فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
کاربرد-جاروبرقی-و-سوییپر-در-مجتمع-تجاری

معرفی کاربرد جاروبرقی و سوییپر در مجتمع های تجاری

در این مقاله درباره ی کاربرد دستگاه های نظافت صنعتی دستگاه های جاروبرقی و سوییپر شرکت Karcher در مجتمع های تجاری – اداری و مسکونی توضیح می دهیم.

جاروبرقی یا مکنده صنعتی

جاروبرقی صنعتی از دستگاه های بسیار پر کاربرد نظافتی می باشد که در مجتمع های تجاری – اداری و مسکونی نیز کاربـردهای فراوانی دارد. شرکت Karcher آلمان نیز گستره ی وسیعی از مدل های مختلف جاروبرقی را تولید می کند. جاروبرقی های صنعتی را از چندین جهت می توان تقسیم بندی کرد. از یک جنبه می توان بر اساس حجم مخازن، جاروبرقی ها را تقسیم بندی کرد و بر اساس زمان کارکرد روزانه ، میزان زباله ها و مساحت مورد نظافت ، حجم مخزن مکنده صنعتی را انتخاب کرد. تنوع تولیدات شرکت Karcher از لحاظ حجم های مختلف مخازن جاروبرقی بسیار بالا می باشد. به صورت معمول از جاروبرقی های با حجـم مخزن ۳۵ تا ۹۰ لیتر در مجتمع ها بیشتر استفاده می شود.
تعداد موتورها نیز از دیگر ویژگی هایی است که می توان جاروبرقی را بـــر اساس آن طبقه بندی کرد. به صورت معمول جاروبرقی های دو تا سه موتوره برای مجتمع ها مناسب تـرند. جاروبرقی های Karcher آلمان دارای تنوع حجم مخزن و تعداد مختلف موتور می باشند و از این رو حق انتخاب وسیعی برای مشتریان فراهم می کند. جاروبرقی های Karcher دارای تکنولوژی فیلتراسیون بسیار پیشرفته نیز می باشند که بنا به نوع آلودگی فیلترهای مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. برخی از مدل های جاروبرقی Karcher دارای سیستم تمیز کننده اتوماتیک فیلتر نیز می باشند که عمر مفید استفاده از فیلتر را افزایش می دهد و استهلاک موتور جاروبرقی را بسیار کم می کند. همچنین موارد ذکر شده بر قیمت جاروبرقی صنعتی موثر است.

معرفی مدل های جاروبرقی برای مجتمع ها

همچنین تمام جاروبرقی های صنعتی Karcher قابلیت جمع آوری مایعات را نیز دارند. در انتها یکی از مناسب ترین جاروبرقی های Karcher آلمان را برای استفاده در مجتمع های تجاری – اداری و مسکونی به شما معرفی می کنیم. جاروبرقی آب و خاک مدل NT 90/2 یکی از بهترین جاروبرقی ها برای استفاده در این مکان ها می باشد. مخزن ۹۰ لیتری این مدل حجم بالایی برای جمع آوری زباله در اختیار کاربر می گذارد و دو موتــور بسیــار قوی این جـاروبرقی قدرت مکش ۲۲۵mbar را ایجاد می کند. بدنه ی این جاروبرقی از جنس استیل ضد زنگ می باشد و چرخ های روان این جاروبرقی کار جابجایی آن را آسان می کند.

سوییپر

سوییپــر ها دستگاه های جاروی محوطه می باشند که گرد و خاک و زباله ها را از روی زمین جمع می کنند. سوییپر ها برای نظافــت محوطه ها و فضای بـاز در مجتمع های تجاری – اداری و مسکونی کاربرد دارند. البته از این دستگاه ها برای جمع آوری زبـاله ها در پارکینـگ های مجتمع ها نیز استفاده می گردد.
کاربرد سوییپر در مجتمع های تجاری
شرکت Karcher آلمــان انــواع سوییپــر های دستی و سرنشین دار را تولیــد می کند که در نوع دستی برای مساحت های کم و در نوع سرنشیـن دار برای مساحت های بالا (بالای ۵۰۰۰ متر مربع) کاربرد دارند. سوییپرها از لحاظ نوع موتور به سه دسته تقسیم می شوند. موتورهای سوختی (بنزینی یا گازوئیلی) ، موتورهای برقی و موتورهای مکانیکی که در حقیقت بدون موتور می باشند و از نیرو محرکه ی چرخ های دستگاه برای به حرکت در آوردن بـرس ها و جمع آوری زباله استفاده می کنند.

معرفی مدل های سوییپر کارچر برای مجتمع ها

در اینجا چند مدل از سوییپرهای شرکت کارچر آلمان را که مناسب برای مجتمع ها می باشند معرفی می کنیم. برای مساحت های بالا مدل بسیار پیشرفته KM 125/130 که با قرار دادن برس رولی دستگاه در قسمت انتها و استفاده از برس دوار میانی انقلابـی در طراحی دستگاه های سوییپر ایجاد کرد بسیار مناسب است. برای مساحت های کم نیز از جاروب محوطه مدل KM 75/40 یا مدل مکانیکی KM 70/20 می توان استفـاده کرد که با توجه به ابعاد کوچک این مدل ها قدرت مانور بالایی در اختیار کاربر قرار می گیرد.
دستگاه های نظافتی کارچر آلمان
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران انتخاب کرده است.
شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی و دستگاه جاروبرقی صنعتی و دستگاه بخارشوی صنعتی و دستگاه واترجت صنعتی و دستگاه سوییپر و دستگاه پله برقی شوی و دستگاه کارواش اتوماتیک و دستگاه آیس بلاست را عرضه می کند.
مطالب مرتبط

  1. نظافت صنعتی
کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *