهترین دستگاه زمین‌شوی صنعتی موارد زیر را در نظر داشته باشید.

اندازه مخزن

دقت کنید که اندازه مخزن دستگاه اسکرابر کافی باشد، بنابراین برای تخلیه و دوباره پر کردن مخازن زمان صرف نمی‌شود.

اندازه دستگاه

اسکرابرهای ایستاده برای استفاده در فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند.

منبع تغذیه

دستگاه‌های زمین‌شویی که با باتری کار می‌کنند، انعطاف‌پذیری و قدرت مانور بیشتری در اختیارتان قرار می‌دهند.(نیازی نیست که در نزدیکی محل کارتان حتماً پریز برق وجود داشته باشد.) و ایمن‌تر است (سیم و کابل بلند در مسیر کارتان نیست.)

صدای دستگاه

این مساله برای نظافت کردن در محیط‌هایی مانند بیمارستان که نیاز به سکوت وجود دارد بسیار مهم است.

کنترل پنل

آیا کار با دستگاه آسان است؟

تنظیمات فشار و غلظت مایع شوینده

آیا می‌توانید شدت نظافت را برای مراقبت از سطوح مختلف افزایش دهید؟ آیا می‌توانید میزان مصرف مواد شوینده را تغییر دهید و یا نظافت را بدون مایع شوینده و تنها با آب انجام دهید؟

هر ساختمانی منحصر به فرد است و نیازهای نظافتی متفاوتی دارد. دستگاه اسکرابری انتخاب کنید که متناسب با جنس کف و چیدمان فضای شما باشد. انتخاب بهترین دستگاه کف‌شوی صنعتی متناسب با کف مجموعه شما کمک می‌کند تا از تجهیزات خود نهایت استفاده را ببرید.

جنس کف‌پوش

اغلب دستگاه‌های کف‌شوی صنعتی برای تمیز کردن سطوح مختلف استفاده می‌شوند، اما همه برس‌ها برای نظافت هر نوع کفپوشی قابل استفاده نیستند.

بتن

گاراژها، انبارها و پارکینگ‌های فضای باز که معمولاً کف‌پوش‌های بتنی دارند همه به نظافت منظم نیاز دارند. برای سطوح بتنی در فضای باز ممکن است نیازی به دستگاه کف‌شوی صنعتی نداشته باشید. رفتگر خیابان یا رفتگر پارکینگ ممکن است این کار را انجام دهد، با این وجود اگر سطح مد نظر شما مستعد آلودگی است، به یک دستگاه اسکرابر صنعتی نیاز خواهید داشت. نوعی را انتخاب کنید که که دارای برس سخت باشند.

چوب

با کفپوش‌های چوبی سخت نباید مانند سطوح بتنی رفتار کرد. برای جلوگیری از خراشیده شدن سطوح چوبی، یک زمین‌شوی با برس نرم بهترین دستگاه زمین‌شویی است که که می‌توانید انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که سطوح چوبی متخلخل هستند، آب اضافی می‌تواند به داخل نفوذ کرده و باعث آسیب آن شود. دقت کنید که از دستگاه زمین‌شوی خود طبق توصیه شرکت سازنده استفاده کنید. اجازه ندهید که رطوبت برای مدت طولانی روی سطح چوبی باقی بماند.

وینیل

با کفپوش‌های از جنس وینیل باید مانند کفپوش‌های چوبی مراقبت شود. از آب و محلول شیمیایی کم برای نظافت این سطوح استفاده کنید. مایعات اضافی می‌توانند به داخل درزها نفوذ کرده و آن را شل کنند. همچنین برای جلوگیری از خراشیدن یک اسکرابر صنعتی با برس نرم را انتخاب کنید.

کاشی

سطح کاشی‌ها مستعد خراشیده شدن هستند. با این حال به دلیل وجود درزهای بین کاشی‌ها نیاز به تمیز کردن و نظافت عمقی وجود دارد. یک دستگاه زمین‌شوی صنعتی با یک برس نرم و ظریف قادر به پاک‌سازی کامل سطح کاشی‌ها بدون هیچ‌گونه خراشی است.

تجهیزات شما چقدر بزرگ است؟

اندازه تاسیسات هم در انتخاب بهترین اسکرابر یا زمین‌شوی صنعتی به شما کمک می‌کند. اسکرابرهای ایستاده برای استفاده در فضاهای کوچک یا متوسط مناسب هستند. با بزرگتر شدن فضا استفاده از دستگاه اسکرابر ایستاده بیشتر طول می‌کشد. از طرف دیگر اسکرابرهای سرنشین‌دار، روشی بسیار راحت و سریع برای پاکسازی فضاهای بزرگ و فوق‌العاده بزرگ هستند. اسکرابرهای سرنشین‌دار حتی کارآیی اپراتور را افزایش می‌دهد. برای فضاهای کوچکتر هم می‌توانید از زمین‌شوی‌های صنعتی استفاده کنید اما به خاطر داشته باشید که این تجهیزات بزرگ هستند و ممکن است برای عبور از فضاهای تنگ و باریک با مشکل مواجه شوید. اینکه زمین‌شوی سرنشن‌دار یا اسکرابر ایستاده را انتخاب کنید به فضای مدنظر شما بستگی دارد.

اگر به دنبال انتخاب بهترین اسکرابر صنعتی هستید کارشناسان کارن تجارت بهین می‌توانند شما را در روند یافتن یک دستگاه کف‌شوی صنعتی راهنمایی کند. از این نکات برای انتخاب نوع تجهیزات استفاده کنید که ضمن صرفه‌جویی در هزینه، کارایی کسب و کار شما را افزایش می‌دهد. قبل از خرید سئوالات خود را از کارشناسان کارن تجارت بهین بپرسید و در نهایت تجهیزات مناسبی برای تسهیلات خود انتخاب کنید.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R I D

اسکرابر و سوییپر مدل B300 R I D کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر مدل BD 43/25 C BP کارچر ،محصولی نوین از این کمپانی  آلمانی می باشد.کارایی این اسکرابر ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت بوده و از نوع دیسکی می باشد.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.