10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

واترجت تک فاز و کارواش تک فاز Kärcher آلمان

واترجت-تک-فاز

واترجت تک فاز

انواع مختلف واترجت های کارچر آلمان به منظور شستشو و نظافت محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی واترجت ها را می توان به دو دسته واترجت آب گرم و واترجت آب سرد تقسیم نمود. واترجت ها به لحاظ نوع موتور نیز به دو دسته واترجت تک فاز و کارواش سه فاز قابل تقسیم می باشند.

از انواع کارواش سه فاز به منظور استفاده در محیط های تمام صنعتی که نیاز به شستشو و نظافت آلودگی های عمیق و سخت می باشد، استفاده می شود ولی انواع کارواش تک فاز به منظور نظافت آلودگی های سبک تر به کار می رود. در بخش پایین توضیح مختصری دربباره انواع مختلف واتر جت های صنعتی کارچر آلمان داده می شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از آنها بر روی عکس دستگاه کلیک کنید.

واترجت تک فاز مدل HDS 6/14 C کارچر (واترجت آب گرم)

این واترجت صنعتی از دستگاه های سری کامپکت شرکت کارچر آلمان می باشد. این دستگاه دارای فشار عملیاتی ۳۰ تا ۱۴۰ بار بوده و حداکثر دمای خروجی آن ۱۵۵ درجه سانتی گراد است که برای نظافت انواع آلودگی های سخت کافی است. بیشینه دبی خروجی این محصول نیز ۵۶۰ لیتر در ساعت است.
واترجت تک فاز

واترجت تک فاز و کارواش تک فاز مدل HDS 5/15 U کارچر (آبگرم)

این واتر جت صنعتی دارای فشار عملیاتی ۱۵۰ بار و حداکثر دبی خروجی ۴۵۰ لیتر در ساعت می باشد. بیشینه دمای خروجی این محصول نیز ۸۰ درجه سانتی گراد است. طراحی خاص این محصول ( طراحی ایستاده ) که در بین واترجت های آبگرم کارچر بی نظیر می باشد، حمل و نقل و جابجایی دستگاه را آسان ساخته است.
واترجت تک فاز آب گرم

کارواش تک فاز مدل HD 5/12 کارچر ( آب سرد )

این کارواش صنعتی آب سرد دارای حداکثر فشار ۱۷۵ بار و بیشینه دبی خروجی ۵۰۰ لیتر بر ساعت می باشد. دمای آب ورودی به این کارواش کارچر تا ۶۰ درجه سانتی گراد می تواند برسد. این محصول نیز به لحاظ قدرت مانور و قابلیت حمل و نقل در شرایط بسیار خوبی نیز قرار دارد.
واتر جت تک فاز

دستگاه کارواش مدل HDS 5/17 کمپانی کارچر ( آب سرد )

این کارواش آب سرد کارچر فشار عملیاتی تا ۲۰۰ بار را می تواند تامین کند. حداکثر دبی این محصول نیز ۴۸۰ لیتر بر ساعت می باشد. دمای آب ورودی به این واتر جت صنعتی Kärcher نیز تا ۶۰ درجه سانتی گراد می تواند باشد. طراحی ارگونومیک این سری از دستگاه های کمپانی Kärcher جابجایی و استفاده از آن را بسیار ساده ساخته است.
کارواش تک فاز

کارچر آلمان

کارچر آلمان (بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان)، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

تمیز کردن فرش در خانه

فرش‌ها هر روز در معرض آلودگی هستند. جای پنجه حیوان خانگی، خرده بیسکویت، لکه‌های قهوه یا اثر کفش کثیف که به مرور زمان باعث تجمع آلودگی زیادی می‌شود.

آیا با دستگاه‌های کرشر می‌توان موزه را تمیز کرد؟

یک مجموعه‌ی کامل از ماشین‌های نظافت حرفه‌ای کرشر، به صورت روزانه برای اطمینان یافتن از نظافت کامل و تمیزی تمام قسمت‌های نمایشگاه استفاده می‌شود.

آموزش نظافت سرویس بهداشتی با چند روش

هیچ مکان دیگری در خانه وجود ندارد که نظافت و بهداشت آن به اندازه حمام و دستشویی اهمیت داشته باشد. با روش‌های صحیح تمیز کردن سرویس‌ها آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *