فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
نظافت-کارخانه

نظافت کارخانه

امروزه و با تخصصی تر شدن کارها بسیاری از امور صنعتی با استفاده از دستگاه های کاملا حرفه‌ای و تخصصی صورت می گیرد. در زمینه نظافتی نیز با رشد و پیشرفت دستگاه های نظافت صنعتی در صنایع امروزی نظافت بسیاری از مکان های اداری، تجاری و صنعتی با استفاده از این دستگاه ها صورت می گیرد. در این نوشتار می خواهیم درباره نحوه انجام و دستگاه های مورد استفاده در نظافت کارخانه ها و محیط های صنعتی صحبت کنیم.
نظافت و پاکیزه بودن بخش های مختلف یک کارخانه از الزامات مورد نیاز آنها می باشد که از جنبه های مختلف قابل بررسی است. در مورد محیط سالن های تولید در بسیاری مواقع الزامات بهداشتی محصول در حال تولید( مخصوصا در صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی ) بسیار حیاتی می باشد.علاوه بر این تاثیر کار و فعالیت در محیط پاکیزه بر سلامتی و روحیه کارکنان خط تولید نیز غیر قابل انکار است.
در مورد بخش های اداری نیز با توجه به رفت و آمد های زیادی که در اینگونه محیط ها صورت می گیرد، از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

اسکرابر ( دستگاه زمین شوی )

اسکرابر نوع خاصی از دستگاه های نظافت صنعتی می باشد که به منظور شستشو و نظافت کف محیط های مختلف همچون سالن های تولید و محیط های اداری و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین دستگاه اسکرابر ها دارای انواع مختلفی می باشند که با توجه به مساحت و شرایط محیط مورد نظر به منظور نظافت کارخانه مورد استفاده قرار می گیرند.
معمولا به منظور نظافت کف محیط های با مساحت بیشتر از انواع اسکرابر های با راننده و به منظور نظافت محیط های کوچکتر از اسکرابر های دستی استفاده می شود.

جاروبرقی صنعتی

شاید بتوان گفت جاروبرقی صنعتی پر کاربرد ترین دستگاه نظافت صنعتی می باشد که در محیط های مختلف دارای کاربرد می باشد. این دستگاه به طور معمول در بخش های مختلف یک محیط صنعتی کاربرد دارد. این دستگاه ها دارای انواع مختلف می باشند. انواع این دستگاه ها عبارتند از: جاروبرقی خشک و تر ، مکنده صنعتی دائم کار ، جاروبرقی ضد انفجار و جاروبرقی هتلی .

واترجت صنعتی

انواع واترجت های صنعتی (آب گرم و آب سرد) به منظور انجام امور نظافتی در محیط های صنعتی کاربرد دارند. انواع واترجت آبگرم با توجه به دمای بالای آب خروجی از آنها امکان از بین بردن آلودگی های سخت و چرب را فراهم می کنند. این آلودگی ها در بسیاری از صنایع مانند صنایع نفت و گاز و صنایع غذایی به شکل معمول وجود دارند. همچنین دمای بالای آب و بخار خروجی از این واترجت ها موجب از بین رفتن بسیاری از عوامل بیماری زا نیز می شوند.
واترجت آب سرد نوع دیگری از کارواش صنعتی می باشد، که به منظور از بین بردن آلوگی های محیطی کاربرد دارد. این واترجت ها در ابعاد کوچک تر و با طیف وسیعی از فشار و دبی آب خروجی تولید می شوند.

بخارشوی صنعتی

اساسا بخارشوی صنعتی یکی از دستگاه های نظافت صنعتی می باشد که به منظور نظافت کامل و حتی ضد عفونی کردن محیط کاربرد دارد. این دستگاه مخصوصا در خط تولید شرکت های تولید مواد غذایی، دارویی و بهداشتی بسیار کاربرد دارند. همچنین اتاق های کنترل و آزمایشگاه های بسیاری از کارخانجات سراسر دنیا نیز از این دستگاه استفاده می کنند.

سوییپر

به منظور نظافت و جمع آوری های زباله های موجود بر روی زمین در محیط های مختلف از دستگاه سوییپر استفاده می شود. این دستگاه ها دارای انواع مختلف دستی و سرنشین دار می باشند. معمولا برای جمع آوری آلودگی های موجود در محوطه های اطراف کاخانجات بزرگ از انواع سوییپر سرنشین دار و در صورت کوچک بودن محیط اطراف کارخانه از انواع سوییپر دستی استفاده می شود.
همچنین جاروی صنعتی دستی برای استفاده در محیط های داخلی مانند سالن های تولید و انبار ها نیز کاربرد دارد. این دستگاه ها می توانند استفاده از نیروی انسانی را تا حد قابل ملاحظه‌ای کاهش دهند.
کارچر آلمان
کارچر آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی اقدام به طراحی و تولید انواع دستگاه های فوق می کند. این دستگاه ها در انواع مختلف محیط های صنعتی در سراسر دنیا به شکل گسترده در حال استفاده می باشند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره جایگاه کارچر اینجا کلیک کنید.
کارن تجارت
کارن تجارت به عنوان نمایندگی رسمی کارچر و شریک تجاری این شرکت در ایران انتخاب شده و اقدام به عرضه و خدمات دهی محصولات این کمپانی می کند.

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *