جاروبرقی سطلی تک موتوره بدنه استیل کارچر

تبلور کیفیت انواع دستگاه های جارو برقی در سری NT این محصولا به وضوح قابل مشاهده است. در ادامه به یکی از محصولات بسیار حرفه ای سری NT اشاره می نماییم.

جاروبرقی سطلی مدل NT 27/1 ME کارچر از سری جاروبرقی های سطلی صنعتی و حرفه ای کمپانی کارچر آلمان است که قابلیت جمع آوری انواع آلودگی های آب و خاک را به صورت هم زمان دارد. مخزن این دستگاه جاروبرقی سطلی ۲۷ لیتر است و بدنه آن از جنس استیل بوده که بسیار مقاوم است و برای محیط های صنعتی مناسب است. جریان هوای ایجاد شده موتور این مدل مکنده قدرتمند ۶۸ لیتر بر ثانیه می باشد که قدرت مکش معادل ۲۰۰ (mbar) ایجاد می کند. همچنین صدای تولید شده توسط این دستگاه جارو برقی سطلی صنعتی معادل ۷۲ (dba) می باشد.

وزن این مکنده صنعتی نیز ۷/۵ کیلوگرم است. توان مصرفی این جاروبرقی سطلی ۱۳۸۰ وات است که به نسبت قدرت مکشی که ایجاد می کند بسیار کارآمد و کم مصرف است. فیلتر کارتریجی بزرگ این دستگاه قدرت مکش ثابتی را برای این دستگاه مکنده صنعتی سطلی تعیین می کند. همچنین مخزن جاروبرقی سطلی مدل NT 27/1 ME کمپانی Kärcher المان دارای شناور می باشد که با پرشدن مخزن جزیان مکش را قطع می کند. لوله های متصل به نازل نیز از جنس استیل می باشند و فضای مناسبی برای قراگیری لوله ها و سایر تجهیزات در پشت جارو برقی تعبیه شده است. چرخ های به کار رفته در دستگاه جارو برقی صنعتی سطلی مدل NT 27/1 ME کمپانی Kärcher آلمان از نوع ترولی می باشند که قدرت مانور بالا و در عین ثبات و پایداری مناسبی را برای این جاروبرقی صنعتی فراهم می کند.

این محصول بسیار حرفه ای و کاربردی با کارت گارانتی شرکت کارن تجارت در ایران عرضه می شود که دارای یکسال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشد. برای انتخاب دقیق تر محصولات، با کارشناسان شرکت کارن تجارت تماس بگیرید.

 

جاروبرقی سطلی NT 27-1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *