10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

دستگاه نظافت صنعتی کارچر در دانشگاه سما

دانشگاه سما

دانشگاه سما

یکی دیگر از مجموعه هایی که نیاز های نظافتی خود را توسط دستگاه های نظافت صنعتی کارچر بر طرف می کند، دانشگاه سما می باشد.
کارشناسان کارن تجارت با حضور در محل این دانشگاه و با توجه به شرایط محیط یکی از دستگاه های اسکرابر کارچر (اسکرابر مدل BD 50/60 C Ep classic) را به مدیران مجموعه پیشنهاد کرده که با توجه به قابلیت های این دستگاه مورد موافقت نیز واقع شد.

خلاصه ای از دستگاه

این دستگاه در سال ۲۰۱۵ به بازار های جهانی معرفی شد.این اسکرابر برای بازار هدف مجتمع های اداری،تجاری،بیمارستان ها،شرکت های خدماتی و سالن های بزرگ طراحی شده است.این دستگاه زمین شوی دارای ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف ۶۰ لیتری می باشد که با توجه به ابعاد نسبتا کوچک این اسکرابر ایده آل می باشد.
تیغه لاستیکی جدید کارچر آلمان (oil resistent) که بر روی اسکرابر های نوین این شرکت آلمانی استفاده می شود دارای قدرت خشک کنندگی بسیار بهتر و همچنین دوام بالاتر می باشد.
این دستگاه اسکرابر ویژگی های بسیار کاربردی و ایده آلی دارد ، که از جمله آنها می توان به هندلینگ بسیار آسان و قدرت مانور بالای آن که با توجه به طراحی خاص و منحصر به فرد دستگاه حاصل شده است ، اشاره کرد.
به منظور آشنایی بیشتر با این دستگاه زمین شوی بر روی نام آن کلیک کنید
اسکرابر مدل BD 50/60 C Ep classic
همچنین به منظور آشنایی بیشتر شما با نحوه عملکرد این اسکرابر ، ویدئوی عملکرد آن در دانشگاه سما به منظور مشاهده قرار داده شده است.

کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *