نظافت مکانیزاسیون در مراکز تجاری بزرگ دنیا

نظافت-مراکز-بزرگ-تجاری-و-اداری

در این نوشتار قصد داریم به چگونگی نظافت محیط در مراکز بزرگ تجاری و اداری در جهان بپردازیم. شرکت Kärcher آلمان به عنوان بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده ی دستگاه های نظافتی  در جهان برای نظافت تمامی بخش‌های یک مجتمع تمهیدات لازم را اندیشیده است. در ادامه دستگاه مورد نیاز برای هر بخش را به طور مختصر معرفی می‌کنیم و در مقالات بعدی ، هر گروه از دستگاه‌ها را تشریح می‌نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه نظافت صنعتی می توانید به سایت  www.karenco.net مراجعه نمایید و یا با شرکت کارن تجارت نماینده رسمی Kärcher آلمان در ایران تماس حاصل نمایید.

معرفی دستگاه های نظافت محیط در مراکز بزرگ تجاری و اداری

دستگاه پله‌برقی شوی

دستگاه پله برقی شوی
این دستگاه برای شستشوی پله برقی در مجتمع‌ها مورد استفاده قرار می‌گیــرد. دستــگاه پــله‌ برقی شــوی مدل BR 47/35 ساخت Kärcher آلمان امکان شستشو و خشک کردن همزمان پله‌برقی را فراهم می‌نماید.

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

اصلی‌ترین دستگاه مورد نیاز مراکز تجاری و اداری ، دستــگاه اسکرابر است که برای شستشوی زمین مجتمع به کار می‌رود. برای شستشوی مشاعات و کف پارکینگ‌ها از دستگاه‌های سرنشین‌دار مانند مدل‌های B 90 R و B 150 و برای فروشگاه‌های مواد غذایی و رستوران‌ها از دستگاه‌ های زمین شوی صنعتی دستی همچون BR 35/12 و BD 50/50 ساخت Kärcher آلمان استفاده می‌شود.
اسکرابر

دستگاه Mopvac

دستگاه زمین شوی بدون نیـاز به بـرق و باتـری مدل B60/10 اختراع بی نظیر شـرکت  Kärcher آلمان می باشد. این دستگاه زمین شوی همانند اسکرابر قادر به شستشوی زمین و خشک کردن آن بـوده و مکمـل بسیار خوبی برای اسکرابر در مجتمع‌ها می‌باشد.
کاربرد mopvac در مجتمع های تجاری

دستگاه جاروبرقی صنعتی

دستگاه های جاروبرقی یا مکنده صنعتی نیز کاربردهای گسترده‌ای در مجتمع‌ها دارند. برای مجتمـع‌ها دستگاه‌های جاروبــرقی صنعتـی مدل NT 70/3 و NT 90/2 پیشنهاد می‌شود.
جاروبرقی صنعتی

دستگاه بخارشوی صنعتی

برای شستشوی شیشه، دیوار، پله، پاگرد ،داخل  آسانسور و سایر قسمت‌های با دسترسی سخت یا خاص نیز استفاده از دستگاه بخارشوی صنعتی همچون مدل SGV 8/6 پیشنهاد می‌گردد.
بخارشوی صنعتی

دستگاه‌ واترجت

برای شستشوی نما، محوطه‌ها، پارکینگ‌ها، تأسیسات، سطل‌های زباله و … در مجتـمع ها از دستگاه‌های واترجت (کارواش) استفاده می‌گردد. واترجت‌ صنعتی سری HD شرکت Karcher آلمان برای مجتمع‌ها پیشنهاد می گردند.
واترجت

دستگاه‌ سویــیپر

دستگاه‌های سوییپر جهت جارو کردن و جمع‌آوری زباله‌ها از سطح زمین در پارکینگ‌ها و محوطه‌های فضای باز به کار می روند. برای مجتمع‎ها، سوییپـر مدل KM 70/20 برای مساحت‌های پایین و سوییپر سرنشین دار مدل KM 125/130 برای مساحت‌های بالا مناسب است.
سوییپر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *