واترجت صنعتی

شستشوی ماشین های سنگین به وسیله دستگاه واترجت

وسایل نقلیه سنگین و بزرگ از قبیل تریلر، کامیون، مینی بوس و اتوبوس به علت رفت و آمد های طولانی مدت در مسیر هایی با شرایط جاده ای و آب و هوایی مختلف همواره در معرض انواع آلودگی ها قرار دارند. آلودگی هوا، گرد و خاک، نمک جاده و مشکلات آسفالت در فصول سرد و نزولات آسمانی از جمله آلودگی هایی هستند که بر روی بدنه، چرخ ها، موتور و دیگر بخش های ماشین های سنگین قرار می گیرند.

بنابراین نظافت و شستشوی این وسایل، می بایست بطور منظم در دستور کار مالکان آن ها قرار بگیرد. دستگاه واترجت بعنوان یک کارواش ماشین سنگین، امر شستشوی سطوح ماشین های سنگین را بطور مناسب انجام می دهد. واترجت ها که با شوینده های فشار قوی یا دستگاخ های کارواش نیز شناخته می شوند، با پاشش آب پر فشار، قادر به از بین بردن انواع آلودگی هایی که بر روی سطح ماشین ها قرار دارند، می باشد.

واترجت مناسب برای شستشوی ماشین سنگین

دستگاه واترجت می تواند بعنوان دستگاه کارواش ماشین سنگین مورد استفاده قرار گیرد. آب پر فشار خروجی از این دستگاه، می تواند با سرعت و قدرت بالا انواع آلودگی های سطح بدنه، چرخ ها و دیگر قسمت های ماشین های بزرگ و سنگین را از بین ببرد.

استفاده از لنس های بلند با توجه به ارتفاع این وسایل امر شست و شو را ساده تر نموده است. به علاوه افراد می توانند با خریداری برس های شستشوی ثابت و یا دوار سطوح خودروهای سنگین را با کیفیت بهتری شستشو دهند. نازل های زیرشویی نیز با اتصال به دستگاه، به خوبی آلودگی های قسمت زیرین را از بین می برند.

همچنین با توجه به سطح این وسایل استفاده از نازل هایی که زاویه پاشش بزرگی دارند کاربردی تر است.

شستشوی ماشین با کارواش

بالابردن سرعت نظافت توسط کارواش صنعتی

وقتی بحث شستشوی اتومبیل در میان باشد، روش های مختلفی برای شستشو وجود دارد که می تواند بسته به شرایط، متفاوت باشد. ولی شستشوی دستی و سنتی برای ماشین های سنگین مانند کامیون ها و کامیونت ها جوابگو نیست.

بدین منظور بایستی از روش های صنعتی و پر سرعت نظافتی نیز استفاده نمود. استفاده از دستگاه واترجت صنعتی بهترین پیشنهاد ما برای عزیزانی که قصد نظافت ماشین های سنگین را دارند. است.

تصور کنید قصد شستشوی یک کامیون را دارید ، در این حالت راه های زیادی برای شستشوی این خودروهای سنگین پیش رویتان است. ولی  همیشه سریع ترین راه در نظافت اولویت دارد. دستگاه واترجت صنعتی سریع ترین و مناسب ترین روش برای نظافت ماشین های سنگینی که در طول روز با آلودگی های زیادی مواجه هستند می باشد.

از جمله مزایای شستشوی صنعتی نسبت به روش های سنتی

شست و شوی سطوح بوسیله دستگاه های کارواش صنعتی، دارای مزایای زیادی نسبت به روش دستی و سنتی می باشند. افزایش قدرت شست و شو تا چندین برابر، افزایش چند برابری سرعت کار و کاهش نیروی انسانی از جمله مزایای این شوینده ها است.

شویند های فشار قوی (دستگاه های فشار قوی آب) از نظر اقتصادی به صرفه بوده و با صرفه جویی قابل توجه در مصرف آب و کاهش استفاده از مواد شیمیایی، سازگاری مناسبی با محیط زیست دارند. شستشوی سطوح با دسترسی دشوار یا سطوحی که امکان دسترسی به داخل آن ها نیست، از دیگر مزایای این دستگاه ها می باشند.

نظافت داخل تانکرها

مزایای استفاده از کارواش یا واترجت فقط به سرعت، قدرت و صرفه جویی در منابع و هزینه ها محدود نمی شود. فراهم آوردن امکان نظافت سطوح دور از دسترس مانند داخل تانکر های کامیون های حمل سوخت و … از جمله مزایای ویژه ی استفاده از روش های جدید نظافت صنعتی با دستگاه های واترجت است.

قیمت واترجت صنعتی

تمیز کردن محوطه ورودی فروشگاه‌ها با واترجت

محصولات با کیفیت، امکان خرید از روش‌های مختلف و قیمت مناسب تنها برخی از پارامترهای مهم و اساسی برای هر کسب و کار موفقی می‌باشد.

دستگاه‌های واترجت صنعتی در جوشکاری‌ها

دستگاه‌های واترجت صنعتی که از آن به عنوان دستگاه‌های کارواش فشار قوی یا شوینده‌های پرفشار یاد می‌شود، در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *