٠٢١٦٦٩٠٨١٣٨

جاروبرقی هتلی

جاروبرقی هتلی کارچر

جاروبرقی هتلی

جاروبرقی های کارچر آلمان در انواع مختلف و به منظور استفاده در محیط های مختلف طراحی و ساخته می شود.انواع این دستگاه ها عبارتنداز:جاروبرقی خشک و تر (آب و خاک)، جاروبرقی هتلی ، جاروبرقی دائم کار و جاروبرقی ضد انفجار می باشد.

 

جاروبرقی هتلی مدل NT 7/1 کارچر

جاروبرقی هتلی مدل NT 7/1 کارچر

این دستگاه جاروبرقی کوچک ترین مدل جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان می باشد.این محصول از نوع جاروبرقی خاک بوده و به منظور نظافت حجم کمی از گرد و خاک و آلودگی های خشک کاربرد دارد.

وزن این جاروبرقی صنعتی فقط ۳.۵ کیلوگرم بوده و با توجه به ابعاد حداقلی و کوچک خود، قابلیت جابجایی و مانور بسیار بالایی دارد.

صدای تولیدی این مکنده صنعتی نیز فقط ۶۹ دسی بل بوده و همین ویژگی کاربری دستگاه را برای محیط های حساس به صدا ایده آل ساخته است.

به منظور آشنایی بیشتر با این جاروبرقی صنعتی بر روی نام آن کلیک کنید.

 

جاروبرقی هتلی مدل T 14/1 کارچر

جاربرقی هتلی مدل T 14/1 کارچر

این جاروبرقی صنعتی نیز به منظور جمع آوری گرد و خاک و آلودگی های خشک طراحی و ساخته شده است.ظرفیت این مکنده ۱۴ لیتر بوده و مانند مدل T 7/1 صدای بسیار کمی تولید می کند(۶۹ دسی بل).

به منظور آشنایی بیشتر با این جاروبرقی صنعتی بر روی عکس آن کلیک کنید.

 

 

جاروبرقی هتلی مدل NT 38/1 کارچر

جاروبرقی هتلی مدل NT 38/1 کارچر

این جاروبرقی صنعتی از نوع آب و خاک می باشد و به منظور استفاده در محیط های مختلفی کاربرد دارد.ظرفیت این مکنده صنعتی ۳۸ لیتر بوده و از نوع جاروبرقی بدنه ستیل می باشد.

به منظور آشنایی بیشتر با این جاروبرقی صنعتی بر روی نام آن کلیک کنید.

کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی - جاروبرقی صنعتی - بخارشوی صنعتی - واترجت صنعتی - سوییپر - فرش شوی - پله برقی شوی - کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.

کارن تجارت
رو به بالا