10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

خدمات پس از فروش کارچر

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

شرکت کارن تجارت بهین ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و گارانتی معتبر کارچر را از اهداف اصلی کار خود قرار داده است. متاسفانه در کشورمان ارائه خدمات پس از فروش مناسب، یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان خرید دستگاه‌های گوناگون است. ما در شرکت کارن تجارت بهین به عنوان نماینده رسمی برند Kärcher آلمان و برند CAPITANI  ایتالیا و … در ایران همواره در تلاش بوده‌ایم تا خدمات پس از فروش شایسته برای مشتریان عزیز فراهم آوریم.

محبوبیت برند کارچر آلمان در بین مردم باعث شده عده‌ای سودجو اقدام به واردات غیررسمی دستگاه‌های این برند نمایند فارغ از توجه به اینکه ارائه خدمات پس از فروش مناسب در این گونه دستگاه‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شرکت کارن تجارت بهین به منظور جلب رضایت مشتریان در تلاش بوده است تا ارکان اصلی ارائه خدمات پس از فروش مناسب را فراهم آورد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

تعمیر کرشر

تامین و تربیت تکنسین‌های متخصص

لازمه ارائه سرویس قابل قبول دارا بودن دانش و تخصص فنی در زمینه مورد نظر است. تکنسین‌های کارن تجارت بهین علاوه بر سالها تجربه در زمینه تعمیرات دستگاه‌های نظافتی، تمامی دوره‌های تخصصی تعمیرات دستگاه‌ها را زیر نظر متخصصین Kärcher آلمان و capitani ایتالیا گذرانده‌اند. لذا تکنسین‌های کارن تجارت بهین با تخصص و مهارت بالا از آمادگی کامل برای تعمیر انواع دستگاه‌های نظافتی برخوردار می‌باشند.

یکی از برنامه های اصلی کارن تجارت بهین با هدف افزایش رضایت مشتریان، تعمیر و حل مشکلات بعد از خرید دستگاه توسط مشتریان می‌باشد. ما در تمامی این مراحل در کنار شما خواهیم بود.

مشتریان عزیز کارن تجارت بهین می‌توانند با اطمینان خاطر مشاوره های لازم را از کارشناسان بگیرند و در صورت لزوم دستگاه خود را با هماهنگی به مرکز کارن سرویس سنتر ارسال نمایند.

خدمات پس از فروش کرشر

تاسیس کارگاه خدمات پس از فروش مجهز

کارگاه خدمات پس از فروش مرکزی شرکت کارن تجارت بهین مطابق با استانداردهای کارچر سرویس سنترهای سراسر دنیا در محل شهرک صنعتی گلگون واقع شده است. کارن سرویس سنتر متناسب با ارائه خدمات به تمامی دستگاه‌های برند کارچر اعم از صنعتی و خانگی، کوچک و بزرگ طراحی و ساخته شده است.

برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز می‌توانند با هماهنگی قبلی از کارن سرویس سنتر بازدید نمایند. با توجه به هزینه‌های بالای سرویس سنتر، بسیاری از شرکت‌ها از دایر کردن آن خودداری می‌کنند و با برون سپاری، استفاده از نیروهای پاره‌وقت، و یا حتی نادیده گرفتن موضوع ارائه خدمات پس از فروش اهمیتی برای خدمات پس از فروش قائل نمی‌شوند.

خدمات پس از فروش کارچر

تعهدپذیری شرکت

به جرات می‌توان گفت آیتم اصلی و تاثیرگذار در کیفیت ارائه خدمات پس از فروش یک شرکت، مسئولیت‌پذیری در نگرش شرکت و مدیران آن در پایبندی به تعهدات می‌باشد. همواره در تلاش بوده‌ایم تمامی اقدامات لازم جهت امکان‌پذیر شدن پایبندی به تعهدات را به انجام برسانیم.

موارد ذکر شده در بندهای قبلی بخشی از اقداماتی است که نشان‌دهنده تلاش شرکت و اهمیت تعهدپذیری از نگرش شرکت در طول فعالیت خود بوده است.

کیفیت محصولات

یکی از عواملی که در میزان رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش شرکت تاثیر بسزایی دارد، کیفیت و طراحی محصولات می‌باشد. مشخصا جایگاه برند Kärcher آلمان به عنوان رهبر تولیدکنندگان دستگاه‌های نظافتی در دنیا، تا حد زیادی اطمینان خاطر مشتریان در این زمینه را نیز فراهم خواهد آورد.

برند CAPITANI  ایتالیا نیز به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تخصصی و مادر در زمینه‌ی سیستم‌های بخار در جهان به شمار می‌رود.

لوازم جانبی کرشر

تامین قطعات یدکی و مصرفی

یکی از اولویت‌های شرکت کارن تجارت بهین، فراهم آوردن قطعات یدکی و مصرفی برای دستگاه‌های ارائه شده است. موجود بودن بسیاری از این قطعات جهت تعمیرات و سرویس دستگاه‌ها ضروری است. در کشورهای دیگر با توجه به سهولت ارتباطات و پست‌های بین‌المللی، به غیر از برخی قطعات پرمصرف، عمده قطعات مورد نیاز پس از پذیرش دستگاه تعمیری و سفارش قطعه توسط شعبه یا نمایندگی به کارخانه مادر ارسال و در مدت بسیار کوتاهی قطعه دریافت می‌شود.

اما با توجه به محدودیت‌های کشورمان، سفارش برحسب نیاز امکان‌پذیر نبوده و لذا لازم است بخش زیادی از قطعات در انبار قطعه شرکت‌های ایرانی موجود شود که با توجه به تعدد و تنوع دستگاه‌های کارچر آلمان و قطعات مربوطه و همچنین محدودیت‌های گمرکی زیاد برخی از قطعات، این امر مستلزم آن است که هزینه هنگفتی برای این موضوع اختصاص یابد. لذا اغلب شرکت‌ها به موجود بودن قطعات با توجه به غیراقتصادی بودن آن اهمیتی نمی‌دهند. اما کارن تجارت بهین با توجه به منظور رضایت حداکثری مشتریان حجم بسیار بالایی از قطعات را در انبارهای خود موجود کرده است.

تعمیر لوازم کارچر

خدمات پس از فروش کارچر در محل

در مواردی با توجه به ابعاد دستگاه‌ها، محدودیت و مشکلاتی در ارسال دستگاه به کارن سرویس سنتر وجود دارد که در این گونه موارد شرکت با  اعزام نیرو به محل مشتری تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در همان محل مشکلات را رفع نماید.

قطعات کارچر

طراحی و ساخت قطعات

افزایش شدید نرخ ارز در سالهای اخیر باعث شده که هزینه برخی قطعات پرمصرف کمی بالا بنظر برسد. لذا به منظور کاهش هزینه‌های نگهداری و سرویس دستگاه‌ها و جلب رضایت مشتریان، شرکت کارن تجارت بهین اقدام به تولید بسیاری از این گونه قطعات با کیفیت بسیار بالا نموده است.

البته در تمامی موارد نمونه قطعه اورجینال نیز در انبار قطعات شرکت موجود است و مشتریان عزیز می‌توانند با اطمینان خاطر از قطعات ساخت شرکت یا اورجینال استفاده نمایند.

راه‌های ارتباطی با کارن سرویس سنتر

 جاده فتح، سه‌راه شهریار، کیلومتر ۴ جاده شهریار، شهرک صنعتی گلگون، خیابان ششم شمالی، پلاک ۹

۹ – ۶۵۶۱۲۶۶۸ – ۰۲۱ | ۶۵۰۱۹۳۱۵ – ۰۲۱

 ۰۹۱۹۴۰۶۲۲۳۰

سامانه جامع گارانتی ایران

سامانه جامع گارانتی

سامانه جامع گارانتی به منظور ساماندهی خدمات گارانتی و از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان ایجاد شده است.

با کمک این سامانه می توانید از اصالت کالاها اطمینان پیدا کنید و نمایندگی‌های رسمی را هم بشناسید.

برای استعلام گارانتی کارن تجارت بهین می‌توانید به سامانه جامع گارانتی مراجعه کرده و از اعتبار گارانتی کارن تجارت بهین اطمینان حاصل نمایید.

می‌توانید نحوه استعلام گارانتی را به صورت تصویری و گام به گام در این صفحه مشاهده نمایید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.