تجهیزات شرکت‌های خدماتی نظافتی

بخارشوی کارچر

معرفی انواع دستگاه‌ها و تجهیزات شرکت‌های خدماتی نظافتی

امروزه بسیاری از وظایف نظافت و تمیزکردن به شرکت‌های پیمانکاری برون‌سپاری می‌شود. شهرداری‌ها و مقامات دولتی هم ترجیح می‌دهند با شرکت‌های خصوصی در این حوزه قرارداد ببندند. بنابراین چشم‌انداز اقتصادی پیش‌روی شرکت‌های پیمانکاری خدماتی نظافتی، امیدوارکننده است. البته چالش‌هایی هم پیش‌روی این شرکت ها قرار دارد. از مسائلی که گریبانگیر این موسسات است می‌توان به رقابت بین شرکت‌های خدماتی نظافتی، افزایش هزینه‌ها و هم‌چنین تغییر سازوکار و قوانین مرتبط با نظافت و تمیزی اشاره کرد. برای موفقیت پایدار در زمینه خدمات نظافت، شرکت‌ها باید قادر باشند ضمن ارائه عملکرد قوی، کارایی و ثبات نیز از خودشان نشان دهند. انتخاب صحیح تجهیزات و تکنولوژی‌های مناسب هم در کنار این عوامل تاثیرگذار است.

نظافت سطوح با دستگاه‌های زمین‌شوی

جنس پوشش کف می‌تواند متفاوت باشد. برخی پوشش‌ها بسیار سخت و غیرمنعطف هستند و برخی دیگر انعطاف بیش‌تری دارند. در هر صورت وظیفه ما یکسان است تمیز کردن کامل سطوح به نحوی که طول عمر جنس کف نیز افزایش یابد. این وظیفه می‌تواند با تجهیزات ماشینی (اسکرابر یا زمین‌شوی) یا دستی (تی زمین شور) صورت پذیرد. همچنین انتخاب دقیق لوازم جانبی و مواد شوینده هم برای ارائه یک نظافت کامل به نحوی که گوشه‌های محیط هم به تمیزی نقاط مرکزی باشند، تاثیرگذار هستند.

زمین شوی حرفه ای
کف شور سرنشین دار
تی زمین شوی

نظافت به روش ماشینی یا نظافت به روش دستی

بسته به جنس کف‌پوش، میزان کثیفی سطح و این که سطح داخل ساختمان است یا بیرون؛ راهکارهای متفاوتی برای نظافت ارائه می‌شود. مواردی مانند قوانین بهداشتی، امنیت کارکنان نظافت و مسائل محیط‌ زیستی نیز دخیل هستند. یک راهکار بهینه باید تمام موارد را پوشش دهد.
کارچر طیف کاملی از محصولات و خدمات مرتبط ارائه می‌دهد، که در کنار یکدیگر بهترین راهکار برای هر شرایطی را به وجود می‌آورند. کارچر براساس نیاز در هر شرایطی راهکار متناسب را عرضه می‌کند.

تمیز کردن فرش و موکت با دقیق‌ترین سطح کیفیت با دستگاه‌های فرش و مبل‌شوی صنعتی

فرش و موکت‌های دفاتر اداری، هتل‌ها و مدارس هر روز شاهد رفت‌وآمد و کثیفی بسیاری هستند. دستگاه های جاروبرقی‌ و دستگاه های فرش شوی و مبل شوی کمپانی کارچر آلمان چندین دهه است که کارایی خود را به اثبات رسانده‌اند. تجهیزات قدرتمند و چندمنظوره کارچر توانایی تمیز کردن لایه‌های رویی و لایه‌های زیرین و عمیق‌تر فرش و موکت را دارا هستند. این ابزارها هم‌چنین قادر به تمیز کردن موضعی لکه‌ها و نقاط آلوده سطوح پارچه‌ای نیز می‌باشند. ضمن آن که با این تجهیزات می‌توانید پرد‌ه، مبلمان و صندلی اتومبیل‌ها را هم به صورت کامل پاک کنید.

جاروبرقی
فرش شوی و مبل شوی
موکت شوی

نظافت صنعتی و کامل تمام نقاط دست‌شویی‌ها، روشویی‌‌ها و حمام‌ها

مکان‌هایی چون دستشویی‌ها و محیط‌های بهداشتی از این دست بسیار مهم هستند. در محیط‌هایی مانند دست‌شویی‌ها، دوش‌ها و رختکن‌ها همیشه آلودگی‌هایی ناشی از چربی پوست انسان‌ها، مواد آرایشی و… یافت می‌شود که پاک کردن این موارد از الزامات بهداشتی است. جلوگیری از انتقال میکروب‌ها و باکتری‌ها در این مکان‌ها بسیار حیاتی است. تجهیزات و ماشین‌های شوینده کارچر به نحوی طراحی شده‌اند که با استفاده منظم و مستمر از آن‌ها می‌توانید تمام نقاط سرویس‌های بهداشتی و مکان‌های این چنینی را با دقت تمام پاک کنید.

نظافت دستشویی
نظافت سرویس های بهداشتی
نظافت صنعتی حمام ها

نظافت روزانه را در دستورکار خود قرار دهید

اگر سیستم صحیحی برای نظافت صنعتی انتخاب کنید، در کنار این که به سطح بالایی از بهداشت دست می‌یابید از نظر اقتصادی هم متضرر نمی‌شوید. مواد شوینده نامناسب یا غلظت‌های ناکافی مواد اثربخشی لازم را از بین می‌برند. تجهیزات پاک‌کننده‌ای که بسیار قوی یا بسیار ضعیف هستند یا تنظیماتشان به درستی صورت نگرفته‌اند، حتی در کوتاه مدت هزینه بیش‌تری به شما تحمیل می‌کنند. با این که مدعی مقرون به صرفه بودن هستند و ادعا می کنند که پول شما را حفظ می‌کنند اما در عمل چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. کارچر با ارائه سیستمی متناسب تمام نیازهای شرکت‌های خدماتی نظافتی و کارکنانشان را برطرف می‌کند.

نظافت صنعتی و روزانه آشپزخانه‌ها و رستوران‌ها

حفظ بهداشت از حیاتی‌ترین مسائل در آشپزخانه‌ها و رستوران‌ها می‌باشد. در چنین مکان‌های حساسی سیستم کارچر به نحوه‌ای ارائه می‌شود که نظافت در حرفه‌ای‌ترین حالت ممکن و مطابق با قوانین و مقررات بهداشتی صورت پذیرد. کارچر طیف گسترده‌ای از ابزارهای دستی، ماشین‌های تمیزکننده قدرتمند، لوازم جانبی و مواد تمیزکننده برای چنین مکان‌هایی را عرضه می کند. این تجهیزات همه‌ی سطوح از سطوح فلزی ضد زنگ تا کاشی، کف‌پوش و… را به صورت کامل پاک و ضدعفونی می‌کنند.

نظافت صنعتی رستوران ها
بخارشوی صنعتی

نظافت کامل با بخارشوی‌های صنعتی برای مناطقی که از نظر بهداشتی بسیار حساس هستند

بخارشوی صنعتی SGV 8/5 از جمله بخارشوی‌های صنعتی کارچر است که توانایی تمیزکردن کامل مناطق بدون استفاده از مواد شیمیایی را دارا است و به همین جهت برای صنایع غذایی بسیار ایده‌آل است. این بخارشوی قادر است مدت طولانی به صورت پیوسته به تمیز کردن بپردازد. در این دستگاه امکان تنظیم فشار بخار خروجی فراهم است. حتی سرسخت‌ترین کثیفی‌ها هم یارای مقابله با فشار و دمای بالای SGV 8/5 را ندارند. اندازه کوچک و مناسب این دستگاه را علاوه بر صنایع بزرگ برای کارگاه های کوچکتر و کترینگ‌ها نیز مناسب و ایده‌آل می‌سازد.

متخصصان دنبال شرکت‌های خدماتی نظافتی هستند که تجهیزات تخصصی داشته باشند

زمانی که یک کارخانه یا واحد صنعتی با یک شرکت خدمات نظافت قرارداد امضا می‌کند، شرکت خدماتی هم نیاز به پشتیبانی موسسه‌ای دارد که بتواند تجهیزات مناسب برای شرایط مختلف را برایش تامین کند. نظافت برخی واحدهای صنعتی نیاز به تجهیزات ویژه دارد. تکنولوژی پشتیبانی باید وجود داشته باشد، که بتواند حداکثر تمیزی برای از بین بردن کوچک‌ترین کثیفی‌ها را دارا باشد. ماشین‌آلات و ابزارهای جانبی نیاز هست که به صورت ارگونومیک طراحی شده باشند که به راحتی بتوان آن‌ها را جابه‌جا کرد و نگه‌داری این وسایل هم بسیار آسان باشد.

آیس بلاست
واترجت آب سرد
واترجت آب گرم

تمام تجهیزات نظافتی که واحدهای صنعتی نیاز دارند

در صنایعی مانند خودروسازی یا تولیدی مواد شیمیایی یا فرآوری گوشت یا… معمولا به تجهیزات تمیزکننده‌ای نیاز داریم که بتوانند آب و مواد شوینده را با فشار بالا خارج کنند. این دستگاه ها به کارواش صنعتی معروف هستند. برخی ابزارهای مورد نیاز باید ثابت و بدون حرکت باشند و برخی دیگر باید قابلیت جابه‌جایی بالایی داشته باشند. یک سیستم تمیزکننده فشار قوی کارچر می‌تواند تا ۱۲ کاربر هم‌زمان داشته باشد که فشار حداکثری ۱۲۰۰۰ لیتر در ساعت را تامین کند. اگر فشار بیش‌تری نیاز دارید باید از Kärcher UHP استفاده کنید. فشار آب گرم این دستگاه‌ها تا ۸۰۰ بار و فشار آب سردشان تا ۲۵۰۰ بار می‌رسد. این پاک‌کننده فوق‌العاده قدرتمند توانایی پاک کردن و از بین بردن رنگ و روکش‌ها را دارا است. ضمن آن که برای تمیزکردن مخازن و لوله‌ها هم ایده‌آل است. اغلب اوقات تمیزکردن با آب و بخار آب گزینه مطلوبی نیست. به سبب خطر خوردگی و زنگ‌زدگی در قالب‌هایی که از فرآیند ریخته‌گری به دست آمده‌اند و هم‌چنین باقی ماندن ته‌مانده‌هایی که از ساییده‌شدن سطوح حاصل می‌شوند. در چنین شرایطی کارچر تجهیزاتی دارد که از گلوله‌های یخ خشک به جای آب استفاده می‌کند.

کارچر، مناسب برای هر شرایطی

تمام تجهیزاتی که واحدهای صنعتی نیاز دارند کارچر به عنوان مخترع تجهیزات پاک‌کننده با فشار قوی، طیف گسترده‌ای از محصولات را ارائه می‌دهد که از نظر فنی و دامنه کاربرد تمام موارد مورد نیاز را پوشش می‌دهد. زمین‌شوی‌های صنعتی کارچر به نحوی طراحی شده‌اند که توانایی کامل نظافت سطوح خارج ساختمان را در شرایط و نیازهای مختلف دارا باشند.

سوییپر صنعتی
ماشین برف روب
دستگاه پنل تمیز کننده خورشیدی

تمام تجهیزات نظافتی که واحدهای صنعتی نیاز دارند

تجهیزات کارچر نیازهای تمام فصول را پوشش می‌دهند. چه یک جارو کردن ساده مد نظر شما باشد؛ چه به دنبال پاک کردن یک زمین خیس باشید یا زمین‌های پوشیده از چمن یا … کارچر برای تمیزی محیط‌های بیرونی راهکارهای مختلفی ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *