کارواش کارچر موثر در تمیز کردن دوچرخه

کارواش کارچر

اسفاده از دستگاه کارواش در تمیز کردن دوچرخه

بسیاری از افراد در بهار که روزها طولانی تر و هوا بهتر می‌شود از دوچرخه برای بیرون رفتن استفاده می کنند. با این حال پس از یک سفر طولانی از طریق جنگل ها یا چمنزار ها و یا روی جاده های خاکی نیاز به تمیز کردن کامل دوچرخه دارند و بهترین راه برای شستشوی آسان و سریع دوچرخه کارواش کارچر است.

تمیز کردن دوچرخه در خانه

در حالت کلی چندین وسیله مختلف برای تمیز کردن دوچرخه لازم است اما با کارواش کارچر شستشو بسیار آسان تر می شود.

یک پارچه حوله ای به همراه دستگاه کارواش کارچر مدل ۵ KHB برای تمیز کردن مناسب است. دستگاه کارواش معمولی به طور کلی باید متصل به برق بوده و آب کافی برای آن تامین باشد، اما کارواش کارچر khb 5 از نوع باطری دار است بنابراین تنها به اتصال آب نیاز دارد.

همچنین برای تمیز کردن سریع دوچرخه در باغ و هر مکان دیگر که هیچ امکانی برای استفاده از برق نیست مناسب است همچنین در صورتی که شلنگ آب با فشار مناسب برای آب ورودی دستگاه در دسترس نباشد کارواش کارچر قادر به مکش آب از دورن مخازن آب می باشد.

کوچکترین کارواش کرشر

تمیز کردن دوچرخه به وسیله دستگاه واترجت خارج از خانه

گاهی فضای بیرون از خانه فضای مناسب تری برای تمیز کردن گرد و غبار و کثیفی از دوچرخه است برای مثال شستشوی دوچرخه در گاراژ باعث کثیف شدن گاراژ یا حیاط خانه نیز می شود اما کارواش کارچر دارای یک باتری لیتیوم یونی است که ۱۵ دقیقه زمان دارد تا شما به راحتی در خارج از خانه وسیله نقلیه خود را کاملا تمیز کنید.

علاوه بر آن با استفاده از باتری خودرو نیز می توانید از بعضی از دستگاه های کارواش کارچر نظیر ۳ OC استفاده کنید.

جعبه ابزار کارواش کارچر حاوی یک برس، پاک کننده و یک دستمال حوله ای است به عبارت دیگر هر چیزی که برای تمیز کردن سریع دوچرخه نیاز دارید.

قدم به قدم به سمت یک دوچرخه تمیز

در قدم اول، دوچرخه را روی یک سطح صاف بگذارید و یا مانند تصویر بالا آن را روی یک جایگاه مونتاژ قرار دهید و یا آن را به یک دیوار یا درخت بزرگ تکیه دهید.

برای شروع تمیز کردن کارواش ۳ OC را بردارید ، تفنگ اسپری را بردارید، دستگاه کارواش کارچر را در جای مناسب بگذارید سپس دستگاه را روشن کنید.

حالا با مخزن ۳ OC،KHB 5  یا پمپ آب پر فشار که هر سه در پکیج کارواش کارچر قرار دارند به سمت چرخ ها بروید. جریان آب را مستقیم به سمت چرخ ها بگیرید، به اتصالات الکتریکی دوچرخه دقت کنید و آب را مستقیم به سمت آن ها نگیرید. هنگام تمیز کردن با فشار آب بالا، فاصله کافی به لاستیک‌ها و قطعات کوچک را حفظ کنید (حداقل ۳۰ سانتیمتر).

 

دستگاه کارواش دوچرخه

نکته: اگر از بالا به پایین تمیز کنید، دیدن محل تمیز کردن دوچرخه آسان تر خواهد بود.

در مورد کثیفی هایی که سخت پاک می شوند، توصیه می‌شود که از مواد شوینده استفاده کنید. قبل از تمیز کردن مواد شوینده را به قسمت های کثیف بزنید، آن را برای مدتی کوتاه به همان صورت بگذارید و سپس با کارواش کارچر دوچرخه را بشویید.

مهم: برای حفاظت از محیط‌زیست، مواد شوینده تنها باید در کف آب بندی شده استفاده شود (به عنوان مثال آسفالت).

اگر هنوز یک لایه خاکستری رنگ روی بدنه دوچرخه وجود دارد، شما می‌توانید به سرعت با استفاده از یک برس شستشو آن را از بین ببرید. سپس  بدنه دوچرخه را با استفاده از یک پارچه نرم تمیز کنید. بعد از تمیز کردن، زنجیره و دنده را روغن کاری کنید.

نکته: به منظور صرفه جویی آب هنگام تمیز کردن با کارواش ۳ OC، برس را برداشته و قسمت های کثیف را برس بکشید. سپس با مقدار کمی آب کثیفی ها از روی دوچرخه به پایین سرازیر می‌شوند.

وسایل و لوازم جانبی کارواش کارچر

ابزار مورد نیاز کارواش کارچر برای بیرون از خانه: کارواش کارچر مدل OC3

در کوچک ترین اندازه ممکن، به راحتی قابل حمل و نگهداری آسان. با باتری یکپارچه و مخزن آب برای کاربردهای گوناگون بدون نیاز به برق یا اتصال به شلنگ آب.

کارواش قابل حمل Kärcher مدل ۵ KHB

کارواش دستی متوسط با باتری ۱۸ ولتی قابل تعویض برای تمیز کردن سریع و چند منظوره در اطراف خانه.

کارواش های فشار قوی Kärcher سری K

عملکرد بسیار عالی و مناسب برای هر وسیله نقلیه ای بدون نیاز به تجهیزات فراوان همراه با روش کار بسیار ساده.

مطالب مرتبط:

تمیز کردن محوطه ورودی فروشگاه‌ها با واترجت

محصولات با کیفیت، امکان خرید از روش‌های مختلف و قیمت مناسب تنها برخی از پارامترهای مهم و اساسی برای هر کسب و کار موفقی می‌باشد.

دستگاه‌های واترجت صنعتی در جوشکاری‌ها

دستگاه‌های واترجت صنعتی که از آن به عنوان دستگاه‌های کارواش فشار قوی یا شوینده‌های پرفشار یاد می‌شود، در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تفاوت واترجت آب گرم و واترجت آب سرد

دستگاه‌های واترجت صنعتی در انواع آب گرم و آب سرد می‌باشند. دستگاه‌های آب گرم دارای قدرت فشار عملیاتی فوق‌العاده بوده و انواع لکه‌های سخت را از بین می‌برند.

قدرت نظافت فوق‌العاده واترجت آب گرم

دستگاه‌های واترجت‌ آب گرم و آب سرد نوعی از تجهیزات نظافت صنعتی می‌باشند که استفاده از آن‌ها می‌تواند برای شستشوی محیط بسیار کاربردی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *