۰۲۱۵۴۰۹۱

اسکرابر سرنشین دار و زمین شوی سرنشین دار

اسکرابر-سرنشین-دار

اسکرابر سرنشین دار و زمین شوی سرنشین دار KARCHER

اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 RD 100 شرکت Karcher آلمان یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین دستگاه های زمین شوی خودرویی یا نفربر در دنیا می باشد. اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 RD 100 قابلیت نصب سیستم کامل سوییپر را هم دارد که این امکان را به دستگاه می دهد تا علاوه بر شستشوی زمین تمام زباله ها را جمع آوری کند. کاربری زمین شوی سرنشین دار B 250 R در عین دارا بودن تکنولوژی بالا، بسیار ساده و راحت است.

امکانات ویژه زمین شوی خودرویی مدل B 250 R کمپانی کارچر

زمین شوی سرنشین دار
اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R کارچر مجهز به سیستم مدیریت مواد شوینده بوده  که مصرف مواد شوینده را بسیار کاهش می دهد و هزینه ی برآورد شده ای که این سیسم صرفه جویی می کند بنا به مساحت مورد نظافت از ۳ تا ۵ میلیون تومان به صورت ماهانه می باشد. غلظت مواد شوینده در آب نیز با این سیستم کاملاً قابل کنترل است. این اسکرابر سرنشین دار امکان استفاده از هر دو نوع برس غلطکی و برس دیسکی را دارا است. این انتخاب بستگی به نوع سطح و نوع آلودگی دارد. اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R کمپانی کارچر آلمان برای نظافت فضاهایی که از دسترس برس های دستگاه خارج است نیز راه حل کارآمدی دارد.
این زمین شوی سرنشین دار دارای سیستم مجزای جاروبرقی می باشد که به مکنده دستگاه متصل است و امکان نظافت فضاهایی نظیر پالت ها و گوشه و کنارهای سالن را به کاربر می دهد. امکانات جانبی فراوان دیگری نیز بر روی دستگاه زمین شوی B 250 R موجود است که عبارتست از وجود چراغ های LED، سقف محافظ کاربر، ضربه گیرهای فولادی و … که ایمنی کار با اسکرابر را بسیار بالا برده اند. یکی دیگر از امکانات دستگاه، سیستم پر کن مخزن بوده که دارای قسمت اتصال ویژه ای می باشد که در صورت پر شدن مخزن به صورت خودکار آب را قطع می کند.

مشخصات فنی اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R

در مورد مشخصات فنی اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R می توان به وجود ۶ باطری ۶ ولت دستگاه اشاره کرد که با آمپر بالای خود زمان کارکرد طولانی را برای این مدل اسکرابر فراهم می کند. قطر برس این دستگاه زمین شور ۱۰۰۰ mm است و با سرعت بالای حرکت خود امکان نظافت ۸۰۰۰ متر مربع ایجاد می کند.
این دستگاه دارای دو مخزن ۲۵۰ لیتری آب تمیز و آب کثیف هست. صدای ایجاد شده توسط این دستگاه به نسبت قدرت موتورهای دستگاه بسیار کم می باشد و تنها ۶۷ db است. وزن کل این مدل اسکرابر نفربر کارچر ۱۲۵۰ کیلوگرم است و ابعاد آن ۱۵۵۰×۱۰۶۰×۱۹۰۰ است. پهنای خشک کنندگی این دستگاه کف شوی ۱۰۶۰ mm است و جنس تی دستگاه از نوع روغنی مقاوم به سایش است. این زمین شوی سرنشین دار کارچر برای مساحت های بالا در مجتمع های تجاری و مسکونی و پارکینگ ها و سالن های بزرگ فضاهای عمومی و سالن های تولید کارخانه ها بسیار مناسب می باشد. دستگاه نظافت کف مدل B 250 R کارچر نیز دارای حالت مصرف بهینه انرژی می باشد که یکی از ویژگی های برتر این دستگاه است.

قابلیت سوییپر اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R

قابلیت سوییپر هم زمان با شستشوی کف در این مدل برای سالن های تولید کارخانه ها بسیار مفید است زیرا در سالن های تولید معمولاً براده و ذرات ناشی از برش و تراش در سطح زمین زیاد است و این امر موجب اختلال در کار شستشوی زمین و آسیب تیغه لاستیکی تی می شود و اما این مدل زمین شوی سرنشین دار با جمع آوری اینگونه زباله ها از آسیب رسیدن به تیغه تی این دستگاه کف شوی جلوگیری می کند. همچنین این مورد در مکان هایی نظیر مساجد و حرم های زیارتی بسیار کاربردی می باشد زیرا صحن این مکان ها معمولاً از سنگ می باشد و باید توسط این گونه دستگاه های نظافت صنعتی نیز شستشو شود. اما در عین حال زباله ها در فضاها زیاد است.
که این سیستم به منظور جمع آوری زباله ها این سیستم سوییپر و زمین شوی صنعتی به راحتی این کار را انجام می دهد. دستگاه نظافت صنعتی توسط شرکت کارن تجارت نمایندگی کارچر با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۵ ساله عرضه می شود. در ادامه دو دستگاه دیگر کمپانی کارچر آلمان معرفی می شود.

اسکرابر سرنشین دار مدل B 150 R

اسکرابر سرنشین دار مدل B 150 R کارچر آلمان دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۱۵۰ لیتری بوده و راندمان کاری دستگاه ۶۵۰۰ متر مربع در ساعت می باشد.
اسکرابر سرنشین دار کارچر

اسکرابر سرنشین دار مدل B 90 R

اسکرابر سرنشین دار مدل B 90 R کارچر آلمان دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۹۰ لیتری بوده و میزان راندمان کاری دستگاه ۵۶۰۰ متر مربع در ساعت می باشد.
اسکرابر سرنشین دار KARCHER
در ادامه فیلم دستگاه مدل B 250 R کارچر را می توانید مشاهده نمایید.

کارن تجارت