واترجت تک فاز و کارواش تک فاز Kärcher آلمان

واترجت-تک-فاز

واترجت تک فاز

انواع مختلف واترجت های کارچر آلمان به منظور شستشو و نظافت محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی واترجت ها را می توان به دو دسته واترجت آب گرم و واترجت آب سرد تقسیم نمود. واترجت ها به لحاظ نوع موتور نیز به دو دسته واترجت تک فاز و کارواش سه فاز قابل تقسیم می باشند.

از انواع کارواش سه فاز به منظور استفاده در محیط های تمام صنعتی که نیاز به شستشو و نظافت آلودگی های عمیق و سخت می باشد، استفاده می شود ولی انواع کارواش تک فاز به منظور نظافت آلودگی های سبک تر به کار می رود. در بخش پایین توضیح مختصری دربباره انواع مختلف واتر جت های صنعتی کارچر آلمان داده می شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از آنها بر روی عکس دستگاه کلیک کنید.

واترجت تک فاز مدل HDS 6/14 C کارچر (واترجت آب گرم)

این واترجت صنعتی از دستگاه های سری کامپکت شرکت کارچر آلمان می باشد. این دستگاه دارای فشار عملیاتی ۳۰ تا ۱۴۰ بار بوده و حداکثر دمای خروجی آن ۱۵۵ درجه سانتی گراد است که برای نظافت انواع آلودگی های سخت کافی است. بیشینه دبی خروجی این محصول نیز ۵۶۰ لیتر در ساعت است.
واترجت تک فاز

واترجت تک فاز و کارواش تک فاز مدل HDS 5/15 U کارچر (آبگرم)

این واتر جت صنعتی دارای فشار عملیاتی ۱۵۰ بار و حداکثر دبی خروجی ۴۵۰ لیتر در ساعت می باشد. بیشینه دمای خروجی این محصول نیز ۸۰ درجه سانتی گراد است. طراحی خاص این محصول ( طراحی ایستاده ) که در بین واترجت های آبگرم کارچر بی نظیر می باشد، حمل و نقل و جابجایی دستگاه را آسان ساخته است.
واترجت تک فاز آب گرم

کارواش تک فاز مدل HD 5/12 کارچر ( آب سرد )

این کارواش صنعتی آب سرد دارای حداکثر فشار ۱۷۵ بار و بیشینه دبی خروجی ۵۰۰ لیتر بر ساعت می باشد. دمای آب ورودی به این کارواش کارچر تا ۶۰ درجه سانتی گراد می تواند برسد. این محصول نیز به لحاظ قدرت مانور و قابلیت حمل و نقل در شرایط بسیار خوبی نیز قرار دارد.
واتر جت تک فاز

دستگاه کارواش مدل HDS 5/17 کمپانی کارچر ( آب سرد )

این کارواش آب سرد کارچر فشار عملیاتی تا ۲۰۰ بار را می تواند تامین کند. حداکثر دبی این محصول نیز ۴۸۰ لیتر بر ساعت می باشد. دمای آب ورودی به این واتر جت صنعتی Kärcher نیز تا ۶۰ درجه سانتی گراد می تواند باشد. طراحی ارگونومیک این سری از دستگاه های کمپانی Kärcher جابجایی و استفاده از آن را بسیار ساده ساخته است.
کارواش تک فاز

کارچر آلمان

کارچر آلمان (بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان)، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

تمیز کردن محوطه ورودی فروشگاه‌ها با واترجت

محصولات با کیفیت، امکان خرید از روش‌های مختلف و قیمت مناسب تنها برخی از پارامترهای مهم و اساسی برای هر کسب و کار موفقی می‌باشد.

دستگاه‌های واترجت صنعتی در جوشکاری‌ها

دستگاه‌های واترجت صنعتی که از آن به عنوان دستگاه‌های کارواش فشار قوی یا شوینده‌های پرفشار یاد می‌شود، در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تفاوت واترجت آب گرم و واترجت آب سرد

دستگاه‌های واترجت صنعتی در انواع آب گرم و آب سرد می‌باشند. دستگاه‌های آب گرم دارای قدرت فشار عملیاتی فوق‌العاده بوده و انواع لکه‌های سخت را از بین می‌برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *