۰۲۱۵۴۰۹۱

حضور کارن تجارت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا ، خدمات و تجهیزات فروشگاهی تهران

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا ، خدمات و تجهیزات فروشگاهی تهران

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا ، خدمات و تجهیزات فروشگاهی در تهران از تاریخ دوازده دی لغایت پانزدهم دی ماه سال ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور بسیاری از صاحبان صنایع و تجهیزات مرتبط برگزار خواهد شد .

در این نمایشگاه ، نماینده رسمی KARCHER آلمان (شرکت کارن تجارت) نیز طبق روال نمایشگاه های گذشته حضور پیدا خواهد کرد و پذیرای شما مراجعه کنندگان عزیز خواهد بود .

در این دوره از نمایشگاه های کالا ، خدمات و تجهیزات فروشگاهی تهران، علاوه بر صنایع و شرکت های بسیار زیادی که برای معرفی محصولات و دستگاه های خود حضور پیدا کرده اند ، شرکت کارن تجارت نیز برای معرفی دستگاه های نظافت صنعتی با کیفیت خود ، حضور پیدا کرده و دستگاه ها را در معرض دید عموم قرار خواهد داد. کارن تجارت برای این نمایشگاه دستگاه های نظافت صنعتی زیادی را از جمله دستگاه های کارواش صنعتی آب سرد و آب گرم ، اسکرابر یا زمین شوی های صنعتی به صورت دستی و سرنشین دار، دستگاه های جاروبرقی یا مکنده های صنعتی را به نمایش خواهد گذاشت.

نمونه های مختلف با کاربرد های متفاوتی از هر یک دستگاه های ذکر شده برای نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی تهران آماده شده است.
شما مراجعه کنندگان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از دستگاه های این شرکت موفق آلمانی به سالن ۳۸ A ، غرفه کارن تجارت مراجعه فرمایید.

کارن تجارت

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بگذارید
+share On Google
Share on Pinterest
Share on LinkedIn
Share on WhatsApp
Share on Telegram

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.