کمپوست تولید کنید، نه زباله

کمپوست

محصول جدیدی برای تبدیل زباله‌های آشپزخانه به کمپوست از سوی کمپانی کارچر روانه بازار می‌شود. این محصول، ترکیبی هوشمندانه از فرآیندهای طبیعی و فناوری مدرن است.

در نگاه اول ممکن است اینطور به نظر برسد که یک دستگاه کمپوستر خانگی، ارتباط چندانی با سایر محصولات برند معروف کارچر ندارد. اما چرا یک بازنگری کامل نداشته باشیم؟ درست همان کاری که در آزمایشگاه‌های نوآوری کارچر حدود دو سال پیش انجام شد. جستجو برای پیدا کردن راه‎‌حلی ساده برای ظروف زباله، مفهوم محصولی را ایجاد کرد که برای کارچر کاملاً جدید است و بسیار فراتر از رویکرد اصلی این شرکت است. دستگاه کمپوست خانگی KALEA به جای مبارزه با این مشکل، مستقیماً به سراغ این موضوع می‌رود: پسماندهای آلی در آشپزخانه.

KALEA، یک دستگاه کمپوستر اتوماتیک خانگی است و راه‌حلی منطقی برای مشکلاتی که همه عملاً از آن آگاه هستند. سطل‌های زباله می‌توانند منبع بوی بد به ویژه در روزهای گرم باشند. نظافت منظم سطل‌های زباله کاری ناخوشایند است و به سختی می‌توان از تماس با خاک یا حتی کپک و حیوانات موذی جلوگیری کرد. این مشکل به ویژه در ساختمانهای آپارتمانی که بسیاری از مردم ازسطل زباله مشترک استفاده می‌کنند بسیار مشهود است.

تولید کمپوست

در حال حاضر نمونه‌های مختلفی از این محصول وجود دارد و مقدمات عرضه این محصول به بازار در حال انجام شدن است و یک شرکت جداگانه به طور خاص برای بازاریابی اولیه این محصول ایجاد شده است.

کمپوستر KALEA، علم زیست‌شناسی و فناوری پیشرفته را به روشی منحصر به فرد ترکیب می‌کند. حالا دیگر کار ناخوشایند حمل  پسماندهای آلی از آشپزخانه چیزی مربوط به گذشته‌ها است. در عوض می‌توانید زباله‌های ارگانیک را به یک کمپوست خیلی خوب و مغذی برای گیاهان تبدیل کنید. کل فرآیند بدون بو، تمیز و بدون هیچ عارضه‌ای برای کاربر است. زباله‌ها فقط ظرف مدت ۴۸ ساعت به کمپوست تبدیل می‌شوند.

کمپوست میوه

عملاً هر آنچه به عنوان زباله‌های آلی در آشپزخانه تولید می‌شود، مثلاً ضایعات میوه و سبزیجات، گوشت، محصولات لبنی و غذاهای پخته شده نیز پردازش می‌شوند. همه چیزهایی که به طور معمول به عنوان زباله‌های آلی جمع‌آوری می‌شوند، به کمپوست تبدیل می‌شوند که می‌تواند برای گیاهان اتاق، بالکن و باغ استفاده شود. این دستگاه، ترکیبی از ویژگی‌ها و مزایایی است که قبلاً وجود نداشته است. عملکرد این دستگاه بسیار ساده‌ است. میزان مصرف انرژی آن بسیار کم، و طراحی آن مدرن است.

آیا می‌دانستید که تقریبا ۵۰ درصد از زباله‌های تولید شده در جهان، زباله‌های آلی هستند. هنوز امکان جمع‌آوری و بازیافت جداگانه زباله‌های آلی در همه کشورها، حتی در اروپا وجود ندارد.

فواید کمپوست

دفع نامناسب زباله‌های آلی برای آب و هوا خطرناک‌تر از CO2 است. اگر زباله‌های آلی در محل‌های دفن زباله دفع شوند، کمبود اکسیژن و تجزیه ضعیف حاصل از آن متان تولید می‌کند. متان یک گاز گلخانه‌ای قوی است – در مقیاس زمانی ۱۰۰ ساله، زمین را ۲۸ برابر بیشتر از دی اکسید کربن گرم می‌کند و در مدت ۲۰ سال ۸۰ برابر مضرتر خواهد بود. با استفاده از کمپوست مستقیم، KALEA تفاوت محیطی را ایجاد می‌کند.

زمین‌شوی شارژی کارچر مدل FC 3

زمین‌شوی بی‌سیم FC 3 به راحتی آلودگی‌های سطوح کف را از بین می‌برد و سطح را خشک می‌کند. بدون نیاز به کشاندن سطل به اطراف یا نیاز به اسکراب.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC1 Floor Kit

بخارشوی کارچر sc1 کوچکترین بخارشوی خانگی است که توسط شرکت کرشر طراحی و ساخته شده است. با این دستگاه به راحتی می توانید ۹۹٫۹۹% باکتری ها و میکروب ها را از روی سطوح پاک کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *