10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

کارچر در دانشکده مکانیک دانشگاه تهران

دانشکده مکانیک

دانشکده مکانیک دانشگاه تهران

محصولات کارچر آلمان به منظور استفاده در محیط های مختلفی طراحی و ساخته شده اند.از جمله کارخانجات ، مجتمع های اداری ، تجاری و ……. . یکی از مراکزی که به تازگی از دستگاه های نظافت صنعتی کارچر بهره می برد دانشکده مکانیک دانشگاه تهران می باشد.

با توجه به نیاز این مرکز به منظور نظافت سطح زمین ، کارشناسان کارن تجارت اسکرابر مدل BD 50/60 به منظور پاسخگویی به نیاز نظافتی این دانشکده پیشنهاد کردند که مورد موافقت تصمیم گیرندگان امر قرار گرفت.

خلاصه ای از محصول

این دستگاه زمین شوی با توجه به طراحی خاص و منحصر به فرد خود (ابعاد کوچک با وجود ظرفیت مخازن بالا) مصرف انرژی کم ، تیغه خشک کن OIL RESISTANT ، هندلینگ و قدرت مانور ایده آل ، دستگیره مقاوم بالا آورنده تی ، مخزن آب کثیف جدا شونده ، نشانگر حجم مخزن آب تمیز ، دارا بودن پدال پایی جدا کننده برس از دستگاه ، ساختمان تیغه محدب . قابل تنظیم از ۴ طرف و …… یکی از کامل ترین دستگاه سکرابر های جهان می باشد.

مخصوصا با توجه به عرض کم این زمین شوی صنعتی به راحتی می توان از آن برای شستشو و نظافت محیط های با عرض کم استفاده کرد.

به منظور کسب اطلاعات کامل درباره این کف شوی صنعتی بر روی نام آن کلیک کنید.

اسکرابر مدل BD 50/60 C Ep classic

همچنین ویدئوی زیر نحوه عملکرد این اسکرابر را در دانشکده مکانیک دانشگاه تهران را نمایش می دهد.

کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *