معرفی اجمالی شرکت کارچر آلمان

معرفی-کارچر

تاریخچه شرکت کارچر

شرکت کارچر در سال ۱۹۳۵ توسط آلفرد کارچر تأسیس و فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود. این کمپـانی اولیــن واترجت صنعتی فشار قوی (کارواش) آب گرم را در سال ۱۹۵۰ به اروپا معرفی کرد و در سـال ۱۹۶۴ با ادامـه فعالیت توسـط خانواده کارچر، اولیـن کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه تأسیس نمودند.
از سال ۱۹۷۴ فعالیت اصلی کارچر یعنی تولید انواع واترجت های فشار قوی شدت بیشتری به خود گرفت و در کنار آن شروع به تولید و گسترش بخش های تولیدی دیگر مانند انواع جاروها نمودند چنانکه امروزه تولیدات این شرکت رنج گسترده ای از محصولات را شامل می شود: انواع واترجت های فشار قوی خانگی، نیمه صنعتی، واترجت صنعتی، تکفاز، سه فاز، بنزینی، دیزلی، آب گرم و سرد، انواع کف شوی های صنعتی، سیستم تصفیه آب خانگی و صنعتی، انواع جاروب های خیابانی و انواع کارواش صنعتی مکانیزه، مکنده صنعتی و … در زمره محصولات این شرکت می باشند.

افتخارات بین المللی شرکت کارچر

شرکت کارچــر آلمــان با دریـــافت بیش از ۱۰۰ جایـــزه  از ۳۵ موسســـه بیـــن المللی به پــرافتخارترین برند این صنـعت در دنیا تبــدیل شده اســت. ایـن شرکــت جدیدترین جـایزه خود را به دلیل معرفـی و تولیــد نسل جدیدی از موکت شــوی های صنعتــی در نمایشــگاه اینتــرکلین آمستــردام در سال ۲۰۱۶ دریافت نموده است.

جایگاه ممتاز در صنعت کشور آلمان

کارچر با تمامی افتخارات خود همواره جایگاه ممتازی در میان صد برند برتر آلمانی داشته است و در آخرین رنکینگ سال ۲۰۱۵ در مکان شصت و دومین برند ارزشمند کشور آلمان قرار گرفته است.

فعالیت های فرهنگی

کارچر همواره به مسئولیت های فرهنگی به عهده گرفته خود متعهد است ، از آن جمله مشارکت فعال باموسسات حفظ محیط زیست برای نگهداری و حفظ منابـع آب در محیط زیست، نظافت حرفه ای بیش از ۸۰ مکان تاریخی و فرهنگی در بیش از ۲۰ کشور دنیا ، فعالیت چشمگیر در امداد رسانی و رسانـدن آب شـرب بـه وسیـله دستگاه های تصفیه آب ساخت کارچر به آسیب دیدگان در بلایای طبیعی نظیر سیل و سونامی می باشد.
این شرکت در طراحی محصولات خود همواره با در نظر گرفتن مصرف انرژی به عنوان گزاره ای مهم سعی در تولید محصولات با توان بالا در عین حال حداقل مصرف انرژی دارد.

محبوبیت کارچر

محبوبیت برند کارچر در میان مردم جهان به خصوص قاره اروپا به حدی است که کلمه کارچر مترادف فعل نظافت کردن وارد مکالمات روزمره مردم شده است و ۷ دیکشنری معتبر دنیا کلمه کارچر را مترادف فعل نظافت کردن معرفی نموده اند.

توان تولید ، کیفیت و تنوع محصولات

کارچر آلمان با دارا بودن ۲۱ کارخانه در ۱۸ کشور دنیا ( آلمان، ایتالیا، فرانسه، برزیــل، آمریــکا، لهستـان، چک، چین، ترکیه، اسلوونی، اسلواکی، رومانی،لیتوانی، لیختن اشتاین و … ) توان تولید بیش از ۳۰۰۰ قلم کالای مختلف را دارا می باشد. این شرکت با بیش از ۱۱۰۰۰ هزار نفر نیروی کار که بیش از۲۰۰۰ نفـر از آنهـا در بخش تحقیـق و توسعه فعالیـت دارنـد دارای درآمـد خالـص ثبـت شده ۲ میلیارد یورو در سـال ۲۰۱۲ میـلادی می باشد.
تنوع سبد کالاهـای عرضه شـده کارچــر در بخش هــای نظافت خانـگی، نیمه صنعتی و صنعتی بسیار زیـاد اسـت و محصولاتـی نظیر انواع:

 1. واترجت
 2. اسکرابر – دستگاه زمین شوی صنعتی
 3. سوییپـر
 4. جاروبرقــی صنعتی
 5. پلـه برقی شـــوی
 6. آیـس بلاست
 7. کارواش اتوماتیک
 8. فـرش شوی و مبل شوی مـوکت شـوی های صنعتی
 9. بخارشوی صنعتی

مدیریت در شرکت کارچر

شرکت کارچر برای مدیریت بهتر فروش و خدمات پس از فروش خود در مناطق مختلف دنیا اقدام به احداث بیش از ۱۷ دفتر مرکزی در کشورهای هدف نموده است. مدیریت کشورهای منطقـه خاورمیانه از طریق دفتر مستقر در شهر دوبی انجام می گیرد و شرکت کــارن تجـارت نماینـده کارچر آلمان در ایران می باشد.
کــارن تجــارت
شرکت کارن تجارت با توجـه به مسئولیـت خود بعنـوان نماینـده رسمــی کارچر در ایران با اتکاء بر دانش و تخصص کارشناسان خود به ارائه بهترین راه حل های نظافتی بر پایه محصولات با کیفیت  Kärcher می پردازد.کارن تجارت با ارائـه آموزش و خدمـات پـس از فروش حرفــه ای ایـــن اطمینــان خــاطر را بــرای مصــــرف کننــدگان فـــراهم می کند کــه کارچر و کارن همواره در کنارشان خواهند بود.
مطالب مرتبط:

 1. مراکز تجاری بزرگ دنیا چگونه از مکانیزاسیون در نظافت بهره می برند؟
 2. مشکلات نظافت پله ها و رمپ های برقی
 3. کاربرد جاروبرقی ­ها و سوییپر ها در مجتمع های تجاری
 4. دستگاه زمین شوی در مجتمع های تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *