با کارن تجارت بهین بیشتر آشنا شوید

درباره کارن تجارت بهین

شرکت کارن تجارت بهین با اتکا بر بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان بنیان‌گذاران خود در زمینه ارائه دستگاه‌های نظافت صنعتی در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد.
از همان روزهای آغازین، کارن تجارت بهین با هدف ارائه محصولات با کیفیت و نوآورانه در این صنعت پا به عرصه وجود گذاشت و برای رسیدن به این هدف متعالی شرکت Kärcher آلمان را به عنوان شریک تجاری خود برگزید. تبلور تجربه، کیفیت، تعهد و نوآوری این برند معتبر و بین المللی آلمانی در تمامی فعالیت‌های کارن تجارت بهین از اهداف اصلی این شرکت در بازار ایران می‌باشد. از دیگر اهداف مهم کارن تجارت بهین بررسی تخصصی و حرفه‌ای نیازهای نظافتی در صنایع مختلف و ارائه راه‌حل‌هایی بر پایه محصولات بسیار با کیفیت شرکت Kärcher می‌باشد. نیاز مشتری و خواسته‌های او از مهمترین دغدغه‌های کارن تجارت بهین می‌باشد، از این رو مطابق با نیازهای مصرف‌کنندگان طیف وسیعی از محصولات Kärcher توسط کارن تجارت بهین ارائه می‌شود.
همچون سیاست‌های شرکت Kärcher کارن تجارت بهین نیز ارائه رفتاری متعهدانه را در نحوه ارائه محصولات یا دستگاه‌های نظافت صنعتی، خدمات پس از فروش و گارانتی در نظر گرفته است و تلاش دارد تا همان کیفیتی را که Kärcher در تمامی نقاط جهان ارائه می‌دهد در ایران ارائه دهد. لذا تمامی محصولات کارن تجارت بهین با یک سال گارانتی و پانزده سال خدمات پس از فروش در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

گارانتی کارن تجارت

گارانتی کارن تجارت بهین

شرکت کارن تجارت بهین به عنوان نماینده رسمی کمپانی کارچر در ایران خود را مکلف به ارائه گارانتی با رعایت تمام استانداردهای لازم می‌داند. در همین راستا با در نظر گرفتن تمام شرایط و نیازهای مشتریان توانسته است به عنوان تنها گارانتی مورد تایید سازمان حمایت از مصرف‌کننده در سامانه جامع گارانتی برای محصولات کارچر آلمان شناخته شود. این سامانه بستری است که در آن می توانید از اصالت کالاهای عرضه شده اطمینان یافته و نمایندگی های رسمی ارائه خدمات پس از فروش را بشناسید.

درباره کارچر

خدمات پس از فروش کارن تجارت بهین

شرکت کارن تجارت بهین ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و گارانتی معتبر کارچر را از اهداف اصلی کار خود قرار داده است. متاسفانه در کشورمان ارائه خدمات پس از فروش مناسب، یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان خرید دستگاه‌های گوناگون است. ما در شرکت کارن تجارت بهین به عنوان نماینده رسمی برند Kärcher آلمان و برند CAPITANI  ایتالیا و … در ایران همواره در تلاش بوده‌ایم تا خدمات پس از فروش شایسته برای مشتریان عزیز فراهم آوریم.

آلفرد کارچر
نمایندگی کارچر

درباره Kärcher

آلفرد کارچر (۱۹۵۹-۱۹۰۱)، بنیان‌گذار این شرکت در شهر بادن – ووتنمبرگ به دنیا آمد. وی این شرکت را در سال ۱۹۳۵ در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس کرد. درابتدا فعالیت شرکت طراحی و تولید تجهیزات حرارتی صنعتی بود. این شرکت پس از تلاش فراوان موفق به ساخت کوره‌هایی جهت ترکیب کردن آلیاژها شد که نام آن را کوره حمام نمک کارچر گذاشتند.
این شرکت موفق به فروش حدود ۱۲۰۰ عدد از آنها تا سال ۱۹۴۵ شد. بعد از تولید اولین دستگاه شستشوی فشار قوی آب (واترجت یا کارواش پرتابل) در سال ۱۹۵۰ که مدل DS350 نام داشت شرکت بر روی تولید تجهیزات نظافتی برای مصارف حرفه‌ای یا خانگی متمرکز شد. از آن به بعد کارچر نقش تعیین کننده‌ای در تولید دستگاه‌های شستشوی فشار قوی آب داشت و به مرور زمان حیطه کاری تولیدات شرکت گسترده‌تر شد. امروزه تولیدات این کمپانی انواع مختلف تجهیزات نظافتی را شامل می‌شود (اسکرابر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، بخارشوی، فرش شوی، دستگاه‌های آیس بلاست، قطعه‌شوی‌ها، دستگاه‌های تصفیه آب و دستگاه‌های شستشوی ماشین‌ها و همچنین سیستم تصفیه فاضلاب).
در سال ۱۹۷۴ رنگ اصلی شرکت از آبی به زرد تغییر کرد. از آن سال به بعد شرکت تحت مدیریت همسر آلفرد کارچر تمرکز خود را بر روی ساخت دستگاه‌های شستشوی فشار قوی قرار داد. شرکت در سال ۱۹۸۴ از مدل HD 555 که اولین مدل ازدستگاه‌های شستشوی فشار قوی برای استفاده‌های خانگی بود رونمایی کرد.
امروز این شرکت که همچنان به شکل خانوادگی مدیریت می‌شود و مقر اصلی آن در نزدیکی اشتوتگارت آلمان است، محصولات خود را در ۱۶۰ کشور، به وسیله ۱۰۰ شرکت زیر مجموعه ارائه می‌کند. این شرکت در هر دو زمینه ساخت تجهیزات نظافتی خانگی و تجهیزات نظافتی حرفه‌ای فعال می‌باشد.
کارچر مالک برندهای امریکایی لاندا، هاتسی و شارک که محصولات شستشوی فشار قوی تولید می‌کنند، قطعه‌شوی کودا، تصفیه آب واترمیز و همچنین گروه صنعتی پروچم کارچرسیستم و وینسور کارچر که در زمینه تولید زمین‌شوی فعالیت دارند، نیز می‌باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.