10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

دستگاه نظافت کارچر در کارخانه شیشه لیا

شیشه لیا

شیشه لیا

شرکت کارن تجارت به عنوان نمایندگی رسمی کارچر آلمان اقدام به عرضه و خدمات دهی محصولات این شرکت با سابقه آلمانی می کند. از همین روی و از زمان آغاز به کار این شرکت تعداد زیادی از کارخانجات ، مجتمع های اداری ، تجاری و آموزشی توسط دستگاه های نظافت صنعتی کارچر تجهیز نموده است. یکی از کاخانجاتی که دستگاه نظافتی مورد نیاز خود را از کارن تجارت تهیه نموده است .کارخانه شیشه لیا می باشد.به همین منظور کارشناسان کارن تجارت پس از بازدید از محیط این کارخانه دستگاه اسکرابر با راننده B 150 R را به مدیران مجموعه پیشنهاد نموده و با توجه به قابلیت های این محصول مورد پذیرش مدیران مجموعه قرار گرفت .

این اسکرابر (B 150 R) از کاملترین اسکرابر های موجود در بازار می باشد که با کارایی ایده آل و آپشن های ویژه توانست پاسخگوی نیاز های نظافتی این مجموعه باشد.

این دستگاه زمین شوی با ظرفیت ۱۵۰ لیتری مخازن آب تمیز و کثیف خود و همچنین قابلیت ها و تکنولوژی هایی مانند AWD(نیروی پیشرانه برای تمام چرخ ها) DOSE (سیستم مدیریت مواد شوینده) ONE KEY CONTROL (کنترل کامل عملکرد دستگاه فقط با یک کلید) FACT (سیستم تنظیم فشار و سرعت چرخش برس بر روی زمین) تیغه OIL RESISTANT (که دارای قابلیت بسیار بالاتری به لحاظ قدرت خشک کنندگی و دوام بالاتر می باشد) و همچنین سرعت ۱۰ کیلومتر در ساعت که آن را به سریعترین اسکرابر جهان در کلاس خود تبدیل کرده است و بسیاری امکانات دیگر می باشد.

به منظور آشنایی کامل تر با این دستگاه زمین شوی بر روی نام دستگاه کلیک کنید.

اسکرابر مدل B 150 R
همچنین ویدئوی عملکرد این زمین شوی صنعتی در کارخانه شیشه لیا در زیر می توانید مشاهده فرمایید.

محصولی از کارچر

کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *