10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

عدم آسیب به سطوح پرزدار با فرش‌شوی

عدم آسیب رسانی به سطوح پرزدار با دستگاه نظافتی فرش شوی و مبل شوی

عدم آسیب‌رسانی به سطوح با دستگاه فرش، موکت و مبل شوی

نظافت سطوح پرزدار و پارچه‌ای همواره دغدغه بسیاری از افراد بوده است. حساسیت بالای نظافت این گونه از بافت‌ها باعث شده تا افراد به همه‌ی روش‌های موجود نظافت اعتماد کافی نداشته باشند. مواد شوینده شیمیایی مختلف، برس، فرچه و سایر وسایل قدیمی برای نظافت مبلمان و فرش ممکن است آسیب جدی به سطح وارد کند. پس در هنگام انتخاب روش مناسب برای شستشو و نظافت مبل و فرش به جنس پارچه و میزان آلودگی دقت کافی را داشته باشید.

استفاده از دستگاه فرش‌شوی و مبل‌شوی صنعتی به عنوان یکی از شیوه‌های جدید نظافت به کسانی که به تمیزی و جلوگیری از آسیب رساندن به سطح توجه می‌کنند توصیه می‌شود، این دستگاه‌ها با استفاده از آزمون و خطاهای مختلف و آزمایش‌های متعددی که روی آن‌ها انجام شده و از همه مهمتر تجربه‌ای که مصرف‌کنندگان منتقل کرده‌اند، بهترین شیوه‌ی نظافت حال حاضر فرش و مبلمان می‌باشد. مبل‌شوی صنعتی با استفاده از چند فرایند به صورت همزمان یا به صورت تکی امر نظافت را به ساده‌ترین حالت ممکن به لذت‌بخش‌ترین فعالیت روز شما تبدیل می‌کند.

شستن مبل با دستگاه

عملکرد فوق‌العاده دستگاه فرش و مبل‌شوی

عملکرد دستگاه مبل‌شوی و فرش‌شوی به این صورت است که ابتدا باید آلودگی یا زباله‌های درشت‎‌تر را جمع نموده و برای زباله‌های کوچکتر از موتور مکش خود دستگاه استفاده می‌کنیم، بعد از حذف آلودگی‌ها نوبت به لکه‌بری و تمیز کردن بافت مبلمان و فرش‌ها می‌رسد، حال می‌بایست با استفاده از ماده شوینده مورد نظر و نازل پاشش آب دستگاه، سطح فرش و موکت و مبلمان را تحت پوشش ترکیب آب و مواد شوینده قرار داده بهتر است سطح را تا دقایقی به همین صورت رها کرده تا آب و مواد شوینده بسته به نوع و جنس بافت پارچه به عمق آن نفوذ کرده و آلودگی‌ها را به خود جذب کند، سپس با کمک قدرت مکندگی دستگاه و با استفاده از نازل مخصوص. آلودگی‌های جذب شده را از عمق تار و پود سطح بیرون کشیده و به مخزن آب کثیف دستگاه منتقل می‌نماییم.

بهترین مزیت استفاده از مبل‌شوی و فرش‌شوی صنعتی

از مزایای استفاده از این دستگاه نظافت صنعتی می‌توان به عدم آسیب‌رسانی به سطوح پرزدار و پارچه‌ای اشاره کنیم. نگران استفاده از دستگاه مبل‌شوی و فرش‌شوی روی سطوح غیر از پارچه نیز نباشید، این دستگاه‌ها برای انواع بافت‌های دیگر نیز مناسب بوده و هیچگونه آسیبی به سطوح چرمی و انواع موکت‌ها وارد نمی‌نمایند.

نازل مبل شوی، فرش و موکت شوی SE 4001 کارچر

برای استفاده از دستگاه SE 4001 نیاز به استفاده از نازل شستشوی مبل به صورت جداگانه می باشد. این نازل به شما در شستشوی حرفه مبل کمک خواهد کرد.

سرامیک‌شوی، فرش و موکت‌شوی خانگی کارچر SE5100

دستگاه موکت و فرش‌شوی و سرامیک‌شوی کارچر مدل SE 5100 یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین دستگاه‌های شستشوی فرش، موکت و مبل در دنیا می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *