10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

آیا با دستگاه‌های کرشر می‌توان موزه را تمیز کرد؟

در ژوئن ۲۰۱۵، یک جاذبه توریستی جدید در منطقه باواریا در قالب موزه راه‌آهن و اسباب‌بازی ظهور کرد. در این مجموعه ساختمانی، با دیدن یکی از بزرگترین مدل‌های راه‌آهن در آلمان شگفت‌زده خواهید شد. یک مجموعه کامل از دستگاه‌های نظافتی حرفه‌ای کرشر، به صورت روزانه برای نظافت موزه و تمام قسمت‌های آن استفاده می‌شود.

اسکرابر سرنشین دار موزه

برنامه نظافت موزه

مدیرکل موساک می‌گوید: “تمیز نگه داشتن موزه یک دغدغه اساسی برای ما است – نه فقط به خاطر زیبایی ظاهری آن، بلکه به دلایل فنی.”

۱۰ نفر از ۳۵ کارمند آنجا نظافت‌های روزانه را انجام می‌دهند. تیم نظافت هر روز هفته مشغول کار هستند- از جمله روزهای تعطیل هنگام بسته شدن موزه. نظافت معمولی برای روزهای کاری برنامه‌ریزی شده و روز تعطیل به تمیز کردن عمیق اختصاص داده شده است. از جمله فعالیت‌هایی مانند شستشوی فرش یا تمیزکاری کامل نمایشگاه الیاف.

اسکرابر نظافت موزه

مجوعه دستگاه‌های صنعتی نظافتی کارچر، متشکل از ۱۶ دستگاه، اسکرابر سرنشین‌دار B 150 و اسکرابر دستی B 40، می‌باشد. در حالی که همه چیز در B 150 دو برابر بزرگتر است (مخزن آب شیرین و کثیف ۱۵۰ لیتر، عرض کار ۹۰ سانتی‌متر)، B 40 دارای مخازن ۴۰ لیتری و عرض کار ۵۵ سانتی‌متر است.

مدیر تیم می‌گوید: “مهمترین ویژگی برای انتخاب دستگاه‌ها برای ما داشتن قابلیت مانور و کارایی آسان ماشین‌ها است.”

اسکرابر صنعتی موزه

از نظر عملکرد و فناوری، اسکرابرهای سرنشین‌دار و دستی شبیه هم هستند.

برای انتخاب اسکرابرها، ما به جای فناوری دیسک به دنبال غلتک رفتیم. به این دلیل که آنها فشار سطحی بالایی را روی سطح تماس کوچک ایجاد می‌کنند. آنها به طور کامل و موثر حتی سطوح از جنس کاشی‌های سنگی با وسعت وسیع در موزه را تمیز می‌کنند.

از جمله دستگاه‌هایی که روز تعطیل مرتباً از آن استفاده می‌شود، دستگاه Puzzi 10/1 است. این دستگاه دارای یک مخزن آب شیرین ۱۰ لیتری است و برای تمیز کردن کامل الیاف موکت و فرش و همچنین برای تمیز کردن مبلمان یا لوازم داخلی رستوران استفاده می‌شود. Puzzi با یک نازل اسپری کار می‌کند. از طریق نازل اسپری آب و در صورت نیاز ماده شوینده روی سطح پخش می‌شود. سپس آلودگی شل شده بلافاصله مکیده می‌شود.

جاروبرقی صنعتی موزه

جوراب ساق بلند زنانه به عنوان “لوازم جانبی”

در میان دستگاه‌های Kärcher مورد استفاده در TraumWerk جاروبرقی‌های آب و خاک با اندازه مخزن ۳۵ تا ۶۵ لیتر موجود هستند. از جاروبرقی‌های آب و خاک در همه‌جا استفاده می‌شود. از استفاده در فضای باز گرفته تا غبارزدایی دقیق تجهیزات در حیاط و منطقه راه‌آهن که برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده نیست.

جاروبرقی‌های آب و خاک، که عملکرد توربین آنها را می‌توان به صورت مرحله‌ای تنظیم کرد – با استفاده از نوع بسیار خاصی از “لوازم جانبی” – در اینجا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هاگر می‌گوید: “برای جلوگیری از جمع شدن قطعات کوچک در فیلتر جاروبرقی، از جوراب ساق بلند خانمها استفاده می‌کنیم”.

این “لوازم جانبی” غیر متعارف اما عملی به سادگی بر روی لوله مکش کشیده شده و پس از آن عمل مکش گرد و غبار به آسانی انجام می‌شود.

موساک رئیس TraumWerk می‌گوید: “حتی تمیز کردن نیز می‌تواند یک فعالیت خلاقانه باشد. شما باید فکر کنید و بداهه‌پردازی کنید – درست مثل زندگی واقعی!”

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R l

اسکرابر و سوییپر مدل b 300 r l کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *