نظافت صنایع الکترونیک با جاروبرقی صنعتی

دستگاه جاروبرقی صنعتی یک راه حل نظافتی در صنایع الکترونیک

جاروبرقی صنعتی کاربردهای نظافتی زیادی در صنایع الکترونیک دارد. یکی از ویژگی های خاص در صنایع الکترونیک، ماشینکاری فوق العاده و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات حرفه ای به منظور تولید قطعات الکترونیک می باشد. به دلیل ساختار و شکل پیشرفته اجزا، صاحبان این صنایع به منظور تولید ضایعات کمتر نیاز دارند که علاوه بر اینکه از دستگاه و تجهیزات مراقبت نمایند، نیاز دارند که محیط را پاکیزه نگه دارند زیرا که یکی از اصل های اساسی و مهم در این گونه صنایع می باشد.

ضایعات بسیاری در این گونه صنایع تولید می شود. شما به عنوان کسی که صاحب این گونه صنعت هستید می بایست به منظور جمع کردن آلودگی ها و ضایعات گوناگون باید از دستگاه جاروبرقی صنعتی استفاده نمایید. دستگاه های مکنده صنعتی به عنوان یک راه حل نظافتی در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

پس از تولید قطعات الکترونیک، ضایعاتی در این گونه صنایع تولید می شود که علاوه بر اینکه محیط را آلوده می کند باعث اختلال در فرآیند تولید می شود. دستگاه جاروی صنعتی با قدرت بالای خود قادر است این گونه ضایعات و آلودگی ها را جمع آوری نماید. همچنین اگر در محیط آلودگی هایی از نوع مایعات وجود داشت، این دستگاه ها قادرند آن ها را جمع آوری نمایند که اصطلاحاً به این دستگاه ها جاروبرقی آب و خاک گفته می شود.

جاروبرقی صنعتی مجتمع تجاری

پیشنهاد ما به شما این است که از دستگاه های استفاده نمایید که دارای قدرت کافی، فیلتراسیون فوق العاده، بدنه مستحکم، قدرت مکش فوق العاده استفاده نمایید تا بهترین نتایج را بگیرید. اصولاً مکنده دارای موتورهای بای پس و توربینی می باشند. موتورهای مدت زمان محدودی می توانند کار کنند و توان کار کردن به صورت مداوم را ندارند و به صورت تک، دو و سه موتوره موجود می باشند.

نوع دیگری از دستگاه های جارو برقی صنعتی دارای موتور توربینی بوده که قادرند به صورت مداوم و به صورت دائم کار کنند. این دستگاه ها با توجه به ماهیت دائم کار بودنشان معمولاً در صنایع الترونیک مورد استفاده قرار می گیرند.

وجود فیلتراسیون بسیار مهم است، زیرا باعث می شود ذرات ریز جمع آوری گشته و از بازگشت به محیط جلوگیری کنند. این مورد علاوه بر اینکه باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود، سلامتی کارمندان و کارکنان را هم حفط می نماید و باعث حفظ بهداشت می شوند.

مورد دیگر حجم مخازن جاروهای صنعتی است که از ۷ لیتر تا ۱۰۰ لیتر موجود هستند. در صنایع الترونیک به دلیل تولید آلودگی های زیاد که روزانه تولید می شود، معمولاً از دستگاه هایی که دارای لیتراژ بالا هستند، استفاده می شود تا تعداد دفعات خالی کردن مخزن زباله کمتر شود.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *