10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

همه‌چیز درباره اسکرابرها + معرفی بهترین اسکرابر کرشر

اسکرابرهای کرشر

اسکرابرهای کرشر ابزاری مناسب برای نظافت کامل کف هستند. آنها نه تنها باعث افزایش بهره‌وری اپراتور می‌شوند، و همچنین هزینه کمتری را برای نظافت محیط ایجاد می‌کنند، بلکه به کاهش خطرات لغزش و سقوط نیروی خدماتی کمک می‌کنند و باعث می‌شوند سطح کف شما کاملا تمیز به نظر برسد‌.

کدام اسکرابر مناسب محیط من است؟

وقتی صحبت از نظافت می‌شود، هیچ محیطی برای دستگاه‌های نظافتی کرشر خیلی بزرگ یا کوچک نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از اسکرابرهای کارشر ادامه متن را مطالعه کنید و دستگاهی را پیدا کنید که برای چالش‌های نظافت منحصر به فرد شما مناسب هستند.

اسکرابر هدایت شونده

اسکرابر دستی

این اسکرابرها متنوع‌ترین نوع اسکرابرها هستند. این کف‌شوی‌های ابتکاری برای تمیز کردن مناطق متوسط تا بزرگ تا ۲۸۰۰۰ فوت مربع در ساعت به طور کارآمد ایده‌آل هستند.

BD 43/25 C Bp
BD 50/50 C Classic Bp
B 60 W Bp

اسکرابر کوچک کرشر

اسکرابر دستی کوچک

دستگاه‌های کف‌شوی جمع و جور برای شستشوی روزانه مناطق تا ۱۵۰۰۰ فوت مربع در ساعت ایده‌آل هستند. این طراحی برنده جایزه طراحی نوآورانه شده که می‌تواند موثرترین عملکرد را در نظافت روزانه به شما ارائه دهد.

BR 30/4 C
BR 35/12 C Bp

اسکرابر سرنشین دار کرشر

اسکرابر سرنشین‌دار

اسکرابرهای سرنشین‌دار بیشترین قدرت و راحتی در نظافت را ارائه می‌دهند. این ماشین‌های مقاوم که برای مصارف صنعتی طراحی شده‌اند قادرند تا ۶۴،۵۰۰ فوت مربع در ساعت را تمیز کنند‌.

BD 50/70 R BP
B 150 R Bp
B 250 R Bp
B 300 R I

اسکرابر ایستاده کرشر

اسکرابر ایستاده

دستگاه‌های شستشوی کف ایستاده در مقایسه با دستگاه‌های اسکرابر دستی، بهره‌وری را پنجاه درصد افزایش می‌دهند. نیاز به تمیز کردن هر نوع محیطی که باشد، کرشر یک اسکرابر ایستاده دارد که می‌تواند متناسب با آن باشد‌.

اسکرابر چیست؟

اسکرابر کف Kärcher به طور کامل خاک، گرد و غبار و بقایای سطوح سخت را در یک بار عبور از بین می‌برد و باعث می‌شود سطوح بلافاصله خشک، تمیز و ایمن باشد. از تمیز کردن، تعمیر و نگهداری گرفته تا تمیز کردن عمیق و زدودن آلودگی‌ها، یک اسکرابر K cleaningrcher هربار عملکرد نظافت عالی را ارائه می‌دهد، ضمن افزایش بهره‌وری نظافت، سلامتی و ایمنی را در کسب و کار شما بهبود می‌بخشد.

طرز کار اسکرابر

برس استوانه‌ای و دیسکی

اگر می‌خواهید لکه و آثار مواد روغنی و چربی را بزدایید یا آلودگی‌ها را از بین ببرد، اسکرابرهای کرشر با دو هد مختلف برس بسیار مناسب و کارامد هستند. دیسک‌ها در سطوح صاف بهترین عملکرد را دارند، در حالی که برس‌های غلتکی ۱۰ برابر فشار پایین‌تر ایجاد می‌کنند تا عمیق‌تر تمیز شوند.

غلتک اسکرابر

برس‌های استوانه‌ای

اسکرابرهای دارای برس استوانه‌ای به ویژه به دلیل سرعت برس و فشار زیاد، برای تمیز کردن گسترده سطوح کثیف شده بسیار مناسب هستند. این فناوری سر برس در صورت وجود آلودگی درشت مزایای بیشتری نیز دارد. ذرات توسط غلتک‌های ضدچرخش جمع شده و به یک مخزن زباله منتقل می‌شوند.‌

برس اسکرابر

برس‌های دیسکی

از اسکرابرهای کرشر با سر برس دیسکی برای تمیز کردن روزانه محیط با آلودگی‌های کمتر استفاده می‌شود. این دستگاه کف‌شوی گزینه‌ای عالی برای سطوح صاف و در مناطق حساس به سر و صدا از جمله بیمارستان‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها است.

فناوری نوآورانه تجهیزات نظافتی

راهنمای اسکرابر

کدگذاری نقاط برای سهولت استفاده

کاربران به لطف بخش‌های کدگذاری شده روی دستگاه می‌توانند به سرعت ببینند که چه چیزی برای کار لازم است. این کار استفاده و نگهداری از دستگاه را ساده می‌کند: برای اپراتوها از رنگ زرد و برای تکنسین‌های خدمات از رنگ خاکستری استفاده شده است.

کارکرد اسکرابر

عملیاتی ساده و ایمن

انتخاب یک برنامه نظافت مناسب به لطف صفحه عملیاتی EASY! ساده است. نمای واضح و یک نگاه از طریق پیکتوگرام‌ها استفاده از دستگاه را برای همه آسان می‌کند و نیاز به آموزش را کاهش می‌دهد.

کار با اسکرابر کرشر

جلوگیری از استفاده نادرست

از استفاده نادرست از دستگاه جلوگیری کنید، زمان آشنایی اپراتور را به حداقل برسانید. به کمک سیستم (KIK) سرعت ماشین، فشار برس و دوز آب و مواد شوینده را می‌توان برای هر اپراتور تنظیم کرد، از کارآیی نظافت بهینه اطمینان حاصل کنید.

بهترین اسکرابر

کاهش مصرف آب و مواد شوینده

به کمک سیستم K efficiencyrcher’s eco! که باعث کاهش مصرف انرژی، آب و مواد شوینده می‌شود، با هزینه کمتری به موارد بیشتری دست پیدا کنید. ساییدگی و آسیب‌دیدگی دستگاه را کاهش داده و میزان صدای آن را پایین بیاورید، همه اینها با چرخاندن یک دکمه امکان‌پذیر است.

شستشوی اسکرابر

افزایش بهره‌وری از طریق نوآوری

پر کردن خودکار به این معنی است که شما می‌توانید اسکرابرهای کرشر را به راحتی به منبع تغذیه وصل کنید و اجازه دهید تا هنگام پر شدن مخزن به طور خودکار متوقف شود و باعث کاهش زمان اپراتورهای شما شود. ویژگی شستشوی مخزن باعث می‌شود که دستگاه پس از استفاده و عدم تماس اپراتور با آب کثیف، سریع و کامل تمیز شود.

مخزن اسکرابر

هزینه کمتر و سازگار با محیط‌زیست

به لطف سیستم Dose که به طور خودکار و دقیق مقدار صحیح مواد شوینده را برای بطری داخل مخزن اندازه‌گیری می‌کند، دیگر محاسبه دستی مقدار مواد شوینده برای استفاده لازم نیست.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R l

اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر مدل BD 43/25 C BP کارچر ،محصولی نوین از این کمپانی  آلمانی می باشد.کارایی این اسکرابر ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت بوده و از نوع دیسکی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *