خرید جاروبرقی صنعتی

خرید جاروبرقی صنعتی

دستگاه های جاروبرقی صنعتی در حال حاضر در صنایع و محیط های گوناگون یا مختلف کاربردهای بسیاری دارند. به جرات می توان ادعا کرد که مهم ترین دستگاه نظافتی نیز که تقریباً در هر محیطی مورد نیاز است، دستگاه های مکنده یا جارو برقی می باشند. محیط های کارگاهی، کارخانجات مختلف، مراکز تجاری، فروشگاه های زنجیره ای و یا بیمارستان ها محیط ها یا مکان هایی هستند که نیازمند استفاده از دستگاه های مکنده صنعتی می باشند. از همین روی خرید جاروبرقی صنعتی مناسب برای استفاده در صنایع بسیار لازم و ضروری است. شما مشتریان عزیز با تماس با شرکت کارن تجارت می توانید از راهنمایی ها و مشورت های تخصصی کارشناسان این شرکت در زمینه انتخاب و خرید جاروبرقی صنعتی مناسب با نیاز خود استفاده کنید. اما با خواندن این نوشتار، شما عزیزان می توانید با اصول کلی انتخاب جاروبرقی مناسب آشنا شوید. در هنگام یا زمان خرید دستگاه جاروبرقی صنعتی باید به عوامل متعددی توجه فرمایید. در ادامه به این عوامل اشاره می شود :

  1. مساحت محیط کاربری
  2. نوع آلودگی
  3. تعداد دفعات نظافت در یک بازه زمانی مشخص
  4. حجم آلودگی
  5. سایر ویژگی های اختصاصی

در ادامه عوامل ذکر شده در بالا را به تفضیل شرح می دهیم و توضیحاتی درباره آن عوامل به شما عزیزان ارائه می دهیم:

مساحت محیط کاری برای خرید جاروبرقی صنعتی

متراژ یا مساحت مکان نظافتی یکی از فاکتورهای مهم در زمان خرید جاروبرقی صنعتی بوده که بایستی به آن توجه کرد. هر چه مساحت محیط بزرگتر باشد باید در کنار سایر ویژگی های جارو برقی حجم مخزن بزرگتری نیز برای آن در نظر گرفت، تا مخزن دستگاه پس از نظافت محیط بزرگتری نیاز به تخلیه داشته باشد.

نوع آلودگی برای خرید جاروبرقی صنعتی

این که آلودگی مورد نظر چه نوعی است فاکتور مهمی برای انتخاب نوع دستگاه جارو برقی می باشد. برای مثال اگر آلودگی فقط نوع گرد و غبار یا خاک باشد، جارو برقی های خاک کارچر می توانند به خوبی پاسخگو باشند و یا اگر آلودگی ها از نوع مرطوب و خشک باشد از جاروبرقی آب و خاک باید استفاده شود.

تعداد دفعات نظافت در یک بازه زمانی مشخص برای خرید جاروبرقی صنعتی

تعداد دفعات نظافت در یک بازه زمانی مشخص از فاکتور های مهم دیگری است که باید مد نظر قرار گیرد. برای مثال اگر قصد خرید دستگاه مکنده برای یک محیط بزرگ را دارید که نیاز به فعالیت دستگاه در بخش های مختلف به شکل مداوم وجود دارد انواع مکنده های دائم کار کارچر دقیقا به همین منظور طراحی و ساخته شده اند.

حجم آلودگی به منظور خرید جاروبرقی صنعتی

میزان آلودگی نیز از دو روش بر انتخاب دستگاه مکنده صنعتی مناسب تاثیر گذار است. اولاً میزان مخزن وسیله باید متناسب با میزان آلودگی مورد نظر باشد ثانیاً حجم آلودگی به لحاظ ساعات کاری که باید جاروبرقی به شکل مداوم کار کند تاثیر گذار می باشد. بنابراین میزان آلودگی که باید مورد نظافت قرار بگیرد از عوامل مهمی است که باید در هنگام خرید دستگاه مورد توجه قرار گیرد.

سایر ویژگی های اختصاصی برای خرید دستگاه جاروبرقی

برخی ویژگی های خاص مکان های مورد نظر باید در هنگام خرید جاروبرقی صنعتی مد نظر قرار بگیرد مثلاً در برخی از محیط های مربوط به صنایع نفت و گاز همواره گازهای اشتعال زا در فضا وجود دارد که با کوچکترین جرقه ای ایجاد انفجار و آتش سوزی خواهند کرد از همین روی برای این قبیل محیط ها باید از دستگاه مکنده ضد انفجار استفاده کرد. و یا مثال دیگر محیط های بیمارستانی و مراکز درمانی می باشد. در اینگونه فضاها عدم وجود آلودگی صوتی فاکتور مهمی در هنگام خرید هر یک از دستگاه های نظافتی مکانیزه می باشد. دستگاه مکنده یا وکیوم نیز از این قاعده مستثنا نبوده و بر همین اساس کارچر آلمان اقدام به طراحی و تولید وکیوم هایی با حداقل صدای ممکن کرده است. نکات مهم دیگری که در هنگام خرید هر دستگاهی مخصوصاً دستگاه های نظافتی مورد توجه می باشد اعتبار تولید کننده محصول و خدمات پس از فروش آن می باشد.
درباره کمپانی کارچر آلمان
درباره اعتبار و جایگاه کمپانی Kärcher آلمان با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که این برند با اختلاف زیادی نسبت به رقبا دارای بیشترین آمار فروش در صنعت تولید دستگاه نظافت صنعتی سراسر دنیا و بیشترین ارزش برند می باشد.از نظر کیفیت خدمات پس از فروش ارائه شده نیز شرکت کارن تجارت به عنوان نمایندگی کارچر در ایران سیستم گارانتی و خدمات پس از فروش خود را بر مبنای استاندارد ها و قواعد شرکت کارچر بنا نهاده است.تا هم بتواند پاسخگوی الزامات شرکت کارچر آلمان در زمینه دریافت نمایندگی باشد و هم نیاز مصرف کنندگان داخلی را به بهترین شکل برطرف کند. بنابراین با خرید جارو برقی صنعتی از شرکت کارن تجارت کیفیت محصول و خدمات پس از فروش را متناسب با استاندارد های بزرگترین نام این صنعت دریافت خواهید کرد. فروش جاروبرقی صنعتی کمپانی Kärcher آلمان با گارانتی و خدمات پس از فروش انجام می پذیرد.
در بخش پایین به دو نمونه از دستگاه های مکنده کارچر که متناسب با نوع آلودگی به شما است را معرفی می کنیم.
خرید دستگاه جاروبرقی NT 50/1 Tact کارچر آلمان
خرید-جاروبرقی-صنعتی
خرید دستگاه جاروبرقی NT 70/3 کارچر آلمان

خرید وکیوم صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *