کارواش-آبگرم

کارواش آبگرم

انواع مختلف کارواش آبگرم به منظور استفاده در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.این کارواش ها که دارای درجه حرارت خروجی بالایی می باشند برای نظافت و شستشوی سطوح بسیار آلوده ایده آل می باشند. واترجت آبگرم توسط آلفرد کارچر بنیان گذار شرکت کارچر در سال ۱۹۵۰ میلادی اختراع شد.از آن زمان به بعد کارچر آلمان همواره در حال نوآوری و ارتقاء سطح کیفی این محصول خود بوده است. طراحی انواع واترجت آبگرم به گونه ای است که به منظور استفاده در محیط های صنعتی مناسب باشد. در بخش پایینی توضیح مختصری درباره انواع مختلف واترجت آبگرم به شما ارائه می دهیم.به منظور آشنایی دقیقتر با هریک از این محصولات بر روی عکس آن کلیک کنید.

کارواش آبگرم مدل HDS 10/20 -4M

دستگاه کارواش صنعتی آبگرم سه فاز مدل HDS 10/20-4 M با فشار عملیاتی  حداکثر ۲۰۰ بار و دبی ۱۰۰۰ لیتر بر ساعت یکی از قویترین کارواش های جهان می باشد. حداکثر دمای خروجی از این واترجت کارچر به ۱۵۵ درجه سانتی گراد می رسد.
کارواش آب گرم

کارواش آبگرم مدل HDS 8/18-4

واترجت صنعتی آبگرم مدل HDS 8/18-4C از انواع واترجت ۳ فاز کارچر بوده و فشار عملیاتی آن بین ۳۰ تا ۱۶۰ بار می باشد.حداکثر دبی آب خروجی از این محصول نیز ۸۰۰ لیتر بر ساعت و بیشینه دمای خروجی آن نیز تا ۱۵۵ درجه سانتی گراد می رسد.
کارواش آبگرم

کارواش آبگرم مدل HDS 7/16 C کارچر

این واترجت صنعتی سه فاز با فشار عملیاتی حداکثر ۱۶۰ بار و بیشینه دبی خروجی ۶۶۰ لیتر بر ساعت برای استفاده صنعتی طراحی و ساخته شده است. حداکثر دمای خروجی این دستگاه کارواش صنعتی نیز به ۱۵۵ درجه سانتی گراد می رسد.
کارواش صنعتی

کارواش آبگرم مدل HDS 6/14 -4C

این واترجت آبگرم تک فاز کارچر دارای فشار عملیاتی ۳۰ تا ۱۴۰ بار حداکثر دبی خروجی ۵۶۰ لیتر بر ساعت می باشد.بیشینه دمای آب خروجی از این دستگاه کارچر نیز تا ۱۵۵ درجه سانتی گراد می تواند برسد.
کارواش صنعتی آبگرم

کارواش آبگرم مدل HDS 5/15 U کارچر

این واترجت آب گرم دارای فشار عملیاتی ۱۵۰ بار و دبی خروجی ۴۵۰ لیتر می باشد.حداکثر دمای خروجی این محصول نیز ۸۰ درجه سانتی گراد است.
کارواش آب گرم ایستاده

کارواش آبگرم مدل HDS 5/11 U

این واترجت آب گرم دارای فشار عملیاتی ۱۱۰ بار و حداکثر دبی خروجی ۴۵۰ لیتر در ساعت می باشد.بیشینه دمای خروجی از این دستگاه فشار قوی آب صنعتی نیز ۸۰ درجه سانتی گراد است.
hot-water-carwash

 کارواش آبگرم مدل HDS 8/16-4M

این واترجت آب گرم دارای حداکثر فشار عملیاتی ۱۶۰ بار و دبی خروجی آن نیز بین ۳۰۰ تا ۷۶۰ بار می باشد.بیشینه دمای خروجی آن نیز به ۸۵ درجه سانتی گراد می رسد.
کارواش-صنعتی

 کارواش آبگرم مدل HDS 1000 be کارچر

فشار عملیاتی این محصول تا ۲۱۰ بار و حداکثر دبی آب خروجی آن نیز به ۹۰۰ لیتر بر ساعت می رسد. سطح بالای عملکرد این واترجت برای استفاده در محیط های تمام صنعتی مناسب می باشد.
کارواش-بنزینی
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است. شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی، جاروبرقی صنعتی، بخارشوی صنعتی، واترجت، سوییپر، دستگاه فرش شوی، پله برقی شوی، کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.
مطالب مرتبط:

  1. واترجت برقی
  2. واترجت آب سرد
  3. واترجت آب گرم
  4. واترجت بنزینی
  5. کارواش کارچر
  6. واترجت تک فاز
  7. واترجت سه فاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *