فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی

تجهیز دانشگاه سما به دستگاه نظافت صنعتی کارچر آلمان توسط شرکت کارن تجارت

دانشگاه سما

دانشگاه سما

یکی دیگر از مجموعه هایی که نیاز های نظافتی خود را توسط دستگاه های نظافت صنعتی کارچر بر طرف می کند، دانشگاه سما می باشد.
کارشناسان کارن تجارت با حضور در محل این دانشگاه و با توجه به شرایط محیط یکی از دستگاه های اسکرابر کارچر (اسکرابر مدل BD 50/60 C Ep classic) را به مدیران مجموعه پیشنهاد کرده که با توجه به قابلیت های این دستگاه مورد موافقت نیز واقع شد.

خلاصه ای از دستگاه

این دستگاه در سال ۲۰۱۵ به بازار های جهانی معرفی شد.این اسکرابر برای بازار هدف مجتمع های اداری،تجاری،بیمارستان ها،شرکت های خدماتی و سالن های بزرگ طراحی شده است.این دستگاه زمین شوی دارای ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف ۶۰ لیتری می باشد که با توجه به ابعاد نسبتا کوچک این اسکرابر ایده آل می باشد.
تیغه لاستیکی جدید کارچر آلمان (oil resistent) که بر روی اسکرابر های نوین این شرکت آلمانی استفاده می شود دارای قدرت خشک کنندگی بسیار بهتر و همچنین دوام بالاتر می باشد.
این دستگاه اسکرابر ویژگی های بسیار کاربردی و ایده آلی دارد ، که از جمله آنها می توان به هندلینگ بسیار آسان و قدرت مانور بالای آن که با توجه به طراحی خاص و منحصر به فرد دستگاه حاصل شده است ، اشاره کرد.
به منظور آشنایی بیشتر با این دستگاه زمین شوی بر روی نام آن کلیک کنید
اسکرابر مدل BD 50/60 C Ep classic
همچنین به منظور آشنایی بیشتر شما با نحوه عملکرد این اسکرابر ، ویدئوی عملکرد آن در دانشگاه سما به منظور مشاهده قرار داده شده است.

کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *