زمین-شوی-کارچر

زمین شوی کارچر

در این مقاله می خواهیم به تشریح دقیق زمین شوی کارچر B 90 R ساخت شرکت کارچر آلمان بپردازیم.
زمین شوی صنعتی مدل B 90 r شرکت Kärcher آلمان موفق به دریافت جایزه بهترین طراحی از موسسه بین المللی IF Product Design Award شده است.

جایگاه راحت قرارگیری کاربر، فاصله ی مناسب میان صندلی و فرمان، فضای باز قرارگیری پاری کاربر، دسترسی راحت به قسمت کنترل زمین شوی صنعتی ، ابعاد کوچک در عین بزرگی مخازن، زیبایی ظاهری دستگاه، جنس بدنه ی مقاوم و با کیفیت، همه و همه از عواملی است که سبب شده تا این زمین شوی کارچر جایزه بهترین طراحی را از آن خود نماید.

این اسکرابر با دو نوع تکنولوژی برس عرضه می شود. یک تکنولوژی مربوط به برس هاس دیسکی و دوار می باشد و تکنولوژی دیگر مربوط به برس های رولی و غلطکی. برس های دیسکی یا دوار برای سطوح کاملاً صیقلی استفاده می شوند که سرعت کاری بالایی نیز دارند و شفافیت خوبی برای سطوح ایجاد می کنند.

برس های غلطکی برای سطوح سخت تر با آلودگی های بیشتر استفاده می شود. زیرا برس های غلطکی به دلیل سطح مقطع کمتر فشار بیشتری بر روی سطح زمین ایجاد می کنند. از لحاظ جنس برس نیز الیاف ها مختلفی در پرزهای این برس ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

از پرزهای بسیار نرم تا پرزهای بسیار سخت. زمین شوی کارچر یا اسکرابر صنعتی مدل B 90 R در نوع برس غلطکی دارای تکنولوژی FACT می باشد.

Flexible Application Control Technology

این تکنولوژی می تواند فشار برس را بنا بر نوع آلودگی و جنس سطح تنظیم نماید. همچنین این زمین شوی کارچر دارای خوبی به نام Dose می باشد که در ادامه توضیح داده می شود.

اسکرابر حرم

سیستم مدیریت مواد شوینده زمین شوی کارچر B 90 R کارچر آلمان

تکنولوژی Dose مخفف عبارت Demand Orientated Supply Of Detergent می باشد.

این تکنولوژی یا سیستم به کاربر یا اپراتور اجازه می دهد تا ماده شوینده را در مخزنی جداگانه از مخزن آب تمیز نگه داری کند و هنگام خروج آب از برس ها با تنظیم دقیق ماده شوینده مورد نیاز با غلظت های ۰ تا ۳ درصد با آب مخلوط نماید. این سیستم، مصرف ماده شوینده را به شدت کاهش می دهد و در مساحت های بالا به طور مثال بین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ متر مربع این صرفه جویی بسیار چشمگیر است.

در سیستم زمین شوی های صنعتی معمولی کاربر مجبور است که ماده شوینده را با آب تمیز مخزن مخلوط نماید و در این صورت به اجبار برای تمام سطوح باید از ماده شوینده استفاده نماید زیرا آب مخزن با ماده شوینده مخلوط شده است.

یک محاسبه ساده نشان می دهد در مساحت ۵۰۰۰ متر رمبع تا ۱۰۰۰۰ متر مربع با قیمت ماده شوینده هر لیتر ۴۰۰۰ تومان و نظافت یک روز در میان و استفاده یک بار مخزن پر برای هر ۵۰۰۰ متر مربع، هزینه ماهیانه بین ۶۰۰۰۰۰ تومان تا ۱۲۰۰۰۰۰ تومان برای ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ متر مربع خواهد بود.

سیستم Dose دستگاه زمین شوی B 90 R با توجه به کنترل کاملی که به کاربر می دهد این هزینه را حداقل تا یک پنجم کاهش می دهد.

دیگر سیستم این زمین شوی کارچر ،EASY-Operation می باشد که به کاربر این امکان را می دهد تا با کمترین دکمه کلید فرآیند های دستگاه زمین شوی صنعتی B 90 R را کنترل نماید. تمام کارکرد های دکمه ها بدون کوچک ترین توضیح انگلیسی و تنها با اشکال کاملاً واضح و گویا نمایش داده شده است و برای استفاده از دستگاه نیاز به زبان انگلیسی نمی باشد.

اسکرابر اماکن مذهبی

دیگر امکانات زمین شوی کارچر B 90 R کارچر آلمان

یکی دیگر از امکانات این کف شوی صنعتی که دستگاه را برای کاربر یا اپراتور آسان می سازد سیستم Color Coding می باشد.
قسمت هایی از دستگا که زرد می باشد برای کاربری روزانه زمین شوی صنعتی می باشد و قسمت هایی که خاکستری است برای تعمیرات و نگه داری از وسیله می باشد.

بنابراین کاربر به راحتی متوجه می شود که به کدام قسمت ها نباید کاری داشته باشدو این مدل زمین شوی صنعتی می تواند با آپشن قطع کن اتوماتیک پر کن مخزن میز عرضه شود که در صورت پر شدن، مخزن آب ورودی را قطع می نماید.

جنس پرزهای استاندارد زمین شوی کارچر یا اسکرابر با راننده مدل B 90 R در مقابل سایش بسیار مقاوم است البته این نکته در مورد جنس تیغه های تی دستگاه بسیار پررنگ تر می باشد زیرا در یک ماده روغنی بسیار مقاوم در برابر سایش ساخته شده است که دارای دو لبه نیز می باشد و بعد از سایش یک لبه می توان از لبه ی دیگر آن استفاده کرد.

طول عمر تیغه زمین شوی مدل B 90 R کمپانی کارچر آلمان به طور متوسط ۳ سال در محیط های صنعتی و عمومی می باشد. قسمت نگه دارنده ی تیغه های لاستیکی نیز از جنس آلومینیم می باشد که در عین سبکی مقاومت بالایی نسبت به ضربه دارد.

در قسمت جلویی زمین شوی صنعتی B 90 R نیز یک محافظ فولادی که به شاسی دستگاه متصل است قرار دارد تا از آسیب دیدگی به قسمت جلوی زمین شوی کارچر جلوگیری نماید.

محفظه باطری ها در قسمت زیرین صندلی کاربر قرار دارد و به راحتی قابل دسترسی می باشد.

نظافت صنعتی با اسکرابر

مشخصات فنی زمین شوی کارچر B 90 R

اسکرابر سرنشین دار B 90 R دارای برس ۷۵۰ میلیمتتری ( mm ) است و تیغه های ۱۰۱۰ میلیمتری دستگاه که امکان تمیز کزدن ۵۶۰۰ متر مربع را در ساعت به این وسیله می دهد. دو مخزن بزرگ ۹۰ لیتری آب تمیز و آب کثیف نیز نیاز مشتریان را برای تمیز کردن مساحت های بالا کاملاً برطرف می کنند.

زمین شوی کارچر مدل B 90 R دارای ۴ باطری ۶ ولت ۲۷۰ آمپر می باشد که ۴ ساعت کار مفید را با هر بار شارژ برای دستگاه فراهم می کنند. وزن دستگاه بدون آب نیز ۲۷۳ کیلوگرم می باشد. مجموع این ویژگی ها این زمین شوی کارچر را به یکی از پر فروش ترین مدل های زمین شوی صنعتی در جهان بدل کرده است.

شرکت کارن تجارت نماینده رسمی کارچر آلمان با آموزش دقیق کاربران و ارائه خدمات پس از فروش سریع و با کیفیت بالاترین کارایی استفاده از دستگاه های پیشرفته کارچر را برای هم وطنان عزیز فراهم کرده است. با تماس با کارشناسان شرکت کارن تجارت از مشاوره ی مسئولانه و حرفه ای جهت انتخاب صحیح دستگاه نظافتی بهره مند شوید.

در بخش زیر می توانید فیلم زمین شوی کارچر مدل B 90 R را مشاهده فرمایید:

کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان)،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی – جاروبرقی صنعتی – بخارشوی صنعتی – واترجت صنعتی – سوییپر – پله برقی شوی – کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.

مطالب مرتبط:

  1. زمین شوی سرنشین دار
  2. اسکرابر دستی
  3. خرید دستگاه زمین شوی
  4. خرید کف شور
  5. کف ساب صنعتی
  6. اسکرابر بیمارستانی
  7. اسکرابر برقی
  8. اسکرابر باطری دار
  9. اسکرابر شارژی

استفاده از فناوری‌های روز در اسکرابر سرنشین‌دار

صدای کم، ارگونومیک بودن، مانورپذیری و استفاده راحت برخی از عواملی می‌باشند که بسیاری از مشتریان می‌بایست در هنگام خرید اسکرابر بدان توجه داشته باشند.

تفاوت زمین‌شوی صنعتی دستی و سرنشین‌دار

دستگاه‌های زمین‌شوی صنعتی دستی و سرنشین‌دار از لحاظ ابعاد، وزن، قدرت مانور، حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف، راندمان کاری، قیمت، قطر برس و … تفاوت دارند.

مزیت‌های اسکرابر سرنشین‌دار بیمارستانی

یکی از فاکتورهای مهم اسکرابر سرنشین‌دار نسبت به انواع دستی آنها در مراکز درمانی سرعت بیشتر انجام عملیات نظافت و شستشوی وسیع‌تر در زمان کمتر می‌باشد.

استفاده از اسکرابر برای نظافت اماکن مذهبی

استفاده از اسکرابر در مکان های مذهبی که آمد و شد بسیار زیادی دارند یکی از الزامات نظافتی می باشد. شما حرم ها و امامزاده های بزرگ را در نظر بگیرید.

شستشوی کف سالن‌های تولید با اسکرابر

اسکرابر برای شستشوی صنعتی سالن‌ها توسط شرکت‌های مختلف طراحی، تولید و به بازار عرضه شده تا نظافت با توجه به مساحت این مکان‌ها با سرعت صورت گیرد.

جایگاه زمین‌شوی صنعتی در نظافت صنایع غذایی

اسکرابر یک دستگاه نظافت صنعتی با قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان انواع سطوح می‌باشد. استفاده از اسکرابر موجب افزایش سرعت فرایند نظافت نیز می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *