جاروبرقی مدارس

راهکارهای نظافت مدارس

برای خرید جاروبرقی صنعتی کارچر و یا استعلام قیمت این محصولات با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

در مدارس علاوه بر وجود اولویت‌های آموزشی و لزوم بالا بودن سطح کیفیت آموزشی مساله بهداشت محیط نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. لازم است که فرزندانمان در محیط پاکیزه آمد و شد داشته باشند و از باب مساله بهداشت نگرانی و دغدغه خاصی برای والدین وجود نداشته باشد.

یک محیط آموزشی شامل قسمت‌های مختلفی می‌شود که ممکن است لازم باشد برای نظافت مدارس و هر قسمت از آن ابزاری متفاوت و مناسب با شرایط محیط انتخاب و استفاده گردد.

 

نظافت صنعتی مدارس

نظافت کف راهروها و کلاس‌های آموزشی

معمولا کلاس‌ها و راهروها مورد استفاده روزانه تعداد زیادی از دانش آموزان قرار می‌گیرند. آنچه بیش از هر چیز در این قسمت لازم و ضروری به نظر می‌رسد وجود یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مدارس جهت نظافت کلاس‌ها و راهروهای مدرسه می‌باشد. به کمک یک جاروبرقی صنعتی مناسب شما می‌توانید آلودگی‌های نسبتا درشت تا کاملا ریز (در حد میکرون) را از روی زمین، کناره دیوارها، گوشه‌های کلاس‌ها، زیر میزها و حتی روی نیمکت‌ها و میزها جارو و جمع‌آوری نمایید.

اما عواملی که سبب می‌شود یک جاروبرقی صنعتی برای مدارس مناسب و مطلوب باشد متعدد و گوناگون است. اولا لازم است که جاروبرقی توانایی چند ساعت کار ممتد را داشته باشد تا امکان نظافت هر روزه‌ی کلاس‌ها و راهروها که مساحتی نسبتا زیاد محسوب می‌شود و فعالیتی وقت‌گیر است، مهیا باشد.

 

جاروبرقی صنعتی سری nt tact

در مرحله دوم مسئله گنجایش مخزن زباله مطرح است، یک جاروبرقی مناسب برای مدارس لازم است از مخزن زباله نسبتا بزرگی برخوردار باشد جاروبرقی‌های خانگی با مخزن زباله کوچک به هیچ وجه برای این امر مناسب نیستند. از طرف دیگر اغلب مدارس ساختمان‌هایی دو یا سه طبقه هستند که فاقد آسانسور می‌باشند لذا لازم است که جاروبرقی صنعتی انتخابی شما علاوه بر برخورداری از توان موتور بالا و گنجایش مخزن زیاد وزن زیادی نداشته باشد تا امکان جابه‌جایی آن بین طبقات برای اپراتور فراهم باشد.

کمپانی کارچر آلمان جاروبرقی‌های صنعتی متعددی را طراحی و تولید نموده است. اما تنها برخی از جاروبرقی‌های کمپانی کارچر یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مدارس محسوب می‌شوند. چرا که برخی از آنها در عین برخورداری از یک یا چند موتور صنعتی قوی برای استفاده در یک محیط آموزشی بیش از اندازه بزرگ یا سنگین محسوب می‌شوند.

 

جاروبرقی صنعتی مدارس

 

برای نظافت مطلوب محیط کلاس‌ها و راهروها در یک مدرسه شما می‌توانید از برخی مدل‌های سریNT کارچر بهره‌مند شوید از جمله جاروبرقیNT 27/1 کارچر آلمان گزینه مناسبی محسوب می‌شود. این جارو برقی از یک موتور صنعتی قوی برخوردار است که اجازه چندین ساعت کار متمادی را برای اپراتور فراهم می‌نماید. بعلاوه مخزن زباله آن ۲۷ لیتر گنجایش دارد که برای نظافت یک محیط آموزشی مقداری کافی و مطلوب است.

جاروبرقی صنعتیNT 27/1 کارچر آلمان از نوعی فیلتر کاتریجی بهره می‌برد که از عملکرد عالی و طول عمر بالایی برخوردار است. فیلترهای کارتریجی کارچر با عملکرد فوق‌العاده خود مانع از خروج مجدد گرد و غبار از طریق موتور جاروبرقی می‌شوند. لازم است بدانید که جاروبرقی NT 27/1 یک جاروبرقی صنعتی آب و خاک است لذا در هنگام نظافت کف راهروها و کلاس‌ها چنانچه در محلی آب بر روی زمین ریخته باشد شما می‌توانید با خارج کردن پاکت و استفاده از فیلتر مخصوص مایعات، جاروبرقی را برای جمع‌آوری آب ریخته شده روی سطح مورد استفاده قرار دهید.

جاروبرقی NT 27/1 کارچر با وجود یک موتور صنعتی و یک مخزن بزرگ ۲۷ لیتری تنها ۷٫۵ کیلو وزن داشته و به راحتی قابل جا به جایی است. این جارو برقی در دو مدل مختلف با بدنه پلی‌اتیلن و بدنه استیل تولید و به بازار عرضه می‌شود که هر دو مدل دارای مقاومت خوبی برای استفاده در انواع محیط‌های عمومی و صنعتی از جمله مدارس می‌باشند. جاروبرقی صنعتی NT 27/1 از طراحی ارگونومیک و قدرت مانور خوبی برخودار است که به عنوان یک جاروبرقی مناسب برای مدارس به راحتی می‌تواند در کلاس‌ها بین میزها حرکت کرده و عمل نظافت را برای شما به انجام رساند.

 

جاروبرقی مجتمع تجاری

نظافت سالن‌های ورزشی با مکنده حرفه‌ای و زمین‌شوی صنعتی

همانند کلاس‌ها و راهرو سالن‌های ورزشی نیز مکان پر ترددی محسوب می‌شود. البته شاید نیاز به نظافت روزانه حس نشود اما قطعا در طول یک هفته لازم است دو تا سه مرتبه نظافت سالن انجام شود تا بهداشت محیط در سطح مطلوبی حفظ شود. برای نظافت سالن‌های ورزشی نیز استفاده از یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مدارس که از ویژگی آب و خاک برخوردار است همانند جاروبرقی مدل NT 27/1 و یا جاروبرقی مدل NT 38/1 امری مطلوب است.

به کمک یک جارو برقی سریNT با فیلتر کارتریجی به راحتی می‌توانید آلودگی‌ها را حتی اگر ابعاد آنها در حد میکرون کوچک باشد جمع‌آوری نمایید همان‌طور که پیش‌تر مطرح شد وجود یک فیلتر کارتریجی در جاروبرقی باعث می‌شود که تا حد بسیار زیادی از خروج مجدد ذرات غبار از طریق موتور جلوگیری شود و بعلاوه موتور جاروبرقی تا حد زیادی محافظت شود که این امر منجر به افزایش طول عمر مفید دستگاه می‌شود. به کمک یک جارو برقی آب و خاک شما به راحتی می‌توانید آلودگی‌های مایع را نیز از سطح سالن‌های ورزشی جمع‌آوری نمایید.

 

بهترین جاروبرقی آب

 

برای نظافت سالن‌های ورزشی در صورتی که کف سالن شما از جنس سخت مانند اپوکسی باشد می‌توانید از یک دستگاه زمین‌شوی نیز استفاده نمایید. کمپانی کارچر دستگاه‌های زمین‌شوی متعددی را در سبد محصولات خود دارد که درمیان آنها یک دستگاه زمین‌شوی دستی با ابعاد متوسط می‌تواند برای یک سالن ورزشی در محیط آموزشی مناسب و کافی باشد.

دستگاه اسکرابر Bd 43/25 یک زمین‌شوی دستی با قطر برس شستشوی ۴۳۰ سانتی‌متر و پهنای خشک‌کنندگی ۸۵ سانتی‌متر می‌باشد. این دستگاه از مخزن آب تمیز و آب کثیف مجزا بهره می‌برد که گنجایش هر کدام ۳۵ لیتر است. دستگاه از قدرت مانور بالایی برخوردار است و در عین حال حجم کمی دارد و فضای زیادی برای نگهداری آن لازم نخواهد بود. مخزن آب کثیف آن به راحتی پس از اتمام کار قابل جداسازی و شستشو می‌باشد.

دستگاه دارای یک پدال جداکننده برس است که به راحتی برس را از دستگاه جدا نموده و امکان نظافت آن را برای اپراتور فراهم می‌نماید. این زمین‌شوی صنعتی نیز مانند تمام دستگاه‌های اسکرابر کارچر از یک تیغه Oil resistant مقاوم در برابر سایش بهره می‌برد که به راحتی پس از شستشو آب را جمع‌آوری نموده و زمین را کاملا خشک می‌نماید. یک دستگاه زمین‌شوی BD 43/35 به شما کمک می‌کند تا پس از جمع‌آوری زباله‌های بزرگتر به کمک جاروبرقی با استفاده از این دستگاه تمام سطح کف را با آب و ماده شوینده شستشو نموده و کاملا خشک نمایید به طوری که بالافاصله پس از اتمام کار شما به راحتی سالن قابل استفاده خواهد بود.

 

زمین شوی صنعتی مدارس

نظافت آزمایشگاه‌ها با جاروبرقی‌های سری NT

معمولا در آزمایشگاه انواع مواد مایع و یا مواد جامد پودر مانند مورد استفاده قرار می‌گیرند یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مدارس باید امکان جمع‌آوری و نظافت این مواد را داشته باشد. یک جاروبرقی سریNT کارچر آلمان به علت برخورداری از یک فیلتر کارتریجی به راحتی می‌تواند مواد جامد را حتی در ابعاد بسیار ریز (در حد میکرون) نظافت نماید. علاوه بر اینکه در صورت ریختن مایعات در کف آزمایشگاه نیز یک جاروی صنعتی سری NT به راحتی قادر به جمع‌آوری آن خواهد بود.

نظافت کتابخانه‌ها، سالن اجتماعات و سایر فضاهای سر پوشیده با جاروهای حرفه‌ای کارچر آلمان

کتابخانه، سالن اجتماعات، دفتر مدیر، سالن استراحت معلمان، کارگاه‌های رباتیک و …. سایر فضاهای سرپوشیده‌ای هستند که در مدارس وجود دارند و ممکن است نیاز به نظافت هر روزه‌ی آنها وجود نداشته باشد اما قطعا لازم است در فواصل زمانی معین نظافت و تمیز شوند. برای نطافت کلیه این فضاهای سرگوشیده نیز می‌توانید از یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مدارس استفاده نمایید.

همچنان برای یک محیط آموزشی پیشنهاد ما به شما یک جاروبرقی صنعتی سری NT کارچر آلمان می‌باشد که البته لازم است با توجه به حجم کار، مساحت محیط و … پس از مشورت با کارشناسان ما مدلی را که از نظر قدرت موتور، گنجایش مخزن، میزان مکش، ابعاد و وزن متناسب با نیاز شما می‌باشد انتخاب نمایید و البته همچنان به خاطر داشته باشید که شما به یک جاوربرقی صنعتی با موتور مقاوم، مکش قوی، گنجایش مخزن بالا و در عین‌حال وزن کم نیازمندید که در عین برخورداری از توان بالا و بدنه مقاوم امکان جابه‌جایی آن ساده و قدرت مانور آن بالا باشد.

نظافت حیاط و محوطه با سوییپر

در کنار سایر بخش‌ها در یک محیط آموزشی حیاط نیز به عنوان قسمتی از مدرسه که مورد استفاده روزانه و متعدد دانش آموزان قرار می‌گیرد بخش مهم و قابل توجهی محسوب می‌شود. به طور معمول آلودگی‌هایی که در حیاط مدارس وجود دارد بزرگ‌تر و درشت‌تر از زباله‌های محوطه داخلی مانند راهروها، کلاس‌ها، کتابخانه و … می‌باشد. برای نظافت حیاط یک محیط آموزشی می‌توانید از یک دستگاه سوییپر استفاده نمایید.

 

سوییپر

 

دستگاه سوییپر یک جاروی شهری محسوب می‌شود که جهت نظافت فضاهای بیرونی مجتمع‌ها و اماکن عمومی و همچینین معابر شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد. کمپانی کارچر دستگاه‌های سوییپر متنوع و متعددی را در ابعاد گوناگون متناسب با انواع نیازهای کاربران طراحی و تولید نموده است.

به طور قطع دستگاهی که برای نظافت محوطه‌های بزرگی مثل پارک‌ها و یا معابر شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد برای نظافت یک حیاط در مدرسه دستگاه مناسبی نخواهد بود اما کارچر سوییپرهای کوچکتری مناسب برای نظافت محوطه‌های نسبتا کوچکتر نیز به بازار عرضه نموده است.

دستگاه سوییپر KM 70/20 کارچر یک دستگاه سوییپر مکانیکی است که بدون و برق و باطری کار می‌کند و در عین‌حال عملکرد آن ۷ برابر سریعتر از عملکرد سیستم سنتی می‌باشد. مخزن نسبتا بزرگ ۲۰ لیتری این سوییپر، دستگاه را برای استفاده در انواع محیط‌هایی با مساحت متوسط و همچنین نسبتا بزرگ مانند حیاط مدارس مناسب و کاربردی نموده است.

این جارو دارای یک برس مرکزی و دو برس کناری برای جاروی گوشه‌ها و زوایا می‌باشد و تمامی زباله‌ها و گرد و خاک را به راحتی از روی زمین برداشته و در مخزن زباله می‌ریزد. دسته دستگاه جهت راحتی اپراتور و بسته به قد کاربر در زوایای مختلف قابل تنظیم است. ارتفاع و میزان فشار وارده از طرف برس‌ها بر روی زمین بسته به شرایط و نیاز اپراتور قابل تنظیم است.

مطالب مرتبط:

جاروبرقی صنعتی مدل T 10/1

جاروبرقی خاک قدرتمند، و بسیار مقاوم T 10/1. برای نیازهای صنایع هتلداری، صنایع غذایی و نظافت ساختمان های تجاری مورد استفاده است.

جاروبرقی صنعتی مدل T 8/1 Classic

جاروبرقی صنعتی مدل T 8/1 Classic با عملکرد بسیار عالی  و وزن سبک از جمله جاروهای صنعتی سبک و بسیار پر کاربرد است که کارچر تولید کرده و بسیار مقرون به صرفه است.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 50/1 Tact

جاروبرقی صنعتی مدل NT 50/1 TACT  کارچر با مخزن ۵۰ لیتری و موتور ۱۳۸۰ واتی و همچنین سیستم TACT، برای نظافت محیط های صنعتی مناسب می باشد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 45/1 Tact

جاروبرقی صنعتی NT 45/1 tact کارچر با قدرت موتور ۱۳۸۰ واتی و ظرفیت ۴۵ لیتری مخزن از جاروبرقی های صنعتی آب و خاک کارچر آلمان محسوب می شود.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل BV 5/1

جاروبرقی کوله ای مدل BV 5/1 کارچر آلمان دارای حجم مخزن زباله ۵ لیتری بوده و دارای توان کاری ای بالغ بر ۶۵۰ وات می باشد. وزن دستگاه ۸/۷ کیلوگرم است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه استیل

جاروبرقی حرفه ای مدل NT 27/1  کارچر با مخزن ۲۷ لیتری و موتور ۱۳۸۰ واتی، برای نظافت محیط های مختلف مناسب می باشد.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 20/1 Me Classic

جاروبرقی صنعتی مدل NT 20/1 کارچر – جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان – مکنده صنعتی کارچر – دستگاه جاروبرقی صنعتی جاروبرقی ۲۰ لیتری – جاروبرقی آب و خاک

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.