فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
مکنده صنعتی

مکنده صنعتی کارچر آلمان

مکنده صنعتی یکی از انواع دستگاه های نظافت صنعتی که در محیط های مختلف کاربرد های زیادی دارد. این دستگاه که با نام جارو برقی صنعتی نیز شناخته می شود در انواع و با کاربری های متفاوت توسط کارچر آلمان تولید و عرضه می شود. به منظور آشنایی کامل با هریک از دستگاه های مکنده صنعتی کارچر بر روی کلمه جاروبرقی صنعتی کلیک فرمایید. در این مقاله می خواهیم اطلاعات مختصری درباره انواع دستگاه های مکنده کارچر آلمان به شما بدهیم.

مکنده صنعتی سه موتوره آب و خاک کلاس استاندارد

تبلور کیفیت انواع مختلف جاروبرقی آب و خاک کارچر در سری NT  از این دستگاه های جاروبرقی به خوبی قابل مشاهده است. این جاروبرقی سه موتوره دارای شاسی بسیار مقاوم،چرخ های روان و بی صدا موتور های کم صدا و پر قدرت و خرطومی مکش ۴ متری با کیفیت ممتاز می باشد.
مکنده صنعتی سه موتوره
به منظور آشنایی بیشتر با این محصول بر روی لینک مکنده صنعتی NT 70/3 کارچر کلیک کنید.
مکنده صنعتی آلمانی

مکنده صنعتی ۱ و ۲ موتوره آب و خاک کلاسیک

مکش بسیار قوی، سهولت در استفاده و بدنه مستحکم باعث شده است تا انواع مختلف جارو برقی صنعتی سری کلاسیک کارچر گزینه مناسبی برای مکش آب و خاک باشد. این وکیوم ها دارای فیلتر کارتریجی بوده که باعث طول عمر بالای موتورهای دستگاه شده و سرویس و نگهداری آنها را بسیار ساده ساخته است. به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از دستگاه های این سری بر روی نام هر یک از آن ها کلیک کنید

 1. مکنده صنعتی مدل NT 20/1 کارچر
 2. مکنده صنعتی مدل NT 38/1
 3. مکنده صنعتی NT 90/2 me classic کارچر

مکنده هتلی

مکنده صنعتی هتلی کلاس کلاسیک

این جاروبرقی مناسب برای جمع آوری گرد و خاک می باشد. ابعاد کوچک، بدنه مستکم و وزن کم از ویژگی های اصلی انواع مختلف دستگاه مکنده این کلاس می باشد. این سری از دستگاه های کارچر از قدرتمند ترین جاروبرقی های هتلی کارچر می باشد. به دلیل ارگونومی مناسب بدنه و حمل راحت به همراه نازل های استاندارد این وکیوم یکی از محبوب ترین جاروبرقی ها در ابعاد خودش می باشد. به منظور آشنایی بیشتر با انواع محصولات وکیوم این سری بر روی نام دستگاه کلیک کنید.

 1. مکنده صنعتی T 7/1 Classic کارچر
 2. مکنده صنعتی T 14/1 Classic کارچر

مکنده صنعتی دائم کار

مکنده صنعتی دائم کار موتور توربینی کلاس سوپر

دستگاه جاروبرقی دائم کار توربینی کلاس سوپر کارچر در ۳ مدل ارائه می شود که توان کارکرد به صورت ۳ شیفت و ۲۴ ساعته را دارد. این کلاس از جارو برقی برای صنایع سنگین همچون نفت و گاز، سیمان، آهن، فولاد، نساجی و خودرو سازی مناسب می باشد. به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از دستگاه های این کلاس بر روی نام آن کلیک کنید.

 1. جاروبرقی مدل IV 100/40 کارچر
 2. جاروبرقی مدل IV 100/55 کارچر
 3. جاروبرقی مدل IV 100/75 کارچر

مکنده صنعتی توربینی

مکنده صنعتی دائم کار کلاس توربینی کلاس میانی

این مدل از جاروبرقی دائم کار کارچر دارای موتور توربینی بوده که توان کار به صورت دائم و ۲۴ ساعته را دارد.این نوع از وکیوم قابلیت طراحی و با ۲ یا ۳ موتور AC را نیز دارد که دراین حالت توان کارکرد ۳ ساعت مداوم و بدون وقفه را خواهد داشت. به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از دستگاه های این کلاس بر روی نام آن کلیک کنید.

 1. جاروبرقی مدل IV 60/30 کارچر
 2. جاروبرقی مدل IV 60/24-2 کارچر
 3. جاروبرقی مدل IV 60/36-3 کارچر
  مکنده صنعتی ضد انفجار

مکنده صنعتی ضد انفجار دائم کار

جاروبرقی ضد انفجار کارچر برای استفاده در محیط های مستعد انفجار از نوع  Z22 طراحی و ساخته شده است.با توجه به نوآوری کارچر در طراحی این نوع از موتورها این جارو برقی توان کارکرد به صورت دائم را دارند. به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از دستگاه های این کلاس بر روی نام آن کلیک کنید.

 1. جاروبرقی مدل ivc 60/30 AP M Z22 کارچر
 2. جاروبرقی مدل ivc 60/12-1 EC H Z22 کارچر

به طور کلی انواع مختلف دستگاه مکنده کارچر به منظور استفاده در محیط های مختلف طراحی و ساخته شده است.

قیمت گذاری انواع مکنده صنعتی کارچر

محصولات کارچر به شکل بین المللی قیمت گذاری می شوند و تمامی نمایندگی های فروش در سراسر دنیا نیز ملزم به رعایت قواعد شرکت مادر می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه قیمت گذاری انواع مختلف دستگاه های کارچر بر روی لینک قیمت جاروبرقی صنعتی و یا قیمت اسکرابر کلیک کنید.
نماینده رسمی کارچر
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافتی در جهان )،ش رکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *